Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

Hana Bláhová si už začíná vyrábět svoje informatika na nově pořízeném přístroji. Mám od ní jedny z prvních na čtyři druhy plasmodií, jsou "přihrány" do bylinného roztoku Plasmofit od Jarmily Podhorné (Naděje). Když mi je při měření střídavě porovnávala s Joaliskami tak zajásala až málem vyskočila ze židle, že ty její jsou lepší (pro mne!), než Jonášovy.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Slávek opět boduje :idea: Poslední varovný prst, bývá nejvarovnější :-) Až na to, že zinkem, se nelze předávkovat, a vše, co je navíc vyčuráš, pokud tedy piješ. Jinak nemám námitky, snad jen hlupák by nepochopil, že názor, není přímý návod, k metodám brutálním. Však když jeden blinká z jednoho druhé ho nezabije. Já si příště v klidu počkám, co nám řekne někdo jiný, jako první a pojmu výstrahu, nebezpečnou životu za své. Koncentraci kyseliny taky nikdo nekomentoval. Zajímavé. Asi si všichni mysleli tedy že není nebezpečná. A já si to myslím také. Pač citronová šťáva je v tomto případě, co jsem uvedl 0,03%, těžká žiravina. Doufám tedy, že jsem nikomu dítě nezabil a s klidným svědomím nedůležitosti pandura, mohu klidně spát :laugh:
Naposledy upravil(a) rambajs dne čtv 01 srp 2013 1:18, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rambajs píše: ... Koncentraci kyseliny taky nikdo nekomentoval. ... Pač citronová šťáva je v tomto případě, co jsem uvedl 0,03%, těžká žiravina. ...
http://en.wikipedia.org/wiki/Lemon
The juice of the lemon is about 5% to 6% citric acid, which gives lemons a sour taste.
Citronová šťáva obsahuje kolem 5% až 6% kyseliny citronové, která dává citronu jeho kyselou chuť.
To je 200x silnější kyselina než těch tvých uvedených 0.03%. Jaká těžká žíravina?
rambajs píše: Zkusil bych taky krkací test od Jardy, a v připadě, že nemá kyselinu, okamžitě namíchat 0,03%, a lít to do něho.
:roll: Druh kyseliny jsi neuvedl, což samo o sobě je dosti hříchem. Pouze jsi uvedl koncentraci. Vzhledem k tomu, že krkací test se dělá na HCl, logicky vyplývá nikoliv kyselina citrónová, ale chlorovodíková. Jelikož 0.03% jsou tři promile, což je přibližně koncentrace HCl ve zdravém žaludku nějakou dobu po požití jídla, těžko se někdo mohl moc nad uvedenou koncenrací vzpouzet, pokud tedy má o HCl a zažívání nějaké povědomí.

Tabulková koncentrace HCl 0.03%, i kdyby se jednalo o chemickou koncentraci, se dá bezpečně píchnout přímo do krve, do svalu, anebo použít na otevřené rány včetně spálenin.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Slávo, já bych to zkrátil, páč nemám fakt náladu se s tebou tady přít, dohadovat, atd... V mém přízpěvku jsi si všiml koncentrace, a dalsích věcí, ale byl jsem vytýčen tebou na nebezpečného blba. Ok ja to chapu, ale nechapu ,co tě k tomu vede.

Možna by bylo lépe rozebrat zmíněné mnou, a tebou několikrát zpochybněné, že člověk ví o svých parazitech.

Proč se nevyjádříš například k "po ránu ho docela bolí břicho kroutí se a škruká mu v něm "... já myslím že místo debaty kdo je nebezpečnější, respektivě chytřejši, by helplo těmto lidem dát jim náhled, pokud tedy nějaký máš ...
A na ten čekám já i ti ostatní abychom si tady totiž něco vyměnili, pochopili atd...
Měj se pěkně... :good:


