Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vytvoření FAQ pro MMS - Pomůžete ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Dáda píše:Zdravím všechny příznivce ... Díky všem za rady a omlouvám se, jestli nejsem ve správném vlákně. Dáda
Přehodil jsem Ti to sem, tady to má větší šanci a spíš to sem patří. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Dáda,
"Pro rakovinu slouží nejnovější postup, protokol MMS 2000:

ZÁKLADNÍM PRINCIPEM U VŠECH ŽIVOT OHROŽUJÍCÍCH CHOROB JE VŽDY BRÁT TOLIK MMS KOLIK TĚLO SNESE A UDRŽOVAT TAK JEHO HLADINU V TĚLE CO NEJVÝŠE, ANIŽ BY TO VYVOLALO ZVRACENÍ NEBO DÉLETRVAJÍCÍ PRŮJEM.

BĚHEM DNE TEDY NEBERTE JEDINOU VELKOU, ALE S ODSTUPY MNOHO MENŠÍCH DÁVEK PODLE PROTOKOLU mms 2000. KDYŽ SE BUDETE DRŽET ZVYŠOVÁNÍ DÁVEK TAK, ABY TO BYLO NA HRANICI SNESITELNOSTI, DOSTAVÍ SE ÚSPĚCH. VŽDY KDYŽ SE PROJEVÍ NEVOLNOST, O NĚKOLIK KAPEK USTUPTE.

JE TO VZÁCNÉ, ALE OBČAS SE STÁVÁ, ŽE NĚKDO DOSÁHNE BODU, KDY JEHO TĚLO REAGUJE TĚŽKÝMI PRŮJMY NEBO NEVOLNOSTÍ. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ OKAMŽITĚ PŘESTAŇTE S DALŠÍMI DÁVKAMI A VYČKÁVEJTE, DOKUD TENTO STAV NEPOMINE. PAK ZAČNĚTE ZNOVU, S MÉNĚ KAPKAMI NA DÁVKU; RADĚJI S MÉNĚ NEŽ POLOVINOU MNOŽSTVÍ, U NĚJŽ JSTE PŘESTALI. VŠECHNY DENNÍ DÁVKY BY MĚLY BÝT STEJNÉ, TAKŽE, POKUD SNÍŽÍTE NAPŘÍKLAD NA 9 KAPEK AKTIVOVANÉHO MMS, BUDOU VŠECHNY DENNÍ DÁVKY PO 9 KAPKÁCH MMS S ODSTUPY PO 1 HODINĚ, OPAKOVANĚ TŘIKRÁT DENNĚ. (TO ZNAMENÁ CELKEM 6 DÁVEK PO DEVÍTI KAPKÁCH). PAMATUJTE, BERTE NEBO PODÁVEJTE VŽDY JEN TOLIK, KOLIK ČLOVĚK SNESE, ANIŽ BY MU POTOM BYLO ŠPATNĚ NEBO DOSTAL PRŮJEM."


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

:bye:
Ahoj Siso, díky za radu. Dostala jsem se maximálně na 6 kapek a po té vždy se dostavil průjem (3x). Tak jsem snížila, nebo ten den úplně přestala( včera jen 6 dávek).Beru to od 19.6. Dnes mám dilema, zda pokračovat. Má příbuzná brala MMS2 v tobolkách 21 dnů. Včera mi volala měla výsledky vyšetření a za tu dobu se nádor ani nezmenšil a nebyly lepší ani výsledky onkomarkrů.Tak opět dostala chemoterapií. Má rakovinu 4 stupně. Dnes se u mě večer zastaví a bude mě podrobnějí informovat. Ty sama máš s tím osobní zkušenost ?? Mám pokračovat. Včera mi došlo i MMS 2 , tak přemýšlím, jestli nepřejít na tobolky. Bude to asi příjemnější než kapky v jablečné šťávě. :jump:
Díky a přejí krásný den.
Dáda


rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od rojtice »

Dáda[/quote]
Má příbuzná brala MMS2 v tobolkách 21 dnů. Včera mi volala měla výsledky vyšetření a za tu dobu se nádor ani nezmenšil a nebyly lepší ani výsledky onkomarkrů.Tak opět dostala chemoterapií. Má rakovinu 4 stupně. Dnes se u mě večer zastaví a bude mě podrobnějí informovat.

