Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Léčebné postupy.
Odpovědět

Myslíte, že je toto téma pro Vás přínosné?

ano
106
92%
ne
9
8%
 
Celkem hlasů: 115

Lightworker
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05 kvě 2012 8:13
Bydliště: Brno
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lightworker »

etericka píše:
Lightworker píše:Zdravím vás všechny,

jsem tu "nový" a nově zaregistrovaný. (numerologicky hezké datum 5:5:5) 8)
ahoj LW , nový ako kde , že ?

padol si mi presne na ranu , čo ma tesi a uistuje,ze všetko ide ako ma . takze ako to je s tými eter.parazitmi, ako možem ja sebe a najblizšim pomoct v ramci duchovnej roviny a eter.tiel pomocou shambally trebars ? da sa to vobec sha poriesit,ci to nechat na svetel.bytosti a len ich poziadat o pomoc ?
ahoj etericka,
samo že se to dá pořešit s tím, co máš. Já jsem si tenkrát říkal, že tomu pomůžu i ze zdola nahoru přez fyziku. Ale zatím to nejde jen s Reiki nebo Shamballou - musí se tam přidat nějaká metoda zbavení se negativních emocí. Přijď do Bratislavy na seminář RUŠ, naučíme tě to. :P Ta je ze všeho nejrychlejší a nejúčinnější a hlavně si ji může dělat každý sám.

Trochu něco o úrovních vědomí.

Když se narodíme, máme ve vínku určitou úrověň vědomí, která je náš možný dosažitelný potenciál v tomto životě. Pak ale přebereme naše nevyřešené věci z minula, které jednak převezmeme buněčnou pamětí rodu, pak to, co nám rodiče a jiní vychovatelé předají - jejich přesvědčení z jejich rodů - pak dostanenme určité věci od dalších vychovatelů (školky, školy atd.) od spoluvrstevníků, spolužáků, od různých idolů, a pak si ještě vytvoříme svoje vlastní světonázory. To všechno pak musíme žít...

Tohle to všechno, když je aktivované, tak tomu říkáme taky karma.

Nebo by se to dalo taky ukázat tak, že máme tedy určitou možnou dosažitelnou úroveň vědomí v tomto životě, ale drží nás na zádach spousta gumiček zaháknutých v různých úrovní vědomí. Protože žijeme ve frekvenčním pásmu strachů, je spousta gumiček zaháknutých přímo v této úrovni vědomí. Další jsou třeba zaháknuté ve studu/hanbě, což je nejnižší úroveň vědomí tady na planetě. A tak dále... Prostě ty gumičky máme zaháknuty v těch nižších úrovní vědomí než je naše potenciální úroveň.

No a v průběhu toho našeho života, každou vyřešenou situací nějakou tu gumičku uvolníme. Vemte si ještě to, že pokud zrovna jsme ve strachu, tak ta gumička toho strachu nás ještě víc přitáhne, jakoby se zkrátí. A pak se nám ta naše úroveň vědomí v tu chvíli ještě víc sníží a my zažíváme naplno třeba ten určitý strach. Pokud ten strach prožijeme a pochopíme, že to vlastně je jen třeba přejatý strach od rodičů, kteří ho tak nádherně barvitě vylíčili, že jsme tomu bezmezně uvěřili, jak je to strašné, pak ten strach už nemusíme žít, odstranili jsme tu gumičku. A o maličko se posuneme opět k vyšší úrovni vědomí. Možná i naši rodiče tomu samému strachu uvěřili zase od svých rodičů a ty zase od svých, a nikdy se do těchto oblastí ani nepustili, protože se báli, měli strach, co kdyby ....

Pokud si začneme jakoukoli metodou, ať už s Reiki, nebo Shamballou, nebo RUŠí, nebo jinými metodami, které znáte, uvolňovat ty naše gumičky, pak je to velká zkratka v našem životě. Normálně bychom si ty všechny "gumičky" museli odžít, ale nyní v tomto zrychleném čase evoluce už nemusíme. Různé metody nám umožňují se těchto věcí docela rychle zbavit. Zkoušel jsem mnoho různých metod a nejrychlejší ze všech je Shamballa a metoda RUŠ spolu dohromady. Ale pozor existuje spousta různých Shamball a ne všechny jsou ty správné, ne všechny vás napojí nad zrcadlo...

