Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od django1 »

MIRKO píše:.... hlavní problém je jako u většiny nemocí hlavně rozhozené vnitřní prostředí těla a metabolismus a v neposlední řadě
zloba, potlačované emoce,tvrdohlavost aj.
Potlačované emoce jsou problémem nás, introvertů. Je dobré si to uvědomit. A podle možností buď ventilovat ( pokud tím neublížím jiným) a nebo si to nepřipouštět. Což je nejtěžší, ale funguje to.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

zdarec :)

na netu jsem narazila na tyto stránky o dávkování léků proti parazitům, třeba někomu přijde vhod .)
http://www.shift-centrum.com/antiparazi ... ovani.html

mějte se, pa Alfka.


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

MIRKO píše:.Zřejmě vymlátit všecky breberky není úplně rozumné a zdá se mi to i úplně nemožné.Momentálně jsi pohrávám s myšlenkou, že se s nima skamarádím a budeme žít ,,štastně,, pěkně pospolu...jako u zdravých lidí...
s tymto sa absolutne stotoznujem, vnimam to rovnako. mne sa vzdy zdravie zosypalo po psychicky velmi narocnych obdobiach, inak som zdrava, lebo mam taky stastny typ myslenia. ale je aj to mozne, ze ked niekto nema ani jednu potvoru, tak aj narocnejsie obdobie prezije v zdravi, kdezto ked mas nejakych podnajomnikov, tak ta dobra psychika a zdrava zivotosprava drzi pri zdravi a potom ked sa zlomi, tak sa namnozia a ochories. takze psychika je prva zbran proti nim, ale ciste telo ani neumozni vypuknutie choroby. ale da sa mat ciste vnutorne prostredie? v dnesnom svete? podla mna to je nemozne, takze vycistit co sa da a potom psychohygiena atd podpori IS a ani tak lahko neziska clovek nove nakazy


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

Zdravím, beru právě antihelmintika, jsem na začátku kúry a tento víkend bych měla pokračovat Albendazolem a Duramectinem. Bohužel, včera se mi vytvořil ultramega opar s tím, že mě bolí celá čelist a zuby, v noci to občas bolelo i v uchu, mám otok tváře včetně uzlin, které bolí na pohmat, zevnitř pusy mám krvavé otlaky od zubů. Myslíte si, že můžu zítra pokračovat s lékama? Nemocná jinak nejsem, cítím se dobře. Ale imunitu asi moc v pohodě mít nebudu, když se mi udělala taková hnusárna. Děkuju za jakýkoliv názor.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Není to ani tak imunitou, jako tím, že když zabiješ parazity, vysype se z nich spousta virů aj., např. Herpes viry (opar). Tělo musí taky odstraňovat mrtvolky parazitů a nestíhá to. Proto máš bolavé lymfatické uzliny. Můžeš mu pomoci tím, co máš proti virům – MMS, zapper (frekvence na herpes viry), nebo počkat pár dní, až se s tím organismus vyrovná sám. Je vidět, že to, co jsi brala, udělalo svou práci. Asi bych mezi jednotlivými antihelmintiky udělala pár dní přestávku.

Stalo se mi něco podobného, když jsem odstraňovala háďátka. Po každém jídle se mi na krku vytvořil obrovský otok. Pomohl na to až zapper s frekvencemi na háďátka (podle Clarkové).


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

Hela: Díky za odpověď.
V sobotu jsem měla Albendazol, v neděli Praziquantel a ze středy na čtvrtek se udělal opar jak kráva s chycenejma uzlinama. Teď si dávám jen zeleninový šťávy a vysoký dávky céčka, takže MMS vnitřně neberu. Včera jsem zkoušela trošku naředěným MMS potírat, ale dnes je to nateklý ještě víc. Uvidím, co zítra a kdyžtak teda další dávku odnsunu.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Jen mi připadá jeden den Albendazolu dost málo. Vždycky jsem ho brala aspoň několik dní. Taky je možné, že se v těch uzlinách zachytili živí, a že by naopak další dávka pomohla.


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

To je asi taky možný. Já postupuju podle návodu v knize Ing. Bláhové. No, opar jsem neměla asi 8 měsíců a nedovedu si vysvětlit, s čím jiným by to mohlo souviset.


jednorozec
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 20 zář 2012 6:43
Dal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jednorozec »

julietta , ta sanka je v princípe terapia solou proti parazitom (v nemcine ):

http://cinak.com/editions/journals_ger/ ... d_salz.pdf


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

jednorozec píše:julietta , ta sanka je v princípe terapia solou proti parazitom (v nemcine ):
Nazdar,mohol by mi to niekto ozrejmiť,o čo sa jedna v praxi,ako to najlepšie spraviť?Na nete je síce toho dosť,ale prax je prax.

