Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: Rakovina u čivavy - použití MMS1 a MMS2

Příspěvek od globelino »

1. co nejrychlejší změna stravy na syrovou!

2. dodávat omega-3 mastné kyseliny (viz sirná patlanina-už jsem to zde zmiňovala) nebo kvalitní rybí olej, jiné oleje a tuky vynechat! pokud budete používat sirnou patlaninu pak její množství pro pejska přepočítejte podle jeho váhy

3. ricinový olej - jedlý druh (seženete v lékárně) a použijte jej následovně a to buď jedním nebo druhým způsobem, který uvádím (rozhodně nečekejte zázrak přes noc, musíte vytrvat):

3.1 -potírat nádor ricinovým olejem, převázat gázou, po 8hod znovu aplikovat ricinový olej a vyměnit obvaz atd. až do doby než tento nádor ricinový olej zlikviduje

3.2 -připravte si misku s horkou vodou (ne vroucí, ale dost teplou)-namočte do ní dostatečný kousek vaty (podle velikosti nádoru), vymačkejte z vaty přebytečnou tekutinu a přiložte ji na nádor, tam ji držte dokud se neochladí, pak znovu namočte vatu do horké vody a opět z ní vymačkejte přebytečnou tekutinu a nalijte na ni ricinový olej a okamžitě ji přiložte na nádor a zase ji tam nechte přiloženou do doby než zchládne-opakujte 10X; provádějte 3x denně až do doby než tento nádor ricinový olej zlikviduje

4. dodávat 2x denně kurkumu s jídlem (např do sirné patlaniny), cca 1/8 čaj. lžičky na 4-5kg váhy zvířete na den

5. dodávejte vitamíny, hlavně C (pozor na společnou kombinaci s MMS)

6. dodávejte probiotika, enzymy na podporu trávení


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od globelino »

Maros píše:Zdravím všechny. V příloze posílám fotku třísla mého 10 letého vlčáka. Nevíte někdo co by to mohlo být a co s tím udělat? Podle veterináře je to zánět kůže, vždycky vyfasujeme antibiotika a nějaké kortikoidy a na pár týdnů to skoro zmizí. Už se to ale táhne asi 2 roky a už se mi do něj cpát další antibiotika nechce. Měl jich za život už nepočítaně. Zkoušel jsem na to stříkat MMS, ale bez úspěchu. Teď to 2x denně vymeju heřmánkem od nějakého hnisu nebo hlenu, co z toho pořád teče a polevám koloidním stříbrem. Připadá mi to ale pořád horší. MMS do vody na pití mu přidávám už několik měsíců (15 neaktivovaných kapek na 1,5 litru vody ). Teď jsem mu v pátek zkusil nasadit MMS1, dávám mu denně 1,5 kapky každou hodinu, 10x za den. Zatím to snáší dobře, ale kůže se nijak nelepší. Několi týdnů má i problémy s očima, po ránu je má kolikrát tak zalepené, že ani nevidí. Proplachuju je borovou vodou a kapu do nich koloidní stříbro, ale taky je to čím dál tím stejné..
nezmiňujete se, jestli to svědí či nesvědí, ale zřejmě nesvědí
zánět kůže to může být, ale ať je příčinou bakteriální infekce, či něco jiného, rozhodně je potřeba hlavně nastartovat imunitní systém, jelikož jej má očividně oslabený

-změna stravy na syrovou
-dodávat vitamíny, probiotika, enzymy
-omega 3 mastné kyseliny (sirná patlanina, rybí olej)
-kurkuma do jídla


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
diana dara
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27 črc 2012 11:29

nadory mliecnej zlazy u sucky

Příspěvek od diana dara »

dobry den, prosim vas o radu pri pouziti mms u mojej sucky pudla maffy
mafinka je maly, 6kg, stihla pudlica, cca 6-7 rocna, nekastrovana. mam ju dva roky, bola najdena na ulici. v case, ked som si ju adoptovala som jej nahmatala 4 malinke hrcky rozmiestnene po bruchu a hrudniku. najvacsia mala velkost ryze,teraz ma velkost hrasku (je hranata) a ostatne hrcky, predtym ledva hmatatelne, su uz lahko rozpoznatelne.
zakupila som si mms2 (chlornan vapenaty) a od kamaratky dostala mms (chloritan sodny) - uvitam podrobne rady ako tieto pripravky pouzivat. priipadne, ktory je vhodnejsi, ako casto, v akom mnozstve, ako dlho, ci sa moze kombinovat s jedlom, vodou...
coto som si o mms precitala, no zatial v tom nenam natolko jasno, ze by som si vedela poradit sama.
poprosim tiez o skusenosti s podobnymi pripadmi.
ps: sucka je krmena prevazne surovym masom, plus nejaka zelenina, oriesky, ... ale sem tam aj syr a nieco tepelne upravene (co sa snazim vylucit zo stravy)
vopred dakujem

