Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Peroxid vodíku - využití vnitřně

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
akvarista
Starší člen
Příspěvky: 130
Registrován: stř 19 kvě 2010 20:21
Dal: 2 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od akvarista »

Ahoj!
A co jsi tím řešil?A vyřešil?A co s člověkem udělá taková jednorázová dávka?Vždycky jsi mi poradil dobře viz např.Guyova formule(kterou bych si měl zas namíchat,ale jsem línej tak chlemstám HCL).Měl jsem v plánu ten peroxid taky vyzkoušet,ale až si projdu to martýrium s odčervením co jsem si naordinoval :hip:
Jo jinak dneska dorazila godzilka takže od zítra začnu nabíjet-uvidíme co ta krev bude dělat.


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od stevo69 »

Slavek Krepelka píše: Ano, držet se na tom měsíc a pak zase postupně dolů. Osobně jsem si to prošel sám a sím, že jsem to navyšování vzal hopem jenom na čtyřikrát a vylezl na 30 kapek, potom jsem na tom byl něco přes tři neděle a pak jsem to utnul. Ale to doporučený postup není. Dnes je to tak, že když se cítím, kopnu do sebe jednorázově 25 kapek.
Mohlo by to pomocť aj s vysokým tlakom krvi, mam 140/85 až 155/97


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Slavek Krepelka »

akvarista píše:Ahoj!
A co jsi tím řešil?A vyřešil?A co s člověkem udělá taková jednorázová dávka?Vždycky jsi mi poradil dobře viz např.Guyova formule(kterou bych si měl zas namíchat,ale jsem línej tak chlemstám HCL).Měl jsem v plánu ten peroxid taky vyzkoušet,ale až si projdu to martýrium s odčervením co jsem si naordinoval :hip:
Jo jinak dneska dorazila godzilka takže od zítra začnu nabíjet-uvidíme co ta krev bude dělat.
Nazdar Akvaristo,
Co jsem se snažil řešit ani nebudu vyjmenovávt, spíš jenom to, co jsem poznatelně vyřešil. Trochu to na chvíli zabíralo na nohy, ale ne moc a jenom asi na dva týdny, pak nic. Co to ale řeší podle mne je dýchání. Z 40ti let kouření už jsem míval občas dost potíž s dejchacíma cestama, byvše silně zahleněn, někdy mně i bolely poněkud průdušky. Po týhle kůře bez problému. Nějak samo a nenásilně z člověka vylezou děsné nánosy. S novýma nohama bych uhnal zajíce. Není to, že by se člověk cítil líp jenom při a chvíli po té kůře. Už je to snad rok a půl a OK, s tím, že někdy, když si na to vzpomenu, možná jednou za dva měsíce, do sebe kopnu sklenici 25 kapek, no sem tam i 30, když už jsem tu flašu otevřel a bryndám se s tím. Toť vše. Ještě k té Godzile, necpi to do seve pod tlakem. Není to potřeba a možná ani dobře. Jenom tak někde na hranici, kdy to sotva cítíš, mezi 3V až 6V. Pokud budeš mít nějakou řeznou ránu, škrábanec atp, tam to i tak ucítíš dost.

Nazdar Steve, O vysokým tlaku s peroxidem nevím, možná krevní infúze. Já svůj nikdy nehlídal, protože při každém náhodném měření, jako pro pojišťovnu atp. se dost divěj, jak je dost pod průměrem. Ten tvůj stejně nic moc není taky. Pokud to chceš řešit, začni do sebe cpát místo sodné kuchyňské soli chlorid draselný, tedy draselnou sůl. Pár lidí, mezi nimi myslím Milda, tu jásalo, jak to zabírá skoro okamžitě a literatura, tedy ta "nesprávná", to jenom potvrzuje. Nejspíš se poohlédni po krámech, které prodávají změkčovací sůl do pitné vody. Skoro všechna je kuchyňská, ale máš dobrou šanci, že narazíš na draselnou.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od lena »

Taky ted beru jiz nekolik dnu peroxid a zacala jsem s 2x 4 kapky a ted jsem zvysila na 3x denne, ktere taky kazdy den zvysuji a je to znat. Uvidim jak to pujde dal.

Ze zacatku jsem pocitila ucinek fyzicky, na mistech kde mam potize se neco zlepsilo. Take posledni dva dny jsem pocitila nervozitu a neklid. Je to ale normalni, asi to neco nicilo, kde je problem. Necham se prekvapit, ale mam dojem, ze jsem na dobre ceste.

Je ted doba ocist a tak se to velmi dobre hodi.


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od stevo69 »

Ahoj Lena
Aku koncentraciu peroxidu berieš.


lena

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od lena »

Ahoj Stevo,

ja uzivam peroxid 3,5 % bezny lekarensky na cisteni ran.

Ucinkuje take dobre. Ono zalezi na tom s cim zacnes a kuru kterou delas, dotahnes az do konce. Ucinky jsou u me znat a sleduji, ze to pomalu ale jiste jde telem od shora dolu, prave na mistech, kde vim, ze zde jsou ukryte potize, ktere se tezko daji definovat.

Poinformuji az kuru dodelam do konce. Uvidim jake budou vysledky. Sleduji to jako pozitivni. Prave v mistech, jako tenke strevo, nebo-li 3.cakra a jde to dal dolu, (streva) a myslim si, ze to projde az do tlusteho a td. Pokud to pricisti a zlikviduje brberky, ktere nam suzuji zivot pak by se melo urcite toho hodne zlepsit.

