Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Zdravím všechny.Nemůžu nějak ve vyhledávači najít stránky Ing.Bláhové /kvůli seznamu doporučených detox. poradců/.Zná je někdo?.Mockrát děkuji a přeji krásný den.M. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marlenka »

pre Jayo: ja som s p.Knapcovou bola spokojná a mne sa veľmi uľavilo,nakoľko ja som mala po každom jedle bolesti žalúdka a nechutenstvo.Je pravda že začiatočná kúra je drahšia lebo dáva aj prírodné antiparazitiká,ale mne moc pomohla.tiež som už vyskúšala čo sa dalo ale ona trafila kliniec po hlavičke.Teraz mám pokoj a postupne podľa rozpisu užívam lieky aj prírodné antiparazitiká.Okrem toho na frekvenčky tam chodia ľudia zadarmo,nemá to spoplatnené.Ja som doteraz za frekvenčky vždy platila u druhých.Na budúci mesiac mi dá konečnú kúru a tiež očistu pečene a žlčníka podľa jej rozpisu tak som zvedavá, nakoľko očisty pečene mám už za sebou ale táto bude ževraj iná.Každopádne rozhodnutie je na tebe ak sa ti pozdáva niekto iný choď inam.Ja som dala na vnútornú intuíciu a opäť som sa nesklamala.Pekný deň všetkým. ;)


KORKA
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 22 lis 2011 15:41
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od KORKA »

chci se zeptat,zda někdo slyšel o tom,že se paraziti v těle dají také určit na dálku podle fota a nebo podle rukopisu.je na tom něco pravdy a nebo je to kravina?pokud je to pravda,na jakém principu to funguje?díky za odpovědi a pěkný zbytek dne


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

Takhle "na dálku" se dá zjistit i spousta dalších věcí - je k tomu ovšem potřeba co nejpřesnější "adresa", nutná pro přístup k Individuálnímu Záznamu v Informačním Poli. Na stejném principu funguje třeba i diagnostikování nebo uzdravování na dálku, věštění z různých pomůcek a spousta dalších "zajímavostí". Bližší informace na toto téma najdeš ve vlákně
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=70&t=2887
Samozřejmě záleží na tom, jak seriózně se to provádí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

MIRKO píše:Zdravím všechny.Nemůžu nějak ve vyhledávači najít stránky Ing.Bláhové /kvůli seznamu doporučených detox. poradců/.Zná je někdo?.Mockrát děkuji a přeji krásný den.M. :bye:

treba zde:

http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=80

nebo:

http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci. ... na-blahova

prolistuj si to, je jich zde dost


ambl
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pon 16 led 2012 4:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ambl »

Diagnostička si myslím byla poctivá.Spoustu parazitů jsem i našla,tasemnice motolice.Malarické příznaky odpovídají.Záchvaty pocení jsem měla.Občas se v noci potím i teď.
Začala jsem brát MMS2 s HCl 1-2 kapsle denně.Zatím žádné negativní reakce,jen bolest hlavy.Nevím jestli mám najet na VMS a jaké dávkování , brát k tomu MMS2 a kolik a jak dlouho?
Díky předem za rady :oops:[/quote]

Aha, pozrel som ten obrazok, ale na tej fotke vidim len nejaky chuchvalec hlienov. Si si ista, ze to bola pasomnica? Dala si ju do labaku?
Pozeram, ze si si uz dala zopar kur, aj trojcatko. Ostala si uzivat preventivnu davku po trojcatku?
Nezda sa mi, ze by po tych klincekovych kurach prezilo tolko parazitov, co pises. A navyse, este aj malaria, ktora sa drzi len v krvi, a ktoru MMS likviduje podla J.Humbla behom par dni.
Cize, po kazdej kure sa ti stav nachvilu zlepsil, a potom zase zhorsoval? To by odpovedalo priznakom parazitov.
Co chemicke anti-helmetika? Moj plan, podla ktoreho idem, je taky, ze zacina sa trojcatkom, potom sa prejde na chemicke anti-helmetika, a MMS az nakoniec. Potom sa uziva udrziavacia davka z trojcatka, ktora postupne likviduje to, co ostalo. Dominevam sa totiz, ze trojcatko neda dole vsetko, ale preriedi vacsinu parazitov, a o to prave ide. Potom sa tie chemicke lepsie znasaju, a ide aj vystupit na vyssie davky, a presne tie su potrebne, aby sa zlikvidovali aj tie najzasitejsie parazity.
Dalej, aka je tvoja strava? Ja sa pocas kury snazim jest protiparaziticky, idealna je kysla kapusta obsypana antiparazitickymi bylinkami, koreninami, a doobeda len ovocie. To potom pre parazitov vela jedla neostane. Este lyzica kokosoveho oleja a hlavne ostropestrecova kasicka na detoxikaciu pecene. Ta je velmi dolezita.[/quote]

