Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

No metrem, to jsem opravdu nemyslel :laugh:
Diagnostika EAV + F-scan, nebo Oberon, Metatron, Senzitiv Imago, Salvia a pod.
Zkrátka zdiagnostikovat tě, aby člověk opravdu věděl, s čím konkrétně v tobě má tu čest :D


michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Batles hodně lidi mi řikalo abych šel na oberon,salvii ,metatron atd ,ty tyhle věci máš a děláš to?Když jo napiš mi osobně rád bych si u tebe domluvil schuzku a nechal si provest tihle měřeni,děkuji ti. :D


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

No, dělám diagnostiku pomocí Akudias II (EAV) a F-scan Compact (přesné frekvence patogenů).
Podle náměrů obvykle spustím plazmový generátor a ničím to, co je časově nejvhodnější a možné...
Na MMS/CDS ale nedám většinou dopustit :D


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:x No tak mám s braní MMS utrum léčitelka mi změřila že mi ledviny jedou jenom na 30 procent a plíce taky ještě že srdce jede na 100 procent. Střeva , autoimunita atd taky nic moc :bad: :ethink:


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od smajlicekk »

Batles píše:No, dělám diagnostiku pomocí Akudias II (EAV) a F-scan Compact (přesné frekvence patogenů).
Podle náměrů obvykle spustím plazmový generátor a ničím to, co je časově nejvhodnější a možné...
Na MMS/CDS ale nedám většinou dopustit :D
ahoj Batles prosim te, rozumim tomu spravne, ze pomoci Akudias II (EAV) a F-scan Compact zjistis primo frekvenci daneho patogenu a ne jenom nazev patogenu a pak k nemu hledas frekvenci treba v Caflu? diky. S


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

vokoun píše::x No tak mám s braní MMS utrum léčitelka mi změřila že mi ledviny jedou jenom na 30 procent a plíce taky ještě že srdce jede na 100 procent. Střeva , autoimunita atd taky nic moc :bad: :ethink:
Vokoune nezoufej, nic není ztraceno :D
Ledviny ti tedy jedou na 30%. A to proč? Zánět, nebo degenarace? To jsou dva zcela odlišné stavy :!:
Jak a čím to měřila?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

smajlicekk píše:...F-scan Compact zjistis primo frekvenci daneho patogenu a ne jenom nazev patogenu a pak k nemu hledas frekvenci treba v Caflu? diky. S
F-scanem zjistím přesnou frekvenci, on si sám zvýšené náměry uloží do paměti a hned následně můžeš likvidovat přímo Fscanem - s terapeutickou částí moc nepracuju, používám plazmu, sem tam i zapper.
Popisuju to velmi zhruba, všechno má svý pro a proti. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem Fscan pochopil a naučil používat všechny funkce.
V reklamě to vypadá skvěle, ale když ho máš, pak je potřeba se do toho pořádně ponořit.
Někdo, kdo to viděl asi moc jednoduše, Fscan prodává. Prostě ho pravděpodobně nezvládl používat.
Přesné frekvence z Fscanu radši převádím do subharm. frekvencí, nebo přepočítám na skalární a dost používám funkci Sweep. Rozhodně je pro mne důležitější znát přesné frekvence patogenů, než pouze znát jejich názvy a pak teprve dohledávat jejich možné frekvence. Oni se ti hajzlíci dovedou pěkně maskovat a překrývat. Když se podíváš na seznamy frekvencí, tak to uvidíš.
Název patogenu se dá najít vždycky...
Cafl používám tehdy, když mám jistotu o projevech patogenů.
Asi tak v krátkosti.
Batles :D


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od smajlicekk »

Batles diky , tak to je vyborny ze meris primo presne cislo frekvence, to potom opravdu funguje. prosim te kde bydlis? diky. S

:idea: Na fóru respektujeme to, že každý má právo veřejně uvádět jenom ty údaje, které sám chce. Ostatní se sdělují pouze přes SZ :!: - poo.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:) Batles měření mě dělala myslím diacom ale nejsem si jistý nebot jsem to absolvoval poprvé. Zítra tam jdu se vzorkama co beru jídlo atd. že mě vyřadí co je pro mě dobré a nebo špatná. Celkem příjemná paní měření prováděla s nějakýma vzorkama a dostal jsem asi 5 věcí od Jonáše plus něco od jiného výrobce tak se nechám překvapit co to se mnou bude dělat a budu Vás tady informovat. :ethink: :bye:


luxel
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: ned 27 zář 2009 14:13
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od luxel »

Ako riešite pri hodinovom užívaní MMS stravovanie? Tam sa nedá dodržať užívať hodinu po jedle. Blahová hovorí, že jedlom sa zastaví pôsobenie MMS.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:D Najíst se před braním a pak 8 hodin nejíst :laugh:


luxel
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: ned 27 zář 2009 14:13
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od luxel »

vokoun píše::D Najíst se před braním a pak 8 hodin nejíst :laugh:
Jaj,tak toľko dávok na lačno, myslím, žeby som hned po prvom dni skončila. Mňa dosť obmedzuje, že si nemôžem dať pritom kopec potravín, lebo majú antioxidanty brokolica, chilli, orechy, semená...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

luxel píše:
vokoun píše::D Najíst se před braním a pak 8 hodin nejíst :laugh:
Jaj,tak toľko dávok na lačno, myslím, žeby som hned po prvom dni skončila. Mňa dosť obmedzuje, že si nemôžem dať pritom kopec potravín, lebo majú antioxidanty brokolica, chilli, orechy, semená...
Ale přírodní antioxidanty nevadí a stejně mezi jídlem a MMS se musí dodržovat půlhodina.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:? Batles já jsem úplně mimo měřili mě EAM Salvia. Já jsem psal něco úplně jiného tak promin. :ethink: :jump:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:bhead: EAV :bhead: :bhead: :bhead: :evil:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“