Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Mám dotaz, mms vždy po namíchání ať už z 10% nebo 50% kys. cit. je výsledná směs vždy kyselá.. Uvádíte že kyselá nemá být že jde o neutralizaci, ikdyž jsem dal 4 kapky mms a 3 kapky 50% kys. stále výsledná směs kyselá... Já nejsem blbec a vím že mms je zásada a kys. kyselina, tzn že podle selského rozumu by mělo dojít při správném poměru k neutralní směsi. Vím ale že chemie je ale někdy nevyzpytatelná a mám strach z toho aby byl všechen chloritan neutralizován když to namíchám s kyselinou do neutrálního roztoku... ono tipuju že tak 1 kap kys.cit. by si myslím že by min. na 3 kapky... chápete ? Dovede mi nato někdo odpovědět ?? Pan Zajíček na AZ píše že mu nikdy kyselý roztok nevzniká, toto mi mozek nebere není možné při daných koncentrací docílit neutrálního roztoku tak jak to teda je ? Když upravím tu koncentraci kys. tak aby při smíchání s chloritanem byl výsledek neutrální bude to bezpečné ? Zaktivuje se všechen chloritan ? Díky a mějte se


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Chuťově kyselá ta směs bude vždy. Podstatné je, že z chem. hlediska bude neutrální.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Již jsem tady dlouho nebyl. Četl jsem nějaké články na "planeta hub.cz" o léčivých houbách a je tam video o plnění tobolek práškem ze sušených hub.
Nejde tady o houby, ale plnění tobolek MMS. Kdysi jsem to zkoušel, ale ruční plnění mne odradilo.
Kdo chce použít tobolky, tak snad v lékárně by měl být k mání i podobný přípravek, jako je na tomto videu.



Kluci, do toho.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

děda Slavík píše:Již jsem tady dlouho nebyl....
Nejde tady o houby, ale plnění tobolek MMS. Kdysi jsem to zkoušel, ale ruční plnění mne odradilo. Kdo chce použít tobolky, tak snad v lékárně by měl být k mání i podobný přípravek, jako je na tomto videu.
Dědo ahojky,
já to sem někde nedávno dal. Mě se osvědčil udělaný tobolkovač z odřezků plastů.
Má výhodu že je malý, skladný a není problém si naplnit jen jednu tobolku ;)
Pro více tobolek sem si udělal na 100 ks a je to jen o málinko větší jako ten na videu....
Chce to vydržať
H.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Jenže nemají všichni potřebnou zručnost a řemeslnický fortel. Zlaté ručičky českého šikulky vymírají a lidé si musí co potřebují za drahý peníz koupit. Navíc je málo času. Televize a PC jsou velcí žrouti času.


Kluci, do toho.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

sisa píše:Chuťově kyselá ta směs bude vždy. Podstatné je, že z chem. hlediska bude neutrální.
dík za reakci, ale tak trochu to nemá logiku.. S ph si hraju snad od dětství, kapkama proužkama vším možným okolo ph, měřil jsem všecko :D a zaty léta jsem neměl látku která by měla ph kyselé, a chutnala jinak, ikdyž nevím možné to je, ale to teda mi chcete říct že jak kápnu řekněme 2kp + 2kp 50% kys cit. tak že výsledek bude neutrální jo ? Jak naschvál zrovna nemám ph kapky po ruce ale, kdyby to bylo zásadité tak bych se hooodně divil...

Od minulého příspěvku jsem si dal tu práci a od oka a chuti testoval a došel jsem k dost zajímavému faktu.. Už neředím půl napůl ale na 4kp dávám pouze 1 kapku 50% k.citr. a stejně je to kyselé ale vůůbec né tolik a vypadá to že to zreaguje s přehledem všechen chloritan.

