Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Hela píše: Možná, že ani tak nezáleží na tom, co to je za mikroorganismus, jako na tom, kde v těle je. Tipovala bych štítnou žlázu. Zkusím se na ni zaměřit.
Co to bylo za testy?
heli, bola som na diacome, na testeri a tam mi to zistili. aspon viem proti comu mam bojovat. v beznych vysetreniach mam vsetko ok, ani borelka, ani nic, okrem chlamydii plucnych pred 4rokmi, ktore su vraj uz pod hranicou. vysledky na štitnu žľazu su ok, len mam tam 2male cystcky, ktore nie su vraj zaujimave. inak mam aj stale anemiu,stredna, hlavne zasoby železa mam nizke-feritin mi kolíše 5-9. viem, že to sposobuju tie paraziti a tak bojujem proti nim ako len da.
Niky píše:julietta, na plesne je vyborne aj oregano, ja si zvyknem davat oreganovy olej, kym som teda ten cesnak vylucila. a celkovo antimikrobialne a protipotvorske su mnohe koreniny, treba ich co najviac zaradit do jedalnicka ako zazvor, chilli, klinceky, kurkuma (ta mi nechuti na ziadnom jedle, ale obcas sa prinutim si ju dat pol lyzicky do trosky vody a vypit pocas jedla).
Niky, oreganovy olej aj kokosovy som tiez brala, aj vselijake koreniny. koreniny aj kurkumu jem denne, mozno preto mam este dobru pečeň :-))a hlavne pijem čaje palinu, zemežlč...atd.
najviac mi pomohol vsak vermox, odvtedy mam s gyn.problemami uplny pokoj, akurat mam obcas tu suchu pokožku a plesen na patach, hlavne ked zjem sladke a po sviatkoch sa to zvyraznilo.
a pritom gyn. problemy sa nevratili. mozno preto, že som vegetarianka a cvičím jogu.
čínsku medicinu som skušala, ale mam pocit, že mi je vzdialená a nie pre mna.

teraz beriem obden ivermectin uz 3davku a momentalne mam teplotu 36,2 a citim sa na 38. cele telo horí a bolia ma svaly. tak zrejme to suvisi s tym, lebo ani nos, ani hrdlo, ani kasel nic, len som dolamana.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

yoli píše: Pani ma ešte upozornila, aby som si dával pozor na močový mechúr....
yoli, bolesti v sedacich svaloch aj s nohami suvisia s močovym mechurom, takze dobre ti povedala :-)


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

Hela píše:stretol sa niekto s tym diacomom?
Na diacomu jsem taky párkrát byla. Jak jsem...
no ja som mala diagnostiku na inom pristroji, nie diacome, ten bol celkom podrobny (ale nebola to salvia neviem teraz z brucha nazov), na diacome som mala len tie detox programy. no a ja som mala po liekoch dost reakcie zo zaciatku, cize som asi dobre zaprasena bola a teraz aj pri tom detoxe to bolo riadne, musim sa starat o svoju pecen a oblicky, takze chemiu uz nebudem (ale hepatalky som mala vzdy ok, mozno si zas pojdem dat spravit, ale skor by som chcela energeticke hladiny v tych organoch podporit, lebo iste su riadne oslabene, aj ked fyzicky mozu byt ok)


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

dryada píše:V roce 2005 jsem na internetu objevila stránky, které dneska už bohužel nenalézám...
tak dala som si tu namahu a precitala to cele, kedze hladam dlhodobe sposoby udrzania zdravia. mas pravdu, je to iny hard-core, zda sa mi to ako nejake posolstvo typkov z Atlantidy ci vesmirnych ludi alebo na ten styl :) to stravovanie mozno za pokus stoji, i ked, zas su tam zakazane veci, co inde sa naopak odporucaju atd., co terapeut, to pomaly ine nazory na stravu. ale mnohe veci mi teda pridu uz riadne divoke, napr. ebolu nemozno nicit ale vypudit z tela. no ako sa da vypudit virus z tela bez znicenia??? cervy sa este da pochopit, ze napr. metoda ricinovy olej/konak ich vypudi bez zabitia, ale to co je v tom clanku...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dryada píše:V roce 2005 jsem na internetu objevila stránky, ....
Cituji:
Tento uzdravovací a posilující princip vyžaduje:
1) Určení všech původců chorob - narušitelů zdraví (specifikace) druhů a počet: viry + retroviry s přesností na 50 jedinců (samostatně u mononukleozy), bakterie + BV ... počet na 5 ks, roztoče na 10 ks. Mikroskop. plísně + hniloba na 50 cm3, mikroskop. houba + podhoubí na 50 cm3.
Samostatně: počet prvoků, masožrav. bakt. počet hlístů: na 1 ks včetně larev = škrkavky červi = jen počet dospělých jedinců, měchožil jaterní, tasemnice všech druhů! Též na 1 ks.

Konec Citace.

