Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Palo »

Kvasinka prý nesnáší peroxid hořčíku, víte někdo něco o tom?

Nechal jsem u kámoše na zkoušku vyrobit dvě kilča, ale ještě se nějak neozývá, že by to měl hotový... Ale prej to bude nestabilní, v lednici to vydrží prý tak půl roku...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:Kvasinka prý nesnáší peroxid hořčíku, víte někdo něco o tom?
Víme. Někde jsme tu o něm špitli. Krásně srovná trávící systém. Mám ho vyzkoušený. Jednou denně maximálně zarovnanou kávovou lžičku rozmíchanou ve vodě na lačno. Nerozpouští se, je z toho vápená voda. Po půlhodině už se dá zajíst. Do 4 dnů už je znát a do týdne je srovnaný trávení. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Víme. Někde jsme tu o něm špitli. Krásně srovná trávící systém.
To je lákavé, dá se říci, že napořád? Nebo jen na nějaký čas?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: To je lákavé, dá se říci, že napořád? Nebo jen na nějaký čas?
Na čas a napořád záleží, čím a jak se pak člověk živí. Ono to srovná trávící ústrojí, ale počítám, že pokud je tam nějaká nákaza, jako je třeba prorostlá Candida, nebo je jiný systemický problém, potíže se vracejí. Taky nevím co to dělá třeba při Crohnovi, do jaké míry to může pomoct trvale, ale zase bych hádal, že dlouhodobé užívání s tím, že to udržuje oxidaci jak fekálií, tak tkáně střeva, by i toho Crohna mohlo časem srovnat. U Crohna jsou už veliké strukturální (morfologické) změny ve střevních stěnách a pokud střevu člověk nedá čas se regenerovat neustálou podporou, asi ten peroxid pomůže jenom přechodně, více méně po dobu užívání. Já jsem jel ten peroxid na třikrát, než jsem měl i po dvou týdnech od přestání užívání pořád ještě :D zdravé hovno. po prvních dvou týdenních se do dvou týdnů začaly problémy s řidší a s tenkou stolicí vracet. Z mé zkušenosti by bylo dobré to užívat ještě tak dva tejdny po tom, co se stolice a zažívání vůbec srovná.

Jinak Ti tady ale špitnu o bramborové vodě. I po tom peroxidu mi zbylo to, že nacpaje se kapustou a podobnými prdlavými pochutinami jsem byl prdlavej a nadmutej. Převčírem a včera jsme se cpali kapustovejma karbanátkama a já nic na rozdíl od drahé. Prošlo to bez trapasů a podle stolice bych si dnes už lajsnul nařídit budíka.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:...prdlavej a nadmutej.
Dík za odpo ;) S prďavkama mám problém to vypadá po pivě, tak ho asi úplně zruším a nahradím něčím neprďavkovým, snad bude čím... Vono taky záleží na pivě, málokterý je na hranici pitelnosti bez následných hřmotných (d)efektů...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: peroxid hořečnatý

Příspěvek od Járina »

Slavek Krepelka píše: Ozovit je jedinný přípravek, který obsahuje pouze peroxid hořečnatý. Všechny ostatní doplňkové sr.č.y v sobě mají namíchané věci a je otázkou, kolik vlastně obsahují toho peroxidu a jak se dají tedy ceny porovnat vzhledem k jedinné aktivní látce o kterou je co stát.
Slavek Krepelka píše: Samozřejmě jsem to koupil v Kanadě, ale našel jsem Ti odkaz, snad to ještě platí, i když je to 8 let staré.
http://zdravi.doktorka.cz/bolesti-hlavy ... komentare/
Ozovit muzete volne koupit na adrese Husitska 36, Praha 3, tel. 222 540 596.

Pokud ne, tady máš Německý odkaz
http://www.eurapon.de/ozovit-mp-pulver- ... 325179459/
Slávku, sháním Ozovit kde se dá. Prolezla jsem kde co na netu :bhead:
Do tý Husitský jsem volala a aktuálně prodají 30 g za 150,-Kč. Což mi na množství, které se mám použít na jednu kúru, připadá dost přemrštěná cena.
Zkoušela jsem objednat na Euraponu, ale nedostanu se do registrace - lze uvést jen bydliště v Německu. Možná jsem úplně blbá a nenašla jsem jinou variantu, jak se tam zaregistrovat coby zahraniční kupující. Nevím, proč v obchodních podmínkách uvádí ceny poštovného do zahraničí......jsem z toho jelen :bhead:
Našla jsem ještě tyto stránky: http://goldpharma.com/article/10482/lan ... D%C3%ADku/ ale odrazuje mě jejich požadavek k platbě kartou - píšeš jim data z platební karty :o (když už, tak raději PayPalem)
Máš ještě nějaký lepší nápad :epray: ?
Napadlo mě, že bych zkusila na alergie zkusit právě Ozovit. Ořešák si nechávám jako poslední možnost :lol:


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: peroxid hořečnatý

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše: Máš ještě nějaký lepší nápad :epray: ?
Jo, mám. Co piju bramborovou vodu, na Ozovit ani nevzpomenu. Dělám červený. Teď přes víkend jenom cca 4 dcl ráno, anžto sociálně to nešlo i večer. Co mi zbylo z Ozovitu jsem dal dceři :roll: Ještě to husa ani nezkusila. :bhead: Aby ji husa kopla. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Járina »

Bramborovou vodu bych asi nepozřela, žaludek by se mi nejspíš "kousl" a musel by se v tu ránu resetovat :bhead:
Zvolila jsem tedy tu "Husitskou" variantu...


