Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... tak si spočítej hodnoty znečištění při použitém zředění ...
A připočteš-li znečištění ve vodě, budeš z toho úplně tumpachový. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Jajaja1
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 29 led 2013 22:23
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Jajaja1 »

jancavac píše: Začala jsem to užívat hlavně kvůli štítné žláze, když mi doktorka řekla že jako já s tím aby se mi to vrátilo do normálu nemůžu nic udělat.
Skušala si na problémy so štítnou žlazou zvýšené dávky organického jódu? Vraj vačšina problemov so štítnou žľazou súvisí s nedostatkom organického jódu. Keďže v bežnej strave sa nachádza jód v minimalnych množstvách (okrem rýb a hríbov) a šaláty a kapusta ho este odčerpávajú, tak tento nedostatok može mať skoro každý človek. Za pokus by to možno stálo.


jancavac
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 07 úno 2013 9:44
Dal: 2 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jancavac »

Skušala si na problémy so štítnou žlazou zvýšené dávky organického jódu?

Zkoušela jsem různé bylinky od bylinářů kořenářů v podobě kapiček, čaje, tablet. Organický jód jsem nezkoušela. Určitě to za to stojí. Zatím zjišťuju jestli za tím nejsou ti paraziti. takže piju mms pak se odčervím a až půjdu na kontrolu se štítkou tak uvidím co bude. každopádně výsledky sem hned napíšu:-) Moc děkuju za radu.


jancavac
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 07 úno 2013 9:44
Dal: 2 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jancavac »

Ahoj, píšu zase novinky.
Ekzém na rukou se drží zuby nehty. samozřejmě si nemyslím že to co mě trápí už x let zmizí za pár dní. každopádně už to nesvědí a nemusím se škrábat vším co mi přijde pod ruku a taky nemám už záchvaty jako dřív že jsem si to rozškrábala třeba i do krve a bylo to šíleně příjemný. pak ale ty strupy všude už nebyly příjemný :-) pleť mám přímo zářivou - potírám si jí tamponkem s mmskem a čistím si zuby s mms a jsou úžasně hlaďoučký. Koupele taky parádní - už jsem dávala 50 kapek a hezky se mi dýchá. Kamarádka mi řekla že mám teď nějaký hezký vlasy ale to nevím jestli můžu přičíst mms :-) dělala jsem si už i očistu střev - šanku, doplňuju HCL a na noc si míchám lžičku jedlé sody s vodou. cítím se prostě fajn!


jancavac
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 07 úno 2013 9:44
Dal: 2 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jancavac »

Ještě mám po ránu celkem dost nateklý prsty tak nevím jestli jste se s tím někdo setkal?


poter
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 10 led 2013 15:38
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poter »

Ahojky,tak se hlásím po cca 2 měsících,dostala jsme se na 2x za den 14 kapek-výš už asi nepůjdu-protože už mi to hrozně smrdí jak je to víc koncentrované.Kvůli tomu ale nepíšu.
Cítím se poslední dobou jaksi bídně-jakobych měla takovou zvláštní chřipku či co...Začalo to cca před 5 týdny celkem nenápadně-nebylo mi nic,ale hrozně jsem se zpotila kdykoliv jsem někam šla-musela jsem si brát do tašky náhradní triko a v půlce cesty se převléct(chodila jsme pro děti do školky-tak tam-triko bylo uplně mokré)myslela jsme že na mě vlezl nějaký bacil a že to postupně přejde,ale opak je pravdou...Ted už se potím hrozně,kdykoliv dělám něco jen trochu namáhavějšího,unavená jsem jako pes,hůř se mi dýchá-jako bych se nemohla pořádně nadechnout-po ránu chrchlám jak 100 letej tuberák a co ze mně leze...fůůj,a hrozně mně bolí hlava.Ze začátku mně hlava bolela jen sem tam,ale ted už mně bolí v podstatě pořád-až do mírné migrény-je mi chvílemi až špatně a tlačí mně za očima-no jka migréna.Párkrát jsem vynechala a třeba dva dny brala vyšší dávky vitamínů-hlavně C a multivitamín a pak se vrátila opět k MMS a postupně tak cca co 2 dny zvýšila o kapku.
Cítím se v podstatě jako kdybych měla chřipku-až na to,že nemám ani horečku,kašel,rýmu nic..je to už otravné-takovou dobu-jsme doma uplně nemožná,pokud to jde tak ležím a musím se stále přelékat,na hlavě mokrý hadr.Je to příznak očisty?Máte někdo stejnou zkušenost-abych věděla jak dlouho to bude ještě trvat??moc díky,Ivet