To je jak přísloví: "Pro strach má mít člověk uděláno". Co má mít uděláno už přísloví nepraví. Nečetl jsem to celé, protože jsem na to neměl sílu :mrgreen: Jestli však pan Lavička neuvádí metodologii takové diagnostiky, je s ním něco hodně špatně a definitivně neví která bije a o čem mluví. Pokud ji udává a je funkční, je pan Lavička naopak zneuznaný génius. To se totiž ještě nikdy nikomu nepovedlo.

Vrať se na zem dryado. Ten člověk blábolí. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

julietta píše: bola som na diacome...chlamydii plucnych pred 4rokmi, ktore su vraj uz pod hranicou. vysledky na štitnu žľazu su ok, len mam tam 2male cystcky...mam aj stale anemiu,stredna, hlavne zasoby železa mam nizke-feritin mi kolíše 5-9
Na diacomu mi malárii taky nenašli. Možná ji ani nemají v programu. Našla se salvií a taky ne hned. Když detoxikačního poradce nenapadne ji změřit, tak ji nenajde. I když teď už ji asi měří všichni, kteří měří parazity.
Jestli jsou chlamydie pod hranicí, tak v těle ještě jsou. Na ty jsem brala Chlamydi od Joalisu. Ale je dobré vědět, kde jsou, protože je potřeba ještě dren na orgány. Nejlepší je nechat se vyměřit.
Nedostatek železa může souviset s candidou (plíseň na patách po sladkém). Na tu je Candid, ale myslím, že úplně se jí člověk může zbavit, až se zbaví parazitů. Taky můžeš zkusit koupele v chytré houbě. Dá se objednat v lékárně. Zkoušela jsem to a už po třech koupelích jsem měla paty o moc lepší. O candidě je tady celé vlákno.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Hela píše: Na diacomu mi malárii taky nenašli. Možná ji ani nemají v programu. Našla se salvií a taky ne hned.
tak to si ma nepotešila, že nenajde vsetko. ale chystam sa isť znovu na premeranie, tak uvidim. ani chlamydie mi nenasli. priznaky malarie mozno mam tie obcasne studene ruky a nohy.
u mna je taky paradox, že železo mam dost, len ten feritin-zasobu železa , ktory je aj nosič, je nizky a to sposobuje aj unavu.aj hb mam stale oklo 9-10.
--Ferritin je globulární vnitrobuněčný protein, který slouží jako hlavní zásobní forma železa, jelikož železo je pro buňky samo o sobě toxické. Navíc ferritin zřejmě usnadňuje i transport železa na místo potřeby. Nachází se totiž i v krevní plazmě[1] a dále je uložen v játrech, slezině či kostní dřeni. Byl objeven v roce 1934 českým akademikem Vilémem Laufbergerem.--
takze som z toho dost popletena, ale tak ako píšeš, môže to byt candidou.
dnes sa citim akosii taká ľahka po kure s ivermectinom. akoby som ani nemala telo. som uplne pokojna a dokonca mi ani klby nepukaju. aj svaly prestali boliet, tak snad nejako zabral. predtym som brala vermox podla blahovej aj zentel.este ma caka cesol. tak snad to bude mat nejaky pozitivny vysledok. tak uvidim ako bude v noci, ci este budu paraziti otravovať.

uz sa chcem konečne normalne vyspať!

pozerala som v noci tento tyzden housa, kde mu zomrel pacient, lebo nepoormostou jednej lekarky mu nedali ivermectim a nasli mu hlisty v plucach. no super!


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: .... u mna je taky paradox, že železo mam dost, len ten feritin-zasobu železa , ktory je aj nosič, je nizky.....
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2197 Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Slavek Krepelka píše:http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2197 Ahoj, Slávek.
slavku, prečítala som si, ale nie som z toho velmi mudra. nechapm urcite suvislosti. pred rokom som mala železo, presne, prave nadbytok, feritin uplne nizky aj Hb 9, a teraz mam železo v norme, feritin nizky aj Hb. a roky mam nočne sklbania noh, hovorim tomu skakania a nik mi nevie poradit co s tym. ani antiparazticka kura zatial nepomaha. akurat lepsie uz počujem odlahlo mi v usiach, necitim unavu, aj ked nespim v noci. tato noc bola zas o nicom, sklbanie a neustale vstavanie a lihanie...atd. a jedenie, hlavne chut na jablka a pomaranče.
dost to suvisi s poklesom teplot. tiez divne.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: slavku, prečítala som si, ale nie som z toho velmi mudra. nechapm urcite suvislosti. ...
Vítej v mém světě. Taky ty souvislosti zdaleka nechápu. Se škubáním noh jak píšeš se potýkám už skoro 3 roky. Jedinné, co mi to skutečně svého času na chvíli odstranilo byla 19 dní hladovka, ale zase se to vrátilo. Definitivně je to tedy spíš přebytek něčeho, než nedostatek. Co, nemám tuchu. Má to spousta lidí a prakticky nikdo (narazil jsem jen na jeden případ a dotyčný taky vlastně nevěděl, jak se toho zbavil, akorát se dost trápil kde čím) se toho nedovede zbavit a felčaři jsou absolutně nepoužitelní. Co s tím? Hold tedy hledat a hledat a zkoušet dál.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:( S tím škubáním nohou hlavně v noci to měla moje máma. Dostal jsem ji ke kamarádovi dr. a ten odhalil novou nemoc jmenuje se tak trochu divně nemoc neklidných nohou a dostala nějaké prášky na noc a od té doby spí jak dudek :zzz: hlavně se nelekněte ty prášky jsou na ajzhamra. To já mám cukání ve dne a u mě to způsobují plicní chlamydie. :bhead: Přečtěte si diskuzi na chlamydie info. Já to řešil atb. ty mě hodně pomohly ale když jsem je přestal brát po roce tak jsem byl jak znovu zrozený :jump: ale po pár měsících se to vrátilo tak jsem zkusil něco na parazity a trochu to pomohlo ale zase mě to zničilo psychicky a tak jsem začal s MMS, GSE atd. To už jsem tady psal tak aby to nebylo braný jako spamování :ethink: :pivko:


