Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Craftovi jsem vše napsal do SZ. Některé věci nejsou tak, jak vypadají.
Naposledy upravil(a) Ilem dne úte 09 říj 2012 20:29, celkem upraveno 1 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:.... Jenomže jednoho dne přišlo udání, že prodáváme neschválené léčivo. Nezbylo nám nic jiného, než okamžitě odstranit z webu i lahviček veškeré informace o vnitřním užití. ....
... dám radu, jak toto obejít ... na lahvičky napište: "Určeno pro veterinární účely. Možné pro vnitřní užití, vyráběno v p.a. kvalitě" ... a jste z obliga ... ;) ... 8) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Dokyna
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12 říj 2012 11:59

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Dokyna »

:color:
Koloidní stříbro používám běžně, je super, ničí to bakterie a všechna ta svinstva, dávám to i dětem, a leju to na chatě do studně. Nedám na něj dopustit. Dá se to asi nějakým způsobem vyrobit, jak tady čtu, ale já ho mám z certifikovaného přístroje, žádné černé svinstvo se tam nedělá a myslím, že je kvalitní.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Mám dotaz
Pro všechny, kdo ve větší míře používají koloidní stříbro.
Vždycky jsem měl nízký krevní tlak. Teď jsem byl na kontrole a mám vysoký. Hodně vysoký. Přemýšlím, co se za poslední 3 roky změnilo. Nekouřím, kafe nepiju, alkohol jen občas, nejvíc piju čistou vodu, váhu mám v normě, přesto mám vysoký tlak. Tak mě napadlo, jestli to nemůže být stříbrem.
Proto se ptám, jestli je tady někdo kdo často a déle používá KS a má normální, nebo nízký krevní tlak (bez léků na tlak).


"Dum spiro spero"
Ciceron
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Igi »

Spíš možná nedostatek draslíku. Zkus jíst hodně brambor, meruněk, prostě co obsahuje hodně draslíku, nebo draselnou sůl, ale s ní opatrně.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Proto se ptám, jestli je tady někdo kdo často a déle používá KS a má normální, nebo nízký krevní tlak (bez léků na tlak).
... asi nejsem zrovna ten správný příklad, jelikož KS sice užívám dlouhodobě, ale zároveň také užívám kotvičník (což Ti také doporučuji) ... :) ...

PeS: ... před užíváním kotvičníku jsem roky neustále trpěl nezdravě vysokou hypertenzí + vysokým tepem v klidu (100 až 105 t/s), od čehož mi mudrové nebyli schopni odpomoci ani za použití nejmodernějších medikamentů ... odvar z kotvičníku mě během dvou měsíců zbavil obého (+ spousty dalších neduhů) ...... KS jsem začal užívat až rok po kotvičníku a ohledně tlaků se už nic nezměnilo ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Díky za odpovědi, hned objednám u Pišty kotvičník.


"Dum spiro spero"
Ciceron
voja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01 říj 2010 7:01

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od voja »

Zdravím všetkých, v poslednej dobe mám problém zohnať vyhovujúcu Aqua Pro Injectione (Imuna). Pri posledných štyroch nákupoch sa vodivosť pohybovala od 1,7 do 5 us (boli to dokonca rôzne výrobné šarže kúpené v rôznych lekárňach v Košiciach). Stretol sa niekto s podobným problémom?


Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Drta.tom »

Ahoj,
já měřák na vodivost nemám,
ale můžeš zkusit vyzkoušet Aqua Purificata od Kulicha (výrobce) - jestli se to dá u Vás sehnat - já vařím KS z této vody. Cenově příznivá - u nás kolem 35Kč/l


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Igi »

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... cetne-hiv/ To na to oficiální věda přišla teda brzo, ale alespoň, že přece.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Igi píše: To na to oficiální věda přišla teda brzo, ale alespoň, že přece.
Nikoliv. Akorát konečně přišla na jeden způsob, jak stříbro zapatentovat jako desinfekci. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od poota »

A co je na tom nejlepší?
No přece že u dezinfekce už vůbec nehrozí ta blbá argyrie, kterou strašili, když to ještě měl být lék :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
voja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01 říj 2010 7:01

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od voja »

Drta.tom píše:Ahoj,
já měřák na vodivost nemám,
ale můžeš zkusit vyzkoušet Aqua Purificata od Kulicha (výrobce) - jestli se to dá u Vás sehnat - já vařím KS z této vody. Cenově příznivá - u nás kolem 35Kč/l
Zatiaľ som u nás v Košiciach zohnal len Aqua Pro Injectione od Imuny, skúsim zohnať Aqua Purificata - Kulich, uvidím ako to dopadne.