Ravalopa Romik
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led 2013 17:57

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Ravalopa Romik »

Ahoj Ivet, bereš poměrně vysokou dávku 2x za den 14 kapek na jakou nemoc cílíš ? zkus rozdělit do více dávek, sniž na 10 kapek 3x denně a uvidíš, zda bude nějaká změna.
Rozhodně při potížích je nutné snížit dávku. Může jít o čištění, ale není dobré zůstávat ve vyčerpaném stavu. Pokud jsi značně unavená, pak nemáš energii pro regeneraci a léčbu. Jednoznačně sníž dávkování. R.


poter
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 10 led 2013 15:38
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poter »

Díky R.-konkrétně na nemoc žádnou,ale paradoxně na únavu...akorát že ted je ještě horší..,se kterou se roky potýkám,jsem často vyčerpaná,bez energie,a taky mně bolí něco ve spodní části zad vpravo a pravá noha od kolene dolů..Tak nějak doufám,že se tímhle způsobem vyčistí vše co potíže způsobuje...Ale moc díky za radu-z ní to jednoduše,ale logicky-někdy to člověk nevidí..asi se snažím přes sílu-stále čekám na zlepšení,ale žádné nepřichází-tělo na to nemá sílu..Zítra nakoupím novou várku džusu-ten mně trochu brzdí,dávám to totiž i mým 2 dětem-takže ubývá rychle...a možná i proto dávám jen 2 dávky-ale jak říkám,koupím víc džusu-doufám že to bude dobrá cesta.Ještě jednou dík ,Ivet


Ravalopa Romik
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led 2013 17:57

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Ravalopa Romik »

Ahoj, máš dvě děti a to je samoosobě velice náročné pro Matku, máme také dvě děti a velice obdivuji moji paní, jak to vůbec může zvládnout a vydržet. V podctatě je na obě dvě děti sama a k večeru je uplně vyčerpaná. Když jsem doma tři hodiny tahem, tak jsem uplně vyčerpanej a nechápu jak to může zvládat.
Nevím jak to máš ty, zda ti někdo pomáhá atd.
Jinak rozhodně MMS není na nšechno, je vždy nutné pátrát u sebe ve svém životě, kdy potíže začali a snažit se najít a pojmenovat příčinu, těchto potíží. U běžného lékaře, jsi myslím nepochodila, udělal mnoho vyšetření a nic nenašli předpokládám, proto jsi zkusila alternativu MMS.
Neber to ode mě jako poučování atd. Pouze mé doporučení.
Doporučuji ti vyhledat Lékaře, který se snaží najít především příčinu onemocnění a potíží, pomůže ti pojmenovat příčinu, až budeš znát příčinu, pak je možné ji odstranit, pak su múžeš zbavit i bolesti a únavy.

Jsou ve společnosti, Mudr. Lékaři, kteří mají uplně jený přístup k nemocem a především se snaží pojmenovat příčinu a poradit, s naprostým minimem léků, které spíše pacientům vysazují.
Jeden, takový Lékař se jmenuje Mudr. Jan Hnízdil začal ve Fakultní nemocnici pacienty uzdravovat, tím, že je posluchá a hledá příčinu onemocnění u pacienta a radí jak se uzdravit.. Měl tam velké úspěchy, ale jeho oddělení, bylo z ekonomických důvodů zrušeno.

Není to jediný Lékař, který vystoupil z řady.
Doporučuji ti tuto jeho přednážku, mluví velice srozumitelně a jednoduše. je to ukázka odvahy a cti některých českých lékařů a jedinců.


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od alfka »

poter píše:Díky R.-konkrétně na nemoc žádnou,ale paradoxně na únavu...akorát že ted je ještě horší..,se kterou se roky potýkám,jsem často vyčerpaná,bez energie,a taky mně bolí něco ve spodní části zad vpravo a pravá noha od kolene dolů..

