Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Ľudmila
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 22:18
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Ľudmila »

Dobrý den,prosím Vás poradíte mi .Budu vdečná za jakoukoliv radu,spousta informací ohledne MMS snažím se všechno přečíst a,le potrebuje to čas a já bych potřebovala radu co nejdřív.Pomůžete nám???
Moje fenka Sita (kříženec slovenského kopova) má 12 let . Loni jaro 2011 už mela velký nádor na prsní žláze ,akorát vzhledem k její věku jsem se težko rozhodovala k operaci. operace probehla uspešne rána se zahojila ,ale letos v březnu ji narostl znovu a rostl rychle tak jsme se rozhodli pro další operaci.byli ji odoperovane ješte 2 ,které byli vevnitř.
Ted je květen rána zahojená ,ale bohužel jeden miom opet narostl..Veterinář mi vysvětlil co se deje v tele psa pokud soubojí s metastázovým onemocnením,takže telo hodne rýchle odebíra vápnik s kloubů a zároven metastázystahují cévy, takže fenečka přestáva ovladat zadné končetiny ,z důvodu trnutí nebo odvápnení.Museli jsme nasadit antibiotika aby jsme ji dostali od bolesti a zpátky na nohy.
Antibiotika jsou dočasné jak všichni vědí ,takže pro nás je jediná šance nejak ustalit její stav pomocí MMS!!!
Vzhledem k tomu že jse začala příjmat informace pár dnů zpátky,potřebuji poradit od vás ,jakou dávku by jste mi radili v tomhle případu. Sita má 30,5 Kg stále má chuť k jídlu a pokud ji nezačali tyhle problémy byla velmi zachovalá aktívní a nemela známky starí i když ji bylo 11let.
Děkuji všem ,který zareagujete na naši prosbu.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ľudmila píše:Dobrý den,prosím Vás poradíte mi
Vzhledem k tomu že jse začala příjmat informace pár dnů zpátky,potřebuji poradit od vás ,jakou dávku by jste mi radili v tomhle případu.
Nazdar Ludmilo. Stejně jako u lidí. Při té váze je pes polovina člověka, takže začít s jednou kapkou a navyšovat. Navíc. Podívej se na MMS2. To je totiž taky o vápníku a více méně v chloridové formě, která by měla být dobře stravitelná i psovi. Také bych přikápl kapičku či dvě 10% HCl k MMS. V neposlední řadě, jestli fenu krmíš průmyslovou potravou, nebo zbytky od stolu, okamžitě přejít pouze na maso a to syrové. V psí a kočičí průmyslové potravě je kde co, mouka, cukry, švábi (ty by nevadili), zeleninové odpady, kdo ví co za chemii atd. Specielně škroboviny a cukry jsou pro více méně výlučné masožravce průšvih. Pokud MMS2, podívej se na lidské dávkování ve vlákně MMS2-Rakovina prsů, tohle vlákno, a vlákna o VMS. a poděl si to dvěma. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Ľudmila
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 22:18
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Ľudmila »

Dekuji Vám mockrát za Vaši radu, začnu MMS1 po kapce jak píšete .určite zkusím MMS2 ,ale prozatím uplne nevím kde a jak všechno sehnat k MMS2 a přečetla jsem si že je důležité vypít při podání MMS 2 pred a po podání dostatek vody (4dcl) a u psa to je asi nemožné.Ale každopádne si projdu všechny vlákna aby jsme se dostala dál.
Rovnež vám dekuji za upozornení ohledně stravy.A co si myslíte jak s potíraním toho nádoru.AKO dávkovat na vnější použití.Mějte se krásne .
S pozdravem Ľudmila


globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od globelino »

Ľudmila píše:Dobrý den,prosím Vás poradíte mi .Budu vdečná za jakoukoliv radu,spousta informací ohledne MMS snažím se všechno přečíst a,le potrebuje to čas a já bych potřebovala radu co nejdřív.Pomůžete nám??? .... Děkuji všem ,který zareagujete na naši prosbu.
Něco k přechodu na syrovou stravu u psa: http://bc.glenalbyn.org/index.php?optio ... 14&lang=cs

sežeňte si v nějakém petshopu nebo u veterináře probiotika pro psy a enzymy na podporu trávení

Pak bych doporučila podávat „sirnou patlaninu“ dle Dr. Budwig:

Denní dávka pro člověka:

1 polévková lžíce lněných semínek
4 polévkové lžíce tvarohu (někdo doporučuje tučný někdo nízkotučný, ve vašem případě bych doporučila nízkotučný)
2 polévkové lžíce lněného oleje za studena lisovaného
Lněný olej musí být absolutně čerstvý, jelikož rychle podléhá zkáze a pak může vážně poškodit játra, musí být uchováván v chladu, temnu, tmavé skleněné láhvi, s minimálním přístupem vzduchu-takže nedoporučuju kupovat v nějakých „biopotravinách“, musíte si zjistit kde ho lisují a z jaké odrůdy, např zde http://www.pikant-ostrava.cz/katalog-pr ... y-olej.php ho právě toto pondělí lisovali, tak je zkuste kontaktovat snad ještě nějaký budou mít, jinak se čeká na další lisování dle objednávek, min 14 dní

