Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

poota píše:
Mimo téma (offtopic)
Nebudu Ti vyrábět žádné světýlko, ono není vůbec potřeba :!:
I když se doznávám, že mě značně překvapuje, že si s tím při své inteligenci nedokážeš poradit sám. ......Zdravím - poota
Promiň, odpovídám podle priority... netřeba učit ptáka létat. Když to bude vyžaduje kontext a srozumitelnost, budu dál kopírovat kompletně.
ad1) Není nic horšího, než něco vytrhnout z kontextu a pak z někoho třeba dělat blba (=běžná praxe).
ad2) Svůj čas si opravdu cením a myslím že nepíšu hovadiny. Hřeje mě manželka a meruňkovice. Zdá se, že někteří mají času naopak nazbyt.
ad3) Žádnou nespokojenost jsem neprojevil, naopak jsem maximálně spokojen, jen mě trápí, když na některých (jiných :) ) portálech má v ruce tlačítko BAN kretén. Proto se hluboce 10x omlouvám, že jsem zde něco takového byť jen nechtěně naznačil. Spokojen ? ;)


SOUSAN
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 04 dub 2013 13:24

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od SOUSAN »

Tak mi taky dorazily papírky od JardaX a to jsem ještě nezaplatila, nemám totiž číslo účtu :) neodepisuje.. To je tedy info pro nováčky, nebojte se od něj objednat, určitě pošle. Já bych mu ale ráda zaplatila :D


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Podľa všetkého niečo nieje s s Jardom v poriadku, papieriky mi ešte nedošli.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Snad jardax nepřepískl nějaký experiment. Celkem neměl zábrany pouštět se do nezvyklých věcí... Něco se muselo stát, pravidelně sem chodil. :(


hbruno
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 10 dub 2013 11:28

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od hbruno »

Byl bych velmi rád,kdyby byly ještě nějaké měřící papírky.Snad se nějaké volné třeba u Jardyx najdou. Dík za informaci Bruno


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Akurát mi prišli papieriky od jardax.
Jardo omlúvam sa za pochybnosti voči Tebe !
Ďakujem za pochopenie.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Milan_Sk - není proč se omlouvat. Došlo k takové nepříjemnosti. Zanesl jsem na poštu šestery papírky, koupil obálky, nadepsal, napakoval a zelepil. Dám to ženskej za sklem, ta zvážila jeden dopis, vyhrkla cenu a pápá. Vůbec jsem si neuvědomil, že je tam jeden na slovač a ocenila to všechno jedním vrzem pro ČR. Za tejden mi pošťačka donesla dopis pro tebe, že došlo k omylu bla bla bla.... Tak se to nějak blbě sešlo, nestíhačka. Zapojoval jsem tepelné čerpadlo,vodní turbínu, cesta do Bánské, uspávání daňků v Polsku... Přebalil a poslal jsem to až v pondělí tenhle tejden. Takže omluva z mé strany. Jednoznačné poučení - nikdy nebrat zlaťáky předem :)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Tak jsem změřila CDS a CocaColu, protože myslím A. Kalcker doporučoval zapíjet kolou a výsledek je, že kola zneutralizovala CDS na nulu. Super. Pila jsem to takto asi 3 týdny. :bhead:


