Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

MIRKO píše:...ale dám jsi pořádnou dávku Tepperweinovy směsi a mám pokoj...
U té Tepperweinky uvažuji v poslední době o jedné věci... Je sice zdrojem minerálů, to bez pochyb, ale také bez pochyb reaguje v žaludku s přirozenou kyselinou chlorovodíkovou (neutralizuje ji) - a to by mohl být problém.

Kortikoidy způsobují oslabení imunity, respektive oslabení řídícího systému imunity. Imunita má sice nějakou sílu, ale když nedostane impulz ve smyslu "tady je problém, je ho třeba vyřešit", tak se nehne...

To vyneutralizování trávicí kyseliny Tepperweinkou může mít za důsledek, že se užitím Tepperweinky omezí celkově chlorovodíková v organizmu, tedy i energie pro čistící mechanizmy. Mám podezření, že podobně, jak kortikoidy oslabují řídící systém imunity, tak podobně Tepperweinka odebírá energii pro čistění organizmu. Výsledek by teoreticky mohl být tedy podobný jako kortikoidy, ovšem bez debat jednoznačně jen na krátký čas - oproti kortikoidům.

Na druhou stranu Tepperweinka obsahuje látky podporující tvorbu žaludeční kyseliny, takže je to celkem takové téma do pranice...

Otázkou je, jestli Tepperweinka funguje na delší čas (měsíc či více) nebo pouze na kratší čas - než se doplní energie pro čistící systém organizmu... Osobně jsem jí moc nezkoušel, nijak výrazně mě neoslovila...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Osobně bych radši doplňoval místo Tepperweinovy směsi soli, které vzniknou až po reakci s kyselinou chlorovodíkovou...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:Osobně bych radši doplňoval ...
:D Mořskou vodu. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše::D Mořskou vodu.
Jsi si jistým že má nejideálnější složení (rtuť apod.)? :lol:
Já jen rejpu ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Jsi si jistým že má nejideálnější složení (rtuť apod.)? :lol:
No, záleží odkud. Z Baltiku rozhodně ne. :) Měl jsem říct oceánskou. Je ale fakt, že se to bude blbě shánět. Snad jedině někde od Gibraltaru po Lamanch, nebo pak západní pobřeží Británie. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Mr_5a
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 20 lis 2012 12:39
Dostal: 3 poděkování

Jeden postreh - malaria - obmedzovac vykonu

Příspěvek od Mr_5a »

V poslednych rokoch, kedy som sa pristahoval ku rieke Morava ku komarom sa mi vyrazne zhorsil stav. Nechapal som, ako je mozne, ze sportujem niekolkonasobne viac ako kamarati a just za nimi nestiham.
Terazky som v samolieceni 6.tyzden u p.Blahovej (antih, joalis, mms1+2, pecenovka) a je tu zaujimave vysvetlenie.
Malaria mi poslednych 8 rokov papala cervene krvinky, nebol kyslik, takze mi vzdy pri aktivite vyletel tep nad 180. Vsetko som musel robit pomalsie a po treningu telo regenerovalo hadam tyzden.

Terazky zrazu nech robim takmer cokolvek, neviem vyhnat tep nad 160. A pocas treningu ako prve odchadzaju svaly, nezadychavam sa. Uzasne. Obmedzovac vykonu je prec. Hura, ideme pracovat na kondicke!


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Tepperweinova směs u mně funguje na ty záškuby velice rychle...tak do půl hodiny mám od záškubů pokoj...možná jen řeší důsledek nějakého problému ala léky alopatické medicíny.Hlavní problém u mne je RS /sice jsem se stabilizoval...co by za to dala většina RS co jen slepě věří mudrům/, ale poslat tu mrchu na smetiště dějin se mi stále nedaří.Dle krkacího testu mám Hcl dost, takže když jsem ji příliš intenzivně zkoušel doplnovat, tak se mi nabudila imunita natolik, že RS začala pěkně otravovat.Kdysi dávno jsem ale měl zřejmě HCl málo, pamatuju jsi problémy se žaludkem, které jsem v tehdy bohužel řešil antacidem...v té době se do mně zřejmě dostaly ty všecky mrchy...a důsledkem spolu s nedobrou životosprávou je má přítelkyně RS. :bhead: Zdarec


