Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
arbycz
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19 čer 2013 9:46
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od arbycz »

Moc zdravím všechny přispěvatele a rozhodl jsem se napsat o našem boji s rakovinou. Manželce před dvěma měsíci diagnostikovali Hodgkinův lymfom, nádorek na krku odstraněn chirurgicky, metastázy v hrudníku. Chemo jsme odmítli, v tu dobu jsme se doslechli o MMS a začli praktikovat protokol 2000. Asi po 14 dnech manželka přestala kašlat, hodinový ranní kašel zmizel, v ten den jsme jeli zrovna do Brněnské nemocnice oznámit odmítnutí jejich léčby. Doktor nás ujišťoval, že léčba dopadne skvěle, přesto nepochodil, jelikož jsme mu řekli, že s MMS taky. Tak jsme domluvili další CT ze 3 měsíce. Ještě nám dal nějaké injekce proti dušnosti, protože se manželka prý začne dusit, ty jsme vyhodili na smeťák. V současnosti (asi měsíc braní MMS 1+2) se mamina cítí dobře, včera nám utekly kobylky k sousedům na řepu, tak za nima zdrhala že jsem jí nestačil, což ještě nedávno bylo nemyslitelné.
MMS beru s ní a mé zkušenosti: Přestaly mne brnět ruce, měl jsem jít na operaci s karpály a je klid. Hemeroidy - výrazné zlepšení. Ranní alergická rýma taky pryč. Pouze při styku s alergenem - seno, plísně a tak, mi kape z nosu jakoby čistá voda.
DMSO - pálí nás a zanechává zčervenalou kůži několik dní, nevíme proč. MMS2 strašně nadýmá i v malých dávkách.
Jsme teď na 4 kapkách 10x (já 8x) denně a zatím to jde.
Budeme dál informovat o pokrocích.


arbycz
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19 čer 2013 9:46
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od arbycz »

Spolu s mojí ženou dostala rakovinu i její sestřenice, mladá lékařka, která má známé na onkologii v Praze a přijela ji přesvědčovat o výhodnosti chemoterapie, sama v paruce a ve špatném stavu, to člověku zůstává rozum stát nad zabedněností a slepou důvěrou v Mengeleho děti. Nedávno volala jak se daří a řekla nám, že matka té její známé onkoložky onemocněla rakovinou a paní doktorka jí nasadila MMS. Tak snad se jí rozsvítí a přestane s pomalou sebevraždou za pomoci onkologů. Moc bychom si přáli, aby s náma zůstala. Jinak nás zaujala ještě autopatie a čteme Léčebný kód. To jsou věci....


stanulik
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 18 kvě 2013 16:01
Dal: 9 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stanulik »

dakujem vsetkym


Zorca
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: ned 03 úno 2013 12:42
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Zorca »

Hezký den všem.
Opět se hlásím, abych informovala o svém zdravotním stavu ( viz. předchozí příspěvky : rakovina prsu a metastáze do páteře). MMS (CDS) jsem nyní brala 6 týdnů 10 x denně 50 ppm, z toho 3 týdny MMS2 5x denně plná kapsle - bez problémů. Přidávala jsem občas do CDS i DMSO. Pak jsem 14 dní vysadila a brala vysoké dávky C dle p. Zajíčka - formou liposomu, kde kromě Cčka byl i lecitin, lysin a resveratrol) + Jonášovy kapky dle vyšetření na "plazmě" + moje výroba kapek z kalisie. Nyní jsem byla na kontrole markerů a hodnoty šly dolů: C 153 z hodnoty 92 na 55 a CEA z hodnoty 19 na 3, což u této hodnoty je normál!!!!!!!!! MUDr. říkala, že je tento pokles díky hormonům, které dostávám, ale ty jsem brala i před tím a hodnoty neustále stoupaly. Ať je to tak nebo onak, jde to dolů. Takže od zítřka znovu najedu na MMS ( zkusím nějakou dobu s HCL) Jen se chci zeptat, jestli mám opět jet MMS1+MMS2 6 týdnů vkuse a pák opět vitamínovou pauzu nebo jak? A máte někdo zkušenost s přidáváním DMSO do MMS nebo CDS - orální užívání? Jen nevím, jak dále s kapkami (Jonášovky, kalisie) protože je nemám dobrané a je to tak ještě na měsíc. Děkuji všem za rady. Hezký den. Z.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Zorca, je to supr výsledek. :eclap:
Já nejsem kompetentní radit, ale pokračovala bych přesně tak, jak to děláš teď. Proč něco, co funguje, měnit?


