Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

jesy píše: S tym limcom sa este rozhodnem, ako jej to bude krvacat po lizani.
Není úplně jasné, jestli si to líže jenom proto, aby s toho odstranila MMS - a nebo jestli to MMS olizuje proto, že jí "chutná" nebo cítí, že jí pomáhá.
Můžeš jí zkusit dávat aktivované MMS i do tlamky, aniž bys jí dával límec. Osvědčilo se mi aktivovat 1 kapku ve víčku od PETky, doplnit vodou v tom víčku a nasát do stříkačky, která má na "sosáku" navlečený kousek hadičky, aby "sosák" neškrábal. Kočce stačí zastrčit hadičku do koutku tlamky a opravdu pomalounku vytlačit obsah - když se jí to stříkne moc rychle, tak se příště bude bát.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jesy »

@sisa: vdaka :)
poota píše:Není úplně jasné, jestli si to líže jenom proto, aby s toho odstranila MMS - a nebo jestli to MMS olizuje proto, že jí "chutná" nebo cítí, že jí pomáhá.
Můžeš jí zkusit dávat aktivované MMS i do tlamky, aniž bys jí dával límec. Osvědčilo se mi aktivovat 1 kapku ve víčku od PETky, doplnit vodou v tom víčku a nasát do stříkačky, která má na "sosáku" navlečený kousek hadičky, aby "sosák" neškrábal. Kočce stačí zastrčit hadičku do koutku tlamky a opravdu pomalounku vytlačit obsah - když se jí to stříkne moc rychle, tak se příště bude bát.

Zdravím - poota
Lize si to, aby si to MMS odstranila. Asi jej vadi ten pach a ze jej to steka po srsti. Vzdy ju musim predtym "ulovit". Aj pri podavani do tlamy sa brani, lebo jej to nechuti. Sam som si skusil ochutnat zlomok toho co podavam jej. Brrrrrrrrr. Aj pri piti z misky s 1kv.neakt. Chloritanu sodneho sa strasie..

Po rozlizani jej to krvaca cim dalej viac a viac. Pretoze si to, blba, zodiera svojim drsnym jazyckom. Nasadil som jej tvrdy golier, a nevedela s tym existovat (bola schopna s tym zoskakovat a robit pokusy o samovrazdu), tak siel prec a prestal som jej striekat to prso, aby si ho tak casto nelizala. Kym nevymyslim, ako jej zabranim lizat to, jej to nemozem striekat, bo to krvacanie je cim dalej silnejsie -.-

Zere o 1/3 viac ako zvycajne, ale chudne aj tak. Tusim ze je aj horucejsia. Pokrocile stadium, asi.. Cas doladit liecbu.

No nic.. Drzte palce. Neskor dam vediet, ako.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Jesy, nemůžeš jí to po stříkání ovázat, aby si to nemohla lízat? Kolem celého obvodu těla a přes to natáhnout něco na způsob oblečku pro psy.
Krvácení moc žádoucí není, ale teplota je známkou, že tělo bojuje. Jako u lidí.


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jesy »

Uz to obvazujeme. Dam jej teraz 2 dni pauzu od MMS, dnes bola na vysetreni a vratili nam ju v kritickom stave. Tak strasne ju tam nadopovali, chvilami som si myslel, ze sa uz nepreberie. Ale pomaly sa uz spamatava. Nwm, ci je to standardny postup, pred vysetrenim takto dopovat zvierata, ale zrejme ju tam planovali aj rozrezat aj napriek tomu, ze podla vysledkov operaciu mala 0% sancu prezit! A pouzit klasicku frazu: "Je mi luto, vysledky hovorili pre, ale bohuzial.......". Smradi.

Vysledky: anemia a pravdepodobna leukemia. A tiez ciastocne poskodena pecen. Krv je uplne zla, ma smrtelne hodnoty.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Jesy, držím palce.


Arinka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10 zář 2013 17:27

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Arinka »

Dobrý den, včera jsem objednala MMS pro svou milovanou vlkodaví čubinku. Je jí 7,5 roku a má nádor mléčných žláz. Operovat ji nenechám, téměř jistě vím, že srdíčko by takovou zátěž nevydrželo a taky mé předchozí zkušenosti s veterináři jsou veskrze negativní.
Proto prosím o radu, jak dávkovat MMS fence o váze 65 kg? Zatím je při chuti, veškeré potřeby vykonává bez problémů, jen je trošku unavenější, ale to připisuji spíš věku. U vlkodavů je to už věk zasloužilý :-). Moc díky za rady, je to moje holčička milovaná......


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Arinko, tak, jak u lidí, začínat jednou kapičkou 10x denně po hodinách a postupně navyšovat. Dávkování je uvedeno všude, tady, na netu, na ofic. stránkách http://www.czmms.info/.


Arinka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10 zář 2013 17:27

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Arinka »

Siso děkuji, já jsem si to myslela, jen jsem chtěla mít jistotu.
V pondělí tedy začínáme.....


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Tak držím palce, ať porazíte tu mrchu.


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jesy »

sisa píše:Jesy, držím palce.
Vdaka :)

[hr]
Takze, skontaktoval som sa so znamou, ktora studovala veterinu. Zdelila mi, ze pri odbere krvi sa macke vacsinou nedavaju ziadne anestetika, podla nej by to mohlo skreslit vysledky. Takze, kym macka neni velmi agresivna, nepodava sa jej to. Nasa macka je bojazliva, agresivna nikdy nebola, ani u veterinara :!: :!: :!:
Este dodala, ze lieky ako anestezia, atd sa kombinuju TAK, aby neboli negativne ucinky ako zvracanie, atd.