Vďaka


dryada
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06 led 2013 19:01
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dryada »

Ahoj,
tak jsem se dnes dozvěděla u paní Řezníčkové (Ltm) složení té mé havěti:
Helminti - oblí - Ascaris lumbricoides /škrkavka dětská/, Enterobius vermicularis /roup/ VLASOVCI - ONCHOCERCA - VOLVULUS, SUZUKII, GUTTUROSA SETARIA EQUINA
ploší - /motolice/ Fasciola gigantica, FASCIOLOPSIS BUSKI
Zátěže orgánů - průdušky, vedlejší dutiny nosní, mozek - most, vegetativní nervový systém, oko, játra - zátěž jaterních buněk, jaterního žlučovodu.
Oko - spojivka - Ascaris lumbricoides, Fasciola gigantica, Candida, Dientamoeba fragilis, borelie
- oční nerv - Fasciola gigantica
Štítná žláza - Onchocerca volvulus, gutturosa, Fasciola gigantica, Fasciolopsis buski
Doporučeno mi bylo: po 14ti dnech užívání MMS a jonášovek přidat 6ti týdenní odčervovací kůru - vždy v sobotu ráno 2 tablety Albendazolu, rozkousat, zajíst něčím tučným - např. sýrem.
Vždy v neděli 2 tablety Praziquantelu - zapít šťávou z čerstvého grepu.
Vždy ve středu ráno 1 dílek Ivermectinové pasty.
Celkem tedy - 12 tablet Albendazolu, 12 tablet Praziquantelu, 1 Ivermectinovou pastu

Prosím, chci se Vás zeptat:
1) není to málo, myslím těch léků? Fórum jsem prošla a mám dojem, že se tu braly mnohem větší dávky... Já je nechci jen polochtat, fakt bych je chtěla zlikvidovat, ale to asi chceme všici, že?
2) ta zátěž v oku, vyčetla jsem tu, že by mělo zabrat koloidní stříbro, tak to si seženu a začnu hned kapat, ze spojivky by je to vyhnat fakt mohlo, ale co ten neřád fasciola na očním nervu? Tam taky asi může nadělat paseku až začnu brát antihelmintika?
3) jak moc nutný je ten klystýr? paní Řezníčková se vůbec o něm nezmiňovala, ale po pročtení tohoto fora mám pocit, že bych měla začít honem trénovat..."šánku" jsem se pokoušela dělat už pár let zpět, ale nedotáhla jsem to jaksi dokonce, po nějaké té skleničce už jsem tu slanou vodu prostě nedokázala spolknout :( Takže nestačilo by nějaké jiné očisťovadlo - zelený jíl nebo psyllium?

Moje představa boje je taková, že začnu s tím kapáním, seženu si ty MMS (s tím nemám vůbec žádnou zkušenost, takže to budu muset ještě nastudovat) a taky bych chtěla nasadit co nejdříve tu hřebíčkovou kůru, ale váhám, bylo zde uvedeno že je hřebíček zátěží pro játra, mě vytestovala že mám zátěž jaterních buněk a žlučovodu, abych těm játrům nedala moc zakouřit, ještě budou potřeba... Takže s hřebíčkem počkat a naordinovat si ostropestřecovou kašičku?
Za každou radu a zkušenost předem moc díky...


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Ahoj Dry :)

z mého pohledu se mi dávkování zdá být v pohodě, pokud nemáš malárii tak by to mělo krásně zabrat. Otázka je co se z těch potvor pak vysype, ale to pak dořešíte s paní Řezníčkovou na kontrole.
Ty parazity co ti naměřila, tak bych řekla, že nejsou žádné extrémní obludy, mozná by mohla trochu pozlobit ta štítná žláza po Ivermectinu a Albendazolu, ale jakmile se dočistí bude pokoj. V oku máš filárie, trichomoniádu, candidu a borelie, což by neměl být pro léčbu problém a už KS udelá svoji práci a rekla bych i že i ta motolice na očním nervu se tam nebude nejak extremne zdrovat a sbalí si rychle kufry.

1/ podle me je dávkování v pohodě, samozžejme nevím kolik vážíš.
2/ nevím co ti dala za Jonášovky, ale taky okudren je dobrý
3/ klystýr te proste a jednuduše čistí a ty pak nemáš mrvté tela parazitů v tele, takže nemáš takové potíže při očistě. Takže uvidíš, udelat ho můžeš vždycky. Šanka má jasné pravidla a gl sůl je nezbytná, já vím je extrémně hnusná, ale to bude asi dan za očistu nebo co :D

Jinak s mms nemám zkušenosti, můj vnitřní hlas mi jasne říká že pro mě není, takže tam ti neřeknu, ale co vím rozpouští cysty parazitů, což je v jistém okamžiku žádoucí. Hřebíček mám vyzkoušený a pro mě byl super, dopoledne jsem brala hřebíček, večer Carbofit, aby se ten binec na sebe navázal a nezatěžoval játra. Jinak zátěž jater a žlučovodu mají všichni co mají motolice, takže s tím si nelam hlavu, taky tam můžou být viry žloutenky což je u parazitů běžné a játra to pak nestíhají. Takže mě vždycky postavil na nohy drags imun a večer carbofit. Telo je ti pak neskutecně vzdecne za tuto pomoc a dává to najevo velkým přívalem energie, jakmile ti bude mizerne, budes unavená, psychicky nalomená, smutná, boj vzdávající potřebuje tělo pomoct. Ostropestřec bych si dala na závěr a ten má neskutečné účinky.., ale může nepatrně projímat nebo u toho kdo má zácpu může pomáhat k pravidelné přirozené stolici.