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

rambajs píše:Slávo, já bych to zkrátil, ... :good:
Mírně se přikláním ke Slávkovi - nejde až tak o Tebe, ale o to, aby informace na fóru byly co možná nejužitečnější, nejpřesnější a především nematoucí. Jde tedy o nás ostatní, kteří zde čerpáme informace a skládáme z nich mozaiku vlastního světonázoru. Pak je každé upřesnění namístě a pokud možno co nejdřív za bludem. Jinak velmi oceňuji Tvůj netradiční sloh, sranda jest vždy tím správným kořením.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

A jé jé tady se to nějak zvrtlo v dohady ,já jen chtěla poradit jak s tím ivermectinem (už se podařil sehnat) tak s mms jak to do syna dostat také jako matka mám obavy abych mu nějak neublížila jak s helmetikami tak s mms jsem v tom nováček sice mě poradkyně ujistila že se nemám bát ale i tak se bojím ale nechci to vzdát . prostudovala jsem návod na to CDS opravdu je to jednoduché vyrobit ovšem nějak mi uniká když třeba použiji 15ml mms a 15 ml HCL do litru vody jak s toho litru vody to pak ředit dál .Jinak jsem udělala já osobně pokrok a mms si aspon vypláchla pusu dnes se chystám že plku spolknu a zítra snad už celé postupně se snažím připravit chutě na ten fuj pro mě ale co se týče syna ve vodě mi to nedá proč se to nesmí dát třeba do toho heřmánkového čaje (musela bych ho osladit )??


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Nevím, jak heřmánkový čaj, ale obecně se nemají MMS kombinovat s antioxidanty, protože to snižuje jejich účinnost.
Ivermectin se bere v kombinaci s Hetrazanem. Zhruba 2 dny ivermectin, pak asi 8 dní Hetrazan, pak znovu 2 dny ivermectin. Ale předpokládám, že ti poradkyně dala přesný návod. Bývá to pro různé lidi různé - podle váhy. Jestli ti to neřekla, tak jí zavolej, aby to upřesnila.
Ještě malá poznámka. Pokud chceš MMS dostat do dítěte, neříkej tomu fuj. Dítě vnímá tvůj postoj k tomu. Jak bys reagovala ty, kdyby ti někdo řekl: "Fuj, je to hnusné. Na, vezmi si to." :)


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

Hela píše:Nevím, jak heřmánkový čaj, ale obecně se nemají MMS kombinovat s antioxidanty, protože to snižuje jejich účinnost.
Ivermectin se bere v kombinaci s Hetrazanem. Zhruba 2 dny ivermectin, pak asi 8 dní Hetrazan, pak znovu 2 dny ivermectin. Ale předpokládám, že ti poradkyně dala přesný návod. Bývá to pro různé lidi různé - podle váhy. Jestli ti to neřekla, tak jí zavolej, aby to upřesnila.
Ještě malá poznámka. Pokud chceš MMS dostat do dítěte, neříkej tomu fuj. Dítě vnímá tvůj postoj k tomu. Jak bys reagovala ty, kdyby ti někdo řekl: "Fuj, je to hnusné. Na, vezmi si to." :)
Heli návod mám je to skoro jak píšeš fuj tomu říkám jen pro sebe malej by to stejně nechápal ani kdybych mu řekla mnam ,-))) pokud objevím něco v čem to mohu míchat ta mu to stejně budu muset dávat když bude spát takže v noci to tak chutě moc neřeší zřejmě tím že spí (ovsšm jen z vodou by to nedal ani ve spaní práskne s flaškou a hotovo ), bylo mi řečeno že to mohu dát do ananasového nebo jablečného pití kde není přidaný vitamín c prostě 100% tak uvidíme ,-))) koupím si pro zichr testovací papírky .