:idea: Asi omylem jsi pro svůj dotaz založila nové vlákno - příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


dobrman
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 05 srp 2012 22:26

dotaz

Příspěvek od dobrman »

Dobry den,mam 10 leteho belgickeho ovcaka 38 kg 4 roky jiz necvici,
zacali mu otekat kolena leve pak prave dle toho jak je zatezuje,vyzkousel jsem jak kdo poradil masticky injikce ale nic jen se mu to na chvilku zmirni dnes jsem dostal radu,ze by ho chtelo poradne vycistit i ze vnitr a poradili mi MMS, vim jen ze se to dava do vody ale co to je jak pusobi nic a kdyz mam doma vic psu a napiji se z toho nevadi to atd nebo kdo by vedel jakoukoliv radu k memu problemu budu ho vitat dekuji

:idea: Asi omylem jsi pro svůj dotaz založil nové vlákno - příspěvek jsem Ti přesunul - SDK.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Dobrman, jestli má pejsek artrózu, nejsem si jista, jestli MMS zabere. Já mám RTW, 34 kg, dávám 4-5 kapek neaktivovaného MMS1 do vody, ale na artrózu máme i jiné přípravky. A teď dostala i léky na bolest, protože se po ránu těžce dostává na nohy. Bude ji už 13 let.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: dotaz

Příspěvek od jani »

dobrman píše:Dobry den,mam 10 leteho belgickeho ovcaka 38 kg 4 roky jiz necvici,
zacali mu otekat kolena leve pak prave dle toho jak je zatezuje,vyzkousel jsem jak kdo poradil masticky injikce ale nic jen se mu to na chvilku zmirni dnes jsem dostal radu,ze by ho chtelo poradne vycistit i ze vnitr a poradili mi MMS, vim jen ze se to dava do vody ale co to je jak pusobi nic a kdyz mam doma vic psu a napiji se z toho nevadi to atd nebo kdo by vedel jakoukoliv radu k memu problemu budu ho vitat dekuji

:idea: Asi omylem jsi pro svůj dotaz založil nové vlákno - příspěvek jsem Ti přesunul - SDK.
Mám taky 13ti letýho pesana, menší plemeno - naháčka, přestával mi loni taky chodit, bolesti, těžké rozcházení, nejhorší bylo skákání z gauče, postele. Začala jsem mu vyvařovat a obírat prasečí nožičky, obsahují kolagen, později jsem sama sobě dělávala tzv. drkotinu, tak jsem dávala i jemu, navíc jsem ho denně pokládala na magnetoterapii - ta hodně mírnila bolesti, za pár týdnů byl zase dobrej, doted nemá nějak výraznější problém, a to už magnetku pěkně flákáme a taky ty prasečí nožky už jsme dlouho neměli. Začal taky narážet do věcí, oči se mu jakoby zakalily došeda, tak jsme kapali koloidní stříbro a po nějaké době se oči vyjasnily a přestal narážet. Je jasný, že léčit malýho polštářáka je jiné, jak zatěžovaného psa venku. No a na atrozu taky u lidí pomáhají mleté škorápky vajíček bud do banánu nebo do citronu, ale fakt je, že pesanovi jsem to nezkoušela, takže u nás patrné výsledky byly výhradně s prasečíma nožkama a magnetoterapií. Mms jsem občas kápla do vody všem pesanům, ale nadšení z toho nebylo nijak veliké, účinky taktéž nezaznamenané.


dobrman
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 05 srp 2012 22:26

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od dobrman »

dobry den,nema nekdo zkusenost s cernym prujmem u psa dekuji


globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od globelino »

černá stolice u psa může znamenat:
- velký příjem železa
- dochází k vnitřnímu krvácení v horním trávicím traktu, mezi jícnem, žaludkem a střevem (což nesmíte podceňovat!!)

pokud průjem trvá déle než jeden den, tak bych neváhala a okamžitě šla za veterinářem

jako první opatření bych navrhovala hladovku, ničím trávicí trakt nezatěžovat po dobu 12-24hod, to znamená podávat mu pouze tekutiny
pak bych mu dodala probiotika
uvařila bílou rýži a podávala mu nejprve z ní připravený vývar (1 hrnek rýže vařit spolu se 4 hrnky vody po dobu 20-30min) a pak tuto uvařenou rýži rozmixovala spolu s uvařenými kuřecími prsy nebo uvařeným hovězím
musíte krmit častěji, ale po malých dávkách a pacienta sledovat jak na to reaguje a podle toho se přizpůsobit....


