Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Ještě jednou děkuji Slávkovi za téměř vědecký rozbor a také Cině - Cinovi..? za zajímavou metodu léčení, o které jsem neměla ponětí. Hezký den všem!


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Poota - já jsem začínala na jedné kapce, pak zvyšovala, pak přestala a znova začala. Chtěla jsem zkusit protokol 1000, který se doporučuje od akné , bolesti kloubů až po závratě..:-) viz: http://www.czmms.info/index.php/detailni-navody.
Je jasné, že někde je asi v mém přístupu chyba, ale pročíst zde kompletně veškerá vlákna není jednoduché. Řídila jsem se doporučeními samotného Humbla. Lidi čtou..:-) a snaží se i pozorně...Bylo by fajn mít ucelené informace na jednom místě.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Arcone píše:Bylo by fajn mít ucelené informace na jednom místě.
Moc fajn - a ještě lepší by bylo, kdyby tam byly zrovna ty informace, které člověk zrovna potřebuje :laugh:
Je naším neštěstím, že jsme výchovou vedeni k "návodům" - když máš tohle, tak vem tohle. Ona je i medicína postavená na postupu "nemoc -> lék", na tuhle chorobu je bílej prášek a na támhletu zase růžovej. Na tohle se bere jeden ráno a na támhleto třikrát denně po jídle.
Když se potom chceme léčit alternativně a "přírodně", tak nám tyhle návody chybějí. Když se nám dávkování nějakého prášku zdálo moc, tak jsme to řekli doktorovi a on nám "odborně" změnil dávkování "na míň". Pořád si nějak nemůžeme zvyknout, že se můžeme řídit rovnou vlastním názorem a že když se nám zdá, že je něčeho moc, tak si bez doktora rovnou můžeme brát míň. Že se máme spolehnout na to, co se nám snaží říct naše tělo, které je mnohem "chytřejší" než celá lékařská fakulta - stačí se naučit mu rozumět.
Na fórech si sdělujeme svoje poznatky a zkušenosti, ale přece jenom se neubráníme tomu, abychom tam nehledali i ty "návody", které se pak snažíme dodržovat. Támdleten píše, že mu na stejný problém zabralo deset kapek, tak si dám taky deset kapek - jenže ouha, mně to nepomohlo a tak bádám, jestli máme stejná kapátka a stejné ředění. A ona je chyba v tom, že já jsem jiný než ten támdleten a potřebuju něco jiného a nebo jinak.
Další nešvar, kterému nás naučili doktoři, je ten, že na všechny choroby jsou maximálně dva správné postupy - konzervativní neboli "práškama" a nebo radikální čili operací. Ve skutečnosti existuje vždycky větší množství metod a postupů, zvláště těch "alternativních", které se dají k vyléčení použít, takže je to spíš jenom o těch informacích, které by bylo tak krásné mít na jednom místě a pokud možno jenom ty, které opravdu "fungují".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:... pokud možno jenom ty, které opravdu "fungují".
:) ... přesně pro mne.
:) Arcona, podívej se na to sebeléčení z jiného úhle. My laici se tady domlouváme a vymejšlíme a zkoušíme a sháníme informace jak léčit věci, které "profíci" se všemi jejich možnostmi léčit "nedovedou" s tím, že mnohým z nás se podaří (a mnohým taky ne, to záleží). Je to ale šichta a je v tom hodně intuice a havně naprostá změna přístupu k sobě a konec konců i druhým. Buďto to člověku stojí za to se dost namáhat, nebo mu nezbývá než se osobně obrátit zpět na "experty". Spočítej si šance "profi nikdy" - versus - "sama nejspíš", s tím, že "profi nikdy" je velice snadné, zatímco "sama nejspíš" je dřina, no a pak se rozhodni kudy.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Já myslím, že kdybych se rozhodla pro cestu s klasickou medicínou, tak bych tu nebyla... Jen jsem se chtěla poradit, zda má někdo zkušenost s nevolností a s kapslemi...toť vše. Zdá se, že zde rozpoutávám širokou diskuzi..Kromě toho, sám Humble o sobě píše , cituji : "Mnoha lidem chuť a pach MMS nevadí, ale jsou takoví, kteří to nemohou vystát. Sám patřím k těm druhým." Takže to (jen uvažuji) nemusí být ani odpověď parazitů, ani přehnaným dávkováním. Pokud má člověk na vše přijít sám, nemusí se radit na fórech. Na druhou stranu, k čemu by pak byly..? Pomáhá nám to se vyvarovat chyb a najít vlastní řešení. Mnozí zde jsou velmi laskaví k začínajícím, někteří spíš budí dojem trochu pyšných "chytrých". Nejsem tu ale od toho, abych je soudila. To ať si každý zhodnotí sám. Každopádně díky všem za dobře míněné rady.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Každý jsme jiný a i ty naše problémy když napovrch jsou stejné, ve skutečnosti jsou něčím jiné. Proto si každý musí najít řešení podle své pořeby, aby to snesl a aby to fungovalo.
Já jsem začínal na osumnácti kapkách s kyselinou citronovou. Nijak mně to nevadilo. Dnes při pár kapkách se otřesu odporem. Proto když potřebuji, tak těch 25 kjapek v litru vody po hodinávh na celý den. Ale i tak musím přemáhat odpor a nechuť.