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Chci Vás požádat o radu-potřebuji zničit parazity-nejvíce proteus vulgaris.Mám knihu p.Bláhové a hodlám zde študovat,jen to bude trvat a potřebuji začít hnedle.Rakovinu jsem študovala 3měsíce a to by mě za tu dobu asi ti paraziti sežrali.děkuji :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rambajs píše: Slávo, já bych to zkrátil, páč nemám fakt náladu se s tebou tady přít. ...
To ti docela dobře zodpověděl Sirius. Ono je dost otrava se vyznat ve složitostech. Pokud se někdo nechce ale vyznat ani v jednoduchostech, které jsou velice lehce k dohledání, a šíří mylné, či zavádějící informace, počítej, že jakmile to zjistím, dám vědět.
rambajs píše: Proč se nevyjádříš například k "po ránu ho docela bolí břicho kroutí se a škruká mu v něm "...
Pokud si nejsem dost jistý s tím, co bych mohl dodat, dávám přednost :esilenced: před blábolením. Nicméně, http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 31#p119931 Dlouho mi to vrtalo hlavou proč se mé potíže srovnaly po tomto zákroku jak mávnutím proutkem, protože spravit se něčím tak obyčejným přes noc mi ještě dnes připadá velice nepravděpodobné, i když je to má vlastní zkušenost. Jenže, můj otec mi v životě nenakukal pitomost. Pokud si nebyl zatra jistý, tak mne odkázal si dohledat, aj s tím pomohl. Pokud do mě byl nucen kukat nějaké teorie, vždy mi řádně vysvětlil o co jde a že nejde o fakta, ale o dohady. Proto jsem k němu měl bezvýhradnou důvěru. Bezvýhradná důvěra dává bezvýhradnou víru a bezvýhradná víra dělá zázraky. Nikdy se už nedovím, jestli to byla tenkrát má víra, nebo skutečně ten čaj.

Byvše u toho, a to je hlavně pro Evulku.
Autistické děti jedou hodně na intuici, daleko víc než jsme my "normální" schopni postihnout. V momentě, kdy ty vidíš něco černě, nebo bíle, to dítě neokecáš předstíráním, že to, co vidíš jako fujtajblik, fujtajblík není. Podíváš-li se na placebo efekt, budeš doma s tím, co tím mám na mysli.

Na straně druhé bych se podíval na Tomáše Lebenharta na videa
http://www.cestyksobe.cz/tomas-lebenhar ... ny-ad2305/
http://www.cestyksobe.cz/tomas-lebenhar ... ce-ad2554/
a na Pana Čehovského
http://www.cestyksobe.cz/autopatie-bran ... i.-ad2538/

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
wdc
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 26 pro 2011 23:22
Dal: 13 poděkování
Dostal: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Působí na parazity česnek a chilli? Proč?

Příspěvek od wdc »

Dobrý den,

po internetu a snad i mimo jsem párkrát slyšel že proti parazitům působí česnek, chilli a snad i cibule (tou si nejsem jistý).

Zajímá mě co na to vy říkáte a hlavně jaký vliv to má na ty parazity, na jejich těla? Proč by je to mělo nějak ničit?


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

Říká se že autíci jsou zanešeni těžkými kovy na to mms1 také zabírá ?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

evulka001 píše:Říká se že autíci jsou zanešeni těžkými kovy na to mms1 také zabírá ?
Tělo se zbavuje okysličováním prakticky všeho, protože kysličníky, které jsou dále pro tělo nereaktivní, což znamená že už víc zoxidovat nejdou, jsou mu nepoužitelné. K tomu dochází pomocí tak zvaných oxidačních radikálů. K oxidaci dochází především přirozenou tvorbou peroxidu vodíku (H2O2) ve všech buňkách za pomocí katalytických schopností především vitamínu C, ale jiné oxidační radikály dovedou i to, co nedovede peroxid. ClO2 z MMS1 je jedním z takových radikálů, který přepere organické sloučeniny a to i třeba rtuti a dalších kovů, pokud se k nim dostane.

Odpověď tedy zní teoreticky a nejspíše i prakticky ANO. Asi nejagresivnějšími oxidačními agenty v těle jsou kysličníky železa. Tahle věc dokáže totiž dodávat převelice agresivní molekuly kyslíku, deoxidovat sebe, další sloučeniny a opět oxidovat sebe a další sloučeniny, na což docela dobře poukazuje schopnost hemoglobinu vázat kyslík do krve a uvolňovat ho do tkání. Samozřejmě je to s tím železem dost komplikované organickou chemií a do jakých se dostává železo a jeho kysličníky organických vazeb, ale chlor dokáže bourat i kysličníky železa, které jsou už dále nereaktivní, v podstatě magnetity, a vracet je zpět do procesu kyslíkové výměny. Tady se nejspíše projevuje do nějak míry i účinek chloru uvolňovaného z ClO2.

