Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Ravennn
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26 zář 2013 20:29

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Ravennn »

Zdravím všechny,
mám dotaz na vaši hojnou komunitu a to jest, zda-li pak
někdo neví jaká hodnota má být - ta správná - na testovacích proužcích na
chlorooxid. Nikde sem to nemohl najít, dokonce ani v knize
samotné věnované MMS (vydání pro r. 2013). Neví někdo, jak
spolehlivě zjistit jestli se chloritan nestal koncentrovanějším než by měl?


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Sindo »

Ako zo myslíš?

"jestli se chloritan nestal koncentrovanějším než by měl?"


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Také všechny zdravím. Asi je pravděpodobné, že na můj dotaz už někde v nějakém vláknu odpověď je..neměla jsem ještě možnost vše přečíst. Je mi špatně když už jen beru lahvičky s MMS do ruky, když ucítím pach, zvedá se mi žaludek odporem. Ze začátku jsem to snášela lépe, teď čím dál, tím hůř. Nedá se říct, že by to byla klasická nevolnost z MMs, spíš odpor..našla jsem tedy možnost použití do tobolek
http://www.czmms.info/index.php/pouziti-kapsli
Bohužel se zde nepíše, jak tobolky užívat. Pokud ano, kde? Díky moc.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Arcone píše: Je mi špatně když už jen beru lahvičky s MMS do ruky, když ucítím pach, zvedá se mi žaludek odporem.
To, co popisuješ, je typická reakce organizmu, který Ti signalizuje, že začíná nestíhat po MMS "uklízet" a že bys měla snížit denní dávky. Takže by Ti nepomohlo žádné "obcházení" tak, abys MMS necítila - jenom bys toho do sebe "dostala" víc, ale nejspíš by ses rychle domohla zvracení a průjmu, od nichž by Ti pomohlo jenom přestat MMS brát.
Raději sniž výrazně dávku a nebo si udělej v braní přestávku, případně aktivuj chloritan něčím jiným.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Děkuju za odpověď. Jsem asi trochu netrpělivá, ale beru opravdu málo. Teď jsem měla přestávku - víc než týden v braní (předtím mi bylo špatně) . Dneska jsem chtěla zase začít, dala jsem si dvě kapky, pak jsem chtěla zase dvě ( po hodině) ale vše se ve mně příčilo. Myslíš, že i tak málo je pro mě moc..? Nebyla to vyloženě nevolnost, ale..


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Arcone píše: .... Je mi špatně když už jen beru lahvičky s MMS do ruky, když ucítím pach, zvedá se mi žaludek odporem.....
Nejsi zdaleka sama. Já bych ho už nespolkl. Ne, že bych to nedokázal skousnout, to zase jo, ale proč bych do sebe cpal něco, k čemu mám naprostý a spontání odpor?

Pořádně si srovnej v hlavě, co vlastně si chceš léčit a pak se podívej na škálu možností. MMS je pro spoustu lidí fajn na to co mají oni a na jejich náturu, ale zdaleka ne všem to sedí a ne všem nějak výrazně pomůže. Pokud se Ti dělá zle už při pomyšlení na MMS, tělo Ti říká: "Tohle ne", nebo minimálně: "Takhle ne". Pokud si dáš chvíli oraz, tak 14 dní, je velice pravděpodobné, že budeš celkem dobře snášet CDS. Léčivo pokud já vím musí sedět jak fyzicky, tak psychicky a pokud nesedí, nejde o léčení, ale o masochismus. Pokud má člověk reakci jak na chemoterapii, a to MMS velice dobře u někoho dokáže, je docela pošetilé si nalhávat, že jde pouze o Herxheimera. Tělo ví daleko líp jak "rozum", co u svědčí a co ne,
i když na to taky není naprosto spoleh. Na jedno spoleh ale je. Pokud si "tělo" něčeho moc žádá, dá se to ponejvíce svalovat na blbé zvyky a na nějaké breberky. Pokud něco hrubě odmítá, jako třeba skok ze skály, je dobré ze skály neskákat.

Pokud to tu projdeš zjistíš, že MMS2 je pro hodně lidí podstatně přijatelnější a má v mnoha případech i lepší výsledky než MMS. I to je možná cesta, ale těžko říct, když člověk nemá tuchu kde jseš a co Tě všecko trápí. Pokud nejsi na umření, pořádně se porozhlédni tady po fóru i na hodně dalších možností, protože ani MMS ani MMS2 není všemocné a je hodně jiných a minimálně stejně účinných přístupů k návratu do alespoň klinického stavu, kterému se říká zdraví.

Rozhodně bych se být tebou nesnažil za každou cenu se nutit do užívání něčeho, co Ti dělá takhle blbě jen při pohledu a asi i pomyšlení. Pokud na umření jsi, pak asi se zmiň o co jde a je to tu stejně anonymní, pokud bys měla pocit, že by nikdo neměl o tom vědět. Víš, ono to tajnůstkářství, které nám autority valí do makovic, je nám úpně k hovnu. Ono to hraje pro ně, ne pro nás. S tím systémem "Jen aby se nikdo nedozvěděl kromě autority" si totiž vyrážíme z ruky jedinnou možnost a to aby nám někdo jiný, kdo učinil nějaké zajímavé zkušenosti, nebo sám dohledal, mohl poradit a popřípadě i pomoct. Pak nezbývá než se buďto spoléhat na ofiko felčary a stát se hříčkou v jejich schématu, nebo si vše pozjišťovat a i vyžrat sami bez pomoci od druhých, kteří jsou a nebo byli ve stejné lodi. Sami nemáme šanci si vše naštudovat, vždy to vezme nějaký tým, protože: "Času je málo a voda stoupá". proto taky jsou takováto fóra. Nemoc není ostuda. Nemoc je průser. Proto je třeba se k ní stavět otevřeně, jak vnitřně, tak vně, jak fyzicky, tak psychicky.

