Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

Milda - To se mi líbí na téhle metodě, že můžeme vymýšlet různý vynálezy a zlepšováčky!
M.

Ano je to vyborne, ze se da zde stale neco vynalezat, zlepsovat a pokud je toho moc zase to muzeme snizit a nebo uplne ucinky prerusit.

Diky mildo za bod :) , nejak me to zase ovlivnilo, tedy co chci rici, ze nekdy pokud se karma zvysi tak nekdy vnimam jemne informace, motala se me hlava a to bylo dnes, ale mozna, ze to byla take ta autopatie ze 3 litru.
vokoun - dneska se mě docala dost točila hlava
Tak to muzu taky rici, ze dnes se me hlava motala taky. Takze ucinek byl znatelny, asi bylo a je stale co resit. Taky dle numerologie je cislo 3 spirituelni, takze se nedivim, ze se mota hlava.


kama
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 03 kvě 2013 15:05
Dal: 94 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od kama »

lena píše:tedy odlila ke kenci trochu do lahvicky na kapani a trochu alkoholu, to jenom pro moment pokud prijdu z prace a jsem mimo a na spani neni ani pomysleni a chut na redeni neni
velmi zajímavé, že to účinkuje i za tak dlouhou dobu (jestli jsem to správně pochopila). Myslela jsem, že se preparát musí co nejdříve použít, jinak přestává být po nějaké době účinný. :ethink:
Zajímavé řešení, ale hlavně že funguje, a o to tady jde především. :eclap:

Ahoj kama :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od hanka »

hanka píše:.. Počkám, až se tělo přihlásí o další příděl a zkusím dát 5 l :)..
Tak jsem nakonec dala ne 5l, ale 6l vařené sliny+dech. Očekávala jsem kdovíjakou reakci, ale jenom jsem se druhý den probudila jako po pořádném flámu a s velkou žízní. Po zavodnění těla jsem byla OK. Dneska ráno (t. j. za dva dny) bylo nutkání na stolici důraznější než jindy a několikrát za sebou v malém množství (ale bez průjmu), tož jsem se dívala po skončení na papír a překvapeně jsem koukala na smotky parazitů :shock: (co bylo v míse nevím, jde to do vody-tam jsem nepátrala) a v poslední dávce v silnějších křečích odešly tasemničky – ne články, celé jednotlivé malé tasemničky (háďátka) nebo co to je. Podle té, která mi zůstala na papíře, byly dlouhé asi 5 cm, se zužujícím se ocáskem a pevnou hlavičkou. :shock: No tohle, já myslela, že při urinoterapii jsem se parazitů zbavila! :|

Lidi, já si začínám být stále jistější v tom, že tak, jako mají různí paraziti různé frekvence, tak my, tím, jak měníme svoje energetické vibrace díky autoterapii, likvidujeme různé druhy parazitů podle toho, na jaké frekvenci právě jsme :ethink: .. bylo by to možné? Slina i dech v sobě tuto frekvenci obsahují a jejich varem jasně dáváme informaci příslušným parazitům, že (jak říká dr. Lebenhart) tady jim pšenka nepokvete a aby tudíž vypadli! Každý parazit funguje na jiné frekvenci - a my zvyšováním (změnou) potence AP tak ovlivňujeme popořádku jedny za druhými :P :eclap:

Ahojte, Hanka :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:... :shock: No tohle, já myslela, že při urinoterapii jsem se parazitů zbavila! :|
Já to pořád říkám, že to nebude tak rychlý. Oni cestujou mrchy a vejce jsou bar kde. S frekvencema nevím, ale je celkem nasnadě, že každá jedna metoda, která posiluje naši vlastní imunitu, fachá na viry, bakterie, velké parasity i jedy. Ještě tak kdyby to chtělo pracovat na hochštaplery včetně politiků.

Kompletní zdraví je všechno starost čiperného imunního systému. Ty naše těla nejsou pitomý :D konec konců jsou nám darem od boha, že jo? Ten věděl daleko líp jak my všichni: "Jak na to". :angel:
:bhead: :ethink: Co já si hlavu nalámal, jak to, že Vit C, HCl injekce, čurinoterapie, konec konců i ne-Mourova autohemoterapie, bramborová voda, autopatie, šťávování a hladovky, vše bez antiparasitik, fachaj a uzdravej, seberou bakterie, viry všecko. :color: Přitom to je jasný jak facka, až na ty naše :evil: zblblý mozky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše: Ty naše těla nejsou pitomý :D
Ono nejde jenom o to, co všechno se má dát do pořádku, ale taky o to, v jakém pořadí - při uklízení taky nemá smysl utřít napřed prach a potom teprve zametat.
Právě proto se mi tak líbí autopatie, která určitým způsobem "zadá úkol" a "tělo" už si potom samo rozhodne, co má kdy dělat k tomu, aby ho co nejlíp splnilo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

