Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od abul »

Slavek Krepelka píše: - Kam se podělo teplo kondenzace, a že ho je, nebo by mělo být a jak to, že ta voda není teplá a že se celkově ochladí?
- Jak to, že ten studený vítr je namalovaný tak, že vjede pod mrak? Copak ten mrak je zeď a neplyne s větrem?
- Jak to, že když pod mrak vletí studený vzduch, že si mrak nehačne na zem, když mraky prý drží na nebi stoupající teplé vzdušné proudy konvekce?
ad1. Kam se podělo teplo kondenzace? Zdá se Ti, že v bouřce je málo uvolněné energie, respektive tepla? Každý kumulonimbus je obrovská mašina na teplo. Na to, že bouřková mračna dosahují výšek až 20 kilometrů, prorazí dokonce i zádržnou vrstvu (nejvyšší naměřená výška 27km), je ta voda teplá až až. Většina vody je tam totiž v tuhém stavu, taje až cestou dolů.
ad2. Tady jsem to napsal špatně. Downburst by měl být v zadní části bouřky. On je cumulonimbus takový vysavač, vepředu nasává teplo, vzadu z něj teče chlad. Ve skutečnosti se ten chladný vzduch chová jako voda, když ji vyleješ z kýble na zem. Čím je ten proud silnější a dopředný pohyb pomalejší, tím výrazněji se šíří do všech stran, ne jen dozadu. Ale jinak sis tou otázkou, jestli je ten mrak zeď a neplyne s větrem i odpověděl. Ano, je jako zeď a směr jeho pohybu je do značné míry autonomní, na větru nezávislý. Spíš tam budou hrát roli zdroje tepla v okolí a z toho, co jsem kdy pozoroval, tak i voda na a pod zemí.
ad3. Jak už jsem psal. Každá bouřka je mašina na teplo. Je celkem naivní očekávat, že by si oblak lehl na zem, i kdyby pod něj nakrásně ten studený vzduch vletěl, když je rychlost výstupných proudů v přední části až 250km/h. To by Ti možná mohl povyprávět některý plachtař, který se tam dostal a přežil. Jsou i takoví šťastlivci. Tam nepotřebuješ ani padák, rychlost větru Tě dokáže udržet ve vzduchu sama o sobě.
Přikládám nějaké čtení, možná to nebude právě to, co jste brali ve škole, ale snad tam najdeš něco zajímavého. Tím nechci shazovat Schaubergera nebo možné souvislosti, jen si myslím, že je to dobrý základ.

http://www.pgweb.cz/zpravodajstvi/clane ... on[roll]=1 Tady jeden případ za všechny. A to měly stoupáky jen 20m/s.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

To abul:
Tebe Tvoje či vědů vysvětlení docela uspokojuje, takže nemusíš nic řešit, pokud se smíříš s tím, že nás to naopak neuspokojuje.
Můžeme se o tom dlouze dohadovat s nepatrnou nadějí, že jedna strana přesvědčí tu druhou - a nebo si můžeme jít dál každý svou cestou, což považuji za daleko vhodnější :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od abul »

Omyl. Neuspokojuje mně to a ani současná věda v tomto není příliš dogmatická. Takže jen předkládám svůj náhled na věc, netřeba být agresivní, pokud se naše náhledy neshodují.
Jevy v počasí se nedají jen nastudovat z knih a potom donekonečna papouškovat. Je to fascinující nádhera a živá součást živého světa.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:- Kam se podělo teplo kondenzace, a že ho je, nebo by mělo být a jak to, že ta voda není teplá a že se celkově ochladí?
citace: ... "Odhaduje se, že při jedné bouři s vydatným deštěm se uvolní tolik tepla, které by stačilo k vytápění bytů pro středně velké město po celou zimní sezónu." ....
(zdroj: http://meteorologie.xf.cz/bourky_tornada.html )

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od děda Slavík »

Hoši, jestlipak víte, co je to CHEMTRAJZ?
Jen pro informaci. Je to jedovaté svinstvo, kterým nás práškují z letadel. Nejsou to kondenzační stopy, které po chvilce mizí, ale dlouhotrvající a pomalu k zemi klesající svinstvo. Až je obloha zatažená, jako letošní celou zimu. Zatím v slabé koncentraci (trénink na případnou válku) Jemný prášek hliníku, baria, olovo, zinek a dlaší.

V některých státech je to již o něco dřív a začíná příroda odmítat dávat slušnou úrodu (jistě vás napadně proč je tento jeden z cílů) Objevují se plicní a další nemoci, kterým se zatím říká PRASEČÍ CHŘIPKA.