Všelék v podobě nějaké pilule, nebo kapek neexistuje, a MMS v jakékoliv formě jím rozhodně taky není. Ve skutečnosti ani nikdy nikdo nedokázal, že MMS (a prakticky cokoliv jiného) něco léčí, protože nikdo nikdy nebyl a není schopen použít jednu jedinnou věc samotnou ať již s nesmírnou pomoci, nebo nebo naopak s nesmírnou zátěží psychických vlivů. Že pomáhá a to i velice je fakt, ale jak jsem už řekl, zdaleka ne každému. Nemá cenu se upínat na něco, co nám evidentně "nejede".

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Děkuju Slávkovi za vyčerpávající odpověď...:-). Já nejsem zřejmě nemocná, ale nějaké příznaky "nezdraví" asi mám. Byla mi zjištěna cysta v prsu a mívám stavy nočního pocení - nejsem v přechodu :-) . Četla jsem , že MMS nás (mimo uzdravení nemocných ) také pročistí a posílí imunitu - asi tak. Povzbudily mě dobré účinky MMS v mém okolí a rodině.


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

A ještě se chci zeptat - vím, že jsem asi udělala pitomost, přesto prosím hned nenadávejte..:-) - namíchala jsem si kys. citrónovou obyč. vodou z kohoutku a taky na zředění aktivovaných kapek jsem použila tuhle obyč. vodu...Velký průšvih..?


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:) já to dělám taky tak a je to v pohodě až na reakce z léčebné kůry :laugh: :ptrain: ale hodně mě to zkraje pomohlo :good:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Arcone píše: ... namíchala jsem si kys. citrónovou obyč. vodou z kohoutku a taky na zředění aktivovaných kapek jsem použila tuhle obyč. vodu...Velký průšvih..?
To není o nic větší průšvih než tu vodu pít a vařit z ní. Jinak na cysty jsem Ti (vám) něco přihodil sem http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=122819#p122819 Na vše o čem se zmiňuju jsou tu vlákna s docela fajn informacema.

S laskavým pozdravem, Sávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Díky moc


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »



jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Slavku, ja mam dost velky odpor k praci a aj tak ju musim vykonavat :-)

Odpor k MMS moze byt aj z inych pricin. Parazity su pomerne dokonale bytosti s dokonalym obrannym systemom.
Pri ich podrazdení chlordioxidom parazity mozu vyvolavat silny pocit nevolnosti a nechuti.
Po zbavení sa urcitych parazitov uz take negativne reakcie nenastavaju a uzivanie
MMS uz nieje take problemove. Taka je moja osobna skusenost.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jao píše: ... Parazity su pomerne dokonale bytosti s dokonalym obrannym systemom.
Pri ich podrazdení chlordioxidom parazity mozu vyvolavat silny pocit nevolnosti a nechuti.
Taky možný, co já vím :dknow:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Arcone píše:... beru opravdu málo. ... dala jsem si dvě kapky, pak jsem chtěla zase dvě ( po hodině) ale vše se ve mně příčilo.
Kde jsi přišla na to, že "dvě kapky každou hodinu" jsou málo??
V úplně původním způsobu braní MMS se začínalo první den jednou kapkou ráno a jednou kapkou večer!! Druhý den jedna ráno a dvě večer. Třetí den dvě ráno a když se nic nedělo, tak tři večer. A tou dobou už se zvýšila ostražitost, jestli lze zůstat na těch třech kapkách pár dní a nebo je potřeba se vrátit jenom ke dvěma ráno a dvěma nebo třem večer. Opatrným a postupným navyšováním o jednu kapku večer se mělo dojít až maximálně k dvakrát patnácti kapkám, dál už nenavyšovat a zůstat na nich zhruba měsíc.
Takže to Tvoje "málo" je prakticky polovina maximální denní dávky původního způsobu!
Potom se začaly propagovat jiné protokoly jako Klára a Super Klára, které vznikly v Africe pro zcela jiné podmínky - jako alternativa k jednorázovému podání maximální dávky. Tam pro to byl pádný důvod, protože se jednalo o probíhající malárii a podávalo se to černochovi, který se kvůli tomu dopotácel často i několik desítek kilometrů a stejně dlouhá cesta ho čekala nazpátek, přičemž bylo úplně jedno, že se cestou posrává za každým druhým keřem - hlavně že se zbavil malárie.
Sestra Klára si zavedla to podávání menších dávek v kratších intervalech proto, aby do pacienta dostala celou dávku postupně během jednoho dne - pak už se černoch většinou musel zase vracet.
Jenomže lidi nečtou všechno natož pak pozorně a už vůbec nad tím nepřemýšlejí, takže jak někde zahlédnou, že se něco "osvědčilo" a nebo že je to "lepší", tak po tom rovnou skočí aniž by je zajímalo, proč se to svědčilo a k čemu je to lepší.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“