Hledám a ke svému údivu i nacházím
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Candidoza a chytrá houba - hlášení č.1

Příspěvek od kutil »

Vážení přáte ANO !!!
Přemnožením kvasinek trpím léta aniž bych to věděl a až zde na fóru sem zjistil vo co gou....
Pozitivní zjištění:
Antimycosin jako chytrá houba užitý vnitřně nemá žádné vedlejší účinky a nijak neovlivňuje střevní flóru ani imunitní systém :jump:
Po dobrání prvního balení se mi úžasně ulevilo. Ani sem netušil jak moc trpím vnitřním napětím v oblasti střev. Houbička mě sežrala nežádoucí kvasinky, ztratily se příznaky žáhy způsobované Candiíí a kromě pár dnů "napěněné" stolice se užívání jinak neprojevilo.
Vlastně ano, zmizelo mi noční pocení zapříčiněné právě obranou organismu proti působení kvasinek.
Protože mám ložisko Candie v krku projevující se trvalým bílým povlakem na jazyku (jak sem vyčet na netu), zvolil sem další taktiku:
Večer sem si nanesl prášek přímo na jazyk a nechal jej aktivovat slinami (kvasinky se množí nejvíce v noci). Povlak na jazyku se sice neztratil, ale jazyk je takový jemnější a špička růžová. Opět konstatování že se něco pozitivního děje.
Závěr:
Zahajuji frontální útok. Dokoupil sem 3 balení houbičky (mimochodem pod jiným obchodním názvem). Pak nasadím protikvasinkovou dietu, MMS a posilování IS současně! Prostě chci se těch kvasinek zbavit za každou cenu ;)
Pak opět podám hlášení č.2 :bye: :bye:
H.v.

PS
Lékárna kde chytrou houbičku propagují a zašlou i na dobírku,
cituji:
Nyní se jmenuje Chytrá houba Pythie Prevent Foot powder.
Cena výrobku je 85,- Kč.
Využít můžete také náš e-shop:
http://www.lekarnacz.weblekarna.cz/
S pozdravem
Mgr. Jan Ostrolucký
Lékárna U Slunce
Litomyšl
Naposledy upravil(a) kutil dne čtv 13 zář 2012 17:46, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše:Bramborovou vodu bych asi nepozřela,
To asi. Ono je třeba zkusit. Mně syrový brambory vždycky na šmak velice vadily a dělaje bramboráky, měl jsem potíž těsto ochutnat a dosoloval jsem až po prvním udělaném, i po druhém. Ta šťáva je ale přeci jenom jiné kafe a trochu přisolená mi absolutně nevadí, dokonce se na ní každý den těším, jako třeba teď. Jinak Kutil s tou houbičkou taky asi něco má dobře. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Járina »

Googlovala jsem a našla, že bramborová šťáva je víc než příznivá. Prvotní pocity mě ale nezklamaly a prý to opravdu chutná nedobře. Ale s mrkvovou šťávou, popř. i s celerovou je to prý lepší.
Dobře, zkusím ji, ale na to si musím udělat čas a psychicky se připravit :lol:


Hledám a ke svému údivu i nacházím
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od cimirek »

Járina píše:...s mrkvovou šťávou, popř. i s celerovou je to prý lepší.
Rajče či červená řepa to taky nepokazí(vyzkoušeno).


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Palo »

cimirek píše:Rajče či červená řepa to taky nepokazí(vyzkoušeno).
No jen aby ta bramborová chčáva nezoxidovala dřív, než se přimíchá nějaká další vodšťavená ňamka :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od poota »

:idea: Taky jde odšťavňovat brambory až nakonec.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše::idea: Taky jde odšťavňovat brambory až nakonec.
Zdravím - poota
:D Ono to není s tou oxidací až tak katastrofální. Když nechám kouli vymačkané bramborové drtě v lednici abych měl na víc placek na druhý den, občas na ní hodím oko do lednice leza a černá snad 24 hodin, jestli ne dýl, čím dál tím víc a to více méně jenom na povrchu. Ploška, na které ležela na talířku zůstává světlá. Dovolil bych si tedy tvrdit, že šťáva zavřena ve flašce tak, aby nad ní nebyl vzduch, se v lednici nějaký ten den uchová celkem nezoxidovaná. :ethink: Zejtra to prubnu. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“