Díky za rychlou odpověď ;)
Tasemnici /třeba to je fakt nějaký kvasinkový kekl / jsem dolihu nedala,na to jsem neměla ; (Atˇto bylo ,co to bylo,hlavně,že je to venku.
Trojčátko to nevzalo,protože mám malárii a dokud se jí nezbavím,nezabere ani chemie.
Na malárii mi bylo doporučemo MMS2 +tablety betain HCL.Nevěděla jsem jak to brát.Betain HCl zatím nemám.Ríkám si,že snad stačí šťáva s č. řepou-tam je také betain.Tak polykám MMS2 a občas si dám do vody 10 kapek 3,5% chlorovodice.Ze začátku mne bolela hlava,měla jsem alkalickou moč,lehce odulé tělo.Myslím bloklé kyseliny,tak jsem si občas k HCl ku přidala chlorid draselný a hořečnatý-a fakt docela dobrá chuť.A srovnalo se to .Týden jsem brala 1-2 kapsle,první dny jsem lehce cítila ledvinu a zlobil močák- asi to něco léčilo.Další čtyry dny jsem brala 5 kapslí po 2 hodinách.
Tak nevím,jaké dávkování a jak dlouho je vhodné? Palo prosím poraď .Sám si myslím malárii udolal. :eclap:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Zkuste i tohle..
http://www.homeoinstitut.com/malarie.php
Přírodní léky:
Chinin
historicky nejpoužívanější lék na malárii, z kůry chinovníku. Jeho účinnost při léčbě je více než 85%. Má však vážné vedlejší účinky. V homeopatii se užívá lék připravený z chinovníku (China officinalis) zvláště pro léčbu malárie - viz níže.
Artemisia annua (pelyněk roční)
Tradiční čínská antimalarická bylina. Je zdrojem artemisinu, dnes hlavní látka používaná konvenční medicínou pro boj s malárií. Ničí malarické parazity a snižuje horečku. Je účinný v těch částech světa, kde předchozí léky ztratily svoji účinnost. V homeopatii nebyl lék z této rostliny zatím mnoho zkoušen.
Podobné účinky však mají i další z rodu artemisia, zvláště Artemisia absinthum (pelyněk pravý) a Artemisia vulgaris (pelyněk černobýl).


etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

no ahoj ludia,tak ako ? odčervení ? :-)


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Echinokok v reálu

Příspěvek od Palo »

Jak vypadá Echinokoková cysta v reálu:

http://www.zvraceny.cz/video/50156-echinokokova-cysta/

;)

Dobrou chuť :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

prosim surne o radu,z colneho mi došlo ,ze mam predlozit doklad o zaplateni
Naposledy upravil(a) etericka dne pát 13 dub 2012 8:59, celkem upraveno 1 x.


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

etericka píše:prosim surne o radu,z colneho mi došlo ,ze mam predlozit doklad o zaplateni Ivermectinu,ktotry som kupila cez ebay aj učel dovozu ???
Emilem Ti muselo dojít z Ebay, nebo od Penpal potvrzení o zaplacení účtu. Akorát otravujou lidem život knechti. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

tak co mam napisat učel? pre domaceho poníka?


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
ambl
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pon 16 led 2012 4:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ambl »

etericka píše:prosim surne o radu,z colneho mi došlo ,ze mam predlozit doklad o zaplateni Ivermectinu,ktotry som kupila cez ebay aj učel dovozu ???
Je to jen formalita celního úřadu,potřebují zaplacenou částku,aby měli z čeho vyměřit DPH-faktura jim nestačí,co kdyby byla fiktivní(
posílla jsem ji zkopírovanou platbu z mého účtu a jako důvod jsem uvedla osobní potřebu-orgáni potřebují ujištění,že to není na další prodej :roll:
:bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

etericka píše: tak co mam napisat učel? pre domaceho poníka?
Samozřejmě. Ještě bych k tomu dodal že pro zatraceně nemocného poníka a ještě ne Tvého, pokud bydlíš v činžáku. To si lehce zjistěj.

Vzhledem k tomu, že je zde jazyková bariéra, to můžeš s klidem svést i na kámoše(ku), pro kterého(ou) to jenom vyřizuješ, ale měj připraveno pro koho. To ale jenom pokud Ti budou dělat další obstrukce, jinak se do toho zbytečně nezamotávej. Pokud ani to nezabere, tak se tam usedavě rozplač, a že z toho budou mít Tvý děti, nebo vnoučata, děsnej smutek, jestli se poník převalí na bok, protože tam jsou skoro denně. Taková povídka s patřičným přízvukem často taky věc vyřeší. Já bych asi řval a nepomohl si, ale jsi ženská, tak breč a nejspíš to projde. Nepiplej se s nima, vše ve slušnosti, ale tyjátr s klidem. Terorizujou nás hajzli imrvére a lžou nám jak otevřou hubu, není tudíž žádnou nectností jim platit stejnou měnou, pokud nelze jinak.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ambl
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pon 16 led 2012 4:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ambl »

Napiš :pro osobní potřebu-nemocný poník


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“