Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

brandosss píše:No ja by som z vysokými dávkami HOCIČOHO bol veľmi obozretný.
Jde o to, že mnohé dnešní normy v užívání vitamínů jsou silně podhodnoceny. Platí to nejen o vit. C nejlépe ve formě askorbátu, ale i vit. B a dle vlastních zkušeností i vit. E. Neboť dříve při nižších dávkách vit. E, k tomuto mému ověřenému výsledku nedošlo ani omylem. Zda je to záměr, nebo pouze nějaká pro všechny případy bezpečnostní pojistka farmacie, to již nechám stranou. Dle mě by k problémům mohlo dojít, pokud by se takové dávky užívali dlouhodobě, což je samozřejmě nesmysl, protože je potřeba toto užívat pouze omezenou dobu, nebo do doby, kdy se projeví nějaké vedlejší reakce. Jisté ale je, že dnešní potraviny jsou tak žalostné na zdroj vitamínů a minerálů, že by měly být tyto normy změněny a množství navýšeny. Třeba u Guarany (přírodní kofein) již k tomuto zřejmě asi došlo. Zatímco dříve se dávka v tabletě pohybovala kolem 240mg, což bylo směšně málo a bylo potřeba užít těch tablet více, aby to mělo efekt, dnes se vyrábějí bežně kolem 800 až 900mg, což ale zase může z některých lidí dělat zajíčky energizery :) Dle mě je tady optimální dávka 400mg na tabletu na cca půl dne. To je ale pouze příklad. Nikomu to tedy nevnucuji, jenom píši své praktické zkušenosti, čili pouze neteorizuji. Tím spíše, že znám více lidí, kteří již přede mnou tyto vyšší dávky vit. E vyzkoušeli a že by jim to nějak uškodilo to nemohu říci, spíše jim to také velmi prospělo, především v oblasti hojení. Ale správně uvádíš tu poznámku se selenem, který jsem neuvedl. Jenom doplním, že součásti vyšších dávek vit. E byla vždy i jedna tableta selenu (100mcg) v několika hodinovém časovém odstupu. Nicméně onen léčebný efekt přisuzuji jednoznačně větším dávkám vit. E.

BTW. Ono strašení kolem užívání vyšších dávek některých vitamínů mi přijde mnohdy stejné, jako hysterie kolem MMS / CDS. Na druhou stranu už se nikdo nepozastavuje nad tím, že třeba ony účinné látky v lécích jsou mnohdy citelně navyšovány a dostávají tak i mnohdy přívlastek Forte a že mají příbalové letáky možných vedlejších účinků popsané od shora až dolu, nad tím se již ale nikdo nepozastavuje, tím spíše, že se jedná o tělu cizí látku. Není tady něco špatně? :)


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

A ešte napríklad pozor na vysádzanie vysokých dávok kys. askorbovej (vit. C). Brával som asi týždeň vyššie dávky (asi okolo 10mg na deň), potom som zrazu zo dňa na deň prestal, keďže choroba mi prešla. Na ďalší deň som cítil, že v tele začína byť niečo zle a stále sa to zhoršovalo, veľmi sa mi zhoršil stav v ten deň, každý krok ma bolel (lepšie to neviem popísať), asi ma i pichalo v hlave, už si nepamätám, bolo to asi pred 6 rokmi. Ma napadlo, že možno telo je navyknuté na tie vysoké dávky už po jednom týždni (čo som myslel, že telo si navykne na vit. C až za dlhšiu dobu), a telo stále spotrebuvávalo toľko vitamínu C, koľko v tom tele už nemalo k dispozícii. Nedal som telu žiadny signál, že s jeho prísunom prestávam, a tým som ho uviedol do omylu. Tak som následne telu dodal trocha kyseliny askorbovej (vit. C) a hneď do 5 minút úľava a do asi hodiny bolo všetko v normále. Potom som ešte páru krát zobral nižšie dávky a bolo všetko OK. Tak možno to raz niekomu pomôže, že s vysádzaním niečoho radšej pomalšie ako zo dňa na deň, ak sa to berie troška dlhšie. Ja si odvtedy radšej dávam na to pozor. Pravdepodone sa toto všetko týka i iných vitamínov, hlavne vodorozpustných.


chicco
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 29 led 2013 10:41
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od chicco »

No,myslím že tohle souvisí se vším...i parazity-překyselený organizmus ,a další neduhy


tomas-kraluv-dvur
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 31 srp 2013 10:20
Dostal: 6 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od tomas-kraluv-dvur »

Pro Palo

Dobry den.

Na diskuzi http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 61#p121961 jste me byl doporucen ze by jste mi mohl poradit.

Je to silnejsi a tudiz brat mensi davku, nebo to je divny?

Dekuji za odpoved


HRY V HRÁCH JINÝCH HER.
KORKA
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 22 lis 2011 15:41
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od KORKA »

Dobrý večer všichni dobří lidičkové.Mám dotaz:Využívala jsem pastu Ivermectin podle rozpisu na vlasovce a teď jsem druhý den na hetrazanu.Problém je v tom,že mám teplotu 38,5,bolí mě celé tělo-nejvíce kyčel,bolest je nesnesitelná.ptám se,jestli pokračovat v kůře-zítra bych měla brát 1-1-1.Mám ubrat?


