Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

*Roman* píše: ... Plisne v tele chrani prave pred kovy, tak je asi nutne zbavovat se zaroven plisni...

To znamena, ze kde jsou kovy se nachazi take plisen a naopak. Proto se nema ku prikladu pri plazme zacit likvidovat plisne nebot zde je asi nutne plisne znicit jinak. Kovy nam asi muzou ublizit. Ale toto je jenom moje teorie.

O plisnech souvisejici s kovy se take prave zminuje Dr.Klinghardt, mam to z prednasek, zbavovani se tezkych kovu.
Jeste jsme se take ucili, ze se vylucuji i kovy treba z nervu, ktere je mozne jak uz se zde jednou zminujes pomoci s tinkturou z koriandru. Dokonce je nutne vylucovani prave z nervu k tomu udelat klepaci techniku EFT (snad jsem to napsala spravne). O teto technice je zde vlastni vlakno. Prave pri te klepaci terapii se ma pote pozrit chlorella + koriandrova tinktura nebot se to okamzite vylucuje a chlorella to vaze.

Tezko rici jak to je, ale jsou to poznatky prave tohoto lekare.


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

lena píše:
*Roman* píše: ... Plisne v tele chrani prave pred kovy, tak je asi nutne zbavovat se zaroven plisni...

To znamena, ze kde jsou kovy se nachazi take plisen a naopak. Proto se nema ku prikladu pri plazme zacit likvidovat plisne nebot zde je asi nutne plisne znicit jinak. Kovy nam asi muzou ublizit. Ale toto je jenom moje teorie.

O plisnech souvisejici s kovy se take prave zminuje Dr.Klinghardt, mam to z prednasek, zbavovani se tezkych kovu.
Jeste jsme se take ucili, ze se vylucuji i kovy treba z nervu, ktere je mozne jak uz se zde jednou zminujes pomoci s tinkturou z koriandru. Dokonce je nutne vylucovani prave z nervu k tomu udelat klepaci techniku EFT (snad jsem to napsala spravne). O teto technice je zde vlastni vlakno. Prave pri te klepaci terapii se ma pote pozrit chlorella + koriandrova tinktura nebot se to okamzite vylucuje a chlorella to vaze.

Tezko rici jak to je, ale jsou to poznatky prave tohoto lekare.
ano chlorella váže těžké kovy jako houba a odvádí je s těla ven podle toho co jsem nastudovala ( s netu ) by se ale měli kovy (rtut) první dostat s tkání pomocí chlorelly+ medvědí česnek poté se dostáváme ke koriandru který to tahá s mozku (laicky řečeno ) opět do tkání a pak ven s těla proto první s tkání at to pak není takový záhul pokud je to jinak ráda se přiučím dle mého je to ale logický postup (možná mylný) snad ne já to tak pochopila


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

*Roman* píše:A protoze jonasovky duverne neznam, mas zkusenost nebo alespon informace k tem specialkam, co zminujes ?
Ahoj Romane, Jonášovky používám už přes 8 let. Taky jsem absolvovala hodně kurzů. Kovů jsem měla spoustu a zbavovala jsem se jich v době, kdy ještě nebyl Antimetal tak propracovaný jako teď, takže to trvalo 1-2 roky. Nic jiného jsem na to nebrala, snad jen chlorelu. Měla jsem hodně kovů v dásních, což přičítám tomu, že jsem si poměrně rychle nechala vyměnit všechny amalgámové plomby za bílé. Při odstraňování kovů z dásní mě asi půl roku bolela celá pusa, takže jsem musela brát jen 2-3 kapky Antimetalu místo 10, aby to bylo snesitelné. Ale pararadoxně mi jako poslední nezůstala rtuť, ale olovo. To bylo v době, kdy se na Antimetalu hodně pracovalo a vznikly také speciálky Antimetalu, tj. např. Antimetal Hg, Antimetal Pb, atd. Obecně jsou totiž účinnější preparáty, které obsahují méně informací, tzn. že když má člověk už jen 1 kov, třeba olovo, je účinnější Antimetal Pb, než Antimetal, který obsahuje informace o všech škodlivých kovech. (Platí to i u preparátů na mikroorganismy, takže pokud se člověk chce zbavit např. nějaké konkrétní baktérie, je účinnější preparát, který obsahuje jen skupinu baktérií včetně té konkrétní, než Nobacter, který obsahuje všechny.) Taky je samozřejmě potřeba brát dreny, podle toho, kde se kovy nacházejí, aby imunitní systém věděl, na co se zaměřit. Takže pokud jsou v nervovém systému, je třeba přidat ještě Mindren.
Ale to jsme se dostali trochu od tématu. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že když se zbavíš těžkých kovů, nezbavíš se parazitů. Nejsem si jistá, jak to funguje obráceně, pokud vím, HB těžké kovy moc neřeší, ale já jsem je už neměla, když jsem začala odstraňovat parazity.