Navyse macka bola strasne malatna, a mala take silne krce pri zvracani, ze krcne svaly mala az pri usiach! To si ziadny seriozny veterinar nedovoli, potrhala by si stehy, keby ich mala :!:

Tymto davam VYSTRAHU vsetkym, ktori sa rozhodnu navstivit veterinarnu nemocnicu Bennett v BA!! Doviezli sme tam macku s tym, ze ak to podla predoperacneho vysetrenia nema prezit, bereme si ju naspat! MVDr. Dzivy s usmevom slubil ze zavolaju. Pri odchode som ale zbadal vychadzat mladu zenu, ktora drzala v naruci mrtveho psa a kliala "Fagani!". Zarazilo ma to a po rychlom zbehnuti preferencii Bennetu na Googli sme nabehli dnu s tym ze ju bereme spat. Cicikali nas, ze dokoncia vysetrenie a hned nam povedia ako dalej. To som im este dovolil s tym, ze rezat sa teraz nebude! Po 20 minutach nas pustili dnu. Macka bola uplne bez zivota, bola bdela, ale nepohla by sa ani keby vedla nas buchol granat.

Prognoza: operaciu by vraj neprezila, ma na to prilis zle krvne testy: anemia s moznou leukemiou (teraz ani tomu neverim, ked ju tak nadopovali ze vysledky boli rozhodne skreslene, ako spominala znama).

Moj zaver je taky, ze videli velmi pokrocilu rakovinu. A odhadli jej zostavajuci cas na nie viac ako polrok, tak sa rozhodli pre zisk za kazdu cenu. Ze ju zabiju, pardon akoze zoperuju a vypytaju si peniaze za komplet servis. SKUR.... CHUJI!!!
Operuje tam vychyreny MVDr. Cegin (podla referencii najlepsi zvieraci onkolog na SK), ale mozno aj jemu ide o zisky! Jedine, co mu moze zachranit povest je to, ze on jej vysetrenia nerobil.


evely
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 01 lis 2010 20:15
Dal: 2 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od evely »

Arinka píše:Dobrý den, včera jsem objednala MMS pro svou milovanou vlkodaví čubinku. Je jí 7,5 roku a má nádor mléčných žláz. Operovat ji nenechám, téměř jistě vím, že srdíčko by takovou zátěž nevydrželo ...
Dobrý večer, tiež som 11 ročnú fenečku nedala operovať, mala rakovinu mliečnej žľazy v začiatkoch, 5 nádorčekov veľkosti ryže a zo spodných 4 cecíkov jej tiekla krv, keď som potlačila. Striekala som jej aktivované MMS /20 kv a 20 kv rozriedené 1 dcl vody/ na cecíky veľakrát denne, a 2x denne som jej dávala kvapky z púčikov rastlín http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?s ... detail=173 na piškot podľa váhy. Asi za mesiac išiel z cecíkov žltý, neskôr biely hnis a potom už nič. Do 3 mesiacov zmizli aj nádorčeky a veterinár potvrdil, že mliečna žľaza je v poriadku. Vnútorne som MMS nepodávala, ale keď bude medzi MMS a kvapami odstup aspoň hodina, nemalo by sa to navzájom rušiť. Držím čubinke palce!


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Evely, to je dobrá zpráva. Je vidět, že se to nemá nikdy vzdát a je potřeba mít trpělivost a aplikovat i několik měsíců, u každého, ať je to člověk nebo zvířátko, je to jiné, každý jeden tvor je jedinečný. :-)
Díky, že si se podělila s náma, určitě to pomůže i jiným.


Arinka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10 zář 2013 17:27

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Arinka »

Evely a siso moc díky za podporu :).
Je skvělé vědět, že to někde zabralo, už se tolik nebojím. S podáváním jsem začala dnes ráno, balíček dorazil až včera odpoledne. Má v sobě třetí dávku, zatím v pohodě. Naštěstí je pořád při chuti a ještě mě neprokoukla :).
Taky díky za radu o oplachování, nebyla jsem si jistá.....
Průběžně budu podávat raport ;)


candykills
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17 zář 2013 9:02

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od candykills »

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na zvyšování dávky u nemocné kočičky. Bylo jí zjištěno virové onemocnění FIP :(
Někde jsem vyčetla, že na jednu aktivovanou kapku MMS musí být minimálně 30ml vody. Kočičce jsme včera začali dávat 1/5 kapky (6ml) 5x denně po hodině. Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se zvedáním dávek, protože to malé kotě toho zas tolik přece nevypije....
A také jestli si myslíte, že tohle dávkování je dobré.

Díky za odpověď :)


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jesy »

candykills píše:Někde jsem vyčetla, že na jednu aktivovanou kapku MMS musí být minimálně 30ml vody
OMG, to myslite vazne?! Ja jej to riedim len 5ml vody na 1 aktivovanu kvapku! Je to zle?!
Wtf, preco mi nikto nehovori tieto dolezite informacie???

Ja jej to riedim na 5ml, pretoze si neviem predstavit, ze by som jej pchal do hrdla to obrovske nechutne mnozstvo z 30ml (delenych na 8-10 davok za den), tak ma napadlo ze menej je mozno lepsie. Kratky strek, hodim jej par granuli a necham ju, nech sa z toho otrasie.

No spravil som si na sebe experiment, 2 aktivovane kvapky, zriedene uplnym minimom vody, aby sa to zmestilo na vatu a nic som nemusel vylievat, a sup s tym na zranenie na ruke, na 2 hodinky. Vysledok?

Obrázek

Predtym to scervenanie tam vobec nebolo. Ani ten prazdny pluzgierik tam nebol. Takze pocitam, ze to MMS je bez dostatocneho riedenia nebezpecne. Takze sa spytam:
Je bezpecne zriedit 1aktiv.kvapku MMS len 5ml vody??


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“