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Slavek Krepelka píše: Vítej v mém světě. Taky ty souvislosti zdaleka nechápu. Se škubáním noh jak píšeš se potýkám už skoro 3 roky. Jedinné, co mi to skutečně svého času na chvíli odstranilo byla 19 dní hladovka, ale zase se to vrátilo. Definitivně je to tedy spíš přebytek něčeho, než nedostatek. Co, nemám tuchu. Má to spousta lidí a prakticky nikdo (narazil jsem jen na jeden případ a dotyčný taky vlastně nevěděl, jak se toho zbavil, akorát se dost trápil kde čím) se toho nedovede zbavit a felčaři jsou absolutně nepoužitelní. Co s tím? Hold tedy hledat a hledat a zkoušet dál.
slavku, tak na jednej strane som rada, že sa nasiel niekto, kto vie, o čom píšem, no na druhej strane je to naozaj zatial beznadejne. a tiez, ked som vynechala jedlo na 2dni, vycistila čreva prehanadlami, tak noc bola kludna. proste čiste čreva, vtedy sa to da. ale čo jest, co nejesť, co pit a nepiť, to fakt uz neviem. a o vitaminoch ani nehovorim. takze aj antiparazitika su zbytočné.. zatial sa mi zda, že po vermoxe bol pokoj.
teraz som si vypila sodu bikarbonu, zatial nesklbu. :?:
vnutorne prostredie sa kazdu chvilu meni, tak ťažko zistiť aj vysetreniami, o co ide.

vokoun, u mna to vraj nie je syndrom nepokojnych noh, povedala neurologicka aj ked ten tiez niečo sposobuje, nejaka infekcia alebo čo.
ale teda skusim piť čaj zo škorice, ta je proti alzhiemerke :roll:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:lol: Julietta já jsem to asi špatně napsal. Ten lék byl na alzhaimera ale léčil i ten syndrom. Máma měla jenom ten jak si správně napsala syndrom neklidných nohou a strašně jí to pomohlo. Říká že bez toho se vůbec nemohla vyspat. To jsem jenom tak trochu zkusil poradit ale asi máš jiné problémy. :bhead: Tak se drž a zkoušej snad to vyjde a najdeš to správné řešení :jump: :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: ... slavku, tak na jednej strane som rada, že sa nasiel niekto, kto vie, o čom píšem, no na druhej strane je to naozaj zatial beznadejne. ....
Není to beznadějné. Kdybych nedával momentálně šanci urině, vyzkoušel bych si vodíkovou vodu. Že to má něco společného se střevy jsem tušil, ale Ty jsi to právě potvrdila. Tam to vypadá, že je největší problém s produkcí vodíku a asi aj s parasitama. Nejspíš to taky vypadá, že je Tvá protiparasitická kůra přeci jenom nevymydlila úplně, nebo díky nedostatečné střevní flóře přišli zase hezky zpátky. Taky jsou v tom definitivně zamotaný játra, nebo slinivka, nebo oboje. Mám vyzkoušené, že čím víc jsem věčer pojedl, tím to bylo horší, tož jsem se zařídil, ale to je jen údržba. Něčím to půjde u každého, ale jde o to dojít na to čím. Rozhodně sám neházím flintu do žita.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Slávku s tím nočním jídlem jsem měl taky velké problémy. Tak jsem se je snažil odbourat a nebo omezit a po té antiparaz. kůře jsem ztratil chut k jídlu úplně. Ted co jsem nasadil klystýr s MMS tak se to malinko zlepšilo ale začali mě naskakovat takové červené malinké vřídky docela tvrdé. No uvidíme jak se to vyvrbí. Jinak se všichni držte a jak píše Cina hlavně pozitivně myslet. :pivko:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“