Řikam furt chceto laboratoř ! Dyť jesi se nato tady někdy mrknul nějaký chemik nebo kdokoli z laboratoře tak ho muselo omývat. :D

Dále myslím že třeba právě při vnitřním užití mms je conejmenší kyselost vypité tekutina zásadní předpoklad, když většina do svých problémů bývá překyselená a dotoho ještě kyselý roztok mms, to si myslím že z velké části může za tu sra*ku.. Kterou většina lidí popisuje, i já, a opravdu nemám takovou váhu aby to množství co země vycházelo bylo jen to špatné, to si myslím že prostě bylo kyselostí prohnané trávení. Ono dal bych i méně kapek ale nerad bych dosebe lel nezreagovaný chloritan.

Poslední co mě vrtá hlavou je jak je to stou HCL v žaludku, pořád to nemůžu najít, není mi jasné jak to vtom bachoru funguje, ta kyselina tam je stále nějaká hladina ? Nebo jen když se najím ?? Dále mi není jasné jaktože se nenaředí když vypiju při jídle pulitra vody tak přece bych měl tu kyselinu naředit celkem až k neúčinnosti, no kdyby ji tam bylo pulitra tak ji o polovinu pulitrem vody zeslabím. Jak pak může fungovat ? Jo a tobych zapoměl, mms2 při reakci s HCL uvolňuje chlor ten je silně toxický a tedy není to náhodou ten chlór který likviduje špatné v těle spolu ale i s tím dobrým ? Vím že s chlorem se už kdysi dávno experimentovalo ale poškozovalo to tělo... ten samý pocit mám když zobu tu dvojku...

ale po včerejšku jsem si opět dokázal že cosi tam navrchu mě tu chce... ale zaboha mě to nenecha spokojeného... :D prostě eště chvilu a lehnu si na hřbet pěkně se natáhnu a na celou tu nervy sílu, kdovi co eště drásající léčbu se VYSE*U a ať se ten nademnu stara... ja už toho začinam mít až pokrk :D to už totiž snad 150x vypadalo že je po problémech a vždy vždy vždy to přešlo do starého ( akné, ale atypické, prostě to je jak naschvál, jak potřebuju něco kde nemůžu vypadat jak s AIDSEM, to že bych měl ztoho depky to už mě přešlo.. prostě když vypadám hrozně nevylezu ven a dělám natom abych vypadal aspoň trochu mezi lidi... ono kdyby ti idioti tam venku co si říkaj lidé, tak blbě nečuměli lítostivě tak mi je to putna ale ono mám chuť přes celý ten bus zařvat co sakra čumíte! namě to de sice vidět, ale vy žijete jak načančané špíny uvnitř sebe tlejete hnijete prolézaj váma červi všeho druhu ! :D )
Dále už se mi povedlo párkrát něco vyčarovat co evidentně bylo přesně to co potřebuju, a opravdu jsem jak chameleon a měnim tvar barvu stav ze dne na den ! Potom ten ksicht, to že ho nemám samou jizvu to prostě nejde na rozum, já se totiž moc nese*u a když tam vtom ksychtě něco je co se tlači ven tak to ven dostanu, bolest tu už ani nevnímám. Myslím že ikdybych tu kůži vystřich nebo vymáčkl kombinačkama tak to snesu, kolikrát jsem měl boláky, doslova díry, ale do týdne 14 dnu max a není potom ani památky, ale prozměnu se tvoří, jinde, nemám milimetr na kterém by nevznik bolák, a ono je to prostě takové že udělá se mi vždycky max 1-2 mega a zbytek menších a toto trvá od puberty dodnes tj skoro 10 let :D kurec to asi bude nacelý život :D ještě upeču ten kváskovy žitny chleba, potom jsem se cítěl jak snad nikdy... nevěřil jsem ale že by to byl on a přisuzoval jsem to velkému pití vody, což ale opět jsem se mýlil... :D to je onervy... budu zachvili rekordman a jesi se toho kdy zbavim, tak se naperu do bezvědomí, ikdyž odsuzuju všechno a všechny okolo alkoholu, hospody nazývám veřejným prostorem určeným k hromadnému užívání tvrdých drog a zcela legálně i přesten dopad jaký alkohol má, to sou okolo všeci blázni nebo už jsem totálně mimo realitu a blázen já... to se mi nezdá :D ale jak to teda je ?? Kdyby byli všeci blázni tak to přece nemůže fungovat ta společnost, kdybych byl blázen já tak sem ve cvokhausu neřikam že nesem trošku ujetý :D ale zdravě a nikomu to neškodí :D


