Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Slavek Krepelka píše:Bylo by fajn, když se někdo něčeho zbaví, zvláště pak když to nevzalo dlouho a proces byl dost jednoznačný, stejně jako počátek a výsledek, sem šoupnout jak toho bylo dosaženo. Ahoj, Slávek.
Ještě zdravá nejsem, ale můžu to sem vrazit nebo hodit na ulož.to. Zapisuju si to do excelu. Akorát výsledek není úplně jednoznačný. Že něco zmizelo, jsem si všimla třebas až za měsíc atd. Příznaky jsem moc nezapisovala, leda když byl rozdíl hodně znatelný. Jen nevím, jestli je vhodné napodobovat moje dávkování. Ke konci to byly opravdu velké dávky a všechny léky dohromady, kvůlivá malárii mi nic nezabíralo...Ale to už záleží na každém co zvolí.... Zatím :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kacaba píše: Zapisuju si to do excelu....
To je přímo excelentní :lol: Já měl na mysli spíš toho tvého přítele. Za tři neděle je pěkný čas, pokud nešlo o nastuzení, jakože určitě nešlo. Jinak osobní zkušenosti jsou nad všechny teorie, doporučená dávkování atp. Dík a ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

:lol: :lol: Tak to jo, excel dám až budu zdravá úplně :lol: :lol: Přítel měl na ledničce rozepsané dávkování, které jsem dnes vyhodila, zkusím to po paměti:
Bral 3 víkendy po sobě a to v sobotu i v neděli zároveň Albe 2 - 0 - 2, Prazi 2 - 2 - 2. K tabletkám souběžně a celkem 3 týdny MMS1 po 3 kapkách jednou denně. Po prášcích byl oblblej a motala se mu slabě hlava, žádné zvracení a nic podobného neměl. Ale od té doby co začal s MMS, nebyl ve své kůži a byl takový lehce nachcípaný. Po třech týdnech dostal děsnou angínu, vypadal na umření, hrozně se potil (možná tomu pomohl i bezový čaj) a bolela ho hlava. Měla jsem o něj trochu obavy, takhle jsem ho ještě neviděla... MMS už nechtěl ani vidět, raději vsadil na antibiotika (Ospen - 14dní). Pak už jsem ho nechtěla trápit a taky aby si tělo odpočinulo, už nebral nic. Akorát povinně ( :D ) zobal Céčko cca 2 g a občas, když jsem si vzpomněla tak HCl.
Ale šlo o lehký případ: měl jakousi motolici, tasemnici dětskou, roupa, neisserii meningitis a echinococa (o něm jsme nevěděli, poradkyně nám to zapomněla napsat). Jo a ještě G+koky (nejsou nijak závažný).
No a dneska měl akorát G+koky a jakési viry a to je vše... Nevím, kdo má větší radost. Jestli já, že nechytil ode mě malárii nebo přítel, že už mu nebudu nutit tabletky, MMS a nebudu ho tahat na měření :laugh:

Myslím, že by se to dalo zvládnout i bez antibiotik častými dávkami MMS, ale nemá cenu nikoho nutit. Hlavně že konečný výsledek je super :!:

Snad to někomu pomůže...Dobrou :zzz:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:D Kacabo držím příteli a tobě palce i na nohou. S tou reakcí a angínou to měl podobné. I když tam byl trochu rozdíl v tom že já ty reakce měl po atp. navíc iverm. :color: a tu angínu až po měsíci po braní MMS :zzz: možná kdyby to bral odděleně jako já tak to měl stejné. Ale hlavně že jste z nejhoršího venku aspon doufám :jump: :good:


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Díky moc :color: Přítel už je v pohodě, má naštěstí mnohem lepší povahu než já. Všechno si totiž moc beru, jsem úzkostlivá a potvorám se u mě líbí. Musím ještě zapracovat na psychice a pak to půjde jedna radost. Ještě ta malárka, no...to se ale časem taky poddá, jen to NEVZDÁVAT a VYDRŽET. Začala jsem dneska zase kapat Joalisy na málárii a dreny a vypadá to, že si zase užiju. Ale aspoň vím, že to funguje a breberám se to nelíbí :mrgreen:

Je možný, že ta angína nesouvisela s MMS ale s práškama. Ale to je fuk, hlavně že je pryč. Tralala :jump:

Vokounku držím palce Tobě i ostatním trpícím :bye:


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Hmm, nasiel som nieco, co ich zabija lepsie nez antihelmetika - tanec, laska a spev. :-)
Dnes uz druhy krat zachod plny mrtvych parazitov, bez akychkolvek antihelmetik, ci prirodnych lieciv, proste len jeden mesiac kazdodenneho tanca a spevu z radosti a duse, a posielania lasky autorovi mojich oblubenych piesni a rytmov. Uz sa mi zacinaju spajat suvislosti (diky Craft za tvoj prispevok o priatelke, kde si spominal, ze sa na nu nevedia ziadny paraziti nalepit - musi mat silnu ochranu)... je to cele o vibraciach, kazdy musi najst tie jeho, ktore mu idu az do duse a vytvaraju mu v nej radost. Ti energeticki a fyzicki su prepojeni. Tym energetickym ide jednoznacne o dusu cloveka. Ked zmiznu energeticki, v cloveku zacne byt proste prilis vela svetla na to, aby tam mohli prezit aj tie fyzicke. Maju radi totiz tmu, chladne telo, bez duse, v ktorom neostalo vela lasky. Staci teda liecit dusu.