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Asi bych pokračovala, ale nezvyšovala bych dávku. Ten předpis nemusíš dodržovat úplně přesně, záleží na tom, jak se cítíš. Právě pro tyto případy, kdy dojde k reakci, se doporučuje, aby se začínalo opatrně. Myslím si, že i když vynecháš, dokud budeš mít horečku, nic se nestane, protože se imunitní systém (vysokou teplotou) sám postará o ničení parazitů.


KORKA
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: úte 22 lis 2011 15:41
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od KORKA »

Helo,děkuji Ti.KORKA.


Memphis333
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 lis 2012 9:18
Bydliště: Zlate Moravce
Dal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Memphis333 »

Kazdi tu o niecom inom ja zas uzvima kremelinu a robi to celkom dobre a zmizli mi tie biele skrvny pod nechtami.


marcca
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22 srp 2013 18:02
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marcca »

Zdravím Vás
ráda bych se zeptala zda někdo z Vás užíval hetrazan v kuse alespoň tři týdny-jak se doporučuje v příbalovém letáku?
Klidný den přeje Markéta


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Brala jsem ho tak dokonce 2x (znovu po 3 měsících). Ale stejně to nestačilo (protože jsem měla stále plasmodia, která brání vyčištění od vlasovců). Teprve po odstranění plasmodií pomocí kombinace kapek Joalis a MMS mi Hetrazan zabral - tentokrát jsem ho brala kratší dobu, ale vyšší dávky.


marcca
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22 srp 2013 18:02
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marcca »

Hezký den,
děkuji Vám Helo,já antih.užívám v průběhu necelého roku již po třetí.Užívám i joalisky, a také jsem půl roku užívala MMS1. Předtím jsem brala chlorellu-než mi došlo ,že je vlastně hodně bílkovinová,a že je tím možná taky tak trochu živím,ale zase na druhou stranu je tam dost chlorofylu a ten rádi ty mršky moc nemají.Poté jsem přešla na mladý ječmen a pak přišly na řadu schindeleho minerály.Tam efekt nastal celkem brzy.Najednou jsem měla pocit úlevy a za tři týdny velký detox.V té době jsem poznala co je jakoby mozková mlha, zánět pravého oka,ale zase mi zmizely parestezie na perifeiích.
Všechno se to jakoby nastěhovalo do pravé poloviny těla a právě zejména hlavy.Křemík na ně jistě má velký vliv.
Pak jsem zajela na přeměření první přeměření zátěží Dle měření na salvii jsem obdržela seznam zabírajíci necelou A4.
Po třičtvrtě roku je na seznamu plasmodium ,vlasovec a roupy.Roupy jsem snad už konečně udolala,uvidí se na přeměření.Ale vlasovcú a plasmodíí si myslím zase ještě užiju. Cítím je.Do kdy to bude trvat opravu nevím.Všechny zdravím. Markéta.


marcca
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22 srp 2013 18:02
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marcca »

Ahoj,
mohl by tu někdo ze své zkušenosti-pokud ji teda má, srovnat účinek schindelových minerálů s křemelinou?Ptám se protože, jak už jsem dříve psala, užívala jsem schindeláky a u nich jsem zaznamenala asi největší herxz.I když u MMS1 jsem si tím taky prošla a u antih.až po třetím kole užíváni 2,5 dílku ivermectinu několikrát za sebou ob den a hetrazanu 3x3 tbl denně taky.Jenže u schind.to bylo znatelnější.Ale spíš jsem se u nich bála jestli to nebyla spíš intoxikace hliníkem,ale zase by ho měl pobrat křemík, kterýho je v nich požehnaně. tehdy jsem slyšela lidi ,kteří na mě mluvili z blízka jako kdyby na mě mluvili z dálky.A jak už jsem psala nahrnulo se mi to všechno do hlavy. Memphis tu psal ,že po křemelině pociťuje praskání.To já pociťuju od doby co jsem brala schindel.m.Můžou to být paraziti - jak jsou křemíkem vysušováni?Nemůže to být třeba i odvápnění.Mohlo by MMS1 působit slabě kysele a tak si sahat v těle po minerálech? HCL si doplňuju, tak vstřebavát by se mi snad měl.Chystám se teď na tu křemelinu,takže mám zřejmě očekávat něco podobnýho?M


marcca
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22 srp 2013 18:02
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marcca »

Memphis promiň, to jsi nebyl Ty.M


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Tak jsem po půl roce zase dal 2* 600g Prazi. a dnes po třech dnech zase reakce jako prase :bhead: musel jsem zastavit auto a vystoupit protože jsem začal vidět tak rozmazaně že jsem se bál abych něco nevyvedl :bhead: a někomu neublížil :enaughty: vidění jsem měl jako když poleji okno vodou a pak se skrz něj dívám :shock: a hlava mně brněla no prostě hrůza :evil: docela mě po čase pomohl EFT. to je věc která mě vždycky dostala z nejhoršího :epray: ale pořád cítím takový vnitřní neklid :x nevím jestli je to reakce na to že jsem nějakému hajzlovi zatopil a nebo mě ten PRAZI. nedělá dobře :oops: on je prý silně neurotoxický :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Levamisol =ascaridil

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Pravděpodobně jeden z nejzajímavějších a nejopomíjenějších antiparasitik.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 27#p122727
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“