narozdíl od psychopatů ve vládě... :D ti zato můžou zavšecko i zaty moje problémy, i zato jak dostenete rýmu, i za raka, protiromské akce, nezaměstnanost, medicínu bez peněz a za naprosto každý problém každé zde nese odpovědnost ten co tu vytváří takové podmínky, v kerých si nemůžete ani koupit šálu ( rýma ), továrny všude jedy ve žrádle vodě vzduchu ( moje problémy ) , nastaví tu systém kde vychcancům se daří a slušné hloupé to vytáčí natolik že místo aby rozbili držku tam někomu v politice tak se vrhnou na vychcance... ( protiromské..). to že mladí nechcou robit a celkově nezaměstnanost dyť čemu se kdo diví, zkusili jste někdy se dopočítat jak má mladý člověk důstojně žít odstěhovat se a obyčejně fungovat ????? Vyučený člověk, i vysokoškolák, pokud vyleze ze školy umí prd a vůbec neví co je to práce... to je jasné, já bych taky nestál o takového člověka, ale ono už ten absolvent nestojí o robotu, ja sem robil, celý ten měsíc s bruskou 3kw vrukách jsem přemyšlel otom jesi se zabít nebo vykrást banku nebo prostě to nikam nevedlo, dvě soboty a 12 tisíc, zbitý jak doga každy den, a výsledek ?? Přidal jsem našim na byt, na jídlo, a no moch sem nějaký ten tisíc ušetřit, počítal jsem to a trvalo by to minimálně 10-15 let života dřiny a to by se nesmělo nic přihodit, žádná zábava žádná výdaje bokem prostě fest dlouho dřít dřít a dřít v podmínkách otrockých... no nezlobte se nikdo namě, ale toto není zrovna dobrá motivace pro mladé :D potěch 10-15 letech pokud bych se toho dožil bych si mohl koupit vlastní garsonku :D:D:D mimochodem fotr dostal byt 2+1 v pěkné klidné oblasti za 1 400kčs :D :D když robil podporovali komunisti výhodama, když založil rodinu taky, vůbec nejsem jejich fanda ale co se musí nechat že tehdy prostě to s lidma uměli mnohem lépe . Ale já bych asi zažil peklo s mým postojem a hubou dokořán no opět jsem se rozepsal... Ale jediný kdo je schopen to pochopit a nemá prdel ve vatě s chytrýma kecama typu aaaa nechce se mu robit, nebo jiné chytré názory lidí co melou o něčem očem nemají ani představu... tu ten kus sem oddělil protože jsem sklouzl opět, ale přece taky tvrdíte že se musí léčit příčiny né důsledky... a příčinou je vláda, kdyby místo krádeží hospodařila a místo o blaho své řiti jim šlo o efektivní funguvání státu, tak by se lidé měli dobře, nemuselo by se živit farmamonstrum, a bylo by zde spokojeně sem tam nemoc kterou by se poctivě prostudovalo.... kam to všechno dnes zašlo je totálně mimo, ujeli jsem tak z přirozeného žití, že v přirozených podmínkách by drtivá většina lidí pošla do měsíce :D no nic musim se zastavit :D Takže koho to pobavilo : Není zač.. :D koho to pobouřilo : Tak sry, ale chce to klid. Kdo by snad měl nějakou radu tak potěch doslova prahnu :D jo a sry že to tu tak tlačím , ale když tak tuto část prdněte do jiné části,.. a omluvte mě až raz budu slavný bohatý a zdravý tak první na koho si vzpomenu budete vy tady s vašim foorem :D Mějte se krásně a ja si du spočnut :D dneska mám prej nározky ja řikam od 17. každe další 17 dnes už nevím kolik vlastně mám :D je tu ještě někdo takový ? Zvlaštni je že jediné co vím jsou měsíce, přechod ročních období a celkově více ruzných zvláštností si všímám rychleji než pes ! Ja sem řikal bude chcat, a pes ochvilku pozdě žral trávu a zachvilu chcalo :D pak .... dost mějte se :D dík za rady reakce vaši práci zde. Kurec kdybych to psal do knihy tak už možna mam i natu laboratoř :D sry ja zato nemužu :D