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Pego »

voja píše:... Stretol sa niekto s podobným problémom?
Znamej dela sribro jenom z tehle vody, meli nejakou odstavku a co sarze to jina vodivost. Resil to docasnou (re-)destilaci, ted je to zase v pohode. Asi po odstavce neprecistili aparaturu... Hlavne, ze se to v pohode dava pacientum beznych Mudru IV, hovada... :bhead:


trodas
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 27 pro 2012 18:53
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od trodas »

Takže můj příspěvek k věci koloidního stříbra - máti si s ním (tenkrát Ag100!) vyléčila alergickou reakci na rtěnku a zastavilo to i (ovšem ve spojení s radikálním ozařováním!) hnis pod lůžkem nehtu... Dnes na to chci jít poctivěji, takže:

Generátor Craftgen KSG4-CB3.TA (elektrody 2,5mm) jsem objednal 18.12. a už 20.12. mi ho pošta jako balík do ruky na dobírku doručila. Vše bylo v hezké krabici úhledně zabalené a doručeno nepoškozené. Včetně stvrzení pravosti stříbrných elektrod a podrobného návodu. Podle doporučení jsem zakoupil Aqua Purificata od Kulicha (naštěstí tuto vodu v lékarně U Kostala v PR mají) za 42,- a přikoupil jsem i litr normální destilované vody na vypláchnutí kádinky na výrobu a lékovky na uložení koloidního stříbra. I když bych to měl dělat stejnou Aqua Purificata (dále AP) vodou, tak jsem si řekl, že jí trochu ušetřím :) (byť to tedy není ideální)

Je uvedeno, že kádinka není z varného skla, tak jsem ohřev vody ošidil (já vím, to není správné, ale pro začátek jsem to tak udělal) a nahřál jsem jen horkou vodou kádinku a láhev s AP vodou. Zvolil jsem si výrobu 400ml koloidního stříbra s koncentrací cirka 20 ppm. Než jsem výrobu spustil, tak jsem zkusil laserem prosvítit kádinku. Absolutně nic ve vodě vidět nebylo, odrazy na stěnách kádinky
nepočítám. Takže v čisté vodě laserový paprsek vidět není.
Elektrody jsem jen opláchl pod vlažnou vodou a otřel houbičkou přiloženou. Druhou jsem si pořídil na kádinku.

A teď to podstatné. Již po cirka 2h byl paprsek laseru jasně viditelný. Tedy je zřejmé, že výroba jede a funguje.
Ostatně občasné cvaknutí relátka z přístroje to potvrzuje.

Přístroj samotný je zhotoven z dostupných součástek, precizně a kvalitně. Není to nic, co by bylo odfláknuto. To mně příjemně překvapilo :)

Protože jsem ohřev dost ošidil, tak jsem protáhl dobu výroby na 20h. Snad se to tím trošku kompenzovalo...

Výsledný roztok je dokonale čirý pro mé oko, ale laser v něm svítí jak svíce!

A ne jen to - v ústech má jasně kovovou chuť, nelze si jí nevšimnout. 20ppm je asi opravdu rozdíl proti 10ppm zakoupenými v obchodě. Je ovšem také pravda, že při užívání Ag100 dělali snad vše podstatné špatně. Kovové lžičky - velké ne-ne. Držení po 5 až 10min v puse, aby se co nejvíce iontů vstřebalo? Vůbec jsme netušili... Co zbyde mixovat s cirka 20dcl vody? Zase jsme o tom nevěděli nic...

Je tedy zázrak, že máti to stříbro tenkrét vůbec pomohlo. Uvidíme jak teď. Zatím testuji jen na sobě, ale máti už jeví zájem... Já jsem rád, že udržím stžíbro v ústech 5min. Je to těžší než se zdá :)


"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“