Všichni žijeme v určité úrovni vědomí a ta má pro toho dotyčného svůj strop/dekl. Vše, co je nad tímto stropem, je pro tuto úroveň vědomí jako Sci Fi, většinou lidi říkají to neexistuje, to tak není, to nejde atd. To jsou jen přesvědčení té určité úrovně vědomí a i rodu, vesnice, města, státu....

Vlastně je to pro tuto úroveň vědomí ta jejich Pravda a za ni by položili třeba i svůj život. Však jste to ti zažili i vy, třeba nejdřív někdo řekl paraziti a vy jste se mu vysmáli. Za nějaký čas se už jim pilně věnujete. Což mi připomělo - dneska jsem se střetl s mým budoucím pronajímatelem bytu. On je dokror ORL a když jsem mu začal povídat o parazitech, že by se na ně mohl zaměřit a tím by rozřešil spoustu jeho oborových problémů. Tak mi říkal, že to není možné, že tomu nevěří. Ale semínko jsem zasil :laugh:

Pro vyšší úrovně vědomí už je to zase o něčem jiném, pravda je zase o něco jinde a tak to jde dál a dál.

existuje kniha - Moc versus Síla od David R. Hawkins. 20 let zkoumal úrovně vědomí za pomocí kineziologie a v této knize je jeho výsledek. Naše buňky ví všechno, znají tu pravou realitu, narozdíl od nás. Proto se můžeme s kineziologií ptát na různé věci a je nám 100% pravdivě odpovězeno. Kyvadlo není 100%, můžeme ho velice snadno ovlivnit, ale když se zeptáme kineziologií přes jiného člověka, kterému ani neřekneme nahlas, na co se ptáme, jeho buňky nám řeknou vše přesně.

Úroveň vědomí počítá od 1 - 1000. Kdy 1 jsou láčkovci a 1000 je avatar. Dá se s tím velice dobře pracovat a i odhadnout, kde se člověk právě nachází a jak se asi bude chovat. Pokud už nebudete nikoho hodnotit, posuzovat a odsuzovat, pak se vám to podaří velice jednoduše -většinou to už ani nebudete potřebovat. V rámci svého výzkumu si občas měřím úrovně vědomí těch, kteří ke mě chodí na terapie. Většina z nich se pohybuje pod úrovní 200. Není to tak, že se nacházíme jen v jedné úrovni vědomí. Jak už jsem psal, je to soubor úrovní vědomí, kdy jsme i nad úrovní 200, ale souhrn vědomí pod 200 je tak silný, že jen občas dosahujeme třeba při meditacích vyšších úrovní vědomí. Pokud si vzpomínáte na nějaké semináře, kdy jste se dostali do vyšších hladin vědomí v tom kterém kolektivu, tak většinou za několik dní po semináři jste se dostali zpět do vašeho normálu a pěkné pocity byly ty tam. Ano člověk se tam neudrží dlouho právě proto, že průměr jeho úrovmě vědomí je hluboko pod 200. A tak zakouší na seminářích nebo při meditacích alespoň na krátkou dobu úrovně vyšší, tím si je vyzkouší a ohmatá a pak když je začne pomaličku žít, ví už, o co se jedná. :bye:

85% lidí na světě se nachází pod úrovní vědomí 200, čili ze systému spíš jen berou. Až teprve nad hodnotou 200 (úroveň odvahy) začínají pomáhat vyrovnávat negativitu všech lidí pod 200.
Tyto úrovně nejsou lineární ale mají logaritmetický průběh.

Nejdestruktivnější úroveň vědomí je 20 - stud/hanba
pak následuje 30 - vina
50 - apatie
75 - žal
100 - strach

125 - touha - tady se lidé po dosažení průměrné úrovně vědomí 123 probouzí do duchovna
150 - hněv - národ se pomaličku dostává do této úrovně vědomí, začínají se hněvat na vládu...
175 - hrdost/pýcha
200 - odvaha - to je zlomový okamžik jednotlivce, tady začíná už Moc. Všechny úrovně pod 200 vyžadují sílu a energie se musí pořád doplňovat silou.
250 - nestranost
310 - ochota
350 - přijetí
400 - rozum
500 - láska
- bezpodmínečná láska, která je polaritou strachu. Mám v podpise - Láska je nepřítomnost strachu. To co tu prožíváme na Zemi ve frekvenčním pásmu strachu/karma je nalepovací láska, na lásku se nalepí strach...
540 - radost
600 - mír/Milost
700-1000 - osvícení