V současné době se na chronické potíže nejlépe osvědčuje podání preparátu po týdnu - ovšem o stejné potenci. Lépe se osvědčuje zahřívaný dech, popřípadě střídání se zahřívanou slinou.
Při těžkých případech se podává častěji, i denně, nebo několikrát denně. Přitom je možné střídat slina - dech.
Podání v začátcích, kdy jsme dávali preparát o vyšší vyšší potenci jednou za půl roku dnes považuji spíš za zdržení.
(čehovský)
Mě už třetí týden pobolívá "za krkem" kde mám letitý problém, tak se snad vyřeší. Budu teď dávat 9 litrů zahřívaný dech.

zdravím všechny, milda :D


kama
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 03 kvě 2013 15:05
Dal: 94 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od kama »

Ahoj Mildo,
třeba by Ti pomohlo dát těch 12 l, které jsi už jednou dal. Možná tam začal nějaký léčebný proces, tělo se naladilo na určitou vibraci a tím, že jsi šel dolů na 9 l, tak se to zbrzdilo a trvá to takto dlouho :ethink: . Je to jen můj odhad, který nemusí být správný, ale podobnou situací jsem prošla nedávno. Uvidíš teď po těch 9 litrech, které dáš, co se bude dít. Když nic moc a potíže se budou držet dál :cry:, tak zkus dát těch 12 l nebo alespoň po litru zvedej dokud nepocítíš zlepšení.
Samozřejmě jakýkoliv další postup je jen a jen na Tobě a já Ti přeji, ať už zkusíš cokoliv, aby to co nejdřive zabralo :)

Ahojky kama :bye:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od hanka »

milda píše:..Mě už třetí týden pobolívá "za krkem" kde mám letitý problém, tak se snad vyřeší. Budu teď dávat 9 litrů zahřívaný dech..
To Tě pobolívá docela dlouho, Mildo, co jsi s tím dělal, dával jsi stejnou potenci, nebo jsi nechával doznívat tu původní? Já bych se také přiklonila k radě kamy ;) . I Čehovský ve své knížce píše: "okolností svědčící pro změnu podávání preparátu při jeho pravidelném opakování (což je náš případ) mezi jiným je, je-li léčebná odezva malá, neúplná nebo žádná, zvyšujeme potenci (počet litrů) a to až na dvojnásobek".. :lol:

Co se mě týká, hlásím, že jsem momentálně bez výraznějších reakcí. Ta očista od parazitů (co jsem psala minule) probíhala celý týden, i když jsem mezitím navyšovala - dávala jsem stále vařenou slinu+dech, ale o vyšší potenci a proces očisty od parazitů se nepřerušil.
Protože můj jazyk je už krásně růžový (bez bílého povlaku ráno), přecházím teď na studený dech. Navyšuji u každého podávání AP, protože mám pocit, že léčebná odezva je malá. Podávám ho pokaždé, když se nic neděje a vrátí se mi nespavost - to je můj ukazatel, kterým se řídím. Nečekám, až se relaps projeví i jinak - další noc pak spím jak mimino :baby: :D . Jsem na 15 litrech.

Ahojte - přeji nám všem výrazné úspěchy s autopatií :pivko:
:lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Zdravím kamo a hanko! :D
Máme na věc naprosto stejný názor. Už pár dní uvažuju, že půjdu vejš s potencí, ale ještě váhám. První "devítka" byla moc příjemná a celkem jsem víc v pohodě i psychicky.
Taky můj problém je v kostech (obratle-výrůstky-artróza?) tak si říkám, že to chce třeba víc času.....
Dneska brzo ráno jsem dal 9 litrů dech-var a minutu jsem lahvičku podržel nad sedmičkou. Pak jsem si ještě příjemně schrupnul. Znáte ten blažený pocit potom.... ;) :D
Ale jinak jsem objednal filtr - našel jsem na netu za celkem rozumnou cenu- takže ho stejně brzo vyzkouším...

Hani, Ty už jsi na vyšší potenci, tak už to přestává být tak důležitý, ale Čehoský v současnosti doporučuje zpočátku jenom vařit a od cca 25-litrů pak už bez varu. Ty jsi někde uprostřed, tak záleží na Tvojí intuici. Taky by to šlo ješzě chvíli střídat..... :ethink:

Tak se mějte a hezkej zbytek neděle :D :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše:.... ale Čehoský v současnosti doporučuje zpočátku jenom vařit a od cca 25-litrů pak už bez varu. ....
:ethink: No, při vší úctě k panu Čechovskému bych si dovolil podotknout, že ani u sprosté chemie nelze jít podle nějakých přesných návodů. Při jakémkoliv "čarování" tedy i autopatii, absolutně nelze postupovat nějak vědecky a to ani statisticky. Pan Čechovský, stejně jako každý jiný další "čaroděj" ovlivňuje výsledky svou osobností a to zase ještě u různých osobností (pacientů) a jeho návody fungují více méně jakž takž pro něj a jeho pacienty. To je hodně jiná situace než u sebeléčení. Nějak jakž takž se řídit tím, co pan Čechovský uvádí sice asi pomůže, ale absolutně to není bible a záleží nezbytně na každém jednom člověku, který takovéto metody aplikuje, si to ošahat sám na sobě.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od hanka »