Postup přípravy:
1. tvaroh a olej rozmixujte v mixéru (cca 30s) a to tak, aby se obě ingredience řádně propojily, na míse nesmí zůstávat žádné mastné prstence po oleji, pokud bude potřeba přidejte i trochu vody a to tak abyste dosáhla pudingové konzistence této směsi
2. v mlýnku na kafe, koření apod. rozmixujte semínka
3. lžící (už nemixujte) vmíchejte rozmixovaná semínka do směsi viz bod 1

připravená „patlanina“ se musí zkonzumovat okamžitě :!:

ze začátku bych pejskovi podala tak dvě polévkové lžíce denně, např ráno na lačno, pokud mu to chutná tak bych mu dala rovnou polovinu této připravené dávky, zbytek klidně snězte sama, a můžete si ho pro sebe dochutit např medem a skořicí nebo někdo si do toho přidává ovoce nebo česnek apod. dle vaší vlastní fantazie

pejskovi, ale nepodávejte jiné druhy olejů, máslo apod. :enaughty:

a snažte se okamžitě podniknout kroky vedoucí ke změně na syrovou stravu pokud mu chcete vážně pomoci

přeji úspěch v léčbě a ať bude brzy FIT !!!


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
Ľudmila
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 22:18
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Ľudmila »

Děkuji Vám za radu ,pro mně uplně nová informace!!!Jsme vdečná ,že další postup jak ji dostat zpátky do stavu kde byla pred nemocí.
Přání se posnažíme dodržet-)))
Mejte se hezky
s pozdravem Ľudmila


globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od globelino »

nemáte zač, držím palce!


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Ľudmilo, ohledně té vody u MMS2. Jim Humble na jedné přednášce říkal, že hodně vody je potřeba zezačátku, pak už ne. On to zapíjí normálně. A já si myslím, že pes ví, kdy a kolik se má napít. Kdyžtak bys mu stříkla stříkačkou. A psí žaludek je odolnější a má tam agresivnější šťávy než člověk. Nebála bych se.


Ľudmila
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 22:18
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Ľudmila »

Ahoj Sisa ,dekuji a prosím tě zatím začínam s MMS 1 po kapce jak psal pán Slávek . určite chci přidat MMS 2 ale zatím nemám jasno jak to vyrobit.Neco jsme četla píšou o výrobě kapslí ,které pak dávkuješ. Určite bych to nekde úplně vyčetla ale ja nejak nestíham k netu abych to všechno postudovala co a jak ? Máš nejakou rychlou a stručnou odpoved kde sehnat a jak vyrobit.U té MMS1 to bylo jednoduche ojednala jsme chloritan S a koupila v potravinach kysel.citron.Děkuji za odpoveď


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Ľudmilo, máš více možností.. Objednat si MMS2 přes internet z emms.cz, nebo tady od někoho z blešáku nebo si dojít do obchodu s bazénovou chemií a koupit Modrý šíp nebo Modrou lagunu či jak se to jmenuje plus kapsle na plnění. Začala bys s pár zrníčky do kapsle a pomalinku přidávala, myslím, že max. do půlky kapsle. Držím palce.


Maros
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 14 led 2012 16:57

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Maros »

Zdravím všechny. V příloze posílám fotku třísla mého 10 letého vlčáka. Nevíte někdo co by to mohlo být a co s tím udělat? Podle veterináře je to zánět kůže, vždycky vyfasujeme antibiotika a nějaké kortikoidy a na pár týdnů to skoro zmizí. Už se to ale táhne asi 2 roky a už se mi do něj cpát další antibiotika nechce. Měl jich za život už nepočítaně. Zkoušel jsem na to stříkat MMS, ale bez úspěchu. Teď to 2x denně vymeju heřmánkem od nějakého hnisu nebo hlenu, co z toho pořád teče a polevám koloidním stříbrem. Připadá mi to ale pořád horší. MMS do vody na pití mu přidávám už několik měsíců (15 neaktivovaných kapek na 1,5 litru vody ). Teď jsem mu v pátek zkusil nasadit MMS1, dávám mu denně 1,5 kapky každou hodinu, 10x za den. Zatím to snáší dobře, ale kůže se nijak nelepší. Několi týdnů má i problémy s očima, po ránu je má kolikrát tak zalepené, že ani nevidí. Proplachuju je borovou vodou a kapu do nich koloidní stříbro, ale taky je to čím dál tím stejné..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Maros píše:Zdravím všechny. V příloze posílám fotku třísla mého 10 letého vlčáka. ....
Vlasovec? Vzal z toho vet někdy kulturu pod mikroskop a podíval se po něčem větším, než jsou bakterie? To bych si zjistil první a když nic takovýho neudělal, nechat udělat. Pokud udělal a nic nenašel, každá rada drahá. Když to nejde protibakteriálníma antibiotikama, osobně a to s klidem i na sobě, bych dal šanci velice neortodoxní metodě a to.