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Já už dávno nepoužívám kyselinu citronovou, ale pokud jsem ji bral, tak si matně vzpomínám, že její koncentrace ve vodě byla 1/9. To znamená jedna kávová lžíčka (zarovnaná) kyseliny, na devět lžiček vody. A teprve potom ty kapky...na MMS..

K tomu co píšeš dál o příčině našeho neštěstí, tak skutečně vinu nese vláda a začalo to kuponovými privatizacemi "svatého" Havla.
Co se týká vředů v podobě snad dozvuků puberty, tak u chlapů to trvá trochu dýl. Mne držela puberta do skoro třiceti. Prostě jsem byl pořád pitomé děcko. I když ženatý, ale jakoby bez odpovědnosti. Prostě děcko-
Nemusí být ale příčinou puberta. Mohou to být cizopasníci v těle. Jejich výkaly se musí z těla dostat ven a tak to může vyvolat vředy.
Odborník na tyhle potvory je PALO z Brna. Najdeš ho na tomto fóru.
Má vlákno "Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace"

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... t=paraziti


Kluci, do toho.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

děda Slavík píše:Já už dávno nepoužívám kyselinu citronovou, ale pokud jsem ji bral, tak si matně vzpomínám, že její koncentrace ve vodě byla 1/9. To znamená jedna kávová lžíčka (zarovnaná) kyseliny, na devět lžiček vody. A teprve potom ty kapky...na MMS..

K tomu co píšeš dál o příčině našeho neštěstí, tak skutečně vinu nese vláda a začalo to kuponovými privatizacemi "svatého" Havla.
Co se týká vředů v podobě snad dozvuků puberty, tak u chlapů to trvá trochu dýl. Mne držela puberta do skoro třiceti. Prostě jsem byl pořád pitomé děcko. I když ženatý, ale jakoby bez odpovědnosti. Prostě děcko-
Nemusí být ale příčinou puberta. Mohou to být cizopasníci v těle. Jejich výkaly se musí z těla dostat ven a tak to může vyvolat vředy.
Odborník na tyhle potvory je PALO z Brna. Najdeš ho na tomto fóru.
Má vlákno "Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace"

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... t=paraziti
jeee tak tomi pomohlo :). Po těchto odpovědích prahnu. Jo tak to znám ta nezodpovědnost to já dneska znám opravdu jen pár lidí kteří vůbec ví coto znamená... do třiceti to snad eště vydržim ..ale jesi vůbec totu planeta vydrží s náma...už sem dvakrát sjel mimo a sjiždim znova :D konec už si musim dát pauzu stím sledováním těch informací, bo se už asi dovídám co nemám.. .ale to prostě si nemůžu pomoct, ale připadá mi že se země cosi klube :D že prostě až to přejde tak bude čas , připadá mi to jakoby semnou cosi šachovalo :D to je ale už asi mnohaletá zoufalá iluze, abych se dostal ktomu mms.