Držim ti pěsti, pa Alfka :)


dryada
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06 led 2013 19:01
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dryada »

Ahoj,
moc Ti děkuju za povzbuzení a za rady, hrozně jsem něco takového potřebovala slyšet (vidět) :) Zatím tak trochu tápu a musím si udělat "strategický plán bitvy" abych získala klid, protože jestli něco nesnáším, tak je to ten pocit, když nevím kudy kam...
Vážím asi 55 kg, paní Řezníčkové jsem to říkala, tak myslím, že to snad při tom dávkování zohlednila... Z Jonášovek mi dala Hepar, Yeast a Infodren, no chtěla mi jich dát asi 7, ale to bych ty prachy musela doma tisknout, což netisknu...

Nedalo mi to a napsala jsem paní ing.Bláhové mail, jak to je s těma očima. Odepsala mi před malou chvilinkou a tak to sem dám, pro uklidnění všech budoucích hledajících:

"Fáma o oslepnutí během užívání antihelmintik vznikla z příbalového letáku Cesolu, účinná látka je praziquantel. Hovoří se tam, že je-li cysta tasemnice v oku, pak při NEDOSTATEČNÉ dávce praziquantelu může dojít k rozpadu obalu cysty a následnému vylití skolexů- hlaviček tasemnic, které v cystě pomalu rostou v tekutém obsahu- do oka a okolí. Tyto případy byly velmi vzácné, ale lékaři musí do příbalového letáku uvést všechny, i naprosto raritní, možnosti. Navíc dávkování v příbalovém letáku je opravdu slabé, postupně jsme ho navýšili téměř 4x, tak, aby se praziquantel opravdu dostal až do oka, mozku atd... Tedy NÁM se nestane, že by byl obal cysty jen poškozený a nezlikvidovalo by to i skolexy uvnitř. To je první věc- bývalé nesprávné dávkování. Druhá věc - týká se to opravdu jen tasemnic, jen ty tvoří cysty.
A Vy žádnou nemáte, jen dvě motolice. Proto se nemusíte poškození oka bát. Pokud však přece cysty tasemnic v očích mých klientů najdu, nechávám je zapperovat s elektrodami vedle očí, mohou být i klidně přitisknuty přímo na oko nebo těsně vedle něj, protože používáme frekvence Dr. Clarkové na tasemnice, a to je 420 až 480 kHz. KHz,frekvence neštípou, nebrní, vetšinou je necítíte. Měřila jsem si stovky lidí před a po zapperování, po zapperování už jsem tasemnice nikdy nenaměřila. To znamená- cysta zůstala kde je, ale její obsah je pak mrtvý a nemůže už ohrozit oko. Jak se z oka dostane pryč ? Za prvé pracuje náš imunitní systém, který musí dnes a denně odstraňovat z těla cizorodé látky, a za druhé praziquantel do jisté míry i rozpouští bílkovinu parazitárních těl, takže zbytky pak odejdou slzami nebo nosní sliznicí."

Takže hurá do boje!!!


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Dry nemáš za co, asi mám nějaké zvláštní uklidnující fluidum :D
Ale vždycky to tak nebylo, heheee když si vzpomenu na svoji první dávku proti parazitům, to byl myslím Ivermectin a to jsem si ješte na pomoc přizvala jako osobu, které me zachrání a přivede opet k zivotu moji mamku, která je plašan I.třídy. Jako to kdyby nekdo natocil, tak by to bylo docela vtipne silvestrovske video, myslím pro lidi co tady tomu rozumí :D :D
Njn, clovek se dostane do bodu, kdy mu řeknou že mu něco pomůže, pak dostane návod a děj se vůle Boží :D Nastane takové to přešlapování na místě jakože strašně chceš všechno podstoupit, ale bojíš se, že to s tebou šlehne :D
Takže držím pěsti.

Jo to stejne mi paní Bláhová říkala / o těch očích/ a když máš 55 kilo a máš 2 tablety tak to máš akorát.

pa. Alfka


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

alfka píše: ... Jo to stejne mi paní Bláhová říkala / o těch očích/ ...
Říční Slepota (River Blindness). Sudán, Čad a vůbec střední Afrika. Je způsobená filáriemi v očích. Rychlé vykynožení, nebo zanedbání, způsobuje slepotu. Ty přílohy u léků, pokud nejsou vyloženě lokální, což dnes prakticky neexistuje, jsou všeobecné a zahrnují vše, o čem se ví. Nejde tedy o fámu, ale o to, pro kterou část světa to platí nejvíc a kde snad zřídka.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“