Přes všechny námitky že VitC ničí MMS1 je asi fajn se podívat sem http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 59#p120959 :) Takhle to totiž dost často dopadá, když někdo neví, co podle "věhlasných" autorit nefunguje :smoke:

Další kriterium je dostat CLO2 do tkání, k čemuž docela dobře slouží alespoň dvě sloučeniny. Jednou je citrát sodný a druhou je DMSO. Citrát sodný dovede být pěkná mrcha, protože jeho přítomnost v krvi dovede zatraceně zvýšit propustnost buněčných membrán, což je sice přesně zo, co je eba aby se dostal ještě nevyreagovaný ClO2 i do buněk, ale pokud se to přežene, dokáže příliš rozhodit minerální rovnováhu jak v krvi, tak v buňkách. Jde především o kalcium a magnesium.

Osobně jsem se dost našpekuloval proč je po MMS1 blujno a sravno oproti ClO2, tedy CDS a leze srazil jsem možnosti na dvě:

a) nečistoty v MMS1
b) právě to rozhození minerální rovnováhy v krvi.

Ty nečistoty se mi moc nezdaj, protože v práškovém chloritanu i v roztoku je nečistotou téměř výlučně chlornan sodný a vyreagováním kuchyňská sůl. Rohození minerální rovnováhy už je jiné kafe, protože pokud jsou poměry minerálů v buněčných tkáních a momentálně v krvi stejné, nelze tu rovnováhu rozhodit. Citrát v podstatě pouze otevře prostupnost buněčných a organelových stěn. To by aj vysvětlovalo různé reakce lidí na MMS1, kdy není tato podmínka rovnováhy do nějaké míry splněna, kdy je pacient ve stavu "minerálně nerovnovážném" a čím víc, tím hůř. To by aj napovídalo, proč vícero denních dávek je podstatně snesiltelnějších než několik málo velikých. Dochází k podstatně menšímu "šoku" a tělo si daleko rychleji rovnováhu v buňkách zase zařídí. V krvi za běžných okoolností okamžitý správný balanc moc důležitý není, pokud je propustnost buněčných stěn v normálu, tam jde spíše o dlouhodobý průměr.

Vycházím samozřejmě z ortodoxních údajů použití citrátu sodného při ledvinové dialýze za účelem snížení srážlivosti krve a jak bedlivě musí na JIP specielně poměr vápník a hořčík v krvi hlídat, aby jim pacient neumřel.

Tady se nabízí možnost, že přidáním hořčíku k MMS1 by se ledacos vyřešilo s blinkáním a kakáním při zachování nápomocného charakteru aktivace kyselinou citronovou. Holt by to musel někdo odzkoušet.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Ahoj Evi,
Zaznamenal jsem Tve prispevky a v tomto vlakne az ted.
Jsi uzasna, ze se snazis udelat pro syna maximum. Z Tvych prispevku je to znat, mas muj velky obdiv.
My mame rovnez jednoho synka z dvojcat (necelych 5 let) autika, v 1 1/2 roce dostal Hexa vakcinu, bracha nikoliv, do te doby shodny vyvoj, od te doby jsou zcela jini a jinde...

Snad Ti pomuze, co zkousime my. Alternativni "postupy" jedem intenzivneji az od tohoto jara, predtim jsme jeli nejaky cas "bezlepkovou/bezmlecnou dietu", omega kyseliny a par ruznych doplnku, probiotika. Zlepseni minimalni, mozna i jen prirozenym vyvojem, byt pomalym, nedalo se to rozlisit.

K dnesnimu dni mame ted pocit ze se posledni mesice zlepsil, ale to "zlepsil" ber fakt s rezervou v ramci moznosti - zlepseny ocni konktakt, o trochu mene se pri chuzi mota (ale mota stale), zlepsila se trochu stolice (drive vice prujmy). Vice zatim nelze rici, chce to cas a trpelivost. Stejne jinou sanci nemame a mudri si alibisticky melou dal to svoje...

