Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Slavek Krepelka »

lena píše: .... Hned bych si ho koupila, ....
Koupit si to můžeš přímo od mistra, ale je to za $400 plus cca $20 za cívku plus hádám tak $70 za celkové poštovné a to je už dost síla. Krát nějakých 20 a jseš na 12000 Kč. Dohromady s magnetckým, který by měl udělat i malárii a je taky za $400 se to prodraží a přeci jenom není naprostá jistota, že to fachá, jen se mi jeví, že je chlap fajn a nekecá.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Zapper

Příspěvek od lena »

Slavek Krepelka píše:přeci jenom není naprostá jistota, že to fachá, jen se mi jeví, že je chlap fajn a nekecá.
v tomhle souhlasim, je tezke si neco koupit a dat jenom na reklamu.

:idea: Pocvič se v upravování citací :D - poo.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael Forrest - Zappery

Příspěvek od Igi »

Slavek Krepelka píše:Přeloženo a publikováno s osobním požehnáním Michaela Forresta (SDK)
Já myslím, že princip tohoto zappru bude podobný Godzille. Samotné frekvence jsou nejspíš zvoleny takové, které dobře prochází tělem, aby se to dostalo do všech tkání, mimochodem ta první frekvence 432Hz, jak se o ní píše je jedna ze Solfeggio frekvencí :lol: Takže nejspíš zároveň i takové frekvence, které tělo neničí. A v těchto frekvencích je posíláno velké množství el. energie, která projde skrz parazity a minimálně je paralyzuje, jak paralyzér nebo i zabije. Je to teda jen můj pohled na to, může to být ještě trošku jinak.

:idea: Doufám, že s tou celou citací jsi to myslel úplně vážně - protože sranda by to byla dost blbá :lol: - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Michael Forrest - Zappery

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Igi píše: ... Je to teda jen můj pohled na to, může to být ještě trošku jinak.
Koukaje na to dnes, je to všecko asi ještě jinak. Anri mi dal sprchu :D a má možná recht, to záleží, jestli nám Mike nepodstrčil červenýcho slanečka ne ve formě funkčnosti, ale ve formě informace o zapojení. Zatím si dám čas dál spekulovat. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Zapper

Příspěvek od lena »

Slavek Krepelka
Ahoj Slavku,

mam zde link k jedne firme v Nemecku a zde nabizeji take zapper, sklada ji se ze 3

Clark, Beck a Rife, a dalsi ruzne moznosti

http://www.mediverse.de/

Je to take v anglictine, prosimte koukni se jak budes mit cas, ktery z techto dvou by byl zajimavejsi? Jedna se o ten

BioWave

Je zde jeden za 249,00 € a dalsi za 298,00 €.


Diky!


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Slavek Krepelka »

lena píše: Je zde jeden za 249,00 € a dalsi za 298,00 €. Diky!
Osobně bych se toho nedodtkl. Pokud bych něco skutečně měl koupit, šel bych k někomu jako je Craft, nebo ten Forrest. Takových zaperů, co se vytahujou známými jmény je na prodej po světě hodně a pokud mne se co doneslo, končej v šuplíku jako sice na nic, ale vyhoď to, za ty peníze. Koupil jsem akorát Sotu, magnetický pular po mne neudělal nic, o čem bych chtěl vyprávět vnukům a ten na zápěstí jsem eventuelně zaměnil za Godzilu. Ne, že by nedělal co říkal, dělal, ale Godzila nadělá podstatně víc práce a dnes s tím od Soty akorát občas uvařím koloidní stříbro. Za ty prachy to definirivně nestálo. Vzhledem k tomu, že jeno euro je zhruba dva dolary, jsou ty věci nesčíslněkrát předražené a to nemluvím o pochybené účinnosti. Pokud narazíš na někoho, kdo má s tím kterým zapperem zkušenost, a dobrou, je to jiný kafe. Podívám-li se na Crafta, ví o tom zatraceně hodně, moc toho vyzkoušel a pozjišťoval a ví, co prodává a určitě taky má dost materiálů, kdy mu někdo něco k jeho zaperům řekl.