To co píšete o těch kapkách, to je pokud vím první metoda, kdy se používalo 10% a 3kp na kapku, sice sem to nepočítal ale 50% by mělo byt při kp. na kp. tosamé co při 10%kys. Ale jak těch 10% tak 50% je ten poměr míchání prostě zbytečně moc, myslím že to Jim Humble takto uvádí právě z obavy konzumace nezreagovaného chloritanu... Ale to trošku přestřil bohatě by stačilo poloviční množství kyseliny a pořád by to bylo dost... především teda na zuby a celkově kyselina citronová je sfinstvo sfinstev. Teoreticky by mělo jít vcelku snadno vychytat onen neutrální roztok, ale chemie , vím že se chová mnohdy nelogicky a nevyzpytatelně.... letí kys do vody a naopak, atd... už hodně chemiků překvapila a připravila o život.... jo a vono co ten chloritan když uschne umí za věci, to sem celkem čučel ... s vitaminem C já bych to nazval inteligentní výbušná směs, normální bomba když bouchne nadělá všude bordel... to ale jak bouchne tak ještě daleko okolo se nenajde živeho parazita :D ale je to dost nebezpečné !

Když jsem se tak zamyslel nad tou pubertou, tak je možne buď že jsem ji měl velice brzo velice krátce, nebo trvá spolu s mým celkově pomalým vývinem ale zase, to mam po otci, ten taky nevypadá nato kolik mu je skoro popírá svým stavem a kdyby nebyl vůl a poslouchal mě tak je v parádním stavu a minimálně 5-10 let déle... no takže těžko říct, opravdu už jsem vyzkoušel vše a díky chvílím strávených schován před okolím v internetě :D jsem měl stovky neli tisíce hodin co jsem zišťoval pátral a kopal se ven zte propasti do které jsem vletěl, měl jsem mnohem horší stav pár let zpět, totálně zanedbané přetížené celé tělo, jsem si jistý že kdybych tehda neobjevil vaporizaci, dneska už bych tu nebyl... došel jsem stím ksichtem do takových extrémů, že jsem měl na lícu bolák velikosti 50 kč !! Doto pulhuby opuchle a několik hodin to mokvalo a pulzovalo, tehdy jsem si řekl že to není už sranda, hojilo se to přes měsíc, já vím přesně co bych potřeboval jaké vyšetření všechno.. jenom jak přídu s tímto k doktorce... tak pokud mě odni neodvezou do blazince tak semi totálně vysměje nebo zkrátka doktoři bývaj takoví že ikdybych měl pravdu a věděl víc jak ona stejně to nepřizná kvůli autority a především dřiny na škole.. no takže tomu nechám volný průběh, kurec to sem zkoušel, na několikero způsobů.. možna že to chce jen třeba na 14 dnů vypnout odjet někam do lázní prostě do pohody... protože sem extrémně jak to říct, no prostě zajímám se oto co se děje, možná až moc, ale tak přece to je normální příde mi že špatně je ta apatie a lhostejnost ostatních.. došel jsem už dost daleko ve filozofování a někdy mě děsí jak lidé i studovaní mi nedovedou odpovědět a zkrátka jde vidět že tzv nemají argumentů...prvně když jsem to zistil bylo při odpovědi psychologa z drogové poradny která mu nejspíš pěkně dala zabrat a odepsal. Že na mou otázku mi nedovede odpovědět. Když jsem psal nedávno 5 doktorům kteří teda byli známí a zkušení v jedné fakultce.. celkem dost choulostivou otázku a chtěl jsem znát jejich názor na mms dodal jsem jim veškeré přesvědčivé důkazy... a nečekal jsem že ani jeden nezereaguje.. dyŤ tím dali pouze najevo svoji zbabělost... většinou lidé začnou oponovat třeba směšnými argumenty... ale oni nic... to sklopili hlavu a stydí se ? :D tak to totiž chápu, a kdo mlčí souhlasí. Chtěl bych vidět soudce čím by mi to obhájil... :) no to je ale zase mimo.