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
heyoka
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 30 črc 2012 22:48

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od heyoka »

Ahoj,

Prosím o několik rad. Fórum jsem dočetl asi do půlky, ale už mi z toho jde hlava kolem. Pokud by se podobný problém už zde řešil, pls zanechte odkaz.

1) Mám kocoura ročního krasavce, neuvěřitelného mazla, začal hubnout (z normálních 5kg má nyní 2,5) a nakonec i plést zadníma nohama. Podezření na červy, dal jsem Drontal, nezabral, stav se zhoršil. Jeli jsme na vet, nabrali krev, dr. řekla že mu selhávají ledviny, pravděpodobně jako důsledek virózy, infuze 3 dny, antibiotika, má dobrat v prášcích. Trochu mu vzrostla chuť do života, ale v cajku rozhodně není. Pořád se motá, má zakalené žluté (zelené oči, hl. pravé - normálně je má průzračně modré). Nechce skoro žrát a ani pít. Mám mu nasadit MMS i s antibiotiky? Nebo ho nechat je nejdříve dobrat? Nebo antibiotiky vysadit a rovnou jít do MMS?

2) Mám ještě dva psy. Již delší čas se nemůžeme zbavit blech, zkoušel jsem již všechno možné. Od obojků přes kapky, pozvali jsme i deratizéra, nechali vystříkat celý dům, zkoušel jsem přírodní antiparazitika od cdVet(u), koupele. postřiky srsti i okolí. drahý jako prase, nezabrali ani na okamžik. Chemie funguje vždy chvíli, ale cca po týdnu 14 dnech jsou blechy zpět. naposledy např. obojky Killtix. Už nevím co mám dělat.
Myslíte že desinfekce okolí MMS by mohla pomoct? Taky bych zkusil postřik srsti MMS a vmasírování do kůže? Má někdo zkušenost?
Díky za každou.


globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od globelino »

heyoka píše: 1) Mám kocoura ročního krasavce, neuvěřitelného mazla
Je mazel vykastrovaný? Jaké je to plemeno? Toto může hrát taky velkou roli
heyoka píše: začal hubnout (z normálních 5kg má nyní 2,5) a nakonec i plést zadníma nohama. Podezření na červy, dal jsem Drontal, nezabral, stav se zhoršil. Jeli jsme na vet, nabrali krev, dr. řekla že mu selhávají ledviny?
Musíte zavolat vaší veterinářce a zeptat se jí na více podrobností, jestli je ve vašem případě nutné podávat přídavky do krmiva, které vyvážou fosfor a tím ulehčí již tak oslabeným ledvinám anebo je jeho případ ten, že bude potřebovat přípravky, které ledviny trochu“ podráždí a nahodí“ jejich funkci, to je velmi důležité
Vyžádejte si kopii výsledků krevních testů, které vaše vetrinářka prováděla a konzultujte to s více veterináři než podniknete jakékoliv kroky
Nevím čím ho krmíte, ale běžné krmivo, které obsahuje jakékoli obiloviny a škroby, konzervanty, barviva apod. mu rozhodně nepomůže, naopak mu může ještě více ublížit
Raději mu kupte syrové kuřecí maso (rozmixujte jej před podáváním) a játra (ty rozetřete před podáváním) nebo nějakou rybu, ale tu mu nesmíte dát syrovou, ale musíte ji tepelně opracovat, nejlépe nad parou, zkuste najít takové žrádlo, které mu bude chutnat, vonět a bude ochotný se alespoň trochu nažrat a přitom ho zbytečně nezatíží
heyoka píše: pravděpodobně jako důsledek virózy, infuze 3 dny, antibiotika, má dobrat v prášcích. Trochu mu vzrostla chuť do života, ale v cajku rozhodně není. Pořád se motá, má zakalené žluté (zelené oči, hl. pravé - normálně je má průzračně modré). Nechce skoro žrát a ani pít. Mám mu nasadit MMS i s antibiotiky? Nebo ho nechat je nejdříve dobrat? Nebo antibiotiky vysadit a rovnou jít do MMS?
Antibiotika nezabírají na virozu, protože jsou určena proti bakteriím a virozu způsobují viry. Ale to neznamená, že krom virozy neprodělává i nějakou bakteriální infekci, to ví nejlíp veterinář, který viděl výsledky krevních testů a pokud se mazel, jak píšete, cítí líp, tak bych je asi dobrala, ale už bych to nekombinovala s MMS, abych ledviny ještě více nezatěžovala, když už jsou dost oslabené
Antibiotika ničí střevní mikrofloru, musíte mu pomoci tuto mikrofloru obnovit dodáním probiotik, nicméně probiotika bych mu podávala i kdybyste se rozhodl mu antibiotika nedávat
PROBICAN PASTA - probiotikum pro psy a kočky

