Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše:Možná se budu ptát pitomě, ale proč to zkoušet s jinou kyselinou, když to jde s citronovou? Zdraví snad neškodí,ne?
:D Pitomě se neptáš, nicméně se podívej sem. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2576 S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Palo píše:
sisa píše:A Slávku, do nikoho se nepouštím, jen vyjádřuji svůj názor, protože pomlouvat jiného, abych vyzvedl svůj úspěch, se mi nelíbí.
Kdybys něco věděla o chemii týkající se MMS, tak bys nepsala takový nesmysly.
Ráda se nechám poučit. Ale zatím mně stačila chemie vysvětlená v knížkách o MMS a na přednášce o MMS. Potřebuji více? Andreas Kalcker je totiž chemik.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Slavek Krepelka píše:
...........Dále se Jim Humble nikdy nezabýval účinky inhibitorů bazénové chemie MMS2. Opět to považuji za nezodpovědné přesto, že jsem osobně jsem došel k závěru, že i tyto inhibitory jsou ve skutečnosti asi zdraví prospěšné specielně v případě rakovin. O to ale nejde. Jde o jeho přístup. Jeho ta chemie nesložila z čehož usoudil, že je to OK. Sice tak usoudil celkem oprávněně, ale vzhledem k tomu, že v době exerimentování s MMS2 už měl prostředky se rozhlédnou bych očekával, že tak slušný člověk učiní. On se neobtěžoval, nebo lépe řečeno jsem nenarazil na žádnou informaci, že by se obtěžoval. Jim Humble je především alespoň svou mentalitou zlatokop, který nemá problém na sebe vzít veliká rizika. To osobně cením, navíc měl štěstí s narazil díky své pozornosti na mohutnou žílu, ale na druhé straně bych shledal velice naivním ho přiřazovat třeba k Matce Therese.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Mám na to jiný názor. Nemyslím si, že by za těch 14 let, nebo kolik probíhá výzkum, nenapadlo jeho nebo jeho spolupracovníky, a to jsou odborníci z různých oborů, to, co napadlo vás za dva roky na tomto fóru. Akorát to nevěší na web nebo nedává do knížek. To by potom nedělal nic jiného, jenom publikoval.
A co se týče matky Terezy, budeš se divit, ale to přirovnání sedí. Člověk, který v jeho letech cestuje po světě, aby se dostal do nejhorších oblastí, které existují, jen aby léčil lidi, na kterých nikomu nezáleží, když by mohl užívat příjemný důchod v USA, který je v podstatě na útěku, nemá žádný domov, majetek, protože ho obětoval na bohulibé účely jako je léčení těch neubožejších, tak takový člověk si toto přirovnání zaslouží. Přesně to dělala i Matka Tereza, pomáhala nejubožejším z ubohých.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

sisa píše:...Humble pracuje pro lidstvo, Palo pro pár jedinců...
Hmm... Jen pár jedincům denně vozím po Brně sadu VMS "dohromady". Já si je nesháním, je jim to doporučováno (ne mnou), protože se to osvědčilo, narozdíl od akt. kys. citr.
A je jim doporučováno (ne mnou) užívat 5 kapek dvakrát denně, na které postupně vystoupají, to se mimochodem také údajně osvědčilo. Žádné užívání po hodině...
Lidé, kteří toto doporučují mají zpětnou vazbu od těch, kterým to doporučili, takže vědí přesně, co funguje líp a co méně. Já si můžu říkat co chci, oni mají natestováno a řídí se svými výsledky. Co povídám já, to je nezajímá, pokud přijdu s něčím novým, ochotně vyzkouší a udělají si opět vlastní závěr ;)
Navíc Těm lidem stoupá procento úspěšně vyřešených případů, takže je zájem o jejich služby více a více.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Nemyslím si, že by za těch 14 let, nebo kolik probíhá výzkum, nenapadlo jeho nebo jeho spolupracovníky, a to jsou odborníci z různých oborů, to, co napadlo vás za dva roky na tomto fóru.
Ale oni to určitě vědí, ale to lidi nezajímat nemusí, tak se rozhodli, že o tom budou radši mlčet, aby ty lidi netrefil šlak, když se dozví, že při reakci vzniká E331... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Mám na to jiný názor...
Víš co? Udělej si pokus. Aktivuj si 10 kapek tak, jak jsi zvyklá - stejným počtem kapek 50% kyseliny citronové. To stejné udělej podle mého návodu ve druhé skleničce - aktivuj 10 kapek chloritanu deseti kapkami 3,5% HCl.

A tak na hodinu na to zapomeň.

Budeš mít tedy dvě skleničky s roztokem, ze kterého unikl chlordioxid - už by to nyní nemělo být žluté. To co zbylo, ochutnej a uvidíš, co bude na chuť lepší.

V prní skleničce budeš mít nějakej nechutnej marast a ve druhé budeš mít pouze obyčejnou slanou vodu.