Ahoj Dádo, můžeš prosím napsat, co konkrétně a kolik brala Tvoje příbuzná? Jestli brala jen
MMS 2 - jen tobolky, nebo i s MMS 1? A kolik tobolek a jak plné. Je divné, že by to nefungovalo - myslím vůbec. Je fakt, že zde na fóru nikdo (kromě Batlese) nenapsal, že by se vyléčil z rakoviny - jakéhokoli stupně. Otázek je to dost - odpověď žádná. Tak snad Ty budeš vědět kontrétní příklad. Přeji hodně zdraví. rojtice


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rojtice píše: Je fakt, že zde na fóru nikdo (kromě Batlese) nenapsal, že by se vyléčil z rakoviny - jakéhokoli stupně.
To není až tak docela pravda. Z raka se vyblízal před lety Poota. Nemám pocit, že tu kdy napsal přesně jak, ale vyblízal. Jelikož dost propaguje postup pátera Ferdy, mohl bych se domnívat že díky jemu, ale nevím.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Dle Humbla by se mělo na rakovinu kombinovat MMS1, MMS2 plus koupele a DMSO. Na některé typy rakoviny zabírá víc CDS. Je potřeba vyzkoušet.


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Ahoj Siso,
to jsem si přečetla také, ale dostala jsem se max. na 6 kapek a po té průjem. Tak nevím jak to zkombinovat.
Co hodinu brát 5 kapek, co 2 hodiny MMS2 , výplachy a ještě přidat DMSO či terapií v pytli . Po ránu či večer ?? A nebude toho trošku moc, když nezvládnu bez průjmu víc jak 5 kapek. Připadají mi ty postupy tak trochu nedotažené.
žádná rada ohledně stravování či návod jak zkombinovat MMS 1,2, DMSO , koupele , výplach a vak.
Koupelí jsem začla 1. den večer s 10 kapkami. 2. koupel jsem si dala v pondělí 20 kapek ale nebrala jsem MMS 1.
SO a NE jsem vynechala jelikož v pátek jsem měla opět průjem a navíc jsem se dověděla, že léčba u mé příbuzné nezaznamenala žádné zlepšení a proto si nechala dát již další dávku .Už jsem to málem vzdala, ale zítra zase začnu.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Dádo, já se nikdy nedostala na víc než 4 kapky a to až po dlouhé době. Po operaci jsem byla jen na 2 kapkách několik měsíců. Na tvém místě bych ubrala MMS1 na méně kapiček a postupně zkoušela různé kombinace tak, aby ti u toho nebylo špatně. Víc poradit neumím.
P.S. V žádném případě a nikdy jsem neuvažovala o tom, že bych přestala.


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Díky Siso za odpověď. Už jsem se naučila jak vybalancovat a vyhnout se nevolnostem. přidala jsem i MMS 2.
Jedu pomalu, plním MMS2 max. na 1/4 tobolky a dnes jsem jich měla 3 a k tomu beru i MMS 1. Dostala jsem od příbuzné větší tobolky, tak jsem MMS1 namíchala 4 kapky + 4 kapky aktivátoru a 4 kapky vody dala do tobolky a zapila vodou.
Už se mi dělalo špatně když jsem to pila s tou jablečnou šťávou .Vyzkoušela jsem i šťávu hroznovou. Večer dávám koupel a bezva se mi po ní hajá :lol: Beru každý den lžičku dologranu. Dočítám se zde na foru , že lidí doplňují ještě vitamín C . Jím hodně ovoce, piji ovocné a zeleninové šťávy, tak nevím zda mám přidat ještě i to Céčko jak se píše v knize 2 hodiny po poslení dávce MMS. Jinak je mi fajn, nálada vcelku dobrá, zlepšení fyzičky.Od pondělka se chystám na aplikaci MMS1 s DMSO, tak nevím, jestli nemám něco vypustit, aby toho nebylo moc. Jestli máš zkušenost, napiš určitě to pomůže.
Chtěla jsem se zeptat, jestli mám vysadit MMS před CT vyšetřením , nebo odběry krve , moče .
Dík za tvé zkušenosti.
Dáda :bye:


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Dádo, před odběrama jsem MMS brala, ale před CT jsem vysadila a brala až po vyšetření.
Co se týče vit. C, já ho nikdy nebrala a brát nebudu, četla jsem různé práce, které vit. C při rakovině nedoporučují a když není u toho jistota, že to působí pozitivně, jdu od toho dál. Bojím se.