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

sisa - zkoušel jsem míchat cds se vším možným a měřil. Doporučený 100%ní jablečný džus, kola, ochucené minerálky, sirupy, domácí bezinková šťáva, med, černý čaj.... Všechno chlordioxid degradovalo. Ať už pro obsah antioxidatů, redukujících cukrů, ostatních redukujících látek nebo kofeinu. I když vážené autority něco doporučí, občas to je blud. 3 týdny ztracené léčby je dost... Ale klobouk dolů, asi tam ten červíček nedůvěřivosti byl, nedalo ti to a poměřila si. Zápach a chuť cds/mms se dá přerazit jedině tak, že chlordioxid odstraníme - necháme zreagovat před užitím.
dlouhynick - imho Pavel dělá chybu v tom, že papírek "oklepne" a až potom "čte" výsledek. Možná to někdy někdo doporučil, nečetl jsem návod od instatestu, ale v analitické chemii je to hrubá chyba, stejně jako např. vyfukování pipety od zbytku činidla v kapipáře při titraci.
Na instatestu se po oklepnutí musí ukázat nižší výsledek. Potom bude také záležet na intenzitě "švihu", který se dá jen stěží reprodukovat. Docela humorné by mi připadlo oklepávání papírků na testování moči :) Cákat kolem sebe testované látky je trochu prazvláštní metoda.
Koncem tejdne jedu přes Křtiny a Ochoz, že bych se zastavil na pokec?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Jardo, čím to mám zapít? Už jsem zoufalá, samotný to dlouho nezvládnu. A já to pila dva roky s jablkovým džusem, teď zase kola, dnes to zapíjím lokem černého čaje. Oni to vůbec neměří, než něco doporučí? Vždyť jsou mezi nima chemici. A já žila spokojeně, že dělám pro svoje zdraví max., aby se mi to znovu nerozjelo.
Nebo zajíst kouskem jabka, kousnout do chleba, sušenky, rozkousat ořech? Nebo nějaké to domácí zvýkání? Má někdo nějaký nápad?
Papírky Instatestu neoklepávám, přijde mi to nelogický.
Kam jedeš přes Křtiny a Ochoz? To neznám. Zastavit se na pokec můžeš, půjdeme navštívit Jeffa. :-)


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Když mi byla chuť chlordioxidu někdy opravdu moc protivná, tak jsem si hned na to dal na jazyk trochu pomazánkového másla nebo taveného sýra a o patro to po jazyku rozmazal.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Přes Křtiny a Ochoz, myslel jsem, že bych se zastavil u dlouhynick :)
No čím zapít/zajíst, to je těžký, pokud jde o pachuť v puse, tak snad jen vypláchnout - čímkoliv. Zapít pak snad jen čistou vodou nebo perlivou neochucenou.
Jestli odborníci měří nebo neměří - jak vidíš sama - neměří, asi proto, že papírky jsou tak drahé :D A jestli jsou mezi něma chemici, asi joo, ale imho, je to primárně super kšeft. Stačí mrknout na největší propagátory a jejich eshopy... Nevěřím tomu, že nevědí o degradaci cds kolou a džusem, ale stejně doporučí. Proč? Pokud si pacient vezme lék znovu a znovu - protože jej s kolou lépe snáší, koupí si lék znovu a znovu. A prodávat levné papírky, které si může dovolit každý, je nežádoucí, co kdyby si tu kolu se cds přeměřil, ale dost konspiračních teorií :)
Papírky neoklepáváš - to rád slyším, alespoň někdo umí zapojit rozum!
Naposledy upravil(a) jardax dne čtv 11 dub 2013 10:35, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Xdraho, jardox, děkuji za rady. Zkusím zapojit víc mozek a papírky a něco vymyslet.

Jardo, ohledně těch eshopů. Tam bych si nebyla tak jista jejich obohacováním, veškeré projekty v Africe a jinde platí ze svého, předpokládám z profitu těchto aktivit, plus osvěta kolem MMS hodně stojí, letenky, hotely....Nikdo by to asi nefinancoval z rodinného rozpočtu a milionářští filantropi to nejsou. To je můj názor, ale je možné, že se pletu. Ještě stále věřím lidem. :-)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Teď mě napadlo. Když ty šťávy, džusy degradují MMS, CDS, proč jsem měla na začátku tak šílené reakce s MMS, strávila jsem na toaletě hodiny. Muselo to mít nějaký účinek.
Zkoušel někdo mléko, syrovátku, acidofilní mléko? Zkusím změřit. Momentálně mě to zajímá více než kombinace s léky.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Nebo je rozdíl, když MMS, CDS smíchám s něčím nebo zapiju něčím? Je možné, že budou reakce rozdílne? Logicky mi přijde, že ne. Při zapití by to mohlo být silnější než při míchání.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“