Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nejen ponožky

Příspěvek od Jaara »

Ale viděl jsem i spray na nohy s tímtéž. Ještě že s «vůní» svých nohou nemám problém...


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Ze stejného soudku ...

Příspěvek od A(&F) »

... v dnešním dílu pořadu PORT (na ČT2) proběhla informace, která sic nemá se stříbrem pranic společného, ale "tematicky" to sem jaxi patří ... (viz červený text) ...

... "Kypřicí prášek tedy působí jako zdroj nebo zásobárna oxidu uhličitého. A také jako neutralizační prostředek proti kyselinám. Tento nový poznatek můžeme využít u různých prací v domácnosti. Například v tomto případě kypřicí prášek neutralizuje zápach uvnitř filtru vysavače. Stačí jen nasypat prášek a vysát. Vodný roztok s kypřicím práškem dokonale odstraní zápach z rukou, pokud zpracováváte ryby nebo jiné mořské plody. Je také vynikající pro čištění domácích spotřebičů, jako je vaše mikrovlnka.
Pasta, připravená z kypřicího prášku a trošky octa, výborně neutralizuje bolestivá vosí a včelí žihadla. Stejně tak kypřicí prášek neutralizuje zápach uvnitř obuvi ...

... stačí se zamyslet nad příslušnou chemickou reakcí (pot + bakterie = mastné kyseliny) ... a hned to začíná dávat i smysl ... ;) ...

zdroj.: ... http://www.ceskatelevize.cz/program/port/clanek79/ ... (mimochodem tam bylo i velmi pěkné povídání o "rázové vlně ve vodě" http://www.ceskatelevize.cz/program/port/clanek76/ ... >> Elektro-hydraulický generátor fokusovaných rázových vln, založený na silnoproudé elektrické jiskře ve vodě mezi hrotovými elektrodami ... )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: kypřící prášek

Příspěvek od belamachina »

berky píše:To je zajímavé. To už si do bot můžu nasypat louh a po určité době se mi při troše štěstí na fuseklích vytvoří mýdlo :lol: :lol: :lol:
Ale vážně - stačí se podívat, co obsahují některé "odstraňovače zápachu". Často to bývá oxid hořečnatý nebo jiné mírně alkalické látky a síra. Ta sice sama o sobě moc nevoní, ale funguje jako desinfekce.

a co tak pouzit sirne platky co sa pouzivaju vo vcelarstve alebo vo vinarstve na sudy :-)))
ja by som niekedy potreboval na moje nohy zbrojny pas :-)))) aby ma nezavreli ako chemickeho Aliho za hromadny chemicy utok :-)))

ja som onoho casu objavil FEBREEZE co je odstranovac pachov z tkanin. funguje dobre ale ma svoje hranice hlavne ked sa vratim zo zafajcenej krcmi to smrdim ako popolnik. mate na to nejaku fintu?


exo

Příspěvek od exo »

Zdar, skuste pouzit na odstranovanie pachu a dezinfikaciu obuvy ozon. Ozon pomocou VN nieje problem vyrobit. Ta razova vlna - bude zaujimave, ked narazia na rezonancnu frekvenciu nadorov.. :)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Příspěvek od A(&F) »

exo píše:... skuste pouzit na odstranovanie pachu a dezinfikaciu obuvy ozon ...
http://www.conrad.cz/ionizator-obuvi+dp77678/


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Hara

Prve pokusy

Příspěvek od Hara »

Zdravím páni

Mám pár otázok. Po zadovážení strieborných drôtov ( pr 2,5 x 120 mm ) som sa začal pokúšať vyrobiť si
koloidné striebro. Drôty boli ponorené len 45 mm a to z toho dôvodu, že som na výrobu použil orig .flašku
od vody ( AQ , aqua pro injectione, 250ml , Imuna Šarišské Michalany ) Hodnoty vodivosti sa mi nepodarilo
zistiť. Plocha ponorenej časti je cca 3,5 cm2 z čoho vychádza prúd cca 0,55 mA pri doporučenej hustote
0,155 mA/cm2. Prúd som sa snažil regulovať ručne trimrom , polaritu elektrod som striedal každých 15 min
a celé som to trochu premiešaval krúžením flašky.
Takto som to čudo trápil 1,5 hod. Roztok ostal úplne číry bez akýchkoľvek známok zmeny farby. Niečo v ňom
na spodku pláva . Neviem či je to moje znčistenie, alebo "zrazenina " striebra.