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od haluzakfest »

Pro stanulika, upřímnou soustrast a obdiv zato jak to nese, já už bych nejspíš byl někde zavřeny na psychině, máš můj obdiv.. ještě jsem nezažil úmrtí takto blízkého člena, nedávno jsem křísil matku viděl jsem poslední výdech. Viděl jsem toho víc, taky cítěl a pochopil... Stejně si to asi nepřečteš ale můžeš si být jistý tím že tam na druhé straně je mu krásně, za to dám ruku doohně výraz matky potom co se nadechla, mi dal jasný důkaz toho že smrtí to nekončí, že existuje duše není pochyb já ji viděl, cítěl a vnímal ještě nějak nevím jak to popsat. Osobně mě opadly veškeré obavy ze smrti po tomto zážitku, byl jsem 8h jak praštěný dohlavy nebyl jsem ničeho schopny zaseklý se mi pořád přehrávalo to jak vydechla a ten výraz potom co jsem ji masáží srdce probral... i teď se mi to živě vybaví, díky tomuto zážitku bych měl zvládnout až jednou příde čas aby rodiče odešli. Kdybych tehdá neponocoval ráno ji najdem mrtvou a to by byl můj konec o kterém by se psalo jelikož jsem silně vysazeny na politiky kteří za naprosto všechno nepohodlí, nemoc, problém prostě za všechno mohou oni ! Nechápu sebevrahy proč když už se dou zabít tak proč toho nevyužijí a aspoŇ se nepokusí sebevraždou sejmout spolu se sebou i tu sebranku která přes 30 let vkuse likviduje českou republiky našimi těžce vydřenými penězy !! Přeji vám všem zdraví, a spokojené žití...


byho
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01 zář 2013 22:58

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od byho »

Preji hezky den vsem, obracim se sem s prosbou o rady.

Moji matce byl minuly ctvrtek diagnostikovan adenokarcinom zlucovych cest, Klatskinuv tumor IV. typu. Jedna se o agresivni formu a lekari ji davaji nekolik mesicu zivota. V utery mela mit nastup na chemoterapii, coz jsme tedy zrusili. Ma zavedenou drenaz. Bere antibiotika Curam, Novalgin na bolest, Stilnox na spanek, dale Ursosan, Dithiaden, Euthyrox. Je ji 50 let a vzdy byla silna a pozitivni. V soucasne dobe ma problem cokoliv snist (casto nasledne vse vyzvraci) a miva bolesti.

Snazil jsem se zde nastudovat co slo, ale tech nekolik dni mi jako naprostemu laikovi bohuzel nestaci, abych se v problematice kompletne zorientoval. A cas nyni leti rychleji nez drive. Rad bych tedy pozadal o nekolik rad nejdrive o MMS:

- zacit pouzivat MMS a jakou formou (MMS1/MMS2/CDS)?
- aktivovat roztokem kys. citronove nebo HCl?
- jake by bylo idealni davkovani pro tento konkretni pripad?
- cim lecbu podporovat/doplnovat?
- vypustit vsechny predepsane leky, ci nektere ponechat?

A dale obecnych:

- nastoupit na Onkologii, ale odmitnout chemoterapii, nebo staci byt jen pravidelne sledovan praktickym lekarem?
- je tu nekdo (vite o nekom) s podobnou diagnozou, at uz mu lecba pomoci MMS pomohla ci nikoliv?
- jak pri soucasnych zazivacich potizich nejprve dodat energii potrebnou pro dalsi lecbu?
- nasel by se nekdo ochotny, nebo mohli byste nekoho doporucit, s kym bychom mohli vse pred zahajenim lecby a zejmena v prubehu lecby peclive konzultovat? Jak jsem zminil vyse, jsem naprosty laik a nerad bych neco podcenil ci pokazil

Omlouvam se, jestli tu na foru uz odpovedi jsou, ale jednotliva vlakna s problematikou maji i stovky stran a neni mozne je vsechny prostudovat.

Predem moc dekuji za reakce.

Honza


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Maminkám se musí pomáhat :!:
Můžeš mi zavolat, v SZ máš můj telefon.
Batles :D


rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od rojtice »

Pro Honzu - byho

- je tu nekdo (vite o nekom) s podobnou diagnozou, at uz mu lecba pomoci MMS pomohla ci nikoliv?