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »

Ahojte všetci, chcem sa len spýtať, bola niekomu z vás diagnostikovaná histaminova intolerancia? Pretože má rovnaké prejavy ako sme tu niektorí opisovali... kolísavý tlak, závrate, búšenie, triašky, návaly potu, hučanie v ušiach, bolesti svalov, kĺbov, bolesti žalúdka, hnačky, zápchy...


V.
oktopuska
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11 kvě 2013 22:24

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od oktopuska »

Velmi dobrá a pečlivá poradkyně je paní Alena Rosenauerová Brno Útěchov. :bye:


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

evulka001 píše:Prosím může se dávat mms i chlorella třeba s odstupem 4 hodin po poslední dávce mms ????,
Ahoj,
Nejak jsem tehdy Tvuj dotaz prehledl. Chlorella je antioxidant, takze podle me nejdriv 2 hodiny po MMS to lze, ale obracene to asi trva vice casu. Nevim, jak dlouho se chlorella vstrebava, ale protoze se v pripade detoxu kovu bere tusim 4x denne, tak tam neni moc prostor pro MMS. Stejne je to i s B13 alfa-lipoovou, rovnez silny antioxidant.
Z tohoto duvodu jsme treba my ted na par mesicu prerusili veskere CDS, nejen oralni ale i masaze a koupele (s DMSO), aby se to netlouklo a vzajemne nesnizoval ucinek s temito antioxidanty. Trochu nas to mrzi, protoze jsme meli pocit ze predevsim ty masaze a koupele dobre pusobi. Az dokoncime 1.kuru detoxu kovu, zaradime zase CDS, to je prozatim nas plan.

Tot muj laicky nazor.
Zdravim, Roman


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Hela píše:
*Roman* píše:A protoze jonasovky duverne neznam, mas zkusenost nebo alespon informace k tem specialkam, co zminujes ?
...Nic jiného jsem na to nebrala, snad jen chlorelu. Měla jsem hodně kovů v dásních, což přičítám tomu, že jsem si poměrně rychle nechala vyměnit všechny amalgámové plomby za bílé. Při odstraňování kovů z dásní mě asi půl roku bolela celá pusa, takže jsem musela brát jen 2-3 kapky Antimetalu místo 10, aby to bylo snesitelné... Ale to jsme se dostali trochu od tématu. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že když se zbavíš těžkých kovů, nezbavíš se parazitů. Nejsem si jistá, jak to funguje obráceně, pokud vím, HB těžké kovy moc neřeší, ale já jsem je už neměla, když jsem začala odstraňovat parazity.
Dekuji Heli za informace, vubec nevadi ze je to trochu od tematu :).
Popravde, vymenu plomb planuji, zajimal me neci nazor, kdo takto resil redukci kovu v tele. A co jsi citila kdyz jsi misto 2-3 kapek Antimetalu brala vic, bolela pusa? A doporucujes vymenu uskutecnit pomaleji?
Ano, i presto ze je jinak uzasna, HB kovy moc neresi. Myslim, ze u vybranych neurolog. chorob jsou kovy puvodni pricinou, paraziti pak prisly vzapeti nebo vyuzily diru v IS, jez zpusobily kovy. Nasledne pak uz pusobi potize oboje.