---------------------------
Vy všichni co tu jste, máte svou domovskou úroveň daleko nad 200. Fyzičtí paraziti je jedna věc, druhá by měla být hlavně navýšení vašich osobních vibrací jakoukoliv metodou. Tím se můžete odpojít od éterických parazitů, tím i fyzických a přestanete i "parazitovat" na společnosti - všichni, co jsou pod úrovní 200 "parazitují", proto mají i hodně parazitů fyzických. A hlavně se jich nemohou zbavit, nebo to trvá moc dlouho, nebo se jim za čas opět vrátí... O tom všem vlastně hovořila nepřímo paní Bláhová, když říkala, že je to běh na dlouhou trať, že se za čas lidi opět vrátí a vše je při staru.
Hlavně si nic neberte osobně - je to jen můj názor v určité úrovni vědomí, tedy i moje pravda :color:

:idea: Příspěvek je sice hezký, ale na jiné téma, než jaké má toto vlákno :idea: - poo.

I tyto "teorie" mohou být pro některé přínosem, alespoň mohou vidět, proč se jim třeba nedaří s likvidací parazitů. Pokud ale najdeš jiné vlákno, kam by se to víc hodilo... - LW
Naposledy upravil(a) Lightworker dne ned 06 kvě 2012 22:40, celkem upraveno 3 x.


Láska je nepřítomnost strachu
Pravda je nepřítomnost strachu
Lightworker
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05 kvě 2012 8:13
Bydliště: Brno
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lightworker »

Jayo píše: Nazdar, pre mna tiez datum 5.5. znamena vela, presne 5.5.2005 som mal duchovne prebudenie, cize vcera som oslavil magickych 7 rokov vedomia. ... Inak to MMS1 si aktivoval kyselinou citronovou alebo HCL?
Ahoj Smilies,

tenkrát nebyla ještě HCL ale jen kys. citronová. Ale pokud je dobrý záměr, jde to se vším.

Ano všímáš si dobře - vše se začíná urychleně vyplavovat z lidství a karma lidství je to, co okolo sebe vidíme. Plus naše velmi podobná karma tomu tam venku... Stejné máme v sobě jako to vidíme u politiků. Vše co nás na těch druhých šve a vadí, máme taky v sobě.

Teď už vím, že ne všechny myšlenky jsou naše, spíš žádně. Poletují tu etérem a my je našemi emočními frekvencemi k sobě přitahujeme. Pokud se vyčistíme, nemáme najednou skoro žádné myšlenky, můžeme být většinu dne ve stavu -Tady a Teď, vlastně je to to, o co se jogíni snaží roky, aby dosáhly v meditaci - být bez myšlenky. Když jste vyčištění od všech negativních emocí, vzorců chování, přesvědčení, různých světonázorů atd., pak už nemáte myšlenky jako předtím. Prostě tam nejsou. Není to ale o tom, že pak nemáte žádné emoce, ty tu jsou ty pozitivní - radost, stěstí, láska, hojnost všeho atd...


Láska je nepřítomnost strachu
Pravda je nepřítomnost strachu
etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

Lightworker píše: ahoj etericka, ... Ale zatím to nejde jen s Reiki nebo Shamballou - musí se tam přidat nějaká metoda zbavení se negativních emocí. ...
dakujem za "pozvanie" , dakujem za tvoj nadhlad - uz len najst vlakno,kde by sme sa mohli o tom otvorene bavit :smoke:


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Nemoci z pohledu čaker - 7. čakra

Příspěvek od hanka »