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Včera jsem se rozhodla udělat asi po měsíci Šanku, abych si trochu vyprala střeva po těch Vánocích. Do poslední vody jsem si přidala 4 kapky MMS1 na očištění střev od plísní a tak, když už ty parazity nemám. Kromě toho že jsem potom byla unavená a byla mi zima, to ušlo. Nic moc se nedělo a já jsem se radovala, že se nevysypala žádná breberka jako po minulé Šance s MMS. Asi ve 22 hod jsem se chystala jít spát, ale v tom jsem měla nutkání jít na WC a ejhle. Vypadly ze mě dva cca 20 cm dlouhé slizké útvary. :shock: Na vlasovce se mi to zdálo hodně silné, ale zase to nemělo úplně pevný tvar, takže nevím přesně co by to mohlo být. Asi šlo o nějakého hlísta. Zatím je to nejdelší potvora, která mě opustila. Vypadá to, že byly schované v tenkém střevě. Občas cítím, že se tam něco děje, ale měla jsem za to, že to bude kvasinka.

Jen mě překvapuje co paraziti vydrží. Taková kvanta antihelmintik, MMS 1, MMS 2, půlroční dieta, očisty a ono to drží jak přibité. Pak stačí přidat do Šanky 4 kapky MMS a oni se pustí. a to jsem várku s MMS úplně nedopila. Ale ještě tam něco bude. Pořád mi v břiše lehce škrundá. Asi to za týden zopakuju a zkusím přidat o dvě kapky víc.

Jo a taky mi Šanka pomohla od těžkých nohou. Taky si vybavuju, že mě během očisty bolely nohy (ještě před přidáním MMS) a pak se mi ulevilo. Asi ta sůl na sebe nesála bordel, který tam byl... :dknow:

Taky je zajímavé, že už mi nebyl žádný velký parazit naměřený, ani léky nereagovaly. Jestli to nebylo tím, že jsem si před měřením několik dní říkala, jsem zdravá a léky nepotřebuju.

Abych to shrnula, tak bych asi Šanku doplněnou MMS použila, tak kde je jisté, že jsou paraziti v trávení. Hlavně v tenkém střevě, kam se MMS špatně dostává. Ale samozřejmě nejdřív si Šanku vyzkoušet několikrát a když nedělá problémy, tak opatrně kápnout MMS. Začít třebas jednou kapkou..

MIRKO: jestli máš RSku, tak tam budou pravděpodobně ještě nějaké priony jako Creuzfeld-Jakob, Monkey virus atd. nechala bych si to změřit. Dá se to zlikvidovat Joalisy, možná bude mít ještě nějaký poradce zásoby na priony nebo aspoň nějaký dren (podle toho, kde to máš) a holt MMS. Zkus taky třebas kryokomoru, když nic jiného budeš aspoň otužilý :)


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Kacaba píše: Vypadá to, že byly schované v tenkém střevě. Občas cítím, že se tam něco děje, ale měla jsem za to, že to bude kvasinka.
tak to je super, že sa ti to podarilo. šanku som robila pred rokom a po nej ma neskutočne boleli kríže a u lekarky som mala tuším aj krv v moči, tak odvtedy mam obavy, ale teraz si ma povzbudila, lebo tiez citim to tenke črevo a take steklenie, pichanie, vlnenie, hlavne okolo pupka, proste je tam čosi. Na kolkon mi robili hrube črevo a tam nic nenasli. Mne najviac namerali škrkavky. Myslela som že palina, klinček atd.,vermox a zentel ich vyhnali, ale este tam zrejme su. Uz tyzden sa citim ako na chripku, palenie celeho tela, svaly, klby. Vcera dokonca hlava. môže to byť aj kvasinkou.


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

S tenkým střevem je potíž. Klystýrem se tam nedostaneš a orální užívání MMS končí taky většinou v žaludku, leda by mohly fungovat velký dávky. To už jsem zažila, měla jsem tři dny průjem, bolel mě šíleně žaludek, no škoda mluvit. Děkuji, ale tohle už zažít nechci. :mrgreen:
Ještě chci zkusit dneska večer opít parazity slivovicí s oslazeným čajem a pak tam kopnout riciňák. Pak dám vědět, jak to dopadlo.
Minulý týden jsem byla na návštěvě doma, kde máme dvě kočky,lezou všude. Hlavně kocour, běžně leží v posteli nebo ho věčně vyháníme ze stolu. Takže je možný, že mám parazity od nich.
Posledních pár dní mám občas ataky příšerných strachu a paniky, úplně bezdůvodně. Minule jsem jim nadávala, ať jdou pryč a nechají mě na pokoji a zaháněla jsem je hudbou. Nakonec to ustoupilo. Úplně jak z hororu :shock:
Za to asi můžou moji podnájemníci. Musím ošéfovat evidentně psychiku, když dieta nefunguje, nechce se mi do smrti ládovat práškama. :jump:


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Kacaba píše:Ještě chci zkusit dneska večer opít parazity slivovicí s oslazeným čajem a pak tam kopnout riciňák. Pak dám vědět, jak to dopadlo.
pred atp kurou som to skusila. 7hviezdičkovy koňak + ricin. olej. Vycistila som sa sice, ale cele travenie bolo akoby otravené alkoholom. ten mi dost zle robi na nervovu sustavu. 2dni som bola ako zbity pes...a hlavne treba mat pred tym pripravu, teda 2dni nejest a potom vediet, co jest.Po očiste su citlivé črevá, musia ziskat spravnu floru..a to si mysdlim, že tu robim ja osobne chybu.
urcite sa ozvi, ako si sa citila ;)
a este, ze tie nohy suvisia vraj s obličkami,ked su zaťažené a niečo s nimi nie je v poriaku. teraz som to prave prežívala. čudne ťažké nohy...


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

Kacaba, tie utvary nemuseli byt nutne cervy, mohli to byt i kvasinkove hlienove povrazce, ci ine plesnove kultury. Hlavne ak ti neboli velke typy uz namerane, tak by som to videla pozitivnejsie :)
Mirko, trochu ta chapem, ja som mala v puberte podozrenie na RS, sice sa nepotvrdila (resp. ja som odmietala podrobnejsie vysetrenia, v duchu hesla, kym to nemam potvrdene, tak som zdrava, ale asi ju teda ani nemam, daka asi infekcia v CNS v tom bola alebo co) no ale tiez som sa potykala s tym, ze ked som si chcela zlepsit imunitu dakym pripravkom, tak sa mi automaticky zhorsili neuro priznaky, takze som sa radsej prilis o to nepokusala. A teraz po mnohych kurach mi veci na zvysenie imunity vobec nevadia, pracuju pre mna a nie proti mne :) No ale psychiku mi to stale velmi rozladuje, Kacaba aj ja mam tie panicke ataky, ale aj to zmizne, verim tomu :) (a to som ich nikdy predtym nemavala)
a 99% nasho zdravia je v psychike, dusi, nasich postojoch, som o tom hlboko presvedcena


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

julietta, aj ja som skusala tu kuru s alkoholom a bolo mi tak akurat riadne zle, fuj, ale ziadnu potvoru nevyhodilo


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Kacaba: taky je dost možné, že se ti paraziti vylíhli až z vajíček, které jsi spolkla až po dobrání všech antihelmetik. Prý dokonce i poletují ve vzduchu téměř všude. Já být tebou bych minimálně do srovnání psychiky bral preventivní dávku Trojčátka, což je jednou týdně půl hodiny před jídlem 2,5-3g namletého pelyňku, zapít 20kapkama lugolu a po jídle 12 tobolek hřebíčku.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj lidičky.H.Bláhová parazity u RS uvádí jako hlavní příčinu.No to by ale musel mít RS skoro každý.Já myslím jen, že paraziti jsou spouštěcí mechanismus a hlavní problém je jako u většiny nemocí hlavně rozhozené vnitřní prostředí těla a metabolismus a v neposlední řadě
zloba, potlačované emoce,tvrdohlavost aj.Takže dnes se už nesnažím být za každou cenu ,,klidný,, ,ale občas i vybouchnu...co musí...tak musí ven.jestli je to tak správně kdoví...viz spouštěč záškubů nohou.Boj s parazity se mi zdá nekonečný...a i zde platí něco za něco.Zřejmě vymlátit všecky breberky není úplně rozumné a zdá se mi to i úplně nemožné.Momentálně jsi pohrávám s myšlenkou, že se s nima skamarádím a budeme žít ,,štastně,, pěkně pospolu...jako u zdravých lidí...no čas ukáže, zda je to správná cesta.Každopádně to chce tělo alespon pomoci, žít jakž takž zdravě a občas i trochu propucovat organismus /jaterka,šanka,Chanca piedra/...No kryokomoru mám v plánu,ted intenzivně saunuju a zdá se, že to pomáhá velice.Zdarec :D


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“