Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

eliza
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26 úno 2013 20:51
Dal: 24 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od eliza »

Ahojte...chcela by som poradit,ci mozem brat Vermox a zaroven 5-dnove antibiotika-medociprin?


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

eliza píše:Ahojte...chcela by som poradit,ci mozem brat Vermox a zaroven 5-dnove antibiotika-medociprin?
skus nahradit antibiotika s MMS


eliza
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26 úno 2013 20:51
Dal: 24 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od eliza »

chcem zacat dnes a MMS teraz nemam....


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

eliza píše:chcem zacat dnes a MMS teraz nemam....
Interakce s jinými léčivými přípravky a jiné formy interakce


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Že by se konečně ledy hnuly...???
http://zena.centrum.cz/zdravi/novinky/c ... position-1


drozva
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19 led 2013 11:18
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od drozva »

Zdravím,
chtěl bych vás všechny poprosit o radu, mám po celém těle zvápenatělé cysty parazitů (tvrdé bouličky velikosti hrášku a fazolí). Podstoupil jsem již různé kůry jako trojčátko (pelyněk, hřebíček, lugolův roztok), dále 6 týdenní kůru s Albendazolem a Praziquantelem, dále 3 týdenní kůru s Praziquntalem a koňskou pastou (ivermectin). Zkoušel jsem již i MMS. Bohužel boule jsou pořád stejně velké. Nemá někdo z vás nějakou zkušenost s tímto problémem? Předem velice děkuji!


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Našla jsem toto-prof.Gerd Unterweger
Výtažek z asi 30oloupaných dílků česneku a 5ti malých,nakrájených a neoloupaných přírodních citronů bio.Vše se v mixeru zpracuje na kaši dá do1litru vody a přivede k varu.Ale nechá se jen jednou převalit.Potom se zcedí a naleje do lahve.Uchovává se v chladu.Pije se denně jedna likérová sklenka= 0,2cl-před nebo po hl.jídle.Již po 3 týdnech užívání-zvápenatění odchází.po 3 týdnech kůry na 8 dní vynechat a pak zase 3 týdny kůra.
Zatím jsem nezkoušela,ale možná to tu někdo zná


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

V dnešním pořadu Sama doma bylo téma Tasemnice a jako host tam byla parazitoložka RNDr. Tolarová:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 220600063/


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Bobina píše:Našla jsem toto-prof.Gerd Unterweger
Výtažek z asi 30oloupaných dílků česneku a 5ti malých,nakrájených a neoloupaných přírodních citronů bio.Vše se v mixeru zpracuje na kaši dá do1litru vody a přivede k varu.Ale nechá se jen jednou převalit.Potom se zcedí a naleje do lahve.Uchovává se v chladu.Pije se denně jedna likérová sklenka= 0,2cl-před nebo po hl.jídle.Již po 3 týdnech užívání-zvápenatění odchází.po 3 týdnech kůry na 8 dní vynechat a pak zase 3 týdny kůra.
Zatím jsem nezkoušela,ale možná to tu někdo zná
Kamarat si to urobil do 2fľaštičiek, chvilu to bral a teraz mu to vraj stoji v chladničke. :mrgreen: Tak nevie, aky to ma účinok :ethink:


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

je to super nápoj a funguje...
také dobré nakrájet čtyři citrony-s kůrou, cca 10 min vařit , slít a potom smíchat se silnou oslazenou kávou


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Gaia píše:je to super nápoj a funguje...
Hmmmmmm ja som to užíval a nebaadal som na sebe žiadne účinky,vôbec nič sa so mnou nedialo.

Vďaka


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Jelikož často narážím na dotaz ohledně frekvencí na vlasovce, tak tady dávám k dobru z naší databáze na Onchocerca volvulus, (volný překlad vlasovec oční), patřící do Mikrofilárií, viz. http://en.wikipedia.org/wiki/Onchocerca_volvulus
Frekvence jsou vyměřené a otestované, čili nepocházejí ze žádného seznamu. Třeba se to bude někomu hodit.

Frekvence viz. příloha. Platí hodnota před desetinou čárkou a jsou uvedeny v Hz.

P.S. Pokud někdo používá přístroje Craftgen, stačí rozbalený soubor pouze nakopírovat do adresáře s ostatními frekvencemi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od smajlicekk »

Crafte prosim tě, proč prodavaš Craftgen a nedaváš k němu seznam frekvencí které máš naměřené a vyzkoušené? Pomohl bys tím hodně lidem, kteří potom zkoušejí frekvence ze seznamu Cafl, kterých je tam hrozně moc. Diky. S.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Je to jednoduché, protože CAFL je již tady nějakou dobu a zatím ty frekvence v něm uváděné celkem fungují, naproti těm od Clarkové, kde už je to poněkud slabší, protože ten seznam nikdo nikdy neaktualizoval, což je čím dál větší problém. CAFL má poslední oficiální aktualizaci k 5 / 2007, ale je stále výrazně mladší než ten od Clarkové.
Sem tam se sice narazí na něco, co v CAFL třeba není uvedeno a pokud to mám ověřeno, že to zabralo ve vícero případech, pak je dávám zde ke stažení pro uživatelé přístrojů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... ,50.0.html
Nestačí mi, že to zabralo u jednoho případu, to aspoň pro mě není směrodatné a považuji takovou frekvenční sestavu spíše za experimentální. Navíc konkurence si doslova zakládá na ověřených seznamech a pokud bych někde hodil nějaké jiné frekvence, které by náhodou u někoho nezabrali, tak mi je s radostí otřískají o hlavu, to je celé. Nicméně určitě nevlastním vlastní aktualizaci seznamu CAFL. Pokud se ale podíváš do databáze s frekvencemi u nějakého přístroje Craftgen jsou tam kromě CAFL i jiné experimentální frekvenční databáze. Tím ale zase netvrdím, že časem nějaký takový seznam nových frekvencí třeba nepřibude, ale určitě se nebude jednat o velikost seznamu CAFL :)
Nicméně doporučuji si určitě stáhnout upgrade programu HSCraftgen, protože může také výrazně pomoci, viz. http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... ,81.0.html


akvarista
Starší člen
Příspěvky: 130
Registrován: stř 19 kvě 2010 20:21
Dal: 2 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od akvarista »

Ahoj!
Míslíte že se dají paraziti zlikvidovat mrazem?Mám na mysli spíše ty malé.Užívám rybí tuk z lososů a je lisovaný za studena,mám ho uložený v mrazáku,ale přesto si nejsem jistý zda je s ohledem na parazity čistý.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“