PROTEXIN PRO-KOLIN PASTA - probiotikum pro psy a kočky

PROBIOVET - KAPSLE - probiotikum pro zvířata, při potížích s pozřením nutno kapsli bezpečným způsobem otevřít a podat její samotný obsah

Protexin Synbiotic D-C KAPSLE - probiotikum a prebiotikum pro zvířata

FLORENTERO PASTA - probiotikum a prebiotikum pro psy, kočky, králíky a fretky

Stomax™ PRÁŠEK - prebiotikum pro psy a kočky

POZN:

Probiotika jsou živé mikroorganizmy, které aplikovány v přiměřeném množství příznivě ovlivňují zdravotní stav hostitele.

Prebiotika jsou nestravitelné látky, jejichž konzumace má příznivý fyziologický účinek na hostitele selektivní stimulací růstu nebo aktivity některých kmenů střevní mikroflóry.

Obnovit, posílit funkci ledvin bude nějakou dobu trvat, je to individuální
Na podporu ledvin např. Phytovet Cat Detoxication cure nebo Legaphyton anebo se doporučují listy pampelišky- utrhněte venku malý lístek pampelišky, pořádně jej umyjte, tak čtvrtinu z jednoho lístku nakrájejte na co nejmenší kousky a snažte se to do něj nějak dostat, opakujte denně do zlepšení stavu

Takže závěrem bych vám doporučila co nejdříve vše řádně zkonzultovat s různými veterináři, tady není radno si zahrávat a experimentovat


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
heyoka
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 30 črc 2012 22:48

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od heyoka »

Dobrý den,

moc velmi děkuji za rady. Veterinářka mi takhle neporadila, když jsem se ptal co mu mám dávat za jídlo a tak, jaký režim.

Je to kocour nekastrovaný, plemeno Něvská maškaráda

Normálně dostává granule Orijen + sám loví myši, občas něco syrového (ryba)

Teď nežere, jen pije.

Já jsem pojal podezření, že je to reakce na odblešovací chemii - byl postříkán prostředkem od deratizéra + asi po týdnu dostal kapku Advantixu a asi za další týden jsem mu koupil antiparazit. obojek Kitzyme. Sami o sobě jsou asi přípravky v cajku, ale je možné, že kombinaci všeho už chudák nedává. Obojek jsem mu dnes sundal a počkám, nezačne-li se lepšit. Je to bojovník.


globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od globelino »

Dobrý den
nemáte vůbec zač, pokud máte podezření na otravu tak tady asi nebude hrát až tak důležitou roli zda-li je vykastrovaný či nikoliv či jakého je plemene, na otravy pomáhá přípravek ENTERO ZOO, ten na sebe naváže ty nepatřičnosti a odvede je z těla, ale jak už jsem řekla, neváhejte a okamžitě zkonzultujte i jiné veterináře, tady jde o každou minutu a každý chybný krok může mít fatální následky!
Co se týče granulí Orijen, tak podle jejich složení by neměly být až tak strašné, ale já osobně jsem proti granulím, nikdy nemohou dát to co přirozená strava a ve vašem případě, kdy má oslabené ledviny bych suché krmivo vůbec nedoporučovala, navíc jak jsem už dříve zmínila, při oslabených ledvinách se řeší speciální dieta, ale v závislostech, které jsem už nastínila dříve, granule zatěžují trávicí trakt více než syrové maso ovšem syrovou rybu kočce dávat je riziko z toho důvodu, že syrové rybí maso obsahuje thiaminázu, enzym, který ničí vitamín B1, tepelným opracováním rybího masa se tento enzym deaktivuje, ovšem pokud se kočce dává syrová ryba občas a dostává pestrou stravu, tak to není až taková hrůza, ale ve vašem případě je mazel oslabený a není vhodné ho připravovat o vitamíny, naopak mu musíte vitamíny dodávat-vitamíny B a C jsou stěžejní, B komplex cca 5-10mg 1xdenně, 250mg vitamínu C dvakrát denně, musíte vymyslet jak to do něj dostat
Je taky dobře, že aspoň pije, kdyžtak mu aspoň uvařte vývar
Nezmiňujete se, že by zvracel a nemohl udržet tekutiny, takže to je taky dobře
Ve vašem prvním příspěvku jste psal, že se o něco málo zlepšil, jak se jeho stav vyvíjí? Doufám, že se nehorší a vyhraje tuhle bitvu!