Definitivně provést venku na čerstvém vzduchu a jenom pokud je trochu větru !!!
Absolutně při tom nekouřit a vůbec být vzdálen jakémukoliv zápalnému zdroji

Připravit si
- suchý gázový obklad
- lahvičku éteru, poslouží i sprej na startování automobilů, to je čistý éter taky
- Kus igelitu
- obinadlo

- Psa čumákem proti větru a sebe taky
- Poněkud nasytit obklad éterem, ale aby to nekapalo
- Obklad přes zasažené místo
- Igelit přes obklad
- Přifačovat
- Nechat obklad aspoň 30 minut na bolístce
- Sundat, nechat fáče vyvětrat a zahodit
- namáznout antibiotickou mastí, eventuelně sprejovat CDS nebo aktivovaným MMS1 do zahojení

Osobně bych na sobě použil spíš vodku než éter, ale ta dobře pálí a pesan by se nejspíš dost cukal, zatímco já bych jenom drtil zubama. Jelikpož jsem takový věci éterem nikdy neřešil, nevím jestli éter pálí taky, ale šance jsou, že to spíš momentálně umrtví. Vyzkoušel bych si to na sobě na nějakém škrábanci.

Jinak bych se taky podíval po něčem proti vlasovcům, nebo i promluvil s veterinářem. Nejvhodnější by asi byla drench forma, tím se zvíře polije a aktivní látka se do těla dostane přes kůži. Může to být samozřejmě něco jiného než vlasovec a může to mít pesan rozlezlý po celý kůži.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Alena
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 úno 2012 16:46

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Alena »

Maros píše:V příloze posílám fotku třísla mého 10 letého vlčáka. ..
Zdravím, já mám dobré zkušenosti na jakékoli kožní problémy Tea tree mast s Manucou Rosalinou nebo olej od švýcarské firmy Just,můžeš zkusit za to nic nedáš, je to přírodní.


Maros
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 14 led 2012 16:57

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Maros »

Děkuji moc za rady. Veterinář to samozřejmě nijak moc nezkoumal, rovnou šel do antibiotik. Dnes jsem koupil startovací spray, zkusil jsem se škrábnout do ruky a nepálí to vůbec. Zítra vyndám z půdy větrák (na vítr se spolehat nedá) a dám se do pesana. Dám pak vědět jak to dopadlo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Maros píše:Děkuji moc za rady. .... Dám pak vědět jak to dopadlo.
Muž činu :D Pocem, lihovejma obkladama jsem si vyhojil (i manželce) několik dost osklivejch věcí a byly fajn. Jednou jsem ale neměl 40% whisky a zabalil jsem nohu do isopropylovýho na dvě hodiny. Pravda, vyřešil jsem hodně rychle nějaký dost ošklivý svinstvo (Po večerní koupeli ve vaně s nezahojenou spáleninou na nártu jsem se ráno vzbudil s pocitem, že mi na noze stojí parní válec. Až se mi z toho chtělo vřískat.) ale slezla mi po tom odumřelá kůže. Éther jako obklad neznám, jenom vím, že parazity kam se kůží a ranou dostane, by sebrat definitivně měl. Broučkaři tím vražděj všecko. Možná bych ještě ten eter zkusil na sobě na nějakou dobu jako obkladek. Oni jsou psi poněkud na kůži citlivější. Je však pravda, že hodně lidí éter i pilo a pije. Vím to od Poláků, co jsem se s nima setkal v lágru v Rakousích. Prý půl malýho štamprle a na den v bezvědomí :shock: :roll: takže snad to je na kůži OK, když to nesebere sliznice.

Větrák je taky zápalný zdroj, takže odstup. Éter děsně lehce chytá, proto se na to startování používá. Hraješ si s ohněm.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Máca
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11 led 2012 21:24

Rakovina u čivavy - použití MMS1 a MMS2

Příspěvek od Máca »

Dobrý den, potřebuji poradit, nedaří se mi léčba u mé čivavky, má nádor vzadu u ocasu, velký,horký,bolestivý. Je dost neklidná, váží 4,60 a začala jsem jí dávat dávku 1/4 kapky aktivovala jsem to 1 1/4 kysel.citron. + 1,5 polévk.lžíce vody. Včera to zmákla, dneska jsem o malinko navýšila, všechno vyzvrátila, dvě hod od poslední dávky počkám a pak zase začnu tím množstvím co včera, nejhorší je,že to do ní nemůžu dostat, dávám jí to kapátkem ale hrůza,to je boj. V pondělí chci přidat MMS2 protože je opravdu na tom hodně špatně, doporučili mi eutanázii. Nevím jestli jsem zvolila správný postup,jestli máte někdo zkušennosti,tak mi prosím písněte. Objednala jsem jí i výtažek z konopí, tak nevím co by pro ni bylo lepší.Jsou dny jako včera,kdy lítala venku,jakoby jí nic nebylo, dnes je špatná. Děkuji za rady Máca


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“