Pýtam sa :
- aký čas je potrebný na doporučenú koncentráciu 10 ppm , resp. čas verzus plocha verzus objem vody
- alebo kolko sa uvolní striebra za hodinu z jedného cm2 pri prude 0,155 mA

- nemôže sa zo mňa stať " závislák " ak to budem užívať preventívne ( 5 ml / deň ) , resp. či po ukončení
alebo prerušení sa organizmus stane labilnejší.
Niečo podobné ako keď dlho žijete v extremne čistom "sterilnom" a vydezinfikovanom prostredí a zrazu
sa ocitnete na bežnej ulici , alebo v osade tmavších spoluobčanov a zabije vás aj ten najneškodnejší
vírus.

Kdesy som sa tu dočítal, že koloid nesmie prísť do styku s kovom a plastom, avšak orig balenie koloidu Ag 100 je
uzavreté plastovým uzáverom.
Môžem použiť mechanický rozprašovač ? ( vo vnútri je asi aj kovová pružina ... )
Aké matriály niesu vhodné pre styk s KS ? resp. ktoré sú prijatelné okrem skla ?

Dik Hara


Návštěvník

Re: koloidní stříbro jinak

Příspěvek od Návštěvník »

habana píše:
Karel 11 píše:Staří alchymisté dělali roztoky planetárních kovů tím způsobem, že do mnohokrát předestilované vody máčeli mnohokrát přečišťovaný příslušný
kov v nádobě nekové nejkvalitnější co měli. Svoji roli hrála doba , tedy postavení planet. Kov byl před namočením rozpálen do červena, pak ochlazen vodou, a to mnohonásobně . Více Kabelák, knihovna českého hermetismu. Nezkoušel jsem to. Ani nehledal na webu.
Zdraví a síla s Vámi všemi.
A teď mne napadla věc, která dost souvisí.
Pro ty, kteří mají možnost destilku si připravit sami, tak vězte, že i míra varu má vliv na výslednou vodivost.
Příliš prudký var má za následek strhávání částeček vody parou a tím se následně znečistí výsledý destilovaný produkt.
Takže udržovat co nejmírnější var a destilovat vícekrát.
A nrbo tak?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Verze generátoru s LM317
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anebo ještě-několik složitějších generátorů-
http://www.kolloidal-silber.de/index.htm


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem narychlo zbastlil zdroj s LM 317 k tomu generátoru.Vstupní napětí 12V,výstupní 29,5V-Napájení 555 je max 18V.Ta 555 to nevydrží.
Kde udělali chybu?


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vyvod z obvodu 555 c.4 (reset), pripoj na vyvod c. 8, resp. na + napajeciho napeti. (v schematu je maly preklep).

Mam udelano - funguje spolehlive (se stabilizatorem napeti 7815)


janis
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 26 lis 2006 21:16

Re: koloider

Příspěvek od janis »

ga píše:Zkusil jsem ted jak se tu doporucovalo aqua iniectione (voda na ocni kapicky) Jediny co se mi nelibi ze 250ml toho stoji 70,- Kc.
Aqua pro injectione nebo taky water for injection zalezi od dodavatele. Vyzkousel jsem od 4 dodavatelu, kvalita cca na stejne urovni, kupuji v lekarnach 500ml baleni cena 17-20Kc (na slovensku cca 26Sk).

Pozor nezamenovat s fyziologickym roztokem. Nekdy nabizeji roztok v lekarne jako nahradu v pripade, ze nemaji skladem aqua pro injectione.
Fyziologicky roztok neni cista destilka - obsahuje soli.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

O zapojení 555 mi nejde.To je O.K.Jde o zapojení zdroje LM317.Na výstupu dává 30V.Zkoušel už to někdo?Ta 555 to nemůže vydržet.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tady je orig. text.ke generátoru s LM317.A adresa

http://home.att.net/~dennis.shepard/health.htm


Colloidal Silver Generator is NOW AVAILABLE

We're going to show you how to make your own 'Colloidal Silver'. Basically, Colloidal Silver is produced by taking pure (99.99 %) silver wire and immersing it in distilled water. A DC current is applied @ 30 VDC (we've just upgraded the circuitry...) to the electrodes and the Anode (+ side) will begin to remove Silver ions and suspend them in the distilled water. Since the particles are positively charged, they will repell each other and form a higher density of ions in suspension By using # 14 AWG silver electrodes inserted in solution 4 " deep at a known spacing (~ 3 "), a repeatable concentration can be made consistently. We've even designed monitoring circuits to tell you when a given conductivity ( hence, concentration) is reached.

