Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Já vím, že to bylo EAV :jump: :laugh:
ElektroAkupunktura podle Volla. Proto zkratka EAV :bye:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:laugh: Batles jak se stavíš na diagnostiku s tímto přístrojem. Já jsem někde četl že už začíná být zastaralý a někdo zase píše že je pořád nejpřesnější. :ethink: Jelikož tě tu beru jako odborníka tak mám takový malí dotaz :epray: Protože ten měchožil mě nedá spát a jsem z něj docela vyklepaný :bhead: A navíc jsem ted začal brát to Joalis a po 10 dnech jsem dostal horečku 38. Nevím jestli je to z toho a nebo už zase na mě leze nějaké svinstvo. Já už se z toho snad poser :ptrain: Dík za odpověd Vokoun. :? :? :? :bye:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Diagnostika EAV je velmi přesná, ovšem nejvíc záleží na tom, kdo ji dělá. Je potřeba mít opravdu velkou praxi, tj. tisíce měření....
Izraelci dokonce udělali přenosnou mašinku, podle které se zjistí za pár vteřin, zda má dotyčný raka, nebo ne. Používají metodu EAV!
Naprosto mně to dává smysl.
Každá horečka je dobrá, má samozřejmě své hranice, u tebe je to v pořádku :D
Ahoj,
Batles


viera
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 26 pro 2012 12:33
Dal: 5 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od viera »

Pokouším se již druhý měsíc pomocí protokolu 2000 a koupelů VYLÉČIT chronickou boreliózu, protože klasická medicína mne léčí již 10 let bez zjevných úspěchů. Jsem přes 20 let neortodoxním vegetariánem, podle interny (chodím na kontroly čtvtrletně vzhledem k množství medikamentů) by měly všechny mé orgány fungovat až na to, že mám solitérní ledvinu. Nemůžu přijít na chuť MMS 1, žaludek začíná pracovat až večer po vysazení, do rána je pak všechno OK. Včera se mi podařilo vysypat do zeleninové polévky asi 3násobné množství kurkumy a po jejím požití se žaludek přestal bránit MMS1 a celý den probíhal v pohodě. Dnes ráno jsem si kurkumou posypala chleba s máslem a opět trávím jídlo normálně. Chtěla bych se zeptat, vzhledem k tomu že kurkuma je dost silný antioxidant, jestli tímto neruší účinky MMS . V tomto ani v jiných fórech jsem se s odpovědí na tuto otázku nesetkala. :?:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:D Skus před jídlem HCL mě to tady taky poradily a docela to pomáhá :hip:


viera
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 26 pro 2012 12:33
Dal: 5 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od viera »

Děkuji za odpověď, to mne napadlo taky, ale ta kurkuma se mi zdá být přijatelnější, je to přece jen přírodní produkt, ale nevím, jestli neeliminuje účinky MMS.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Kurkumu beru už tři roky v tabletách, zhruba 1000 mg (jestli se nepletu, nemám je poruce) a v pohodě.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

keft píše:.. ale uniká Vám podstata problému.
Ona potíž je hlavně v tom, že se o svoje zdraví začínáme starat, až když nám někde hapruje. Ano, tělo nám dá najevo, že je něco už v příliš velkém nepořádku tím, že nás někde něco začne bolet. To nám zcela správně vadí a chceme s tím něco udělat, jenomže chyba je v tom, že se chceme jenom zbavit co nejjednodušeji a taky nejrychleji té bolesti. A jak už jsme naučeni, tak odstraňujeme jenom tu bolest nějakým práškem, mazáním a nebo lektvarem.
Samozřejmě je taky druhá cesta, a tou je odstranění příčiny té bolesti, kdy tělo samo zase všechno napraví. Jenomže tahle cesta je na naši netrpělivost příliš zdlouhavá - a navíc většinou přímou příčinu nemoci neznáme.
Dejme tomu, že stresem a nesprávnou životosprávou si za pár let vypěstujeme nějakou chorobu.
Dokud se nám neprojeví, nemáme dostatečně pádný důvod ke změně svých zlozvyků.
Když už nás k tomu choroba donutí, tak se dá předpokládat, že zhruba za tutéž dobu, jakou jsme si ji vyráběli, můžeme chorobu odstranit a nebo aspoň zmírnit.
Během ledvinové a nebo jaterní koliky určitě nikdo nebude mít pro podobně dlouhý uzdravovací proces příliš velké pochopení. Bolesti se chce zbavit pokud možno okamžitě. Když se mu to konečně přece jenom nějak podaří, tak mu zároveň zmizí dostatečně pádný důvod ke změně zaběhnutého stylu života, která je spojena i s řešením různých technických potíží, jako třeba kdy a kde se zdravě pohybovat a nebo kde vzít zdravé potraviny.
Jako určitá schůdná cesta mi připadají urinoterapie a autopatie, které působí i bez jakýchkoli našich medicínských znalostí a působí hlavně na příčiny našich nemocí, včetně těch zatím jenom potenciálních. S "normalizací" našich životních pochodů se dostavuje i změna našich chutí a preferencí, což nám může usnadnit přechod ke zdravějšímu životnímu stylu.
Obě zmíněné metody navíc vynikají nad jiné jak jednoduchostí, tak i svou lácí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Největší problém je,že člověk od přírody je lenoch a hledá jednoduchá řešení.Jak již zde bylo řečeno,že již skoro vše zde ve vláknu lze najít.Kdo chce a dá si tu práci, že si bude pročítat tak si najde svůj problém.Je jasné že každý má svoji zkušenost,která nemusí sedět na mne,ale mohu si vybírat porovnávat,filtrovat a to je zde na tomto vláknu úžasné,protože jsou to životní zkušenosti.
MMS1-MMS2 jsou vynikající,ale jak již zde mnohokrát bylo řečeno,že nestačí,je potřeba odstranit příčinu.Nestačí hledat jednoduchá řešení a stále se ptát dokola.Chce si to dát práci a číst,hledat.Ano je to na týdny se tím prohrabat,ale jde o moje zdraví. :bhead: a to stojí za tu námahu.Na víc jsou zde dobré duše které rádi poradí. :D