A co jsme pridali od jara:
- dal jede bezlepk/bezmlecna dieta.
- Po navsteve diag. poradce 4x jonasovky (ted jedeme druhou sadu a nedavno pridali i Antimetal). Co z jonasovek jak zabira - uprimne netusime.
- Dali jednu kuru Vermoxu.
- K tomu MMS a po mesici prechod na CDS (to lepe toleruje), vzdy prubezne pres den cca 50ppm stamprdli, ted to posouvame spis k 100ppm, kazde 1-2h jak si vzpomeneme.
- obcas jsme dali MMS klystyr (120 ml vody, 4 kapky MMS) a probiotika. Klystyry pokazde zapachaly, i kdyz to mel v sobe kratce.
- ted jsme zaradili masaze a koupele MMS/CDS s DMSO. Dalsi zpusob, pokud oralne netoleruje nejlepe.
- CDS vzdy tak 2-3 tydny, pak vynechame a par dni davame praskovy vitC, ted spis prejdeme na vitC s prodlouz. ucinkem. A na radu Batlese k tomu to chce selen/germanium (zdroj kesu orisky, staci 1-2ks) pro povzbuzeni bilych krvinek.
- Quinton morskou vodu, tu silnejsi hypertonic, rano a vecer.
- Slavek zase doporucil fekalni transplantaci od zdraveho brachy, zni to "divne" ale neboj, proti tomu co denne podstupujes je to sranda. Jednorazove nebo treba 1x tydne par aplikaci, urcite nekombinuj s MMS klystyry. Podezreni ze autici maji spatnou strevni kulturu a mozna casto i Crohna jsem pojal po castem pozorovani jeho vubec ne idealni stolice, a ze toxiny mozna prave u nej maji snadnejsi cestu ze strev do krve a do mozku. Slavek me v tom dale nasmeroval. Zatim nezkusili, klukum se na stridacku stridali nemoci, cekame az budou oba zdravi. V te souvislosti zvazujeme i zkusit i Camelusin, na Crohna myslim bral Merlin a spokojen, ale ne vsechno do nej vubec dostaneme, vsak to znas...

Inspirovali jsme se mj. i protokolem Kerri Rivera, ale kremelinu jsme z duvodu vysokeho obsahu olova tesne pred nasazenim skrtli. Prece jen nam jde o vylouceni a ne opak. Jedna vec je max. limit pro dospele, druha je kolik muze byt max. limit pro zdrave deti a treti kolik pro autiky, kteri casto maji v sobe vic olova a rtuti nez nekolik dospelych dohromady. Alespon ten nas ma rtuti namereno na organovem skeneru opravdu mnoho. Na jeji postupne odstraneni Batles doporucil zkusit kys. thioktovou (B13). Bylo tu nekde uvedeno, ze na vylucovani tezkych kovu snad pomaha i Jod & Selen & Zinek, tohle jeste nemame probadane.
Nase slabe misto je dieta, ta je pry dle Kerri na prvnim miste, a on nam nepozre ovo-zel :(.
Synek je zakyseleny, a tak mu budeme obcas sypat do jidel trochu Tepperw. odkysel. smesi.

Snad trochu pomuze, drzim moc palce. Musime byt trpelivi, je to na dlouho, mozna na porad...
Timto diky moc tem co zde poradili, velky dik.
Vsechny zdravi
Roman


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

...promin, jeste doplnuji ze pujdeme na Oberon metaterapii (chce to pry alespon 3 aplikace, tak obden), pracuje s chromozomy. Nejdrive se tam vsak v tomto intervalu dostaneme az tak za mesic.
A chystame se vyzkouset plazmu na vytestovane viry/bakt. Kontaktni zapper u nej bohuzel neprichazi v uvahu, elektrody neudrzi.

Jak vidis, nektere veci teprve budeme nasazovat. Az budeme mit neco k zaznamenani, rad se podelim.

S pratelskym pozdravem,
Roman


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“