Uvidím, jak to půjde, možná ještě nějakou vařenou dám, úplně se jí ještě nezříkám ;) .. jestli budu muset AP podávat často, tak to budu střídat. Jsem zvědava, kdy najedu na "čekej a sleduj", tělo zatím pořád volá po další dávce, tak ho poslouchám.
Ale začínám si už dělat starosti s vodou, zatím kupuju 5 litrové v kaufu, ale brzy to bude asi neúnosné. Před několika lety jsme chodívali občas pro vodu do studánky v lese - včera jsem se tam byla podívat, ale voda nikde :( .
Filtr co mám doma je na tahle velká kvanta vody jednak škoda (filtry do něj jsou moc drahé - filtruji přes něj jenom když potřebuji destilku) a proud vody z něj je stejně slabý - aut. lahvičku by průběžně nenaplňoval..
Doufám, Mildo, že nám časem napíšeš, jak jsi spokojený s filtrem, co jsi koupil ;) .

:lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kama
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 03 kvě 2013 15:05
Dal: 94 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od kama »

hanka píše: Jsem na 15 litrech.
Hani to je bezva, že už jsi takhle vysoko s AP ředěním. Přejít teď na studený dech, jak píšeš, je určitě dobrá volba. Tělo si na chvíli odpočine od tak důkladného úklidu. Myslím si, že to vaření je pro něj docela zátěž a proložit to občas čistou dávkou určitě není na škodu.
Já jsem teď na 8 litrech slina + dech var a protože budu brát novou lahvičku, tak chci taky udělat aspoň dvě dávky studený dech a pak se vrátím k vaření. Ještě jsem se určitě nezbavila všech "vetřelců," které mám, protože lupenka zatím ustoupila jen z hlavy, občas mě ještě svědí v uších a taky moje chronická zácpa se zatím moc nelepší. V těch střevech určitě ještě něco bydlí :laugh: Myslím, že další tři měsíce varu budu potřebovat. Pak uvidím, co dál. :)

Přeji co nejvíce dobrých pocitů v další léčbě. :D
Ahoj kama


kama
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 03 kvě 2013 15:05
Dal: 94 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od kama »

milda píše: jsem lahvičku podržel nad sedmičkou
Mildo s tou sedmičkou je to dobrý nápad. Dík za tip. :good: Taky bych to chtěla zkusit, ale jen čistou sedmičku a jen litr nebo dva ředění. Vyšší ředění bych se asi bála poprvé dát. Napiš pak, jestli jsi měl jiné pocity, když jsi to smíchal dohromady nebo to bylo stejné.
Jinak se přidávám k Hance ohledně filtru. Taky bych pak uvítala nějaké informace. Většinou po týdnu dávám další dávku a vzhledem ke stoupající tendenci by se filtr hodil. :lol:

Ať se daří :bye: kama


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše: :ethink: No, při vší úctě k panu Čechovskému bych si dovolil podotknout, že ani u sprosté chemie nelze jít podle nějakých přesných návodů........
Ahoj Slávku, samozřejmě tady nejde o nějaké nepřekročitelné dogma. Naopak, Čehovský říká, že dobře funguje intuice a pokud pacient cítí, že by měl zkusit jiný parametr, má to vyzkoušet. (a je pochválen :D )
Slavek Krepelka píše:Pan Čechovský, stejně jako každý jiný další "čaroděj" ovlivňuje výsledky svou osobností a to zase ještě u různých osobností (pacientů) a jeho návody fungují více méně jakž takž pro něj a jeho pacienty. To je hodně jiná situace než u sebeléčení. .
Tady si dovolím s Tebou nesouhlasit. A to jednak proto, že jeho doporučení jsou po zkušenostech mnoha pacientů. On má i několik spolupracovníků, kteří zase léčí samostatně další pacienty. A ze zkušeností těch všech pak vzniknou rámcová doporučení. No a každý se vlastně léčí doma sám podle rady a popř. si to intuitivně upraví. Takže ovlivnění výsledků je minimální, ne-li nulové.

Zdravím milda :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše: ... Tady si dovolím s Tebou nesouhlasit. ...
To je fajn. Já zas na to koukám tak, že už placebo je cca 35% úspěch - neúspěch. To je hodně. Co jsem si kdy našprtal na různé čaroděje a bylo jich dost a něco i z více méně osobního styku, rozdíly mohou být kolosální a navíc i jaksi přenosné. Mluví o tom už Keely. Je to něco, co se nedá nijak měřit, jenom odpozorovat. Ona víra je mocná čarodějka a mimo té informatiky v tom hraje taky hodně roli. Tím opět neříkám, že doporučení pana Čechovského nejsou k ničemu. Jenom říkám, že výsledky podle jeho postupů mohou být po domácku hodně jiné. To bude hodně záležet i na tom, jak si kdo ty postupy vyloží vzhledem k sobě a své situaci. Pokud nepřesně, zase bude vše jinak. Aj bych poukázal na Dr. Hnízdila, který si omákl, že pacienti splňují verdikty doktorů a je-li jim řečeno, že se vyhojí do týdne, nebo za půl roku, statisticky se tak děje a jsme zase u placeba, tedy u víry.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“