nechtěli by jste zorganizovat masivní celostátní kampaň s propagací mms ? Já se chystám na volby obejdu školy a před každou znich umístím natištěné info o mms... Kdyby tady někdo schopný pozišťoval od lidí z jakých části republiky jsou, tak si myslím že by se i mohlo najít pár i kdyby desítek jedinců co by obětovali pár kaček na tu propagaci a každy v určité části republiky, myslím že volby jsou ktomu idealní, osobně jsem tvrdě proti nim :D protože mi to připadá že lidi sou vadní a nesnesou být v pohodě klidu že to peklo potřebují protože jinak si nedovedu vysvětlit že pořád volí jedny a ty samé paznehty skoro 30 let vkuse se divím že naty tlamy maj žaludek a nervy :D a je uplně totálně jedno koho kdo se zvolí proč nebo jak... jediný kdo se jeví potencionálně sympaticky je teď z nezávislého pohledu ten Zeman ikdyž otom já prd vím a kdoví co má zalubem.. no ale nechme tak prozatím kmitá nato kolik mu je a jak je zhuntovaný, naprostý pitomec ze hulí tabák v době celé řady funkčních alternativ... alle jinač kalousek, sobotka, škromach, celá ta známá banda co se tam točí vté vládě furt z postu na post hlavně takový heger to toto jak se mohlo dostat do vlády.. nebo schwarzenberg naprostý trotl který má být v ústavu s pečovatelkou, to co předvádí v té sněmovně to je síla... člověk zedřený příde dom po 12tce a vidí tam hovado chrápat za 10x vyšší prachy a nejhorší čí prachy ?? No toho zedřeného jak já říkám OTROKA aaaah to je ale toby cely prostor netu nestačil nato co zrobili a pořád robí... jen nechápu že tu nevznikaj ve velkém atentátníci. Nechtěk mě vládo k tomu dohnat bo nesem blbec nato abyjste mě zastavili :D a jak málo ktomu chybí, stačila by informace třeba od policajtů trest, nebo eextrémní pokuta za něco či nějaka zdravotní zrada... a nedrží už mě nic tady :D ale pššššššt pak totiž vypadám na policajtech divně a blbě se vymlouvá a v mém vzhledu se velmi těžko přesvědčuje že jsem zdráv a zcela při smyslech :D ono ti šmíráci přede mě hodili celý štos těchto textu a to byli mnoooohem ostřejším sranda byla jak mi to četli :D:D to nezapomenu do konce života :D a asi ani oni :D


Mějte se dík za odpověď která mě zase upevnila na zemi a v názoru a vtom že fakt nesem magor :D zase říkam trochu no možna o krapatko víc ale muže zato VLÁDA :D je to zase dobre vtom že to je na koho svádět, ale než sem nato přišel že dááávno už není pravda že každy svého štěstí strůjce trvalo to moc dlooouho ale postupně jsem vždy došel od každého problému, k tomu že to znějakého důvodu způsobuje vláda, a nejde mi dohlavy proč... přece je logické že s poctivostí, férovostí a bez zlého úmyslu se jen tak dá prosperovat a fungovat... si přece nemohou myslet že to pude do nekonečna... nonic mějte se fajn ať zdraví slouží .. ja valim chrapat :D bo dneska sem vstřebal tolik iformací ještě že ta poslední je aspoň pozitivní :)

Kuuura toho je zas takový sloh, no boužel snažil jsem se co nejstručněji...


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Podle psaní jsi odněkud z Ostravska. Tedy taky moravák. Kontaktuj imejlem toho PALA. Adresu jeho fóra o parazitech jsem ti poslal. Myslím, že to bude hlavní příčina tvého problému. MMS není "všelék" a každý člověk je jiný. Potřebuje možná jiný přístup.

Jsi přemýšlivý člověk a máš slušný rozhled. Já mám fórum na http://bibleforum-net.9forum.biz/f1-zakladni-temata. Mrkni na to a pokud ti to něco řekne, napiš nám tam KRÁTCE nějaký postřeh. Ale ne na celou stránku A4. Dlouhé příspěvky se jen přeskáčou očima a myšlenky jsou jinde. Takže raději krátce, aby se to dalo lehce strávit.