If you look in any health store, you'll probably find several brands of Colloidal Silver on the shelves. And at a substantial price, too, I might add. It's very inexpensive to make your own. Known for its antiseptic and antibiotic effects, it can be used for mouthwash, local disinfectant, and is also effective against viruses, bacteria, and fungus. It kills athletes foot completely by applying with a cotton swab daily for one week.

My father-in-law, who WAS somewhat skeptic, had a wart on his hand that was becoming enlarged and he had scheduled surgery to remove it. I gave him a small 2 oz.bottle that I filled with colloidal silver; he took a teasoon a day for a week, called me and asked me what Colloidal Silver would do, and then informed me that the wart had simply fallen off his hand!

It is no coincidence that this happened since doctors know that viruses cause warts. Low silver levels in the human body have been found consistently in people diagnosed with Cancer and there is a direct link between the health of your immune system and other metabolic processes. We hope that you may also benefit from this knowledge. Don't just take our word for it, search the web for 'Colloidal Silver' and once you have educated yourselves with other reliable sources, come back here and we'll show you exactly how to make your own.


hubert
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: sob 28 říj 2006 16:19
Dal: 1 poděkování

Ag 99,99 -poslední info

Příspěvek od hubert »

Pokud má někdo ještě nějaké potíže ze stříbrem 99,99 ryzosti tak 3.5.2007 jsem si jej asi po jednoměsíčním čekání od "objednávky" 0,5m drátu prům.2mm konečně vyzvedl v Safině (Vestec,jestli u Prahy nebo to je součástí Prahy těžko mi říct) .Váha 17g cena 15305 Kč/kg za 260,20 Kč k tomu 19% DPH 49,50Kč celkem 309,50Kč.A´ tedˇjsem si přečetl i záhlaví faktury a je to jasné, je to v Jesenici a Vestec je její součástí.Takže zpět, žádná součást Prahy ani přídomek u Prahy.Ke svému nákupu jsem samozřejmě obdržel Atest i s chemickým rozborem. Nuž mi nezbývá než věřit,že je to tak.Pro případné zájemce tel.241 024 491 přímo na objednávky.Za zmínku snad stojí drobný zážitek.Při vlastním vyzvedávání zboží na expedici a čekání na fakturu(jsou velice přesní) jsem zavedl řeč jak je složité dostat se i k jinému provedení Ag ve 4 devítkách než je drát,třeba plech síly 2 nebo více mm.K mému nemalému úžasu sdělily dámy" moment podíváme se " a za skutečně několik krátkých okamžiků mi přinesly dva svazky pásků asi síly 2mm šíře cca 10 a15mm délky tak 40až 50cm.Moje překvapení bylo nelíčené leč na takový nákup jsem nebyl finančně připravený, ke své škodě.Na nějaké pokusničení mi ten drát zatím stačí.Vyjádřil jsem doměnku,že mám pravděpodobně kliku nebo jde souběh náhod,že asi dělali nějakou větší zakázku pro někoho.Dámy se podivily a řekly ,že to je prý normální sortiment.Tak nevím zda jsem něco přehlédl,nebo došlo k nedorozumění a přinesly dívky plech jiné kvality, no nevím.Pokusím se to po svátku nějak vytelefonovat a uvidím co se dozvím.Pokud to bude zajímavé sdělím. Nicméně při pokusu zakoupit zdroj "lejzrového"světla, s vidinou snadného nákupu světelného ukazovátka honosícího se stejným název "lejsrové" jsem narazil.Při formálním dotazu u prodavače, zda se nejedná o nějaký podlý reklamní trik a není zdrojem světla něco jiného, pán znejistěl a pak přiznal,že neví jistě.Je milé a projev serioznosti,že to přiznal.V zápětí však hlas z vedlejší místnosti povrdil,že to polarizované světlo nedělá. :P Protože zas tak dobře znalosti na tohle téma zmáknuté nemám, tak jsem poděkoval za informaci a s kamenným obličejem značka "Frigo na mašině" odkráčel z krámu.To ovšem můj problém nevyřešilo, jen jsem stihnul důstojně vyklidit pole.Mohl by mi někdo z čtoucích dát polopatickou informaci jak náročné světelné zřízení pro kontrolu vyrobeného koloidu mám shánět ať si nenaběhnu znova?Za případné rady a pokyny dík předem.Všechno dobré vespolek. :(


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“