Ja som sa vybral uplne inou cestou, idem po nich energeticky, len vlastnou intuiciou, ktora ma vedie, po neprabadanej ceste. Ak budu este nejake pokroky, urcite sa ozvem. Je to tazky boj, ale v dusi citim, ze vyhra za to stoji. Drzim vam palce.
(a nesedte tolko za pocitacom, je to velky vysavac energie, ktory narusuje auru, a to energetickym iba vyhovuje ;-)


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

ahoj vsem :)

dlouho jsem tu nebyla, tak vám všem do roku 2013 ze srdce preju hlavne zdraví, stesti, lasku a splnení všech snů :)

Jayo, jsi borec :) je to presne tak, tu správnou muziku na plne pecky, telo se musí uplne tetelit nový přivalem energie, tím tancem ze sebe dostat tu spatnou starou stagnující energii a pak se zacinají dít zázraky.

Mejte se Alfka :)


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milnem »

Jen aby se z muzikou na plné pecky netetelili sousedé úplně něčím jiným.Nemyslím,že by to byl projev lásky vůči nim,no...Jinak princip beru a uznávám.


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

hehe :) no jo, pokud mame sousedy tak jedine sluchátka a nebo pecky omezit :D


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

rozmyslam nad tou malariou. citala som clanok od p. Blahovej, tu niekde vo fore bol. sama tam pise, ze mnohokrat ju poradcovia najdu takmer u kazdeho, ale ked ten clovek nepocituje hlavne priznaky, tak im navrhuje to znovu premerat, ze mnohokrat to ani malaria nie je. ja si totiz tiez myslim, ze ju nemam, hoci mi bola namerana. podla Blahovej su pri nej zle krvne vysledky, alebo aspon nejake nie celkom ok hodnoty (ja mam vynikajuce), a predovsetkym potenie, co ale vobec nemam ani som nikdy s tym nemala problemy. a palenie koze, bolesti svalov, unava, atd. to moze vyvolavat asi aj ktorakolvek z tych plesni ci inych prvokov co mi boli namerane... uvazujem tymto smerom aj preto, lebo lieky mi v pohode zaberali a uz sa nechystam ani brat chemiu.
kacaba, aj ja som to tak mala, ze zrazu som nebola schopna tie lieky tolerovat, ked som sa nejakej skupiny potvor zbavila, mala som to tak pri ivermectine a teraz uz aj pri praziqu, ako som dobrala yomesan a predtym som mala tiez protokol, tak predpokladam ze som sa motolic a pasomnic uz uplne zbavila (vyrazne zlepsenie zdravotneho stavu), no a cez tyzden som dobrala este poslednu, poistnu davku praziqu, a po nom ma skosila strasna ospalost a velmi ma rozbolel zaludok (dovtedy som ani raz nemala z neho taketo stavy a ani sa to herxke co som na zaciatku mavala nepodobalo). takze ja sa uz citim cista od velkych potvor, uvidim. a pouzivala si aj zapper? neviem sa rozhodnut, ci ho mam skusit alebo nie, na tie plesne a plasmodia


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Ahoj Niky,
zapperovala jsem taky, ale nakonec jen malárii a vlasovce,tu a tam svalovce, občas jsem přidala i programy krevní oběh, lymfa, játra, krevní tlak. Když jsem ho měla půjčený pár dní, zkoušela jsem kde co a byla na drátech půl dne. Nakonec jsem zjistila, že nemá cenu zappovat všechno naráz. Zaměřila jsem se hlavně na vlasovce a malárii, jako na nejzávažnější problém a i tak to bylo dohromady na 3 - 4 hodiny denně. No a ještě jsem zkoušela asi 8 krát plazmu na vlasovce a malárii. Teď chci zkusit kryokomoru...
Vlasovce už bych mít neměla. Jestli je vymlátila plazma, léky, zapper, očistné kůry nebo MMS nevím. Asi všechno dohromady :)
Jestli máš možnost si zapper půjčit, zkus to a uvidíš. V Brně u pana Bláhy stojí pronájem zapperu 1000,- na měsíc. Jak je to jinde, nevím.