Co chci podotknout zatim se u me tlak nejak nezlepsil, sem tam jde dolu, ale jinak ho mam takovy nestaly, pry je to tezkyma kovama , u me olovo. Delala jsem ocisty i v tomto smeru, ale nejak se tomu nechce. Mozna az dodelam celou tu kuru to je tedy skoro 50 dnu.


Jaky peroxid uzivas ty?

Vim, ze tu hodne pisete o peroxidu s 35%, nevim jestli je to ten stejny.


Lenca
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 01 pro 2011 12:21
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Lenca »

Leni, ale ten lékárenský se stabilizátory se vnitřně přeci nedoporučuje.
Spíš tento - http://www.antibakterin.cz/h2o2/


lena

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od lena »

Lenca píše:Leni, ale ten lékárenský se stabilizátory se vnitřně přeci nedoporučuje.
Spíš tento - http://www.antibakterin.cz/h2o2/

k tomu ti nemohu nic rici, nejsem odbornik, ale jdu dle informaci z tohoto vlakna.

Vim, ze to nekteri lide nedoporucuji, ale nevim kde je pravda. Proto to zkousim na vlastni pest a zatim me to neuskodilo. Uz jsem jednou neco podobneho zkusila, ale ne jako zde popsano, ze jsem denne o kapku zvysovala. Ted to chci dotahnout konsekventne dokonce.

Za tyden se me zlepsil vysoky tlak a zda se, ze se i ustalil, ale je to kratka doba - 1 tyden. Musim
pockat az ubehne delsi doba.


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od stevo69 »

Podla dostupnych informacii, by sa peroxid mal užívať 30%-ný. 3% je podla mna dost slaby.
Ja som robil kuru s 3%-ným ale nič výnimočné ani neobvykle som nepociťoval.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Potravinářský je pokud vím 35%, ne 30%. Pokud je v pořádku množství peroxidu na dávky, tedy cca 11x víc lékárenského 3% peroxidu oproti potravinářskému, mělo by to být jedno, ale asi se to prodraží.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od stevo69 »

Mam tu knižku od Neumyvakina ale je v ruštine, neviete nahodou či existuje preklad alebo či by to niekto nepreložil.
samozrejme nie zadarmo.


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od stevo69 »

Slavek Krepelka píše:
stevo69 píše:Podla dostupnych informacii, by sa peroxid mal užívať 30%-ný. 3% je podla mna dost slaby.
Ja som robil kuru s 3%-ným ale nič výnimočné ani neobvykle som nepociťoval.
Potravinářský je pokud vím 35%, ne 30%. Pokud je v pořádku množství peroxidu na dávky, tedy cca 11x víc lékárenského 3% peroxidu oproti potravinářskému, mělo by to být jedno, ale asi se to prodraží.
Ahoj, Slávek.
Ja som to kupoval v lekarni a na flaške je napísané 30% lekarenska kvalita, tuším že si to vyrábajú sami.


stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od stendas »

http://eshop.zdravmat.sk/dezinfekcia/10 ... ka-30.html

vyhovuje?

trápi ma stredne ťažká astma (po 2 rokoch mi zistili baktérie, ktoré ju pravdepodobne spôsobili) antibiotika som bral už zo zúfalstva a veľmi nepomohli, preto som sa oprel o MMS 1 (aj inhalácie) a zaberá perfektne, až nekonečne (furt zo mňa vychádza farebný hustý sajrajt) preto som sa rozhodol pre peroxid vodíka, existuje nejaký návod v českom jazyku?
zaujímajú ma hlavne inhalácie a či ten roztok peroxidu stačí len nakvapkať do vody a vypiť, nezriedi sa tým na nižšie %?


Ďakujem


pay
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17 kvě 2010 15:18

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od pay »

Zdravim, měl pár dotazů k indikaci peroxidu. Mám to proti viru hcv, takže počítám, že bude lepší několik menších dávek denně než např. 3 velké. První je k destilované vodě, jestli by nešla z důvodu ceny nahradit normální vodou, ale to zřejmě kvůli příměsem to asi nepůjde, co ? Dále je k možství destilované vody, kde mám kapky rozpustit popř. jak dlouho potom čekat. Stačilo by i velmi malé množství vody třeba sklenička od panáku ? A v neposlední řadě mám kapátka z lékarny, protože ten 3% peroxid je s rozprašovačem, když to otevřu a budu tam vkládat kapátka nemůže dojít k nějaké kontaminaci ? Počítám, že peroxid na to nebude tak háklivý jako např. stříbro.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jo. Je to sice jenom 30%, ne 35%, ale fajn. Budeš si muset přepočítat kapičky, pokud jsi puntičkář. Návod tu je někde ve vlákně.
stendas píše: zaujímajú ma hlavne inhalácie a či ten roztok peroxidu stačí len nakvapkať do vody a vypiť, nezriedi sa tým na nižšie %? Ďakujem
Inhalace z jakéhokoliv ultrazvukového mlhovače, ale počítej s tím, že ti to jakékoliv kovové části dost rychle sežere. Taky Ti to bude žrát domácnost. Jinak přímo do úst asi láhvičkou od nosního spreje.
stendas píše: nezriedi sa tým na nižšie %?
Samozřejmě.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“