Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

rovnako. mne kazda protiparazitna kura paradne rozladila psychiku, ako pises, nervna a precitlivena riadne, ako PMS ale 3X silnejsi. ale potom neskor ulava na dusi vacsia ako pred liekmi :) naposledy som bola dokonca len na takej detox masinke, ktorej som ani neverila, ale zjavne fungovala. boleli ma oblicky riadne, hlava a asi 3 dni som mala normalne panicke ataky, ktore bezne nemavam :o normalne som nieco v klude robila a zrazu ten pocit, ze nemozem dychat, na odpadnutie, bleee. ale vzdy som to nejak rozdychala, skratka, prival toxinov rozladil vsetky hladiny. no ale uz to telo poriesilo, uz sa usmievam a citim pokoj v dusi


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:x Niky přesně takové pocity že nemůžu dýchat, panika a úzkost :baby: no prostě katastrofa a to jsem chlap a myslel jsem že mě hned tak něco nerozhodí ale já jsem se toho ještě nezbavil a to už jsou možná tři měsíce :evil: :dknow:


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cimirek »

zkus EFT ťukání.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

julietta píše: roky mam nočne sklbania noh
To cukání v nohách i jinde způsobují hlavně vlasovci (dirofilaria). Proto se po ivermectinu cítíš líp. Bohužel, pokud to není úplně čerstvá infekce (přenášení ji komáři), je pravděpodobné, že máš v těle i dospělce. Na ty ivermectin nefunguje, je potřeba dietylkarbamazin (Hetrazan).
Asi před 3 měsíci jsem brala 5 dnů iver (obden), pak asi 3 týdny Hetrazan, pak znovu 5 dnů ivermectin. Po téhle kúře se to hodně zlepšilo, přestalo mi cukat oko, které cukalo asi 2 roky. Ani tohle ale nestačilo, abych se jich zbavila úplně, a byli mi znovu naměřeni, i když v menší míře. Proto si kúru teď opakuji. Brala jsem zase 5 dnů ivermectin – tentokrát každý den. Teď beru už asi týden Hetrazan a teprve teď cítím v nohách i jinde nějaký pohyb. To znamená, že Hetrazan začal působit. Když se po prášcích, zapperu nebo plazmě začnou cukat, znamená to, že se jim to nelíbí, a je naděje, že je to zlikviduje.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:D Helo a jak se cítíš po té kůře psychicky není to jako po PRAZI. a ABEN. s těch mi naskakuje husí kůže jenom když to slyším :devil: Já ty vlasovce mám asi taky protože po braní jsem cítil pohyby v hlavě v nohách a skoro všude. :dknow: :lol:


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

poota píše: Přečti si Norbekova a něco z toho si zkus, třeba jenom ten "nepřetržitý úsměv idiota".
:D Norbekov ma vzdy pobavi, ked ho otvorim... :D tak sa jednoducho budem usmievat aj v noci.. :lol:
Hela píše: To cukání v nohách i jinde způsobují hlavně vlasovci (dirofilaria). Proto se po ivermectinu cítíš líp. Bohužel, pokud to není úplně čerstvá infekce (přenášení ji komáři), je pravděpodobné, že máš v těle i dospělce. Na ty ivermectin nefunguje, je potřeba dietylkarbamazin (Hetrazan).
Asi před 3 měsíci jsem brala 5 dnů iver (obden), pak asi 3 týdny Hetrazan, pak znovu 5 dnů ivermectin. Po téhle kúře se to hodně zlepšilo, přestalo mi cukat oko, které cukalo asi 2 roky. Ani tohle ale nestačilo, abych se jich zbavila úplně, a byli mi znovu naměřeni, i když v menší íře. Proto si kúru teď opakuji. Brala jsem zase 5 dnů ivermectin – tentokrát každý den. Teď beru už asi týden Hetrazan a teprve teď cítím v nohách i jinde nějaký pohyb. To znamená, že Hetrazan začal působit. Když se po prášcích, zapperu nebo plazmě začnou cukat, znamená to, že se jim to nelíbí, a je naděje, že je to zlikviduje.
Zase dalsia noc chodenia a lahania. dokonca som si musela ist zapalit, co uz roky nefajčím. isla som aspon na wc, s cim sice nemavam problem, ale ulavilo sa a pol hodky spanok a zas sklbanie.
ku podivu cez den fungujem zda celkom dobre, ale o 20tej uz ma bude tahať spať a uz sa desim chodenia.
Heli, preboha a to ťa nepoložilo tolko brat ivermectin a hetrazan? :? mna po iverm. zapieklo a nafukla som sa. ..ja uz som z toho cela dopletena a niekde robim chybu. po atp kure zrejme nerobim dostatočne očistu. jasne, prisli vianoce, tak sup, prejedat sa. a zas sa to teraz zhorsilo. malachov píše, že mrtve paraziti po atp kure treba vyčistiť, ale tie, čo zostali su agresivne a vypudzuju toxiny, preto sa zda, že sa stav zhorší.