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
heyoka
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 30 črc 2012 22:48

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od heyoka »

No zlepšil se po těch infuzích, ale potom jak je přestal dostávat, mi přišlo, že to je stále stejné. Dnes mi ale přišel lepší. Vývar určitě zkusím, to je dobrý nápad. Stále nejí, jen pije. Přijde k misce, očuchá, kouká na to a nic. Dušená ryba neměla úspěch. zkusím udělat polívku z ryby a zeleniny, jemu dám vodu a o ostatní se postarají pejsci :-)

Kdyby stále nejedl, mám se pokusit do něj něco dostat nebo respektovat jeho instinkt?


globelino
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: stř 15 úno 2012 12:26
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od globelino »

tvrdí se, že když kočka nežere déle jak 24hod, může to vést k vážnému poškození jater, takže bych neriskovala a zkusila do něj něco málo dostat, musíte ho krmit častěji po troškách
záleží i na tom, jaký druh ryby mu dáváte, kočky jsou běžně strašně vybíravé a pokud jsou nemocné, tak je to ještě horší, zkuste to syrové kuřecí maso a pokud trváte na rybě, tak většina koček má ráda pangase (ale je těžké sehnat čistého bez nějakých chem. * a z čistého prostředí), pro chuť mu do toho můžete zamíchat rozdrcený pangamin, to by mu mělo nahradit B komplex a současně zvýšit chuť k jídlu a pokud to nezabere tak mu do toho zamíchejte trošičku, jen na vůni, sardinek z konzervy (ale to použijte jako krajní řešení, v jeho případě to není moc vhodné), nějaký druh co je ve vlastní šťávě a není to přesolené, anebo si kupte pastu calopet a tu do ní zamíchejte, kočkám taky hodně chutná probiotická pasta, musíte ho nějak nabudit, žrádlo musí být rozmixované, aby se snázeji strávilo a zbytečně nezatěžovalo trávicí trakt, zkuste ho krmit z ruky to taky hodně pomáhá, dejte si trochu na prst a počkejte až to slíže, když tak mu trošku namažte pod čumáček, on si to pak bude muse sám slíznout, pokud slízne trošičku a víc už nebude chtít, tak ho nenuťte, a za hodinu či dvě to zopakujte
do vývaru taky můžete zamíchat rozdrcený pangamin a pak mu tak 2ml stříknout pokud to sám nebude chtít vypít
už jste to konzultoval s nějakým jiným veterinářem, anebo jste kontaktoval tu vaši veterinářku a zeptal se jí na podrobnosti?


To jakým způsobem zacházíme se slabšími, určuje jací ve skutečnosti jsme

Vždy jsme zodpovědní za to co si k sobě připoutáme

"Our lives begin to end the day we become silent about things that matter."-Martin Luther King, Jr.
heyoka
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 30 črc 2012 22:48

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od heyoka »

tak odmítá rezolutně cokoliv jíst, naštěstí sám trochu pije, zkusil jsem nejprve syrová kuřecí křidýlka, krůtí játra a srdíčka, nakonec jsem z toho udělal vývar + mrkev + trochu hokaido dýně, přidal jsem po dovaření něco mladých pampeliškových lístků a rozdrcený pangamin. co hodinu do něj dám toho 1x 5ml stříkačku. byl jsem u vet, říkala ať ho zkusím krmit a kdyby se to do zítra nelepšilo, přijít s ním. Přeptal jsem se na krev a ta byla po infúzích dobrá. Možná je prostě jen strašně vyčerpaný a potřebuje "nahodit". a ještě jedna zajímavost, nechce být vůbec uvnitř domě chce být venku a ležet na zemi.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“