No a co se týká doktorů, vědců atd. mám na ně podobný názor, jako občan Zeman na novináře a telku. Jsou dobří se zdravým rozumem a ti co sice mají nějaký diplom, ale nejsou k ničemu. Tam platí "chceš-li dlouho žít, CHRAŇ SE JICH" Nebudu rozebírat "vědecké" snahy geoinženýrů, neuroinženýrů a podobných s jejich chemtrajls a snahou ovládnout planetu, ale napíši jen maličkou moji zkušenost.
Po operaci srdce jsem (asi v koupelně v nemocnici) chytil pořádnou plíseň do nohy, odkud byly vzaty žíly na bypas. Celé chodidlo až po kotník. Interna, kožní, mastičky a patlajzy, nic nepomohlo. Nepomohla ani koupel v MMS. MMS jen kůži naleptalo a svědilo to ještě víc.
Nevím proč, ale napadlo mne, natřít postižené místo JODOVOU TINKTUROU. Během týdne byla noha fit a od té doby se nic podobného neopakovalo. Potom jsem se dočetl, že JODOVÁ TINKTURA je i proti plísní.
Jak to, že takovou základní věc nepoužil žádný doktor?
Další zkušenost mám se zánětem průdušek a plic vlivemj hliníku a dalších svinstev z chemtrajls. A zase. Jak to, že doktoři na interně se bojí něco takového i jen vyslovit?? Jakoby slovo CHEMTRAJLS bylo tabu. Stejný postoj pod vlivem vyšších zájmů kterým slouží, mají i k MMS.

Já tu kampaň o MMS vidím jako dráždění vzteklých psů. Tedy zbytečnou a marnou. Šalamoun v knize PŘÍSLOVÍ píše o moudrosti i o hlupácích. Ohledně té kampaně jsem vybral tento jeho text

Přísloví 23:9 Nedomlouvej hlupákovi, neboť pohrdne tvou prozíravou řečí.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Mládenci a dívky, našel jsem na netu několik adres na přípravek pro plnění želatinových tobolek. Vychází to na asi 350 Kč. Ale jak to od nich koupit?? Je to v angličtině, takže pro mne záhada. Neví si s tím někdo rady a nebo nezná něco takového u nás??

http://www.capsuleconnection.com/

Pro jistotu jsem napsal dotaz RIVALOVI na blešák.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

děda Slavík píše: ... Ale jak to od nich koupit?? ...
Chtěj za to 18 doláčů = cca 360 českých peněz, posílaj airmail a CR mají na seznamu zemí kam pošlou. Zboží se musí dát do koše a během procesu se člověk dozvá kolik bude zásilka stát před konečným objednáním.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Už jsem našel i prodej u nás. Nejlevnější je za 450 Kč.

http://www.aktivlife.cz/cz-detail-65035 ... 24-ks.html


Kluci, do toho.
zdenin
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: stř 02 čer 2010 9:11
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zdenin »

děda Slavík píše:Už jsem našel i prodej u nás. Nejlevnější je za 450 Kč.

http://www.aktivlife.cz/cz-detail-65035 ... 24-ks.html
Ahoj.
Zkuste na http://WWW.VEGATALISMUS.CZ Kapslovačka za 465.-Kč.
Zdraví Zdenek.


VeruV
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 06 kvě 2013 20:28
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od VeruV »

Dobry den,
prosim neporadil by mi nekdo,zda j lze bezpecne kombinovat lecbu MMS a kolonoidniho stribra? Pokud je napriklad chripka,je idealni pouzit oba postupy. Muze se to vlastne?

Dekujimoc za odpoved,
Veronika


zdenin
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: stř 02 čer 2010 9:11
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zdenin »

Slavek Krepelka píše:
děda Slavík píše: ... Ale jak to od nich koupit?? ...
Chtěj za to 18 doláčů = cca 360 českých peněz, posílaj airmail a CR mají na seznamu zemí kam pošlou. Zboží se musí dát do koše a během procesu se člověk dozvá kolik bude zásilka stát před konečným objednáním.

Ahoj, Slávek.
Kapslovačka za 465.-Kč na www.vegetalismus.cz
Ahoj Zdenek


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“