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Já četla , že nějaké úspěchy jsou s léčbou vit. C 29. Léčba rakoviny nitrožilním podáváním vitamínu C - poslední klinické úspěchy

Více zde: http://czo-vp.webnode.cz/news/am29/
Vitamínové doplňky neberu žádné. Denně spolknu lžičku dologranu, občas pangamin a panáka šťávy z aloe vera. Céčko dodávám tělu prostřednictvím živé stravy.
Takže před Ct 24 hodin vysadit MMS. To by mělo stačit, když JH píše , že cca. po hodině se to v těle rozloží na sůl.
Kdy jsi začla Siso MMS brát ? Už před operaci , nebo po , měla jsi chemošku nebo ozářky ?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Srdečně vás všechny zdravím!
Je dobré, aby všichni trpící rakovinou věnovali svůj čas tomuto videu.
Mimochodem, vit. Cé je jedinečný v boji s rakem....
Dr. Matthias Rath objavil hlavný mechanizmus na kontrolu rakoviny pomocou špecifických mikrovýživných látok. Tým sa však automaticky stal terčom útokov loby farmakartelu, pretože jeho terapiu a účinné látky si farmakartel nemôže patentovať. Táto prednáška, ktorá odznela na jeseň v roku 2011 v Berlíne......

Celá přednáška zde: http://www.auria.sk/blog/rakovina-konie ... by-ludstva

Veselé a šťastné dny vám všem,
Batles :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: .... Je dobré, aby všichni trpící rakovinou věnovali svůj čas tomuto videu.
Nazdar Battlesi. V zásadě nesouhlasím se Tvým výrokem. To video by měl vidět každý, už i z toho důvodu, že se dá očekávat, že rozšiřování této nemoci (a všech chronických a dost akutních) bude jenom pokračovat a je hodně často pozdě se starat v momentě, když už požár propukl.
Jinak velice děkuji za to, že jsi to sem "plácnul".

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Tak včera jsem zvládla jen 7 dávek MMs1( 4akt. kapky) a 3 dávky MMs2(pouze 1/3 tobolky). Večer se mi nafouklo tak břicho, že jsem myslela, že prasknu.Trvalo to 3 hodiny než to ze mě vyběhlo a konečně se trochu ulevilo :ptrain: Těšila jsem se na koupel s MMS, ale raděj jsem to vzdala.Dnes jsem začla na 3 kapkách MMS1 a s hrozným odporem jsem se dostala na 4. MMS2 jsem měla jen 1/3 tobolky. Po 6 dávce to zase začlo ve mě bublat. Zvládla jsem ještě 7 dávku a tím jsem skončila. Dnes tak nafouklá nejsem a ani průjem se prozatím nedostavil, ale ve střevech mi to stálé bublá. :help: Dělám něco špatně ??Včera jsem měla hrozné chutě, tak jsem si kousla do krůtího řízku asi 3 dkg. K obědu jsem si dala zdravý zeleninový vývarek s červenou čočkou a kurkumou. Při pití šťávy z červené řepy s mrkví se mi také už pomalu zvedá žaludek. Snažím se přestat :smoke: ale to se pak dostaví taková nervozita, že to odnáší můj manžel.Jsem vzteklá :devil: a tak si zapálím. Po MMS
mi to nechutná. 2 x potáhnu a uhasím. Kouřila jsem 20 denně, byla jsem už 3 dny bez cigarety ale dostavila se taková deprese, že jsem si musela zapálit.Je tady někdo se stejnou dg. a má ten samý problém ?? Pomohla někomu v odnaučení kouření biorezonanční terapie ??


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Dádá, k odnaučení kouření ti pomůže jenom udělat si pořádek ve vlastní hlavě a čekat až přijde ta chvilka sama.
Já vyzkoušela všechny možně a nemožné podpůrné prostředky a přestala jsem, až když jsem byla sama přesvědčena, že to chci na sto procent, dokonce jsem si i představovala, že nekouřím, připravovala se na to, co budu dělat s rukama, když nebudu kouřit, přestala jsem na čas pít kafe, chodit do hospody, zdržovala se kolem nekuřáků atd. Pak to šlo. Ale podařilo se mi to asi na 55 pokus a v práci plné kuřáků, kde jsem si v jednu minutu řekla dost a byl to skutečně konec.
Takže tak.:-) V opačném případě je zbytečné trápit se ještě odnaučovaním kouření.
Jinak nechápu, proč to s MMS tak hrotíš. Výsledkem je, že se ti to akorát zhnusí. Proč nebereš 1-2 kapky 10 x denně , vždyť v tom džusu to není v takto malých dávkách ani cítit.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“