A o tom to je.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Palo, já ti neupírám žádné zásluhy, lidem, jako ty, patří velký dík za to, co dělají. Ale o to tady nešlo. Mně vadí, jak využiješ každé příležitosti, aby sis do Jima Humbla rýpnul, nebo znevážil to, co dělá. Nech ho být. Toto nejsou závody, kdo je lepší. Píseček je dost velký, pro všechny místa dost. :-)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Palo píše: Víš co? Udělej si pokus. ...
Palo, vyzkoušela jsem oba dva způsoby. S HCl je to příjemnější, ale, bohužel, nejsem přesvědčena o tom, že je to taky účinnější. A já si nemohu zahrávat s časem a zkoušet, co se mi líbí víc. :-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

sisa píše:...Humble pracuje pro lidstvo, Palo pro pár jedinců...
Takže milá Šíšo, jsem součástí velkého kolotoče, který pracuje pro lidstvo.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Palo, vyzkoušela jsem oba dva způsoby. S HCl je to příjemnější, ale, bohužel, nejsem přesvědčena o tom, že je to taky účinnější. A já si nemohu zahrávat s časem a zkoušet, co se mi líbí víc. :-)
No jo, když Ti není blbě z E331, tak máš pocit, že to nefunguje? ;) To se taky stává...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Mně vadí, jak využiješ každé příležitosti, aby sis do Jima Humbla rýpnul, nebo znevážil to, co dělá. Nech ho být. Toto nejsou závody, kdo je lepší. Píseček je dost velký, pro všechny místa dost. :-)
Ale já přece nezávodím, já se jen snažím upozorňovat na jeho nesmyslné rady, kvůli kterým mi lidi volají, že se nedaří a co mají dělat, že jsem odborník na MMS.
No a pak mě rozčiluje, když mi někdo povídá, jaký je ten Humble génius atd., a ať ho nechám být.

No a pro malou informaci:
Ještě nikoho z malárie nevyléčil, možná od teplot, což mu evidentně stačilo a považoval toho jedince za vyléčeného.

Humble je oproti lidem, se kterým jsem v kontaktu, velmi pozadu. Opravdu hodně.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od hanka »

Palo píše:
hanka píše:Zatímco v prvním případě byl roztok zabarvený dozlatova, ve druhé případě byl roztok úplně světlý!
.. To znamená, že je něco špatně... Zajímalo by mě totiž, kde vznikla chyba, která je mě vytýkaná a za kterou nejspíš asi nemůžu.
Ahoj Palo,
moje výtka patří způsobu sebeprezentace, nikoliv obsahu, ale to přece dobře víš ;) . Ani ve snu by mě nenapadlo vinit jiného z chyb, které dělám já - ale i to bys mohl za ta léta, co na fóru komunikujeme, také vědět. Takovou věc jsem nikdy neudělala, a z duše se mi to protiví. Bohužel, protiví se mi i pomlouvání jiných (zejména, když se nemají možnost hájit) - proto budu asi reagovat vždycky stejně, i když chápu pohnutky, které k tomu vedou. K mému dotazu jsem úmyslně přidala přemýšlivého smajlíka, aby toto bylo jasné nejen ze slov, která jsem použila...
Na obě aktivace jsem použila stejné MMS1 (od Tebe) - 5 kapek, HCl je lékárenské 10% (t.j. 3,5% technické). Koncentraci HCl jsem nejprve zředila napolovic, abych ji připodobnila citrónovce, ale roztok při aktivaci za stejnou dobu, jakou používám při citrónovce (asi 20-25 sec)pouze zežloutl a jenom pomalu reagoval. Proto jsem při dalších pokusech nechala koncentraci HCl 10% (t.j. 3,5% technické) a měnila počet kapek potřebných pro aktivaci MMS za stejnou dobu jako u citrónovky. Při 5 kapkách HCl roztok zhnědl příliš rychle, při 3 kapkách HCl čas pro zhnědnutí byl stejný jako při citrónovce. Bohužel po dolití vodou k užívání byla voda příliš světlá, takřka bezbarvá. Stejnou barvu jsem dostala i při 5 kapkách HCl. Tudíž můj závěr zní: roztok obsahuje jen velmi málo chlordioxidu.

Hlavní příčinou toho, proč mám problém bezezbytku přijmout teorii o tom, že je lepší aktivovat chlorovodíkovkou, je to, že mi prostě chybí hmatatelné důkazy. Jestliže jsi o tom skutečně prováděl VÝZKUM, tak proč se spokojuješ s domněnkami, jakkoli logicky vysvětlovanými, když můžeš jednoduše umlčet všechny pochybnosti změřením chlordioxidu v roztoku? Přijde mi to nejpřesvědčivější.

P.S.
Koukám, že se zde mezitím, co píšu příspěvek rozběhla diskuze - doufám, že se mi přesto podaří příspěvek odeslat ... :shock: :)
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 19 čer 2012 22:49, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Palo píše:No jo, když Ti není blbě z E331, tak máš pocit, že to nefunguje? ;) To se taky stává...
Proč mi má být blbě?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Palo píše:
sisa píše:Mně vadí, jak využiješ každé příležitosti, aby sis do Jima Humbla rýpnul, nebo znevážil to, co dělá. Nech ho být. Toto nejsou závody, kdo je lepší. Píseček je dost velký, pro všechny místa dost. :-)
Ale já přece nezávodím, já se jen snažím upozorňovat na jeho nesmyslné rady, kvůli kterým mi lidi volají, že se nedaří a co mají dělat, že jsem odborník na MMS.
No a pak mě rozčiluje, když mi někdo povídá, jaký je ten Humble génius atd., a ať ho nechám být.

No a pro malou informaci:
Ještě nikoho z malárie nevyléčil, možná od teplot, což mu evidentně stačilo a považoval toho jedince za vyléčeného.

Humble je oproti lidem, se kterým jsem v kontaktu, velmi pozadu. Opravdu hodně.
Koukám, že ho nepřestaneš pomlouvat. Chápu, prostě ti moc leží v žaludku. Nuž co, i to o něčem vypovídá.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše: Mně vadí, jak využiješ každé příležitosti, aby sis do Jima Humbla rýpnul, nebo znevážil to, co dělá. Nech ho být. Toto nejsou závody, kdo je lepší. Píseček je dost velký, pro všechny místa dost. :-)
Tady s Tebou Šíšo (s Tebou Hanko taky) naprosto souhlasím :pivko:
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“