Doporučení, jak harmonizovat korunní čakru

1) Sedněte si nebo lehněte do polohy, v níž se vám bude pohodlně meditovat. Sundejte si boty a uvolněte všechny tísnící části oděvu. Přesvědčte se, že vaše záda i hlava jsou dobře podepřené a že nemáte překřížené ruce a nohy. Ruce si dejte pohodlně.
Třikrát se zhluboka nadechněte, nechte přitom odejít všechen stres a jakékoliv svalové napětí - začněte od chodidel a pokračujte až k temeni hlavy. Nechte všechno napětí odejít do země, tělo nechte těžké, uvolněné a v klidu.
Přeneste se v duchu do místa, kde se cítíte bezpečně, do místa, které znáte, nebo o kterém jenom sníte. Je tu dokonalý mír a klid. Svým vnitřním zrakem, sluchem, čichem i hmatem si začněte uvědomovat své okolí. Když jste připraveni pokračovat, podívejte se nahoru na energii, která představuje vaše vyšší Já - může mít určitou formu, barvu, nebo může být tvořena něčím zcela abstraktním. Dovolte energiím své korunní čakry stoupat a splynout s tuto formou. Vnímejte svou mysl jasnou a představte si, že se vůle vašeho vyššího Já přenáší nad vaše denní záležitosti a naplňuje mysl klidem.
Teď přeneste energii korunní čakrou dolů, k základní čakře a dovolte jí přitom projít každou buňkou těla a nahrazovat přitom disharmonii mírem. Když energie dojde až k základní čakře, nechte ji projít nohama hluboko do země, kde se spojí s vůlí matky Země. Představte si, jak se tyto dvě energie prolínají a pak společně stoupají základní čakrou ke korunní čakře a ještě výš, znovu k vašemu vyššímu Já. Pokračujte a dovolte těmto energiím obíhat mezi vyšším Já a matkou Zemí a procházet přitom vaším tělem, které je jejich přijímačem. Teď jste plně v přítomnosti, a také v „přítomnosti" svého Stvořitele. Radujte se chvíli z tohoto pocitu.
Až budete hotovi, přeneste energii dolů z vyššího Já ke korunní čakře a zdola od matky Země k základní čakře. Můžete si to představit jako uzavírání květu. Když jsou všechny okvětní lístky uzavřené, obklopte se bílým nebo zlatým světlem tak, abyste mohli pokračovat ve své každodenní činnosti.
Toto cvičení použijte vždy, když máte pocit, že jste opustili svou cestu, nebo když cítíte, že jste odpojeni od Zdroje.

2) Jako prostředek vyvažování čaker může být použita fialová nebo purpurová barva buď prostřednictvím oděvu, který nosíme, nebo vizualizací.

3) Hledejte v životě klid a radost a každý den si dopřejte deset minut klidného posezení a doplnění svých energií.

4) Buďte v míru se sebou i s celým světem.

Shrnutí tří vyšších čaker
Srdeční čakra je střediskem, které přijímá lásku duše a spojuje duši s láskou Stvořitele.
Krční čakra je střediskem mysli duše, která se spojuje s myslí Stvořitele.
Korunní čakra je střediskem, které přijímá vůli duše a jejím prostřednictvím i vůli Stvořitele"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Seriálek o čakrách končím. Těm, kdo chtějí vědět o léčivé síle čaker více, dávám odkaz na zdroj, ze kterého jsem čerpala:

http://www.uloz.to/xBW7LEB/leciva-sila- ... -praxi-pdf

Hanka. :bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Nemoci z pohledu čaker - 7. čakra

Příspěvek od Nso ci »

hanka píše:Seriálek o čakrách končím.
Za obsiahlu tému o čakrách +1 :good: :eclap:.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Lenca
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 01 pro 2011 12:21
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od Lenca »

hanka píše:Škoda, že film nelze spustit - mně to píše, že "uživatel toto video odstranil" :?
Hani, video nefunguje, ale našla jsem knížku - Zázračná moc vody:

http://www.uloz.to/xUxyvNz/zazracna-moc-vody1-pdf


bobosokol
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 06 kvě 2012 13:03
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od bobosokol »

bych chtěla připsat něco k parkinsonovi-v článku od haničky je zmínka o silnějším partnerovi-nejde jen o silného partnera-jako příčině-jde o to,že lidé s park.většinu svého života museli -dle vlastního přesvědčení-zadržovat projevy emocí-a to nejen gesty,ale i pocitově uvnitř.proto,když nemoc propukne,mají stále stejný výraz-nevíte,jestli má radost nebo strach-člověk se natolik přetvařoval,až jeho vlastní pocity v podstatě vymizí a on funguje setrvačně...deprese mohou tedy způsobovat pocity marnosti,že dotyčný je brán jako věc,která tu je,samozřejmost,bez práv a nároků...záludnost u par.nem.je,že fyzicky se začne projevovat,až když už člověk vyčerpá veškeré zásoby vědomí,že není jen figurka a že opravdu není prioritní,co si o něm myslí jiní-i když třeba blízcí- lidé


Bobo
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od Palo »

Palo, byl bys tak hodnej a šoupl to taky do Psychických příčin nemocí?
Ahoj, Slávek.