Osobně dám dost na to, jakou dá někdo na produkt garanci. Pokud Ti nabídne, že minimálně do měsíce můžeš produkt vrátit z jakéhokoliv důvodu, má dobrý a funkční produkt. Já takhle prodával odlučovače vody ze stlačeného vzduchu a z nějakých 250-300 se mi nejen nevrátil jedinný, ani nepřišla jedinná stížnost, naopak. To jsem je dělal prakticky na koleně v garáži. Pokud Ti takovou garanci firma nedá, utíkej od toho, ví proč. Pokud Ti ji dá, kup, vyzkoušej a když nic, vrať to.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Igi »

Našel jsem tu ve vlákně Metody léčení hned jako první příspěvek Multivlnná anténa, procházel jsem si o tom informace a vypadá to, že to dokáže plně nahradit zapper, dokonce je to i bezdotykové stejně jako plasma. Potom se v tom vlákně o tom přestalo mluvit. Přijde mi to jako škoda, nezdá se to být na první pohled až tak těžké vyrobit, nebo je to úplně jinak?


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Igi »

Myslíte, že by fungovala tato plasma koule http://www.sirius-zlin.cz/index.php?mai ... ts_id=1511 kdybych jako hudbu pouštěl ty frekvence odpovídající podle CAFLu ? Otázkou je jak ty efekty podle hudby jsou. Škoda, že Craft si informace drží u sebe a nic neřekne.


Fox_25
Stálý člen
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 29 lis 2012 5:19
Dal: 32 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Fox_25 »

Má někdo plánek na zapper? Nejlíp s regulací frekvence. Přiznávám, nechce se mi prohledávat forum a na nový zapper nemám. Udělal bych rovnou více kusů pokud by jej někdo z fora chtěl. Finančně by to mělo být hodně levné.


Nausica
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01 srp 2012 8:23

Re: Zapper

Příspěvek od Nausica »

dobrý večer,
jak je prosím s frekvencemi na filárie na crafgenu? nějak nechápu to řešení vysokých frekvencí, na filárie mi Bláhová psala před 400 KHz.chtěla bych si pořídit craftgen, ale nevím, jestli ot budu umět používat...
díky moc!
´katka


Phenomi
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15 úno 2012 17:28

Re: Zapper - dostupné typy v ČR

Příspěvek od Phenomi »

martinq píše:
LoWang píše:Zdravím, zajímám se o zappery abych byl schopen o tom něco říct známým a zájemcům nebo jim třeba některý doporučit. ...

Na doporučení kamaráda jsem pořídil Velleman PCGU 1000, nastavuje se PC po USB, generuje od 0,01Hz do 2MHz, krok 0,01 Hz, max.výstup je 10V, cena necelých 5000 Kč, výborná pomůcka i k měření frekvence čehokoliv. Průběhy pravidelné - obdelník, pila, sinus i nepravidelné chaoz, nebo to generuje průběh dle vlastního obrázku.

http://www.conrad.cz/usb-funkcni-genera ... 00.k122952

A dá se to použít stejně jako f-scan compact? Musí se dokoupit nějaké elektrody apod.?


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od martinq »

Nevím jak funguje F-scan, ale elektrody si musíš vyrobit, stačí nerezová trubka 25 mm až 30 mm průměr, obalená kůží, mosaz je též vhodný materiál, na chodidla je dobrý plech s klenutím = větší styčná plocha. Velleman má dva výstupy, mužeš jet dva okruhy najednou obě ruce a obě nohy, nebo dva lidičky najednou na stejné frekvenci.

Na návštěvě jsem viděl lahev destilované vody na kulatém feritovém magnetu z reproduktoru a na lahvy sluchátka se Solfriedovou frekvencí, vodu jsem ochutnal po 60 minutové expozici a vůbec nechutnala jako destilka.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Phenomi
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15 úno 2012 17:28

Re: Zapper

Příspěvek od Phenomi »

Já se s tím nechci zaprovat, na to mám plasmu, zajímalo by mě jestli se s tím dá dělat diagnostika frekvencí?


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Igi »

Tak to bys k tomu ještě potřeboval další měřáky. Nevím jestli teda chápu frekvenční diagnostiku dobře, ale patrně se do těla posílá ten stejný signál, jako generuje zapper o různých frekvencích a pokud se na této frekvenci změní impedance těla, tj. poteče tam větší nebo naopak menší proud, znamená to, že daný patogen v těle je. Ale chtělo by tu moji hypotézu potvrdit od někoho kdo se v tom více orientuje.


Phenomi
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15 úno 2012 17:28

Re: Zapper

Příspěvek od Phenomi »

No mě právě zaujala věta od martinq "výborná pomůcka i k měření frekvence čehokoliv", tak mě zajímalo jestli má on, popř. jeho známý, co mu to doporučil zkušenosti i s měřením frekvencí patogenu v těle s tímto přístrojem.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“