Ještě se rozhoduju, jestli mám zapper vrátit nebo si ho ještě na měsíc půjčit a zaměřit se tentokrát jen na malárii...


dryada
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06 led 2013 19:01
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dryada »

Ahoj všichni,
předevčírem jsem objevila tohle forum a i když jsem stihla zatím přečíst jen asi 50 stran, jsem z toho všeho pěkně vykulená. Předně hned první příspěvek a hlavně ten popis příznaků mě srazil do kolen - jako bych to napsala já :( Začalo to asi před 8 lety a já během asi 2 let oběhla snad všechny možné doktory, aby mi nakonec řekli - jste naprosto zdráva a pokud máte jiný pocit, pak jste pacient pro psychiatrii...
Vypadá to, že jsem díky tomuto foru konečně přišla na to, kde je skutečně původ toho všeho a že nejsem blázen (fajn zjištění).
Takže jsem začala zjišťovat, jak se dozvím víc o těch, které si vykrmuji. Podle seznamu Ing.Bláhové jsem našla ke mně nejblíž - v Litoměřicích - paní, která by měla být schopna změřit paraz.zátěž a měla by mít i Salvii - Jana Řezníčková - nemáte s ní náhodou někdo nějakou zkušenost? Jsme domluvené za 14 dní na měření.
--------------------
Napsala mi zhruba toto:
vyšetření trvá podle množství zátěží 1 - 2 hod., k detoxikaci navrhnu dle potřeby - preparáty firmy Joalis,léky, či doplnění používáním přístroje Zapper - viz www. zapper,cz. U řady zátěží se osvědčuje MMS - nedejte na varování v televizi - viz http://www.czchem.cz.

Vyšetření stojí 400,-/hod.,tedy někoho přijde i na 800,-. preparáty navrhnu zpravidla 3 - 4, u velkých zátěží až 6. Jeden stojí 359 či 369,- Kč. Je-li potřeba léky - zhodnotím kůru a doporučím co a jak, každý si obstará sám - záležitost několik set Kč.
-------------------
Mám z toho trochu pocit, že mě bude chtít v první řadě "vnutit" přípravky Joalis, které podle všeho moc lidem nepomohly nebo možná částečně, spíš v jiných věcech. Mnohem raději bych začala nějakou tou protiparazitickou bylinkovou kůrou, k těm mám nejblíž, vůbec do léků se mi chce ze všeho nejmíň. A tím se dostávám k další otázce: zkoušel jste někde od Epamu tu Tibetskou medicínu "Očišťující směs proti parazitům"? Četla jsem v některém příspěvku, že nějaký pokus byl,ale nebyl dotažen do konce...

A nebo, příspěvek na str.25 tohoto fora, ohledně "vyhladovění" parazitů dle knížky Clarkové, ohledně vyvarování se olejů, citronů, brambor, ovsa, kys.gallové, cibule, česnek, hořčice... Docela bych to zkusila, není mi sice moc jasné, co vlastně budu jíst (asi banány a jablka) ale za 14 dní snad hlady neumřu. Spíš aby to k něčemu bylo - v tom článku jsou takové nejasné formulace, jako že tímto způsobem oni "nevychcípají" tudíž nezamoří organismus, ale "odejdou" - jak odejdou? Jako dobrovolně do střev a nechají se vyloučit? To se mi nějak nechce věřit... Máte k tomu někdo nějaké vysvětlení, nebo vlastní zkušenost?
Předem díky za konzultaci...


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Jak se tu teď řešila ta psychika apod. tak tady to je taky pěkně popsané, pokud to sem už někdo nedával.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

early123 píše:
Hela píše: Mám docela nepříjemnou zkušenost s MMS2. Zkoušela jsem je několikrát a po každé tobolce jsem měla i vícedenní pálení žáhy.
Hm,zdá sa mi,že takýto problém som mal,keď som nedodržoval pitný režim,ale keď som sa dostatočne zavodnil bolo to OK.Ako si to užívala?
Brala jsem je večer, asi hodinu po večeři, spolu s Betain HCl (podle návodu) a minimálně půl litru vody. Běžně piju asi 3 litry denně. Tehdy to možná bylo i víc. Ale voda na to nepomáhala, až když jsem do ní přidala citronovou šťávu, tak se to postupně zlepšilo.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Slavek Krepelka píše: Bylo by fajn, když se někdo něčeho zbaví, zvláště pak když to nevzalo dlouho a proces byl dost jednoznačný, stejně jako počátek a výsledek, sem šoupnout jak toho bylo dosaženo. Ahoj, Slávek.
Měla jsem v sobě skoro zoologickou zahradu – různé druhy tasemnic, motolic, echinokoků, škrkavky, háďátka, svalovce, vlasovce atd. – asi 30-40 druhů. Dávky praziquantelu a albendazolu podle doporučení H. Bláhové něco zlikvidovaly, ale nestačily na echinokoky, motolice a některé tasemnice. Tak jsem brala praziquantel asi 9 dnů (podle váhy) 2x denně, po několika dnech jsem přidala i albendazol a ten jsem brala celkem asi 3 týdny. Od té doby mi už nebyli naměřeni žádní ploší červi. Oblí se ještě objevili, ale to bylo spíš něco nového, to už nebyl problém. Jinak nedoporučuji brát albendazol tak dlouho, když tak s přestávkami, protože mi po něm vypadala asi třetina vlasů. Sice zase dorostly, ale bylo to dost nepříjemné. Po téhle kúře mi zůstali jen svalovci a vlasovci. A malárie, která mi byla zjištěna bohužel až potom. Ale pak teprve mi došlo, proč to u mě trvá tak dlouho, než se něčeho zbavím. Svalovci zmizeli myslím až po ivermectinu. Možná pomohl i plazmový generátor.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“