Ahoj poter :)

řekla bych, že problém bude ve štítné žláze, teda ten prvotní.
Padají ti vlasy? A jakou máš menstruaci? Myslím délka cyklu a jaké je krvácení?
Ted už mi to přijde že je tělo tak oslabené, že si tahá energii z ledvin, aby přežilo a zachovalo životní funkce..., prostě funguje na záložní zdroje.
A v kombinaci s MMS to není to pravé ořechové..


pa Alfka :)


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

jancavac píše:Ahoj, píšu zase novinky.
Ekzém na rukou se drží zuby nehty.
NIesom odborník !!! Po kúre MMS (CDS) sa mi ekzém nezlepšil, ale kopec iných vecí sa podarilo MMS vyriešiť. Na ekzém mi pomohlo GSE, ktoré pijem dodnes.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
poter
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 10 led 2013 15:38
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poter »

Ravalopa Romik -děti mám pětileté dvojčata a náročné to je ...obvzlášt když jsou často nemocné a stále doma..Ted ale po hodně dlouhé době jsou naprosto v pořádku...tak snad to nezakřiknu-zítra nastupují pocca 3 týdnech do školky-tak uvidím nakolik jim pomohlo mms..a jak dlouho mi školce vydrží.
Jinak po doktorech jsem moc nechodila-nemám na to čas-nemá mi kdo hlídat a u doktorky je to na celý půlden jen čekání v čekárně-a na to fakt nemám..:-(Celkem nedávno mi už nic jiného nezbylo a přímo od ní mně odvezla rychlá-nějaká srdeční nedostatečnost či co-poprvé v životě-a snad naposled-podle mně asi od nervů-pár týdnů před tím mi syna odvezla v noci rychlá s laryngitickým záchvatem-tak asi od toho-nic mi totiž nenašly,udělaly mi krevní testy na všechno možné a vše je prý v pořádku,ale strávila jsme 2 celé dny čekáním po nemocnicích-fakt super:-((..Taky jsem zkoušela alternativní metody,ale tenhle stav trvá už dost dlouho-v podtatě mi nic není-když to tak vezmu-jen jsem totálně bez energie...a je to dost otrava,být stále vyčerpaná.Doufala jsem,že mi tato metoda pomůže,když jsem přečetla knížku tak jsme byla nadšená.Ted jsem druhý den snížila na 2x10 kapek-tak už se nepotím,ale taky nic nedělám..takže nevím...Nechce se mi to vysazovat-už nevím co bych jiného zkusila-na to abych hledalala nějakého doktora-který mně vyslechne-to si dost dobře nedovědu představit-tady skoro na venkově..:-)a jak už jsem říkala,nemám kdo by mi hlídal-jsem ráda,když se sem tam utrhnu na masáž.
Dost jsem si od této metody slibovala-v jedné kapitole bylo napsané jak ta Klára podala 6+6 kapek nějaké napůl ochrnuté paní o berlích a ta pomalu odhodila berle a omládla o 20 let-no to samozřejmě přeháním ten dovětek-ale fakt jsme si od toho slibovala hodně-zatím to beru 2 měsíce a nic-a z vašich reakcí zde mi připadá,že bych se na to měla vykašlat-že mi to stejně nepomůže.:-)Jelikož mi nic jiného nezbývá,tak zatím vytrvám-uvidím,třeba mi tahle nižší dávka bude vyhovovat víc a něco se změní-tak uvidím,zatím díky


