Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

belinda píše:Přesně tak...zrovna když jsem zjistila, že mé problémy tkví hlavně v parazitech a chtěla jsem se pustit do všech těchto metod, jsem zjistila, že jsem těhotná...co teď co radíte?

Ahoj Belindo,

tak hlavně ti gratuluju :) no muj ciste osobní názor na vec je takový, že pokud žena dokáže přirozeně počít, tak tělo evidentně docela dobře funguje, protože má všechny fáze - folikulární, ovulační atd..v pohodě,... hormony... a tím pádem orgány v docela dobré formě, takže ta parazitální zátěž podle mě nebude tak hrozná. Druhá věc je ta, že teď víš, že máš nějaké parazity... a to by mohl být stres a ten by mohl napáchat nemalé škody. Co si budeme nalhávat parazity má naprosto každý, ale jen málokdo o nich ví, takže bych se na to dívala z tohoto pohledu.
Sice je pravda, že po početí se částečně vypne imunitní systém, aby se plod mohl vyvíjet a imunita matky ho nezlikvidovala, což by mohl být prostor pro namnožení parazitů..., takže bych to řešila čistě přírodním postupem, napadají mě homeopatika nebo dejme tomu léky na parazity, které se nevstřebávají, jen projdou trávícím traktem, ale to bych brala jako krajní řešení.
Bylinky jsou taky ošemetná záležitost a jen málo z nich se v těhotenství může.
Taky záleží jaké parazity máš, některé neohrožují plod a to bych asi počkala až porodím, ale zato někteří paraziti nakazí narozené miminko až při kojení, jelikož se dostanou do mateřského mléka.
Ted bych asi nastolila co nejpřirozenější a nejčistčí stravu, taky grepy, jablka,ananas,mrkev, možná česnek, určitě ty semínka dýně /navíc je v nich velké množství zinku/, hodila bych se do maximální možné pohody, s myšlenkou, že všichni máme nějaké parazity a miminko bude u tebe naprosto v bezpečí.

Měj se, držím ti pěsti, pa Alfka :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: urinoterpaie a těhotentsví ??

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:. mno, uvidíme, co k tomu ještě dodá Slávek ... ;) ...
Došel bych na diagnostiku a nechal si udělat filárie. Pokud negativní, moc bych se čuriny nebál po kapkách, ale to asi zase na parasity moc nebude, i když kdo ví. Nicméně, http://curezone.com/forums/fm.asp?i=125490 nějaké problémy být mohou jako se vším. Plesh prý popisuje dva případy potratu na urině. Ono půjde o historii. Psychický stav, možná nějaké ne zcela dořešené nemoce, způsob a množství užívání a kdo ví co ještě šlo s tím. Knihu nemám, ale z prodělaných infenkčních nemocí kromě historie zarděnek snad žádná starost. Každopádně pokud, tah jemně a skutečně bych si taky počkal aspoň do toho druhého semestru.

O filáriích je ale známo, že se do plodu dokážou dostat. Pokud filárie jsou, nedělal bych vůbec žádnou očistu, anžto do vosího hnízda píchati o žihadlo si koledovati znamená. Spíš bych si dal jenom pozor na trávení a dietu a hodně chodit. Ono by bylo asi zajímavé si spíš popovídat s pí Bláhovou či někým jiným hodně znalým.

Co je na netu jsou samý teorie a dohady a soupeření názorů, ale konkrétní informace, ze kterých by se dalo nějak moc usuzovat, jsem nenašel :ethink: Každopádně a definitivně žádný antihelmetika. Plod v těle ženy se chová jako parasit. Je to pro ni cizí tkáň a proto dost citlivá. Například vše, co do nějaké mír potlačuje raka tím, že ničí rakovinné buňky, je potratuschopné a naopak, vše co dokáže vyvolat potrat, je protirakovinné a to se týče i dost přírodních antiparasitických prostředků, B17, chinin, červené víno a vůbec červená barviva ve větších dávkách, tedy betaniny. Neznám toho moc, ale pelyňěk v tom bude asi namočený taky. :dknow: :ethink: Nechal bych to až po porodu a soustředil se na výživu. Hlavně ne blbý oleje a sacharózu.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: urinoterpaie a těhotentsví ??

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Plod v těle ženy se chová jako parasit. Je to pro ni cizí tkáň a proto dost citlivá. Například vše, co do nějaké míry potlačuje raka tím, že ničí rakovinné buňky, je potratuschopné ....
... v některých zdrojích (např. v http://www.objevtesvujpotencial.cz/clan ... ie-v-praxi ) se uvádí, že právě moč těhulek působí anti-kancerogenně ... otázkou však je, nakolik zpětně působí na vlastní organismus (své) "stvořitelky" ... :ethink: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: urinoterpaie a těhotentsví ??