Jak zde poota řekl,že urinoterapie je vynikající léčba a nic nestojí tak zde přikládám přílohu:

Soubor smazán, máme ho už zde http://wwww.upramene.cz/forum/viewtopic ... 76#p111176 ve vlákně urinoterapie http://wwww.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=1521 a více. SDK


Lenka Krátká
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12 led 2013 8:44

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Lenka Krátká »

Ráda bych se dozvěděla, když začínám s MMS na 21dní po 10 hodinách denně (protokol 1000), jestli je potřeba přidat do stravování nějaký vitamín či minerál. MMS aplikuji zatím třetí den. Děkuji za odpověď


jeremy
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 29 led 2013 16:27
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jeremy »

Mimo téma (offtopic)
Zdravím Batlese, chtěl jsem Ti poslat mailem s obsáhlejšém dotazem ale bohužel, asi něco dělám špatně, hlásí mi to "Invalid form ", netuším proč, mohu Tě kontaktovat mimo fórum....
zdraví Jeremy


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Pro ty co mají pomalý internet, nebo raději poslouchají z MP3přehrávače:
Část nahrávky z konference o MMS v Praze, kde p.Hana Bláhová hovoří o MMS a parazitech.
cca 1h15-1h55 času videa.
viz.:
http://ulozto.cz/xhcEMgX/hblahovakonfph ... raziti-mp3


jancavac
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 07 úno 2013 9:44
Dal: 2 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jancavac »

Ahoj všem.
Včera jsem začala používat MMS s kyselinou citronovou. Ted jsem se tu ale dočetla že tu používáte pro aktivaci kyselinu chlorovodíkovou - tak dnes zaběhnu do lékárny :-) Dávám si jednu aktivovanou kapku každou hodinu. Dneska jsem to namíchala do 100% jablečného džusu je to tak ok? nechtěla jsem aby to v práci bylo cítit. Každopádně zatím necítím nevolnost a nic podobného. Je dobré zítra začít s dvěma kapičkami?
Díky moc


kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kalyp »

Ahoj. V stredu to bolo dva tyzdne,co som prisiel z prace domov, a vidim vystupujuc z auta,ako manzelka frezovala sneznou frezou sneh,a kedze bol odmek tak sa jej upchal komin. Medzi tym co som stihol vystupit,ona obisla frezu a zacala cistit vyhadzovaci komin frezy RUKOU skoro som z koze vyskocil, ked som to zbadal,vediac ze vyhadzovacie lopatky sa stale tocia,reval som na nu aby prestala ,no ale bolo neskoro. Velky krik manzelky, obaval som sa ze nema prsty,pretoze mi to nechcela ani ukazat co ju to tak bolelo. No nastastie navela ukazala krvavu ruku,prsty boli na mieste,takze uterak na ruku a do nemocnice. Vysledok: ukazovak,prostrednik,prstennik rozseknute bruska,a vsetky tri zlomene. Nastastie slachy neporusene,takze sitie,dlaha a za pet dni kontrola. Po 5 dnoch prisla z kontroly,opet dlaha,a po tyzdni jej kazal znova prist ze jej da sadru az po laket. Manzelka lamentovala, kedze to je na pravej ruke,takze s prepacenim ani zadok utriet ze co bude robit. Hovorim jej daj to dole,ruka a prsty napuchnute,cele cierne spravil so jej do lavora 30 kv.VMS,zhruba do 3 litrov vody a macat! Neskutocne sa jej ulavilo,naordinoval som jej to kazdy den 2x,rano a vecer,rany sa otvorili a zacal vytekat hnis z prstov asi tak 3 dni. Prsty odpuchli ziskali opet ruzovu farbu,rany sa pekne vyhojili,a dlahu si uz ani nedava,iba stahovaci obvez. Vysledok: dnes je to 17 den,zlomeniny su este citlive,ale uz funguje,a v domacnosti uz je malo veci s cim jej este pomaham! Takze tu je dalsia skusenost so zlomeninami a infikovanymi ranami s VMS,MMS!!!


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“