Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

rambajs píše: Proč se nevyjádříš například k "po ránu ho docela bolí břicho kroutí se a škruká mu v něm "... já myslím že místo debaty kdo je nebezpečnější, respektivě chytřejši, by helplo těmto lidem dát jim náhled, pokud tedy nějaký máš ...
A na ten čekám já i ti ostatní abychom si tady totiž něco vyměnili, pochopili atd...
Měj se pěkně... :good:
no mna sa to sice nepytas, ale dovolim si malicku laicku poznamocku. to moze byt aj z toho, ze MMS je v podstate antibiotikum, narusuje aj zdravu crevnu floru, takze to skvkanie a krce moze byt len z nedostatku probiotik. overene na sebe, mne po drastickych kurach toto robilo a probiotika s prebiotikami to napravili. uz sa opakujem, ale netreba byt az tak paranoidny s tymi parazitmi. a aj tak je velka vacsina z toho psyche, cim dalej viac sa mi to potvrdzuje :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Niky píše:
sirius01 píše:Hana Bláhová si už začíná vyrábět svoje informatika ... že ty její jsou lepší (pro mne!), než Jonášovy.
:) ake logicke, ze tie jej su isto vhodnejsie...
:) Nazdar Niky. Určitě osobní styk, nejspíš i diagnostika a tím výběr na míru a :D výrobce. Jde hlavně o to pochopit, že placebo efekt není zlořád na který by člověk měl kálet jako na něj kálí farma, ale pomoc kterou by měl přijmout jako boží dar přepasírovaný přes další osobu, či osoby. Taková osoba nám předává to, čemu říkáme láska k bližnímu svému. Naopak, pacient by ji měl felčarovi vracet, poděkovat za ten dar a být mu za něj vděčen. To neznamená, že přípravek samotný je pouze placebo. Konec konců, kolik z nás dovede zatlouct hřebík, nebo uplést svetr jednou rukou, že :?:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

:D no ja nijak nespochybnujem silu placeba a ani netvrdim, ze informatika su placebo, to by som si nedovolila, kedze ich nepoznam. len ze, alternativni terapeuti su taki isti biznismani ako farma, plati tam taka ista konkurencia atd, rovnake postupy, niektori su az agresivni...


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »



Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Niky píše: ... len ze, alternativni terapeuti su taki isti biznismani ako farma ...
:) Ne až tak docela a v tom je právě ten rozdíl. U Jonáše vidím minimálně jeden problém v tom, že stáhl některé své produkty, které byly považovány za velmi účinné a proč asi? Někdo/něco ho k tomu nějak "poňoukl" a že se nechal znamená co? Strach. V momentě, kdy přijde toto, felčarovi to nesmírně mentálně ublíží. Další náhled je, že jsou felčaři, kteří se živí tím, že chtějí niterně pomoc druhým a jde jim to, a druzí jsou felčaři, kteří felčaří jenom pro status a peníze, hodně peněz. Oba druhy se vyskytují v obou skupinách, jak v té alternativní, tak v té farma, nicméně mezi alternativními je těch láskyplných přeci jen o hodně vyšší procento a že nejedou na pojišťovenskou kasu, lze to velice snadno poznat porovnáním cen jejich služeb.

Včera jsem chytil fascinující video v anglině. Už jsem si aj zaplatil seminář, protože bude chlapík v listopadu v Torontě. Je to nejen vynikající komik, ale hlavně má kromě božího daru, za který mimochodem taky něco musel dozaplatit. Otevřel mi opět o něco více oči s mým náhledem na lidi. To už tedy lezu do psychologie, ale nešť, snad to tu moderátoři nechaj :laugh:

Leta jsem měl značnou nedůvěru k lidem, kteří se dokážou chovat velice samolibě. Určitě kostlivec jak brontosaurus. Jenže kdysi mě takový samolibý chlapík během snad půl hodiny naučil chápat jak pracovat s Autocadem (program), se kterým jsem se potýkal do té doby již několik měsíců více méně sám s tím, že mé okolí moc nápomocné nebylo, dokud se nezjevil on. Udělal to zadara, protože měl vnitropodnikový zájem na tom, abych to zmákl. Dívaje se na Proctora (hodně mi pomohl si srovnat v hlavě vztahy mezi vědomím, podvědomím a tělem) který se taky tak chová. Teprve u tohoto člověka (Eric Pearl) jsem pochopil, že samolibost je přesně to k čemu dojde, pokud člověk nabyde naprostou jistotu sám v sebe, pokud se naučí si sám sebe vážit, mít sám sebe skutečně rád a 100% si věřit. Stane se to naprostou přirozeností, i když je i dost psychopatů, kteří se to naučí předstírat, viz Obama.