:( Niky, prave, čo píšeš, uz 3noci mam akoby nervove napatie... a teraz som zabudla, co si pisala, na čo som chcela reagovat...tiez ta pamať, hroza!! aha, obličky ma teraz tiez ukrutne bolia, a celu noc som len pila lipovy čaj, lebo nič ma nenapadlo ako im pomôcť.
esteze to dychanie sa uz upravilo, najviac mi pomohol vermox. aj stuhnuty krk uz nemavam , ani take silne bolesti hlavy.
len stale suche pery , popraskane, akoby vnutorna horučka permanenntne vo mne zurila... s lekarkou ideme na cesol tento vikend, ze je na cns. ona isla presne podla Blahovej, pekne disciplinovane a citi sa vyborne.

inak tuto stranku uz dlhšie navšštevujem, ale až teraz som citila potrebu sa zapojiť do temy. diskusie mi veľa pomohli zorientovať sa.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: ... To cukání v nohách ....
Namaž si nohy před spaním DMSO. Pokud do toho zamícháš i nějaké MMS, tím líp. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Slavek Krepelka píše:
julietta píše: ... To cukání v nohách ....
Namaž si nohy před spaním DMSO. Pokud do toho zamícháš i nějaké MMS, tím líp. Ahoj, Slávek.
vdaka za radu Slavku. Ale toto mi asi nepomôže. Mazala som nohy uz vseličím, ale ten impulz dostavaju niekde z oblasti brucha, zrejme , črevo. teraz mi to uz začalo , picha mi do sedacieho svalu a uz poskakuju. Je to ako ked ťa niekto pichne , taky pocit a taka reakcia. Ale niekedy ma pichne na palci nohy a noha poskočí. Idem si dať jedlu sodu, znižiť ph, ako nedavno radil Jarda zajíček niekomu. To mi ako tak vcera pomohlo a este aj vermox do konečníka. blbo sa mi o tom píše, ale čo už :roll: :( zas bude dlha noc.
uz dlhšie nemam epsomku, mozno by pomohla poriadna očista čriev. :shock:
a možno zaberie urologicky čaj. môže to vychadzať aj z obličiek. uz fakt neviem.
bola som aj v spankovom laboratoriu a tiez bezmocnosť. pustili ma s revitrilom. no fakt supr liečba. :roll:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: vdaka za radu Slavku. Ale toto mi asi nepomôže.
Zkus to pokud to DMSO máš. Ublížit to definitivně neublíží. Mně to poněkud pomáhalo. Není to asi dlouhodobě řešení, ale dá Ti to síru a ta vypadá na dost rozšířený minerální nedostatek. Jinak jedině kompletní očista těla. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:x Julietta to sucho v puse a na rtech vnitřní třes takové to klasické neuro reakce a problém s dechem tak to mám taky. Dech se mi malinko zlepšil ale zesílili jiné problémy. S tím cesolem opatrně já bral prazi. a docela to byla síla. Jestli by nebylo lepší nejdřív to vybouchat trochu hřebíčkem. :ethink: Jinak napiš jak pokračuješ a co to s tebou dělá. :bye:


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Ahoj vsem,

Juliett rekla bych ze to jatra a ledviny nestihaji ..., osvedcil se mi Carbofit stoji jen neco kolem 100,- a je tam 60 tablet. Když se telo cistí je potreba mu pomoct, aby se ten nepořádek co se dostane do strev nedostal zpatky do jater a pořád dokolečka. Carbofit na sebe naváze všecek ten odpad a bezpečne ho doručí z tela ven. Chce to cas, ale výsledek je super. Jakmile se játra dostanou do lepsiho stavu, kdy je telo zpetne nezamořuje, začne to zvládat i zbytek orgánů a začne se výrazne ulevovat.
Jakmile se zhorší psychika je to jasný signál, že jatra nestíhají.

Držím pěsti, pa Alfka.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:lol: Sakra holka s tím carbofitem to je rada já ho bral při dlouhodobém braní atb. a úplně jsem na něj zapomněl. Ten mě skoro vždy pomohl. :jump: Díky za radu. :bye:


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

jj je super, kdyz jsem se chystala na nejaky protokol na parazity brala jsem ho s bylinkama / s odstupem času/, abych telo pripravila na tu chemickou nálož a když jsem ukončila chemii, dávala jsem ho zas. Tělo to vždycky dobře zvládlo...
A ty šílenosti co dokázalo vyloučit, klobouk dolů...
Pres den nebyl moc čas, mám náročné zaměstnání a nebyl čas hlídat kdy jsem jedla a kdy budu zase jíst, abych ho vzala správně.
Šupla jsem si večer vždycky 3 kapsle, s odstupem od večeře alespoň 2-3 hodiny.
A přes den hodně pít, jenom čistou vodu bez bublin.

pa


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

no ano, carbofit. :good: zabudla som na neho. tiez som ho brala este davno na detox. vtedy som nevedela, že bojujem s parazitmi. :(
nooo, taky protokol na parazity by sa zisiel, lebo mam v tom uz chaos, co a ako a kedy brat a ake reakcie su a co vtedy robit. to by dost pomohlo :)

pokus o spanok zlyhal, nohy skacu, tak počkam na housa a monka. budem sice chodit pred telkou, ale čo uz. dam si este sodu a po tom ten carbofit a zrejme aj vermox ako minulu noc. zajtra mam naročnejši den, tak nech trochu pospím. prepáčte, že sa tu tak sťažujem, ale ked aspon tu mi rozumiete.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

vokoun píše::x Julietta to sucho v puse a na rtech vnitřní třes takové to klasické neuro reakce a problém s dechem tak to mám taky. Dech se mi malinko zlepšil ale zesílili jiné problémy. S tím cesolem opatrně já bral prazi. a docela to byla síla. Jestli by nebylo lepší nejdřív to vybouchat trochu hřebíčkem. :ethink: Jinak napiš jak pokračuješ a co to s tebou dělá. :bye:
vokoun, hrebíček som tiez bravala, aj pila čaj, zdalo sa mi, že bude uz vsetko ok, ale zrejme bol slabý na tento moj problem a dost sa mi začal dvíhať tlak, tak som ho prestala. ale predsa len ho skusim znovu zaradit do kury :roll:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“