OK ;)


:)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Zajímavá (a dlouhá :D ) diplomka na téma tělo a psychika. http://is.muni.cz/th/134734/fss_m/Diplo ... let_II.txt To že jsem hledal co je dostupné v češtině od Wilhelma Richa a tohle jaksi vylezlo bokem.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Přetaženo z http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 16#p104816
michalek píše:Zdravím Slávku potřeboval bych ješte poradit,
Trochu jinak. Máš pocit, že MMS a HCl tě zbavily problému v jícnu? Pokud ano, asi zde máš svou odpověď. Pokud ne, máš ji možná taky. Vím prd, čím Ti tu klapku šili, možná jde ještě o důsledek nedokonalého strávení stehů. Nevím co se všechno používá a jak dlouho to vezme, než vstřebací stehy tělo odstraní. Taky mi není jasné, do jaké míry může operační zásah a u koho způsobit trvalé problémy díky překopání originální fyzické tělesné struktury. Když se například podívám na operaci rakoviny dvanáctniku a slinivky, jak doktoři překopou celé vnitřnosti a la Piccaso, vůbec se nedivím, že to nikdo nechce přežít dýl jak rok. Tam nezůstane kámen na kameni. Problém nemusí být čistě mechanický, nebo infekční. Může být morfologický. Ono naše tělo ví velice dobře kde má co být a jak, aby to fungovalo. Já vim prd, doktoři vědí prd, takže jedině pozkoušet a hlavně rozhodnout se, že se uzdravíš a neustále pro to něco denně dělat.

Přečti si Norbekova, hledáním na to narazíš tady na fóru. Léčení je daleko víc v makovici, než v lékách. I když ty léky pomohou, za nás to snad nikdy zcela neudělaj. Když sám sebe přesvědčíš, nebo Tě někdo přesvědčí, že Tě vyléčí štípat denně dvě hodiny borový špalky s jedním sukem sekerou, garantuju Ti, že tě to vyléčí z čehokoliv a dost rychle. Vyjímkou jsou mentální poléčitelé, kteří to za tebe dokážou udělat, ale to je už poněkud jiná záležitost. Poslední co Ti pomůže jsou pochybnosti. Dej se na víru svatou a modli se denně k Panence Marii a pokud uvěříš a ne že se budeš muset neustále ujišťovat, "Panenka Marie" Tě vyléčí taky. Tyhle mentální víry v něco, či někoho, třeba i felčara, jsou taky sice berlička, ale dokážou to.

Když se podívám na Schultzeho, jak jsem to nechtěl dát do plenu, protože dost lidem to může víru zničit, změnil jsem názor. Někomu to asi pomůže a těch snad bude většina. Co dělá Schultze je jednoduché. Přesvědčí lidi, kteří se přesvědčit nechají (na zbytek se vykašle), že pokud budou denně 18 hodin věnovat svou veškerou činnost a mysl svému uzdravení, to je sbírat si bylinky, džusovat, saunit, cvičit, dělat si herbální tinktury atp. že ve velice krátké době tak říkajíc vstanou z mrtvých. Léčí tím rakoviny, revma, srdeční vady, kde co. Ale musí tam být to mentální přesvědčení. O tomtéž mluví Norbekov a kupodivu z jeho zkušeností vyplývá, že není ani zdaleka třeba 18 hodin denně. Stačí hodina denně. Taky si ale pacienty vybírá, protože jenom ten, kdo je ochoten denně obětovat řekněme hodinu až dvě na sebeléčení, kdo mu naprosto a bezvýáhradně uvěří, že to sám dokáže, se také takto vyhojí. Není tedy na mně a na nikom Ti radit jestli pít MMS a HCl, nebo ne. Je na tobě se dokopat k tomu, aby jsi se tomu svému léčení věnoval nejenom mechanicky, ale i mentálně. Že je to těžké? Zatraceně :bhead: Ale je to možné a pro ty, kdo se tam dokopali, nebo je tam někdo dokopal, to naprosto funguje a na cokoliv. Jestli MMS, nebo VitC, nebo brambory, či HCl, to jsou jenom lepší, či horší berličky. Naučit se za jejich pomoci chodit tak, aby se bez nich člověk obešel, musí člověk sám. Já se tam sám dokopat ještě nedokopal přes to že vím, že to tak pracuje, protože jsem věčnej a asi nenapravitelnej šťoura.