Mohu dotaz k te chlorelle? Dr. Klinghardt zminuje Vulgaris (nemohu sem dat odkaz, dnes maji stranky Klinghardt Academy nejakou poruchu), rovnez treba zde tento obchod, ktery zduraznuje nutnost "dezintegrovane" formy (nechci jim delat reklamu, spis me zaujal ten komentar):
http://www.salviaparadise.cz/byliny-a-z ... 3_324.html
Jini zase doporucuji Pyrenoidosu. Neradi bychom zvolili nespravny druh, kdyz to synkovi budeme dlouhodobe davat. U medvediho cesneku a koriandru snad doufam takove polemiky nejsou.

Diky a zdravim, Roman


llindak
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 03 bře 2012 17:37

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od llindak »

Ahoj všichni :) chtěla bych se vas zeptat, zda nevite, kde koupit albendazol? :) Minule jsem ho mela pres Pala, ale neodepisuje mi na zpravu, tak nevim, jestli neni treba na dovolene nebo tak :) Mejste se fajn :)


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

*Roman* píše: Popravde, vymenu plomb planuji, zajimal me neci nazor, kdo takto resil redukci kovu v tele. A co jsi citila kdyz jsi misto 2-3 kapek Antimetalu brala vic, bolela pusa? A doporucujes vymenu uskutecnit pomaleji?...Ano, i presto ze je jinak uzasna, HB kovy moc neresi.
Dnes bych si vybírala termíny pro výměnu plomb podle fází měsíce - při ubývajícím měsíci. Někde jsem taky četla, že se nemá moc spěchat, aby mělo tělo čas se těch kovů zbavit. Myslím, že o tom něco píše Clarková. Ale v mém případě si nejsem úplně jistá, že to byl důvod těch problémů, protože i v těch dásních jsem měla nejvíc olova. Tak to možná bylo z dětství, z olověných vodovodních trubek, nebo jsem možná byla někde, kde byl radon (ten se rozpadá na olovo). Pusa mě bolela i po těch 2-3 kapkách, ale ne tolik, jako po 10. Sice se říká, že ta informace je v 1 kapce stejně jako v 10, ale při silných reakcích obvykle pomůže snížení dávky. Taky je možné brát kapky třeba jen 1 za dva dny, eventuálně pár dnů vynechat, než se to uklidní. Tohle byly nejhorší reakce, jaké jsem při braní Joalisů zaznamenala.
Pokud jde o HB, tak mám dojem, že jednou říkala něco v tom smyslu, že když se zbavíš parazitů, nejsou už kovy problém. Buď zmizí samy, nebo na ně rychle zabírá Antimetal (to už si nejsem jistá). Proto je neřeší.
Už měl syn Deimun Activ? Pokud se u něj objevily problémy po očkování, tak Deimun Activ je právě na to. Ale předpokládám, že to poradkyně změřila.
Chlorelu jsem měla z prodejen zdravé výživy - v papírových sáčcích nebo v keramické dóze se špuntem - firmu neznám.
Naposledy upravil(a) Hela dne pon 19 srp 2013 15:24, celkem upraveno 1 x.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:ethink: Viktorko velmi zajímavé :ethink: mě by to taky zajímalo :eclap: s těma reakcemi je to podobné a možná jsem šel jinou cestou :ethink: tak se na to budu muset taky zaměřit :ethink: protože je mě kolikrát dost divně hlavně po jídle takže se k těm parazitům může přidat i histamin :ethink: tak dej vědět až budeš vědět něco konkrétního :bye:


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od *Roman* »

Hela píše:
*Roman* píše: Popravde, vymenu plomb planuji, zajimal me neci nazor, kdo takto resil redukci kovu v tele. A co jsi citila kdyz jsi misto 2-3 kapek Antimetalu brala vic, bolela pusa? A doporucujes vymenu uskutecnit pomaleji?...Ano, i presto ze je jinak uzasna, HB kovy moc neresi.
... Pokud jde o HB, tak mám dojem, že jednou říkala něco v tom smyslu, že když se zbavíš parazitů, nejsou už kovy problém. Buď zmizí samy, nebo na ně rychle zabírá Antimetal (to už si nejsem jistá). Proto je neřeší.
Už měl syn Deimun Activ? Pokud se u něj objevily problémy po očkování, tak Deimun Activ je právě na to. Ale předpokládám, že to poradkyně změřila...
Diky za zkusenosti.
S timto nazorem HB bych souhlasil v pripade dospeleho cloveka a/nebo u cloveka, ktery nema zadne neurolog. choroby. U maleho autistickeho ditete, kde kovy jeho vyvoj zcela vykolejily se mi to trochu nezda. Ale budiz.
Deimun Activ bere prave ted :).
Mej se fajn. Zdravim vsechny.
Roman


