Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Peterncr.
Já si pořídila flašku, ve které se prodává Aloe. Je tmavězelená, hranatá a je již rozdělená na díly. Smíchám 24 kapek MMS1 + 24 kapek kys. citronové, nechám aktivovat 20 sekund, doleju jablkovým džusem Hello a vyleju do flašky. Pak jenom doplním džus ve flašce na tu rysku, která označuje 8 dávek. A každou hodinu vypiju 1 dávku, t.j. 4 x potáhnu. Již mám odzkoušené, že jeden díl vypiju na 4 doušky. :-)


peterncr
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30 črc 2013 15:53
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od peterncr »

sisa diki, mas to dobre premyslene. Akurat som cital ze vraj po otvoreni flasky unika plyn s tou ucinnou latkou. A to velmi rychlo. Cize pijeme mozno uz po prvom otvoreni placebo. Tu sa nazory rozchadzaju.
CDS nechcem robit je to na mna zlozite a nechcem uz do toho investovat. Som student a nemam ani na teple pivo...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Peterncr, placebo určitě nepijeme. Ten plyn je rozpuštěný v kapalině, jeden den určitě vydrží. :-)
Jen to zkus, uvidíš.


peterncr
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30 črc 2013 15:53
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od peterncr »

toto ze, kym ja zistim ci to ma ucinok na mna prejde vela casu, a neviem ci vobec pojdem k doktorke na kontrolu. Kedze som ziadne lieky od nej nebral. Jedine brat MMS aspon mesiac a potom preventivne a uvidim ako sa budem citit. Ale to je dost subjektivne. Ale vyskusam to. Este keby si mi ukazala ako vyzera ta flasa aloe? :) viem mozem pouzit hociaku inu ale ked vravis ze ta je dobra ... :)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Jsou to takové hranaté flašky. Koupila jsem u Vietnamců malou za 30Kč.
https://www.google.cz/search?q=n%C3%A1p ... B408%3B271


Kendy
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31 črc 2013 6:45
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kendy »

Přeji dobrý den, tak jsem tu úplně nová, MMS jsem objevila čirou náhodou, protože se zoufale snažím najít pomoc pro synovce, kterému bez jakékoliv výstrahy našli na mozku zhob.nádor, prostě jednoho dne padl a je z toho toto, nemohli nádor odebrat celý, samozř. chemo a ozař. následovalo. Je mi z toho smutno, protože už 2 měsíce tady vše pročítám a zjistila jsem, že do mozku se MMS nedostane.Takový šikovný kluk to je, 28 let, jediný syn jediné matky.Ani bych mu nemohla nyní doporučit MMS, myslím, že tělo se pere s tím, co nyní dostává. Je to nezdolný optimista, to je asi dost velké plus, proto je mi i líto, že nemohu využít okamžiku psychické "pohody". Neumíte mi poradit, co pro něho mohu udělat?Děkuji za cokoliv.


Kendy
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31 črc 2013 6:45
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kendy »

Prosím o trochu trpělivosti, jsem úplný nováček, ani nevím, zda se můj příspěvek objeví,ale zde je tolik informací, že mi dalo 2 měsíce se prokousat jen zkušenostmi uživatelů, ale dělala jsem si pilně zápisky a začala zkoušet na sobě účinky MMS. Mám tam pár podivností, které jsem nikde nenašla a tak bych se chtěla poradit, ale nejdříve se podívám zda jsem svůj příspěvek dobře zakomponovala. Na počítače jsem trotl, ale nechci se jen dívat kíčovou dírkou a šmírovat, jak někdo trefně poznamenal, takže beru za kliku :D .


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kachna »

Kendy píše:... tělo se pere s tím, co nyní dostává. Je to nezdolný optimista, to je asi dost velké plus...
Ahoj Kendy, jsou tu mnohem zkušenější než já, ale nedá mi to nereagovat. Chudák jeho tělo se musí vypořádávat s tím vším, ale to, že je nezdolný optimista, mi připadá úplně nejdůležitější a velká šance na vyléčení. Myslím si, že by mu v téhle situaci mohlo pomoci něco, o čem se píše v "psychických příčinách nemocí", v "léčebném kódu", v "EFT" atd. - jmenuje se to různě, ale princip je podobný. Působíš buď sama, nebo ti i někdo může pomáhat, svou láskou a pozitivitou na nemoc. Vím, zní to jako sci-fi, ale za ten rok, co jsem tu ledacos prošla, došla jsem nakonec k pochopení, že vše je z naší hlavy. :shock: Samozřejmě, že prospěšné by mohlo být odkyselování organismu, dodávání MSM ( to je síra, ne MMS :) )... ale na to jsou tady povolanější. Určitě se někdo ozve.
Když se budeš chtít na něco zeptat, tak v příslušném "vlákně", případně SZ, abychom to tady nezaneřádili. :lol:
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Kendy píše:Prosím o trochu trpělivosti, jsem úplný nováček, ani nevím, zda se můj příspěvek objeví,ale zde je tolik informací, že mi dalo 2 měsíce se prokousat jen zkušenostmi uživatelů.......takže beru za kliku :D .
Ahoj cholkáá
Život je boj a když to nejde jednou stranou tak zkusit tu druhou ....
Mám pár výpisků o vodě bez deuteria, dá se to udělat i doma v mražáku (viz příloha).
Máš pravdu že těch info je tu móóc a jeden se v tom ztrácí....
Poslední novinkou je CDS jako nejčistčí zdroj chlordioxinu
Viz odkaz na video:
Fantastiky lehká příprava CDS:

Pracně sem se dopídil výsledku že přibližně jeden špric kapátka CDS odpovídá jedné aktivované kapce MMS......Na raka se má brát tříkapkový mms cca 8-10x za den, s tím CDS je to mnohem snadnější ;)
Je sice pravdou že účinnsost mmska směrem k mozku klesá, ale tady jde o druhý problém. Tělo dostává chemotrapiíí zabrat a proto je potřeba posílit imunitu všemi prostředky. Bohužel to není tak jednoduché a trvá to dlouho ...dlouho :(
Tak přeji hodně trpělivosti a vydržať
H.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kendy
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31 črc 2013 6:45
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kendy »

děkuji kachničce, a ano, metody EFT praktikuji a léčebné kódy jsem našla, shodou okolností dnes na tomto fóru a děkuji kutilovi za video CDS, mám zas co dělat


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Kendy píše:...... a děkuji kutilovi za video CDS, mám zas co dělat
Ahojky, kókám že sis nestáhla tu přílohu o vodě bez deuteria :shock: , jukni se, stojí to za to.
Ještě ti posílám jeden článek...
H.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kendy
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31 črc 2013 6:45
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kendy »

chtěla bych se ještě s Váma poradit ve smyslu jaké jsem udělala zkušenosti s užíváním MMS, vlastně VMS( aktivace HCl) já.Začala jsem velice opatrně, psala jsem si deník.-)...nejdříve 1 kapka 3x denně, druhý den 2 kapky 3xdenně, atd.až na 6 kapek 3 x denně, když to teď po sobě čtu, tak se směji, ale do smíchu mi nebylo, od žaludku dobrý, ale ta hnačka..sprcha..já nevím, jak to ještě pojmenovat, i na to jsem z příspěvků byla připravená, ale ta hnačka byla šíleně bolestivá, jakoby ze mne šla kyselina!Polevila jsem na 5 kapek, ale nepomohlo to, pálila mě žáha, ale ta mě pálila i před tím, nevěděla jsem, zda mám málo HCl, nebo hodně, tak jsem koupila sodu a zkusila krkací test, ani za 3 min., za 10, ba ani za půl hoďky nic.Tak jsem ve sklence zamíchala 6 kapek HCl koncem vařečky a vypila.Mezitím jsem se dočetla o očistě filtrů, psychicky jsem se připravila na šanku a tu taky provedla, přesně podle návodu, když pominu fakt, že jsem měla pocit, že ze mne vyšla jen půlka,( mimochodem v návodu je uvedeno, že tak cca.od 3 kola voda odchází jakoby efkt výpusti?, nebo tak nějak), tak ze mne to šlo jakoby ve vlnách a opět tak bolestivé, úplná kyselina, já nepřeháním, vždyť mně to poleptalo konečník do krve, nemohla jsem ani chodit, hned jsem se naložila do vany s MMS, tak se mi za chvíli ulevilo. Mně nevadí hnačka, mně vadí hnačka tohoto typu. Co dělám špatně.Začala jsem opět s užíváním, ale tentokrát 1 kap. co 2 hodiny, jak jsem se dočetla, je to efektnější.Potom jsem se dočetla, že nejdřív bych měla vypudit velké parazity, tak dám asi hřebíčkovou kůru, mezitím se cpu melouny a okurkama, a tak se v tom plácááááám. Poraďte co je ve mně špatně, že tak trpím, musela jsem přestat s MMS, no ale ono se to nezlepšilo!
Jinak zuby-dásně-paráda a okamžitý efekt, koupele- to je také zajímavé- těším se na ně každý den, je to jako droga, asi po 5 koupeli se mi na levém lokti udělalo bolavé struhadlo, postupně až na živé a potom se kúže na lokti sloupla a je jak dětská prdýlka, tak nevím co jsem tam měla.Teď, v mezidobí do sebe cpu vit.C, protože mám na jazyku vidět modré žilky, ani se nedivím, jsem kuřák.Prosím, jestli někdo máte zkušenost s takhle bolestivým průjmem, pomozte mi, ať se ho zbavím, já jsem to fakt nikde nenašla. Díky


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Sindo »

Kendy na tejto linke je úspešná liečba nádoru.

http://www.badatel.sk/kpm/pribeh-11-roc ... m-v-hlave/


Kendy
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31 črc 2013 6:45
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kendy »

Děkuji, Sindo, to je povzbudivé, světlo v tunelu bezmoci


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

Kendy píše:... zjistila jsem, že do mozku se MMS nedostane.Takový šikovný kluk to je, 28 let, jediný syn jediné matky.Ani bych mu nemohla nyní doporučit MMS, myslím, že tělo se pere s tím, co nyní dostává...
Do mozku se MMS a jeho varianty dostanou pomocí DMSO (i vnitřně), které snadno překonává tzv. mozko-míšní bariéru a slouží jako dopravní prostředek pro účinnou látku (ClO2). Daleko větší problém jsou zločinecké metody: chemoterapie a ozařování. Při souběhu chemo a MMS se tyto látky vzájemně vytlučou a pacient pak není "léčen" prakticky vůbec. Proto používání MMS s chemoterapií není dobrý nápad. Počkat tedy až po skončení chemo. Nastuduj si protokoly s použitím DMSO. Hlavu lze také souběžně potírat zvenčí. A vše ostatní se také počítá: od stravy, přes pH pod stálou kontrolou až po duchovní vyladění, omezení elektrosmogu a proč nezkusit třeba autopatii (Čehovský). Držím palce!


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“