Ve skutečnosti jsem tohoto Erika málem ze začátku utnul, ale intuce a zkušenost mi napověděla se prokousat jeho ještě stále pro mne nepříjemným, "komediantským" úvodem, než začal mluvit k věci. Pak jsem :shock: třikrát dokola, protože mi nejen potvrdil má hluboká podezření o podstatě mentálního léčení, za která by mě kdejaký běžný mentální léčitel proklel do desátého kolene, ale navíc to učí a velice fofrem za $500 za dva víkendové dny. Jeho velice zajímavý výrok.
Volně interpretováno z angliny:
Učitelé učí různé techniky a pěstují si žáky s tím, že je postupně povedou dál, aby se k nim opakovaně vraceli a mohli je ždímat za další lekce. Mistr naučí žáka princip který překlene učení technik a pošle ho do světa, ať si najde své vlastní mistrovství, ať se rozvine. Učí to proto, aby se tím schopnost šířila na čím dál tím víc lidí, až jejich počet dosáhne kritického množství, které způsobí to, že toto povědomí a tím schopnost zasáhne většinu a samotné učení se stane zbytečným.
To v důsledku znamená, že jeho role mistra se stane zbytečnou a tím mu vyschne zdroj příjmů. Když se člověk podívá na ekonomiku semináře, jeho délku a náklady spojené s nájmem haly, případným vybevením, pomocného personálu, na to výdaje s cestováním, administrací a další podpůrnou činností, pětikilo za to, co člověk může získat, je docela nicka.
Je potřeba si jakž takž spočítat a vzít ohled na všechno a zbavit se představy, že takový člověk shrábne řekněme 50000 a přednášku 100 lidem. Ani náhodou. Ona to nebude ani desetina. Ačkoliv US500 může vypadat jako vydřidušství, jeví se tak pouze tehdy, pokud člověk není ochoten se podívat na celou věc poněkud objektivně. Na straně druhé, pokud naučí druhé to, co sám umí a ještě jim dá vše, co jim může, těm schopným, dále toto umění rozvinout, vyrábí si konkurenci a to je také příznak nezištnosti.

Tím chci jenom uvést na pravou míru rozdíl mezi čistou komercí a jakousi komercí, která v dnešní době nejde dost dobře obejít, protože společnost na základech komerce dnes přeci jenom stojí.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

Niky píše: :) ake logicke, ze tie jej su isto vhodnejsie...
Tato polověta mi jaksi nedává smysl (offtopic?...!)


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

evulka001 píše:
*Roman* píše:Ahoj Evi,
Ano to je presne ta Quinton voda, ....

Naše poradkyně je školena p.Bláhovou (chtěli jsme přímo k ní bohužel nás odmítla s tím že má plno ) ale postup u syna spolu konzultovali ...
Vidis, nase poradkyne jede rovnez podle p.Blahove, taky nam rikala ze by p.Blahova rada lecila autistu, a postup s ni rovnez konzultovala - to je shoda.
Presto vy Vermox nemate a mate Albend/Prazinq/Iverm, a my naopak.
Jen konstatuji, nic vic v tom asi nehledejme, nikdo nam nerekne, co je to zcela nejlepsi, vse je pokus-omyl. Jedine objektivni posouzeni je stav ditete, kdyz se zlepsi nebo ne. Otazka po cem, kdyz jedeme komplexnejsi protokoly...

Opatrujte se,
Roman


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

evulka001 píše:nevíte jestli jde něčím stejně účinným nahradit praziquanter? to mi malej nepozře zkoušela jsem do rozpuštěné čokolády sirupu do jogurtu ale nechytáme se násilím to vyzvrací
Co zkusit rozdrtit v hmozdiri nebo hrnicku a dat do piti ?


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

evulka001 píše:
*Roman* píše:Ahoj Evi,
Ano to je presne ta Quinton voda, kterou pouzivame 2x denne....
Romane mohl by jsi mi písnout na mail chtěla bych se na něco zeptat
prihodova26@seznam.cz
Pred chvilkou jsem Ti odpovedel na Tvou SZ pres SZ, pokud chces, klidne mi na profilu napis na mail, cokoliv preferujes.
R.


