Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Proč jsou po mms srajdy a po cds nee? Mms a vysadávání na hajzlíku mám taky za sebou. Pokud tedy budeme brát účinnost podle toho, kolik času strávíme na míse, tak mms je nejúčinější a cds bez účinku. Jestli budeme průjem brát jako herx, tak stejné herx musí mít cds i mms. Když chlordioxid v mms způsobí herx, proč ji nezpůsobí cds? Závěr psát nebudu, nechám na každém, kamenování mám již za sebou :)
K tomu míchání - ber žaludek skoro jako třeba sedmičku zavařovačku. Je celkem jedno, jestli to smícháš v zavařovačce nebo před nalitím do ní....


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Měla jsem na mysli srajdy :-) po MMS smíchaném s džusem. Když džus by měl taky eliminovat, oslabovat MMS. Logicky by tam neměla být reakce. Když aktivuji třeba 2 kapky MMs a smíchám s džusem a ten eliminuje MMS k nule, proč je tam ta reakce těla?


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Ta reakce může být na vzniklé citronany/citráty a přebytek kys. citrónové, bez ohledu na to, s čím mícháme, což u cds nehrozí a zkušenosti lidí to potvrzují.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Jo, to by mohlo být ono. A člověk si myslí, že se léčí. A ono prd.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od poota »

sisa píše:A člověk si myslí, že se léčí. A ono prd.
No vidíš, právě proto propaguji tu autopatii.
Je jednoduchá, levná a spolehlivá.
U ní máš spíš dojem, že prd - a ono Tě to zatím léčí :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše:... imho Pavel dělá chybu v tom, že papírek "oklepne" a až potom "čte" výsledek. ...
Nad tím jsem se pozastavil kdysi také, ale oklepnutí nemá vliv na výsledek. Instatest podstatně barví do 0,5 vteřiny a do 3 vteřin by se měl odečíst. Pak drží barvu ještě tak cca 30-60 vteřin a po minutě má tendenci trošku tmavnout. Nezjistil jsem rozdíl v odečtení odkleplého a neodkleplého. Ostatně při obětování 2 půlproužků si to může každý ověřit sám. Jeden odklepne, druhý ne a dá vedle sebe... Takže to jako chybu nevidím, leda by si odcáknul na chromovaný blatník Harleye a vypálil si v něm rezatou dírku... :D


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

sisa píše:Teď mě napadlo. Když ty šťávy, džusy degradují MMS, CDS, proč jsem měla na začátku tak šílené reakce s MMS, strávila jsem na toaletě hodiny. Muselo to mít nějaký účinek.
Zkoušel někdo mléko, syrovátku, acidofilní mléko? Zkusím změřit. Momentálně mě to zajímá více než kombinace s léky.
Díky že jdeš do toho. MMS1 obsahuje něco navíc, co CDS neobsahuje. Zřejmě nějaké vysrážené soli, nečistoty, čert ví. Ale to způsobuje ty nevolnosti. Nějaké, blíže neidentifikované "svinstvo" pocházející z toho, že chemikálie nejsou ideálně čisté. To se přebubláním do CDS odstraní. Takže měř a prosím taky zapisuj do tabulky, od toho tam je, aby v tom šlo později hledat. Nevadí že bude třeba jen 1 měření v příspěvku. To je fuk, jestli prášky nebo potraviny, cola, prostě cokoli s čím člověk užívající CDS přijde do styku. Nedělám si iluze ani o jídlech. Takže bych CDS rozhodně "nazajídal", ale brát tak 30 minut před jídlem, aby se to stačilo vstřebat do oběhu, než se to zaplácne bůčkem. Pivko jsem si dával taky v půlhodině mezi dávkami CDS... Myslím že běžný chřipkař se nemusí tak žinýrovat s tím dodržováním kde čeho, ale u raka bych to dodržoval dost přesně. Tam je to o životě a závodu s časem...
A u té Coly napiš přesně jaká! Jestli klasika s cukrem, nebo Light, může se to lišit... nechci tam vsouvat další organizační příspěvek, ale do svého s výsledky klidně dej řádek, ať tam píší i nápoje a potraviny. To jsem jaksi opoměl a úvodník už nejde editovat... Dík.

:idea: Řešením je napsat SZ některému moderátorovi a napsat mu, co tam chceš změnit a jak - pokud možno ve formě textu, který se zkopíruje jako vložka nebo náhrada stávající části textu - poo.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše: K tomu míchání - ber žaludek skoro jako třeba sedmičku zavařovačku. Je celkem jedno, jestli to smícháš v zavařovačce nebo před nalitím do ní....
Sedmičku zavařovačku, ve které už něco je, minimálně žaludeční HCl a fůra enzymů. Takže to není úplně stejné, ale simulovat skutečný žaludek, to už by bylo nad běžné možnosti běžných lidí. Tak musíme aspoň tak jak to jde, ve skleničkách. Apropo, můj úplně první test farmak a CDS by ten, že jsem sekutečně vzal litrovku PETku od mléka s denní dávkou CDS 100 ppm a do toho nasypal všechny pilulky, co pacoš za den pojídal. Co z toho vzniklo si nepřej vidět. Sražený hnus šedé barvy, který se převaloval jak mračna v PETce. Asi jako když vypláchneš stavební kolečka po maltě... měření mě pak šokovalo - výsledek byl okolo 10-20%, takže pak už jsem to v druhém kole měřil jednotlivě v těch prckách 100 ml ... Tak hurá do toho, každý ať si změří, co rád zakusuje nebo zapíjí k CDS a napíše to tam... CDS působí v těle hodinu, takže má smysl měřit jen to, co se požívá během té hodiny. Některá farmaka mají "životnost" i den, takže na ty nezapomenout. :idea:


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

sisa píše:Teď mě napadlo. Když ty šťávy, džusy degradují MMS, CDS,...
Ještě něco nebereme v úvahu! Asi to nebude tak špatné, jak se jeví! U těch šťáv vlastně také ředíme ! Takže záleží na poměru objemů! I když zředíme CDS 100 ppm destilovanou vodou 1:1, tak nám také ppm klesne na polovičku! Ale nic se neztratilo, protože máme celkově 2-násobek roztoku 50ppm ! Takže ta metodika popsaná pro pilulky samozřejmě zanedbává přidaný objem ředění ve 100 ml. Ale když se smíchá 1 deci CDS a 1 deci např. vína, tak musíme výsledek v ppm vynásobit 2x, aby to bylo srovnatelné s výsledky získanými u malých pilulek.. ! Tak zaveďme u nápojů poměr s CDS při měření 1:1 a výsledek v % vynásobit dvěma... protože do těla se dostane celkově 2-násobné množství tekutiny. Stále je co zdokonalovat... :idea:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše: .... Má někdo nějaký nápad? ...
To víš že jo Šišulko. :D Nepanikař.

Ve vlákně vitamínu C je docela jasně ohlášeno, naštudováno a otestováno, že chlordioxid smíchaný s céčkem se neutralizuje na kyselinu dehydroaskorbovou (a dále octovou, ale trvá to), což je forma vitC která je volně vstřebatelná přes buněčné membrány oproti formám askorbátů a samotné askorbové. Vzhledem k tomu, že nikdo nemá absolutně šajna jaký je proces účinnosti MMS, CDS, VMS atd. a tím míním v těle, a že to, co se komu děje v hrníčku, nebo ve zkumavce nění moc důležité, protože to není chemie, ale nezodpovědná amatérská šlompárna pokud se nenadělají kompletní a spolehlivé analýzy před a po a za jakých teplot atd, a vzhledem k tomu, jak výrazná je funkce VitC v těle a jeho kritická role při produkci a odstraňování peroxidů v těle, mohl bych si směle dovoli tvrdit, že alespoň jedna z funkcí dodávání ClO2 do těla je přetváření jinak těžko stravitelné a absorbovatelné formy VitC na tu přesně jedinnou a i buněčně volně stravitelnou formu a že pozitivní výsledky s užíváním MMS atd. jsou do značné míry, ne-li výlučně způsobeny dodáváním této formy vitamínu C. To samozřejmě zdaleka nezahrnuje spoustu dalších reakcí se spoustou dalších chemikálií jak třeba v jablečném džusu, nebo i té cole, takže s tím C to až tak docela a výlučně samozřejmě nebude, ale do značné míry ano.

Proto je nutné se dívat na skutečné účinky a výsledky a vykašlat se na spekulace toho druhu, copa se to jenom proboha stalo s CDS MMS atd v Cole, v džusu atp. kampa nám to proboha zmizelo. Taková chemie co ji dělá J. Humble a spol stejně jako tady všichni naši chemici včetně mne je všechno jebání s něčím co může trochu orientačně sem tam něco napovědět a nic víc.

Čím zapít a čím aktivovat bráno podle čehokoliv jiného než podle zkušeností je naprosto o hovně a jenom to zavádí.

Výsledky, výsledky a zase výsledky a to klinické.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Sindo »

Osobne som VMS aj CDS vždy sebe, a okoliu dolieval len vodou. Sťažnosti sú len na zápach. Skúšal som dve kvapky Alpy do deci nariedeného CDS. Mentol ten pach celkom dobre potlačil, ale po tom, čo ste namerali pri cole, mám obavu, že to môže ClO2 degradovať. Nemohli by ste to overiť meraním?


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sirius01 »

Vy si tady vesele přeposíláte papírky na (údajné) měření CDS a jsem docela překvapen tím, že nikoho zde na fóru netrklo, že papírky od jardax "Precision Chlorine Test Paper" CDS / CLO2 vůbec neměří. "Chlorine" a "Chlorine Dioxide" jsou dvě odlišné látky a jejich ppm nelze měřit stejnými papírky. Takže sice ušetříte, ale měříte mimo mísu. Potřebujete "Chlorine Dioxide Test Strips", např. http://www.grainger.com/Grainger/LAMOTT ... rine-4EVX3. Levné řešení na měření kysličníku chloričitého jsem doposud nenašel. A nenechte se všichni zblbnout. Měření ppm zdar!


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od xdraho »

A to, že ty Jardovy papírky ukazují stejně jako ty výpočty, to vás neirituje?
Toho, že dle nadpisu jsou určeny k něčemu jinému, jsme si všimnuli už dávno. No a přesto ukazují :)
Výpočtům zdar!
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 19#p115519


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sirius01 »

Neirituje a není pro mne relevantní. Měřit blbě a potvrzovat tím výpočet mi připadne docela kuriózní.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od xdraho »

To je už opravdu diskuze absolutně k ničemu.
Tak už se konečně koukněte na ty výpočty a nemeditujte tady pořád!
Proč se ty výpočty shodují s těmi papírky?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“