Jenom jako příklad, Norbekov udělal přednášku pro rakovináře s tím, že vyléčí lidi z rakoviny. Nechal původně skoro plný sál vyprázdnit tím, že se hodiny nic nedělo. Až mu zbyli v audienci jen snad 4 lidi, stručně jim vyložil jak se ze své rakoviny vyblízat cvičeníma a snad dietou a vyblízali se všichní 4 ač odsouzení věou k smrti na rakovinu. Totiž Ti, kteří zůstali, byli Ti, kterým zatraceně záleželo na tom, aby se uzdravili a kteří byli ochotni pro to udělat cokoliv. Byli tam mentálně.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:Ono naše tělo ví velice dobře kde má co být a jak, aby to fungovalo.
Naše tělo dokáže věci, o kterých se vědům nesní ani v jejich nejbujnějších fantaziích.
Například pokud k tomu má nějaký pádný důvod, dokáže si samo a jenom z toho, co má v sobě kdykoli k dispozici, vyrobit prakticky jakoukoli organickou sloučeninu - enzymy, kortikoidy, efedriny, endorfiny a další - a to v kvalitě, jaké farmové nikdy nedosáhnou. Vlastním tělem vyrobené "léky" obsahují totiž jenom a pouze látku či látky potřebné pro žádoucí účinek, takže nikdy nemají žádné vedlejší nebo případné nežádoucí účinky. Tělo taky přesně "zná" příčiny všeho, co se v něm děje a ze všech sil se snaží o optimální chod našeho organizmu a to vše bez našeho vědomí, dalo by se říci prováděním "na pozadí". Z tohoto hlediska neexistuje nic dokonalejšího, než je lidské tělo a je to skutečný vrchol vývoje živých organizmů. Ovšem jeho efektivní řízení vědomým zasahováním do jeho procesů ještě není ani v plenkách a vědové se o něj ani nijak nesnaží. Například placebo efekt, který naznačuje, kudy by měla vést cesta, pohrdavě přezírají a nebo označují za překážku seriozního hodnocení účinků jejich lektvarů. Takže jakoukoli odchylku od "normy", kterou tělo pracně vyrovnává nějakou zatím skrytou abnormalitu, tvrdě ženou svými léky zpátky do "normálu", takže našemu tělu vlastně jenom kazí jeho práci a přidávají další abnormalitu, se kterou se musí vyrovnávat současně s tou původní. A jako by už tak toho nebylo dost, jejich léky svými "vedlejšími účinky" páchají další škody přidáváním dalších a úplně zbytečných abnormalit, se kterými se musí tělo vyrovnávat dalšími odchylkami od "normálu". Je potom skutečně jenom otázkou času, jak dlouho dokáže konkrétní tělesná schránka této "péči" vzdorovat.
Za daleko úspěšnější a také perspektivnější považuji systémy, které nechávají na uzdravení "pracovat" tělo a pouze mu v tom pomáhají a nebo ho k tomu směrují. Příkladem jsou třeba šamanizmus nebo čínská či indická tradiční medicína, různí léčitelé, psychické systémy typu Norbekov a také vědomé užívání hladiny Alfa.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od Gaia »

Mno, tohle s tím také souvisí ...
Našla jsem stránky -
http://davidmorehouse.com/

Je to všechno na dosah.
Tento kurz je příležitostí podívat se hluboko do sebe zjistit, kdo skutečně jste, a určit zkušeností si přinesou s sebou na cestě k moudrosti. Když zjistíte, a "re-zážitek" významné aspekty svého věčného minulosti, pak se může stát opravdu transformována, cítit se více naživu a šťastný, než jste kdy považovali za možné.
Jdu se tím trošku prokousat....

Tohle jméno jsem objevila u videa


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Příspěvek od hanka »

Co je to "JÁ"?
Umíte obývat své tělo? Eckhart Tolle to umí a dovede o tom hovořit velice poutavě :idea:


Přeji příjemný poslech. ;)
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Alzheimer a inteligence těla

Příspěvek od hanka »

Eckhart Tolle o Alzheimerově chorobě a inteligenci těla:



Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Znovu Iva Adamcová

Příspěvek od hanka »

Iva Adamcová: přednáška - Návrat k jednotě 1. část


Iva Adamcová: přednáška - Návrat k jednotě 2. část


:bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“