O to ale nejde. S tím obyčejný člověk nic nenadělá. Jak se tedy bránit.?
V jednom článku jsem se dočetl, že úspěšný prostředek proti těmto jedům, které se v těle hromadí až do nebezpečné koncentrace, je právě MMS. Tak se na to připravme. Zatím se mrkněte na tohle.

http://www.bilderberg.cz/inpage/chemtra ... cnost-612/








http://nwoo.org/search.php?rsvelikost=s ... l&rstema=5
http://inner-light.ning.com/video/pro-n ... ru-sprejuj


Kluci, do toho.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od LenkaX »

děda Slavík píše:Hoši, jestlipak víte, co je to CHEMTRAJZ?
Taky jsem četla o jednom jednoduvhém receptu na Chemtrails.Stačí dát třeba na plech, více plechů či větších ploch (vozovka) ocet a ten jak se vypařuje dokonale naruší a rozežene to svinstvo. Propagátoři a tvůrci této metody prý nedlouho po té co toto v letním parném dnu provedli byli svědky výletu černých helikoptér, které hledaly zdroj porušení tohoto nekalého díla .Ocet prý dovede zanedlouho zcela vyčistit počáranou oblohu nad vámi, je-li to v jeho dosahu. Neuvěřitelné, ale prý to funguje :-)

Edit: Citace zkrácena a forma opravena. SDK


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Batles »

děda Slavík píše:Hoši, jestlipak víte, co je to CHEMTRAJZ?
Ahoj dědo Slavíku :!: Stále naživu :D Tak to mám velkou radost :!:
Vlákno o Chemtrails zde máme také: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... &start=420
Jasně že octování bezvadně funguje, mně to ohrommně baví a žena mně k tomu někdy přímo navádí, když chce mít venku sluníčko :!: Aby se mohla válet na lehátku.
Octování má ale své zásady - vítr, velmi silná chemdeka a pod.
Chembuster funguje taky, se slabší vrstvou si poradí dobře, doslova ji rozcupuje, zkroutí a vyčistí. Je zajímavé, že dělá vyčištěnou díru ve směru proti větru a ne po větru, jak by člověk očekával. Je to nádherné pozorování :laugh:
Batles :D


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od LenkaX »

Batles píše:[Jasně že octování bezvadně funguje, mně to ohrommně baví a žena mně k tomu někdy přímo navádí, když chce mít venku sluníčko :!: Aby se mohla válet na lehátku.
Octování má ale své zásady - vítr, velmi silná chemdeka a pod.
Batles :D
To jsem ráda že konečně mluvím s někým ,kdo to praktikuje .-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od LenkaX »

Před 3 lety v české TV-příspěvek
http://www.stream.cz/uservideo/368157-c ... s-tv-prima

a jsme u globálního oteplování, další obrovské lži pod kterou se schovává chemtreils, přitom jde o genocidu na lidi .....pečlivě naplánovanou.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

a jsme u globálního oteplování, další obrovské lži pod kterou se  schovává chemtreils, přitom jde o genocidu na lidi .....pečlivě  naplánovanou.
Konečně jsem se rozkoukal, že můj příspěvek z MMS (protože MMS je "lékem" na otravu chemtrajz) byl přesunut sem.
O tuto lumpárno se zajímám dost dlouho. Fotím si oblohu, sbírám vše z internetu, nadávám a někdy mám plíce zanesené hlenem z tohoto svïnstva a tam právě pomohlo MMS. Proto jsem to napsal tam.
Ale tady se mně to taky líbí.
Je tady toho moc. Přečíst všechny stránky je nad mé síly. Proto možná bude opakováním i můj názor.

Povšimněme si údajného smogu v celé rapublice. Za komunistů se všude topilo uhlím. Domácnosti, továrny, vlaky, elektrárny, průmysl atd a smog byl akorát občas v Ostravě a zřídka v Praze.
Dnes je tento "smog" i u nás na kopcích, kde dřív byla nádherně modrá obloha, vzduch voněl. V zimě jiskřil sníh a zářily hvězdy. Letos jsem nic takového neviděl. Jen zataženo a zvlášní neznámý smrádek. Prostě prášek hliníku, baria, zinku a dalších jedovatých prvků. aby hoši se mohli připravit ve spolupráci CHEMTRAJZ s HARPem na třetí světovou, kde podle BILDERTBERGU A ŘÍMSKÉHO KLUBU, VČETNĚ ILUMENISTŮ A ZEDNÁŘŮ a dalších se jedná o SVĚTOVLÁDU. Za tím účelem je potřeba odstranit všechny neproduktivní národy a ty ostatní dokonale zotročit.

Za pomoci těchto dvou moderních zbraní (chemtrajz v plné koncentraci vyhubí vše živé a majetek zůstane nepoškozen) HARP zase na základě kovových prvků chemtrajz dokáže řídit počasí. Ne k dobru člověka, ale ktastroficky. "Manévry" již dávno probíhají. Zemětřesení na objednávku, tsunami, větrné sněhové, písečné bouře atd atd.