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Ahojte,
Nemate prosim nekdo hlubsi zkusenost s davkovanim a ucinky kyseliny thioktove/alfa-lipoove alias vitaminem B13?
Ma pomahat zbavovat telo tezkych kovu a zlepsovat citlivost poskozenych nervu, i Dr. Hulda Clarkova ve sve knize "Revoluce v leceni vsech nemoci" ji zminuje, nejcasteji tedy v souvislosti s tezkymi kovy v zubech. Ja si od toho slibuji zacileni na rtut po ockovani.

Ptam se proto, ze doporuceni je pro deti pod 9 let nebrat to vubec, 9 let a mladistvi 1 tabl, dospeli max. 2 tablety.
Proto pro 4-leteho jsem opatrny, ale zase chci dojit az kam to pujde, pry nejsou znamy zadne zavaznejsi vedl. ucinky, pouze citlivejsi jedinci mohou mit vyrazku nebo prujem. Je rozpustny ve vode, co telo nebude chtit, odejde v moci.

Googloval jsem a celkem casto se objevuje na strankach sportovnich serveru prahnoucich spis po krase svalu nez ducha, napr.:
http://www.body-test.cz/kyselina-alfa-lipoova?vmcchk=1
kde pisou, ze sportovci z duvodu regenerace berou az 10xnasobek. Spis bych uvital referencni informaci a zkusenost pri leceni.

Cokoliv vitano.
Diky, zdravim vsechny,
Roman


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od brandosss »

Na stránke http://www.elektroherbalismus.cz/parazi ... 7m8t80vaa7 píšu, že existuje i parazit ENDO LIMAX NANA, o ktorom sa vie, že vyjedá vápnik z kostí a spôsobuje osteoporózu a artritídu. Tak možno by to bolo dobré preveriť, či ho tvoja mamka nemá.


zina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04 čer 2013 11:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od zina »

Palo
Hneď by som na úvod chcel pripomenúť moju príhodu s MUDr. Janou Macháčkovou,

chcela by som reagovat,pretoze tiez mam s nou negativnu skusenost,,,ta urcite nelieci,ale zaraba-odomna za diagnostiku,ktora spocivala viacmenej z mojho rozpravania zobrala az 80 €,lieky nemala ani mi nedala ziadny kontakt,kde by som ich zohnala


zina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04 čer 2013 11:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od zina »

jedna ceska poradkyna od p.Blahovej mi povedala,ze vela ludi to z ich liecbou vzdalo a vratilo sa k alternative(jonasovi).Ze niektori skoncili na psychiatrii a vraj sa p.Blahova teraz stiahla,nevie o tom nikto nic?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

zina píše:jedna ceska poradkyna od p.Blahovej mi povedala,ze vela ludi to z ich liecbou vzdalo a vratilo sa k alternative(jonasovi).Ze niektori skoncili na psychiatrii a vraj sa p.Blahova teraz stiahla,nevie o tom nikto nic?
Asi budeš muset takovou informaci doložit jménem té poradkyně a kontakt na ni já si to u nich u obou ověřím. Pokud ne, jde očividně o pomluvu ať již z kterékoliv strany. Co jsem s pí Bláhovou prohodil nějaké to slovo ani ne před měsícem, nejevila žádné známky nějakého stahování se kamkoliv.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Niky píše: no mna sa to sice nepytas, ale dovolim si malicku laicku poznamocku.
No to říkáš Niky úplně správně. Jedni tady varují před jednorázovým podáním 50 mg zinku, desetkrát menší koncentrace kyseliny HCL, ty se zase laicky vyjadřuješ k švrrrrkanííí. Jenže ten synek žádné drastické kůry neprodělal. Možná ale prodělal, záleží, co nám ještě maminka neřekla, ale říct měla. Čili zase vedle Niky, ale jinak dík Ostatně má Slávek pravdu, na toto jsem neměl nikdy reagovat. Je to věc převelice těžká, nejde naprosto nic vydedukovat z jakychsi popisků, krom toho že synek má přemnožené parazity. Nicméně co jsem napsal neuškodí nikomu. Za tím si pevně stojím. Stálo by asi za to udělat zvláštní vlákno, kde by se tyto rychlokvašní žádostivci, mohli dožadovat rychlých odpovědí, od předáků, adminů a jiných mystifikátorů jiného zrna :-). Bez toho, aby kdokoliv, pak konzultoval s někým z nich, bezpředmětné výpady jiných zajímavých členů o prdu.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“