Příspěvek od alfka »

no těžko říct jak to může makat.., v podstate jako první faktický signál těhotenství je vynechání menstruace vlivem HCG hormonu, který plod po uhnízdění v děloze vylučuje do krve a do moči matky , právě četnost HCG hormonu se každý dnem těhotenství několikanásobně zvyšuje a maximální výšky dosahuje zhruba na konci prvního trimenstru, proto právě v tomto okamžiku ustupují pocity zvracení a pod. Tady bych byla opatrná, co by zpětná dodávka HCG hormonu do těla, byt v informační dávce udělala.
Ale jsem naprostý čurinolaik :D a jen uvažuju nahlas.

pa


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: urinoterpaie a těhotentsví ??

Příspěvek od A(&F) »

alfka píše:no těžko říct jak to může makat.., v podstate jako první faktický signál těhotenství je vynechání menstruace vlivem HCG hormonu ....
Ale jsem naprostý čurinolaik :D a jen uvažuju nahlas.
... no bať, ... dyť vončko se tejch mamkovskejch testů hužívá aj hu zjištěních některejch typů raka ... ha jak Slávek huž mockrát poudal, že na nemnohém záleží, esli to bude to či ono ...... ale už dost s tím strašením ... ať tu budoucí maminu zbytečně nestresujeme ... ;) ...

... mmch, Ty nejsi čurinolaik ... ale "HurinoLajka" ... :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: urinoterpaie a těhotentsví ??

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... v některých zdrojích ...
Guláš. Máme to v první řadě protirakovinné, které ničí raka a které podporují imunitu, aby ničila raka. Těhotná urina definitivně naroste aj matce novej zubní kořeň a kořeňovi vlasy, takže tady nejspíše mluvím o podpoře nejen imunity, ale zdravé, ne nemocné regenrace, ale čert ví. Ta čurina je šíleně komplexní. Taky je možný, že Pleschovo případy měly silný sklon k samovolným potratům, který se ty ženy snažily vyřešit ne před těhotenstvím, ale při něm. Něco tam bylo, jinak by na urinu neměly důvod jít, že? Osobně a naprosto akademicky nemám pocit, že by vlastní těhotná urina mohla ženě ublížit, neřkuliv vyvolat potrat, naopak, a intuitivně se nemoho zbavit pocitu, že čurina má inteligenci, o který se nám ještě ani nesní. Jenže to si myslím a myslet znamená .... a radit si nedovolím jinak než: Opatrně. Taky vím prd, co při tom ještě kdo udělá. Já se tady mořím hlady už jakou dobu, tak nějak na střídačku ale mořím, a dnes jsem dělal řízky, že se přijede dcera ukázat a přežral jsem se jich až mi nudle z nosu tečou. :bhead: No, nepotrať? :devil:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

belinda píše:Přesně tak...zrovna když jsem zjistila, že mé problémy tkví hlavně v parazitech a chtěla jsem se pustit do všech těchto metod, jsem zjistila, že jsem těhotná...co teď co radíte?
Ahoj Belindo, jestli ti pomůže můj názor ohledně braní MMS1 v těhotenství, tak ano, brát :!:
Radši bych ale doporučil CDS.
Nebudu sáhodlouze popisovat proč si myslím, že brát MMS/CDS je vhodné během těhotenství a kojení, ale můžeš se podívat a poslechnout svou "kolegyni" :D
Najdi si čas 1h50min30sec.

Měj se hezky,
Batles :D


belinda
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04 úno 2013 3:14
Dostal: 13 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od belinda »

Mno...tak děkuji za příspěvky a názory, různí se stejně jako na internetu, budu ráda za jakékoli...zkusím to nějak zchroustat.Na diagnostiku už jsem objednaná, tak pak dám vědět, jak jsem dopadla. To víte, mám strach, po tom, jak jsem Vám popisovala, co vše měla moje první dcera za neduhy po narození. Ale pravdou je, že jsem měla tehdy problém otěhotnět.Hodně mě zaujal názor Alfky, který mě tímto uklidňuje.
U prvního syna jsem zapadla neplánovaně přes antikoncepci a je od mala zdravý jako řepa. U dcery jsem se rok pokoušela a nedařilo se a po narození byla dost nemocná.
Tentokrát jsem zase zapadla neplánovaně a přes antikoncepci...já nevím, asi je to moje karma nebo co. Tak jsem si říkala, že když se to malé protlouklo na svět i přes to všechno, asi mělo ke mně přijít. Doktor mi před pár dny, stejně jako před lety lékařka u syna, říkal, že dává nulovou šanci, abych byla těhotná...tak asi sní vlastní boty...
A ještě jedna zajímavost, je to přesně na den 12 let a 3 dny, co jsem stejným způsobem zapadla se synem. Náhoda...?
Prodral se na svět navzdory všem bouřlivým okolnostem...studovala jsem v té době VŠ, takže rodiče se na mě nemohli dlouho ani podívat...
narodil se zdravý a silný kluk o váze 5050g a 55 cm, vybral si magické datum 11.11.2002 a ve všem byl prostě odmala napřed...raketový start a dělá nám velkou radost dodnes.
Dcerka je moc šikovná, ale fyzicky hrozně droboučká, taková neduživá.
Mno...ještě uvidíme jak vše dopadne, přeci jen jsem na začátku a prvních 12 týdnů je kritických, v klidu nechávám vše probíhat, co se má stát, stane se.