Zdravím, asi Tě nepotěším, ale na stejnou diagnozu zemřela letos v lednu
moje maminka. Diagnostikovali jí tento tumor v lednu 2012. Lékaři - jen
vzděláním - ne lidsky nám řekli, co jí je a že se rozhodli, že jí v jejích
82 letech nebudou léčit. Prý to už nemá cenu. Byla jí provedena nejdříve
zevní drenáž a poslali jí domů s tím, že jí zbývá pár dnů života. Začala
jsem jí dávat bylinkové čaje, zeleninovou šťávu dle pátera Ferdy, ovoce,
zeleninu. Po měsíci se její stav tak zlepšil, že jí byl zaveden stent - to
je vlastně vnitřní drenáž. Její stav byl celkem dobrý - bilirubin klesl na
normál a i ostatní hodnoty z krve byly dobré. Ovšem jen do srpna 2012. Pak
se její stav začal horšit. Protože neměla žádné léky - jen euthyrox, začala
jsem jí dávat MMS 1 . Nejdříve s kys. citronovou pak s kys.
chlorovodíkovou. MMS 2 jsme také zkusily, ale to vždy vyzvrátila. Stav se
stále horšil, postupně přestávala jíst, slábla, bolesti neměla, jen při
stolici. Přesto konec byl hrozný.
Myslím, že kdyby jí plzeňští pseudolékaři neodmítli léčit, kdyby se ten
tumor povedlo odstranit, nebo zapouzdřit, snad by ozáření zastavilo i meta
na játrech, které měla. Snad jí to mohlo prodoužit život. Nevím. Dnes ale
vím zcela jistě, že MMS jí nepomohlo. Dokonce mi mrzí, že jsem jí ho
dávala. zbytečně jsem jí každou hodinu podávala tu nechutnost.
Ptal ses v článku na zkušenosti s touto nemocí. Popsala jsem tu svoji.
Jinak jsem vloni i psala do fóra, kde jsem popisovala své postupy. Pátrala
jsem i jinde po jiných zkušenostech, ale bohužel tuto nemoc nikdo nepřežil
déle než jeden rok.
Přeji Tobě i Tvé mamince, aby Vám se to podařilo - aby Tvoje maminka tu
hnusnou nemoc přemohla. Mnoho sil - od rojtice.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od kachna »

rojtice píše:... na stejnou diagnozu zemřela letos v lednu moje maminka. ...
Je mi moc líto tvé maminky a i tebe, že si dáváš za jakousi vinu, žes jí nutila MMSku... Dělala jsi v té době to nejlepší, cos uměla, nevzdala jsi to a nepřihlížela nečinně... Smekám před tebou a pamatuj si, že jsi pro ni udělala mnohem víc než by udělala většina lidí!

Pro Honzu - "byho"
Smutný příběh od "rojtice" není příběhem tvé maminky, každý jsme jiný, každý máme svoji vlastní cestu! Jsi úžasný syn, že se staráš, jak nejlíp můžeš. Navíc, jak jsem pochopila, nabídl vám pomoc Batles - takže jste v těch nejlepších rukách, jak jsem tady na fóru pochopila za tu dobu, co tu jsem.
A příběh mojí mamky -doktoři nad ní lámali hůl, nedávali jí víc jak pár měsíců, rakovina všude v břiše, vyoperovat se dala jen část... a už je to 27 let, šmejdí s hůlkou, hraje na noťasu sudoku, občas nás pěkně "nadzvedne" :D ... Když jsme o tom nedávno mluvily, tak jí samotné došlo, že ji vlastně nikdy nenapadlo, že by fakt měla umřít, doktorům prostě neuvěřila!!! Kdyby se ti tohle podařilo s maminkou "zařídit", bylo by vše OK.
Držím palce a přeju hodně síly!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pergy »

Všem přeji krásné, pohodové vánoce a nový rok 2014 plný zdraví a příjemně strávených dnů.
Já jsem v pátek dostala předčasný, ale zároveň nejkrásnější dárek - přišla mi zpráva z posledního CT vyšetření - vše je v naprostém pořádku, krev CA 125 - 5,5 je také OK a tak kontrola opět za půl roku...
Po více jak dvou letech mého žití s MMS (CDS) podlehl i manžel, máme teď doma zaveden nový rituál: když přijdeme domů z práce "cvakneme" si na zdraví CDSko :-)


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

pergy to je krásné gratuluji :eclap:


Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Miroslav7 »

Ahojte chcem sa Vas tu spytat na fore ci je dobre MMS aj na rakovinu zaludka lebo som to nikde nenasiel prave na tento typ alebo pripadne aka kombinacia MMS1 S MMS2 alebo nieco ine k tomu spomina sa tu aj dca ...môjmu kolegovi zistili nador na zaludku. Dakujem za vsetky rady


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od MIRKO »

Mám dojem, že jsi pomocí MMS rakovinu žaludku vyléčila Sisa...M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Miroslav7 píše:Ahojte chcem sa Vas tu spytat na fore ci je dobre MMS aj na rakovinu zaludka lebo som to nikde nenasiel prave na tento typ alebo pripadne aka kombinacia MMS1 S MMS2 alebo nieco ine k tomu spomina sa tu aj dca ...môjmu kolegovi zistili nador na zaludku. Dakujem za vsetky rady
Za rakovinou žaludku leží nějaké ložisko ve slezině :!: A protože slezina řídí protivirovou imunitu, tak ten kolega bude navíc plný virových zátěží-mikroorganismů. Jeho imunita dává veškerou sílu na tohle a na další se nedostává.....
Místo MMS1 nasaďte CDS a i MMS2, zabere to.
Na spolehlivé uzdravení je to však málo. Rakovina není chřipka.....
Batles :D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“