Majitelé této zbraně pochopili, že počasí hraje vždy důležitou roli. Na počasí doplatil Hitler, Napoleon, a další. Když tedy se vyrobí pořádný a dlouhodobý leják, tanky se nehnou, letadla nevzlétnou, vojáci budou hladoví a bez chuti bojovat. Potom stačí "popráškovat" pořádnou koncentrací chemtrajz a je vyhráno. Za rok, až vše vyhnije se nahází kostičky na hromadu a může se stěhovat nové osazení do nového území a vybavených bytů.

Dnes je koncentrace slabá. Jde zatím o přípravu a nácvik jak dokonale "zatáhnout" oblohu. Jsou zde jen nemoci plic, prasečí chřipka a příroda začíná stávkovat. Někde je snaha s dobrými výsledky zničit zemědělství. Funguje to spolehlivě.
Dlouho už to trvat nebude. Ekonomika je prý v čudu a pomůže jen třetí světová válka. Válka pomohla ze srabu i němcům za Hitlera. Proto ten spěch...
Jak je vidět spolehlivě fungují lži (a odvádí pozornost) o globálním oteplování, znečistění ovzduší, spolehlivá a plná korýtka má minidterstvo životního prostředí a všichni ti "zelení" atd.
Hlavně, že se lidé radují, sledují superstár a jako hloupá zvířátka čučí na telku a baští ty jejich kecy.

To jsou dnešní moje postřehy v kostce. Sice je údajná demokracie, ale člověk je v neustálém strachu. Při nejlepším jsou moje příspěvky zásadně a nekompromisně na všech diskuzích mazány. Není to pochopitelně jen chemtrajz...


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

Taky jsem četla o jednom jednoduvhém receptu na Chemtrails.Stačí  dát třeba  na plech, více plechů či větších ploch (vozovka)  ocet a ten jak se vypařuje dokonale naruší a rozežene to svinstvo.
Tak tomuhle nevěřím. Kdysi za kumunistů, když začala hrozba atomové války, jsme se ve škole učili, že spolehlivou obranou proti záření je bílé PROSTĚRADLO NAMOČENÉ V OCTU.

Lidi tomu věřili a nakupovali ocet do zásoby. Naštěstí se to navyhodilo. Zavařovaly se houby, okurky a něco na tlačenku s cibulí.
Tenkrát bylo na vesnici prasátko v každém druhém baráku. Takže i tlačenka a huspenina. Dnes by se použil akorát na vyvaření vodního kamene z varné konvice.


Kluci, do toho.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od LenkaX »

děda Slavík píše:Tak tomuhle nevěřím. Kdysi za kumunistů, když začala hrozba atomové války, jsme se ve škole učili, že spolehlivou obranou proti záření je bílé PROSTĚRADLO NAMOČENÉ V OCTU.
http://orgo-net.blogspot.cz/p/nepravide ... rails.html


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

http://orgo-net.blogspot.cz/p/nepravidelny-denicek-chemtrails.html
Pročetl jsem odvolávku o octu a možná na tom něco je. Video ale nejde spustit. Je tam hláška "video je soukromé". Nejde to ani přes YouTube.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od la »

děda Slavík píše:Video ale nejde spustit
Tady je jiný stačí napsat na youtube octování a je na co koukat.
[youtube][/youtube]


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

Tady je jiný stačí napsat na youtube octování a je na co koukat.
Tak jsem zadal OCTOVÁNÍ a koukal. Kde je název CHEMTRAILS, tam je normální svinstvo z letadel, které po spojení tvoří šedou oblačnou stěnu nad hlavou.
Kde je název OCTOVÁNÍ, tam se jedná jen o BĚŽNOU OBLAČNOST a v pozadí krásně čistou oblohu. Nikde jsem nenašel ten OCET. (jen v názvu).
Na Jižní moravě mám spolužáka, kterého podobně jako mne vždy rozčíli, když vidí "čáry nad hlavou".
Psal jsem mu hned včera o tom OCTĚ. Dnes odepsal, že to zná a vyzkoušel. Po vyzkoušení s deseti litry 8% octa vylitého na podzim na rozpálený beton dvora se vůbec nic nedělo. Letadla dělala další čáry, ty pozvolna klesaly k zemi a rozšiřovaly se. Snad od výparů octa jen pochcípali komáři.

Souhlasím s ním, že je to nějaká mediální kachna, která má lidem říct, aby se nebáli, nedělali paniku, protože chemtrails není nic a když, tak stačí ocet.
Kdo věří, že těch několik litrů octa rozpustí hliník, barium, zinek atd v tak velké výšce a v tom obrovském množství, no já tomu nemohu uvěřit.
Kyselina octová dokáže (jako každá kyselina) rozleptat nějaký kov, ale v té výšce (pokud se tam jeho výpary vůbec dostanou) je jeho koncentrace tak slabá, že je bez účinku.


Kluci, do toho.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“