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »

vokoun píše::ethink: Viktorko velmi zajímavé :ethink: mě by to taky zajímalo :eclap: s těma reakcemi je to podobné a možná jsem šel jinou cestou :ethink: tak se na to budu muset taky zaměřit :ethink: protože je mě kolikrát dost divně hlavně po jídle takže se k těm parazitům může přidat i histamin :ethink: tak dej vědět až budeš vědět něco konkrétního :bye:
Vokoun ahoj... dala som si to diagnostikovať, ale výsledky sú negatívne, hoci mám rozhasený imunitný systém... imunologička povedala, že ten výsledok nemusí byť presný... vieš čo je zaujímavé? ja som sa v tom histamíne našla... keď som začala držať eliminačnú diétu, tak stav sa rapídne zlepšil!
prečítaj si napr. toto, je tam takme všetko aj na fb sú skupiny ľudí, ktorí trpia touto intoleranciou
http://histaminovakasulka.com/histamino ... -soustava/
https://www.facebook.com/groups/440254082662910/


V.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od arabela777 »

llindak píše:Ahoj všichni :) chtěla bych se vas zeptat, zda nevite, kde koupit albendazol? :) Minule jsem ho mela pres Pala, ale neodepisuje mi na zpravu, tak nevim, jestli neni treba na dovolene nebo tak :) Mejste se fajn :)

Albemed, Opticide, Ivermectin:
http://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=100&t=3960


Anveno
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 22 led 2013 21:23
Dal: 28 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anveno »

Zdravím lidičky,

vkládám zajímavý odkaz, je to ale opravdu šílenost!
http://www.super.cz/199688-coze-obezni- ... hubla.html

A. :)


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Lapacho-ořešáková domácí tinktura na parazity

Příspěvek od cimirek »

Kopie návodu z
http://www.alternativni-medicina.eu/ore ... zitum.html

citace:
Další možnost – výrobu vlastní tinktury – nám poslala Martina.
Posílám recept na tinkturu z ořešáku, který jsem dostala od kamarádky Katky. Studuje školu čínské medicíny a prý jim tvrdili, že by tato tinktura měla hubit širší spektrum parazitů než MMS.

Jestli je to tak nebo ne, nedovedu posoudit, ale je to třeba varianta pro lidi, kteří si nemohou finančně dovolit plazmu a MMS z nějakého důvodu užívat nechtějí (děti). Tinktura se samozřejmě dá koupit hotová, ale je jako vše dost drahá. Tato vyjde na pár korun, je jí hodně a prý v kombinaci s Lapachem je ještě účinnější. No prostě posílám dál

Recept:
50 g ořešáku oplodí ( má to Grešík)
500ml vodky
ořešák zalít vodkou ( do uzavírací sklenice), dát do tmy nebo pod utěrku a nechat 4 týdny naložené.

Lapacho ( Tabebuia)…10– 20 g zalít stejným množstvím vodky a opět uzavřít, do tmy nechat 4 týdny odležet.
Po 4 týdnech se to spolu smíchá.

Dávkování:
nejlépe na lačno. (rozmíchala jsem to v troše vody) ráno 20 min před jídlem a večer 1 hod po jídle. (i večer jsem to dětem dávala před jídlem. Většinou mi totiž usnuly. :-)

První týden dospělý užívají 1 čajovou lžičku ráno a večer pak se to navýší na 2 lžičky.
Dětem jsem dávky půlila, u hodně malých bych to dala na čtvrtku.
Měl by se užívat cca 40 dní, aby se vyhubili dospělí jedinci, ale i ti, kteří jsou na začátku kůry ještě jako vajíčka.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“