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

poter píše:,ale ted už mně bolí v podstatě pořád-až do mírné migrény-je mi chvílemi až špatně a tlačí mně za očima-no jka migréna. Jelikož mi nic jiného nezbývá,tak zatím vytrvám-uvidím,třeba mi tahle nižší dávka bude vyhovovat víc a něco se změní-tak uvidím,zatím díky
Ahoj Ivet, zkusím ti poradit, ale čas je doslova můj nepřítel a ne a ne ho získat :bhead:
Každá nemoc je z přebytku, nebo nedostatku. Ty máš nedostatek a to hodně dlouhodobý. Díky zmínce o bolesti hlavy zvláště v těchto dnech, je to docela jasné. Jde o Játra.
Protože je zde předjaří, jsou játra velmi přetížena, protože se snaží za každou cenu udržet životní energii, ale nejde to. Mají nedostatek :!:
Proto také na jaře umírá nejvíc lidí-těch nemocných. Játra jsou zásobárnou energie a veškeré zásoby, které si shromažďovaly od podzimu jsou totálně pryč. Je to přirozenost jater, je to jejich program. Ony se ještě k tomu všemu snaží detoxikovat ze zbylých sil, ale nezvládají to, tak to hodí na ledviny a máme i pěknou bolest v čele......S tím se váže bolest tvého kolena (je li to z vnitřní strany), jestli z vnější, tak je to dílo oslabeného žaludku, protože dřevo(játra) rozrývají zemi(žaludek). Možná tomu moc nerozumíš, ale tohle jsou běžné vztahy a projevy mezi orgány :D No a pravděpodobně ti budou řádit parazitální bakterie, ty především-teď mluvím o koleni, ale bez pochyb i jinde.
HCl ti bude zajisté pomáhat, hlavně se tím přestane vytahovat draslík ze tkání....Potřebuješ vlastně i větší množství hlavních minerálů.
To co můžeš udělat pro jejich radost je pití šťáv, např. červená řepa+mrkev, 0,4 dl denně celkem ve dvou dávkách. A obyčejný rybí tuk-každý den 1 polévk.lžíci. Jistě ti schází i jod, s tím se váže selen a zinek. Nezapomeň na děti :!: Řepošťáva a rybí tuk i pro ně. Vitamín Cé večer po MMS1.
Specielně pro tebe přikládám domácí testy do přílohy a zaměř se na jod, candidu a HCl. To vše ti jistě bude scházet a náprava není zas tak složitá a ani finančně náročná :D
Ještě jedna věc - MMS1 ti nic nedodává, ale výborným způsobem tě ochraňuje. Sniž dávky tak, aby ti byly opravdu příjemné. Toto je taková složitější věc, ale ty nejsi žádný nováček, tak to zvládneš :D
Do diskuzí vstupuji jen vyjímečně, ale pokud chceš něco upřesnit, napiš mi přes SZ a ve volnu ti vždy rád odpovím. Je toho víc, co bych chtěl napsat, ale čas vypršel.
Měj se hezky, Batles :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


poter
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 10 led 2013 15:38
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poter »

Já MOC DĚKUJU,je to pro mně velmi přínosné,díky moc,Ivet


dafa
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: stř 13 úno 2013 19:00
Dostal: 6 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dafa »

Ahoj,

tak nas doma vsechny zase prepadly nejake virozy. Kluk dolecuje anginu a holka dostala horecku, rymu, kasel. Manzelka i ja to same. Ryma a desnej kasel. Uz se to s nama tahne snad mesic. Desny. Minule jsem psal, ze jsem bral MMS s kyselinou citronovou a ze me to nakonec sejmulo. Nicmene to melo i jisty uspech. V patek jsem byl na mereni na parazity a od MMS jsem byl udajne docela dobre vycisteny.:-) Zadna plasmodia apod. Ted kapu 2x denne 4 kapky uz nekolik dni a nic. Ryma, kasel, porad stejny. Pouze jsem udelal zmenu a vymenil kyselinu citronovou za chlorovodikovou, jak mi to bylo receno.

Tak jsem si dnes rikal, ze zkusim tu kazdou hodinu. Vzal jsem si to do prace a hura do boje. V 8.00 prvni davka. Jedu pro jistotu jen jednu kapku. Ted v 15hod bude posledni dnesni davka a to si tam asi dam dve, abych mel pocit, ze jsem tomu dal trochu vic..:-) 3x za den jsem zaroven delal to inhalovani ze sklenicky. 3x nosem, 3x pusou, pak jsem to smichal s ananasovym dzusem a kopnul to tam.

Musim rict, ze po 8hodinach teto kury citim, ze kasel uz skoro nemam a ryma je lepsi tak o 70%. Nos pruchozi, dycham, proste neskutecnej rozdil. Uvidim co zitra. Zatim nechci rikat, ze to funguje skvele, ale i presto jsem si rikal, ze to sem napisu. Je potreba abychom sdileli co nejvic informaci.;-)

Jeden zasadni rozdil je v tom, ze ted citim v dechu porad ten chlordyoxid. Doufam, ze vecer uz to bude OK, az to vyprcha. Zrovna si ted rikam, ze me vlastne prestaly i palit oci. To je docela uspech.

Tak zase napisu zitra jak to pokracuje. Uz jsem byl nestastnej, ze to MMS nefunguje jak ma, ale zmena z 2x denne na kazdou hodinu je urcite ta spravna cesta na tyhle akutni stavy. Na celkovy detox mi pripada lepsi ta strategie 2x denne treba 5 tydnu (+-4-5 kapek). Tuhle hodinovou terapii bych ukoncil hned jakmile budu mit pocit, ze uz je to pryc.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“