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

belinda píše:...raketový start a dělá nám velkou radost dodnes.
Dcerka je moc šikovná, ale fyzicky hrozně droboučká, taková neduživá.

priroda ma holt velkou silu a co prijde od ni je vzdycky dobre, proto bych se nebranila a brala to jako stesti. Priroda vi nejlepe proc. Proto je dobre, ze si udela to co chce.

Naplanovane veci jsou v nasem zivote nekdy dulezite, ale ne vzdy se to ukaze jako nejlepsi. Proto mam nejradeji vsechno, co prijde necekane, neplanovane. U me to vzdycky prineslo pekne vysledky. Nekdy jsem si rikavala, ze proc jsem tak problematicka, ale ted vim, ze neplanovane veci se me nejvice libi a me take nadchnou. Rozpoznala jsem, ze jsem clovek, ktery jde s prirodou. Je to jako koreni do zivota.


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

Zdravím, mám takový ošemetný dotaz. Ve středu 30.1. jsem dobrala poslední Ivermectin s Albendazolem (dle návodu v knize Bláhové) a v ten den jsem navečer dostala nějakou pseudomenstruaci. Od té doby, což je asi 18 dní prostě krámuju nepřetržitě... Nemá s tím někdo zkušenost? Asi mi to rozhodilo hormony nebo nevím. Hlavně to vypadá, že to jen tak neskončí. Pro upřesnění - je mi 28 let, hormonální antikoncepcí se neničím, bezdětná...
Antiparazitní kúru jsem podstoupila hlavně kvůli problému s velkým množstvím pih a mateřských znamínek, ale, bohužel, s nimi to zase vůbec ani nehlo. Krom mega oparu, který se mi udělal v průběhu braní, jsem na sobě nic nezaznamenala. Žádné točení hlavy, psychika v pohodě :)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

... zkus holčičí klasiku, Kontryhel ..... na tyhle "krámovací" věci asi není nic lepšího ... :) ... a pokud by během 3 dní nezabral samotný, tak ho pak zkus užívat formou čajíku spolu s Řebříčkem, popř. i s Meduňkou (K:Ř:M / 3:1:2), ... jedna plná čajová lžička ve 250 ml ... 2x denně ... :bye: ...

PeS: ... a na ten opar zkus příště napatlat mázek z ucha ... to také funguje velmi spolehlivě ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

Dobře, vyzkouším. Děkuju za radu. Ale pořád přemýšlím, co se mohlo v mém těle odehrávat. Jestli nějak antiparazitika rozhodila hormonálí systém? Nebo nějaký umírající parazit? Štítná žláza...? V endokrinním systému vše se vším souvisí a těžko říct, co mohlo ovlivnit jakou hladinu hormonů.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Tobě to rozhodilo spodek :oops: a mě zase vršek. Něco se tam dělo. Asi se tam něco rozložilo a mně to vlítlo do hlavy a udělalo šílený neuro problémy a tobě se to ventilovalo dole. Tak hlavně at se tě to dá dohromady jsi ještě mladá holka. Držím palce Vokoun. :good: :good: :good:


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Mám něco podobného. Co jsem začala s odčervováním a zappováním, tak se mi zase zhoršil menses a rozjely plísně. Tělo pravděpodobně nestíhá a tak se asi čistí, jak to jde. U nás holek to jde hold spodem, u kluků je to asi horší. Praktikuju klystýry, šanky a chystám se opět na jaterku, opatrně urinoterpii (ale to nevím, jestli ještě nezhorší vylučování bordelu s těla). Baštím cca ze 75% syrovou stravu, chlorellu (po té teda lítám na záchod), byl mi doporučen dologran. Snažím se hodně pít.
Klystýry se mi osvědčily při menstruaci, hlavně u bolestí. Začala jsem si do něj dávat urinu a řekla bych, že je to lepší než cokoliv jiného.


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

vokoun: děkuju, snad to brzo přejde. Nojo, když se kácí les, lítají třísky :)
Kacaba: To mě taky napadlo, jestli to není prostě očista spodem. Ale skoro 3 týdny v kuse by to teda být nemuselo... :shock:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“