Kluci, do toho.
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Ano, určitě je to tak, ..dědo Slavíku..Díky.


roman9848
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 24 srp 2013 16:27
Bydliště: Slovensko
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od roman9848 »

Arcone, už si skúsila podľa tohto vlákna? http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2172
Užívať to neaktivované, tak ako píše Palo. No je to ako čistá voda, žiadny smrad ani nič podobné.
S pozdravom Roman.


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Díky, Romane, kouknu na to. Teď jsem to chvíli zkusila bez MMS, s doporučeními na derivační koupele a zvýšené dávky vit. C, ale MMS se jen tak nevzdám!! :-) Hezkej den!


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od early123 »

Arcone píše: ale MMS se jen tak nevzdám!! :-) Hezkej den!
Nevzdávaj sa,bol som chodiaca mŕtvola a pomohlo mi iba MMS, ostatné nestálo za nič.Pretože,ak máš v sebe plesne,prípadne jednobunkové živočíchy a inú nižšiu pliagu nič ich tak efektívne nezabije ako MMS.Samozrejme netýka sa to veľkých parazitov.Pre mňa je MMS,, Svätý Grál",mne pomohlo a to je rozhodujúce.Potom som prešiel na HCL +nejaká pečeňová očista a poviem ti pravdu,nikdy mi nebolo tak dobre ako teraz,fyzicky aj psychicky.Dokonca mám silné podozrenie,že som sa zmenil,aspń trochu :D aj psychicky,zdá sa mi,že som pokojnejší aj kľudnejší.Ver tomu,paraziti ovplyvnia ľudí aj psychicky/násilie,agresivita,nehorázna chuť na sladké atď./

Vieš čo jediné ľutujem?Že som nenašiel MMS oveľa skôr :( ,niektoré veci v mojom živote by dopadli úplne inak.

Všetko dobré s Tebou.


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Arcone »

Díky za povzbuzení Early!! Tvůj příběh má sílu. Ještě jsem se o očistu pomocí HCl nezajímala, někde jsem na to narazila, to je fakt, ale nic moc nevím. Budu se zajímat. Neznám příčinu svých potíží, které nejsou nějak veliké, jako možná byly ty tvoje. V Praze prý také někde zjišťují celkovou diagnosu včetně parazitů. ..Člověk chodí do práce, nějak nestíhá tak, jak by si přál, ale tohle je výzva -inspirace.


roman9848
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 24 srp 2013 16:27
Bydliště: Slovensko
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od roman9848 »

early123, to je presne ako píšeš. Človek ani nevie presne popísať, keď sa ho niekto spýta, že v čom ti to pomohlo. ... hmmm
Je to také celkové zlepšenie. Proste taký celkový stav organizmu.

Ja som vlastne ani nemal nejaké zdravotné problémy, až na alergiu, ktorú mám asi od polovice mája, tak dva mesiace to trvá.
Ja som najprv bral MMS2 chlornan vápennatý v tobolkách "0" asi tak do 3/4 plnené, poctivo tri týždne, každé dve hodiny po dobu 12-stich hodín každý deň.
A teraz každý deň 6 kvapiek chloritanu sodného do pohára do trochu vody a potom zalejem do plna a vypijem. A za 20 min. približne to isté spravím s HCl 4%, podľa palovho návodu. A je to super!!!

S pozdravom Roman.


Kendy
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31 črc 2013 6:45
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kendy »

Řekněte mně někdo, co dělám špatně, že vždy když začnu s MMS, tak mám pálivý průjem, co dělám proboha špatně, aby nedošlo k omylu, umím si dávky korigovat, nemám odpor k odéru MMS, dokonce se každou hoďku těším na kapku, ta hnačka není neudržitelná, ale to pálení je děsný, už jsem zkoušela kde co, nejdřív prostou vodu s citronem, potom večer sodu, abych nerušila účinky MMS, nakonec i Tepperweinku, také večer, šanku se bojím opakovat, protože z toho pálení jsem měla zadel do krve, nevíte co se mi děje v pajšlu?Předem díky za jakýkoliv nápad, protože já nepřestanu!


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kachna »

Kendy píše:...mám pálivý průjem, co dělám proboha špatně...
Kendy, možná neděláš nic špatně. Mám podobnou zkušenost, když jsem si dělala očistu jater - po epsomské soli jsem měla pořádný "průvan", který mi tak načal zádel, že to potom byla muka, pálilo a bolelo to jako čert. Napodruhé jsem to už nepodcenila - předem jsem si zadek pořádně promastila, po každém "vodopádu" opláchla vodou, zase namastila... Pak to prošlo bezbolestně a v klidu.
Kdyby ani tohle nepomohlo, napadá mě jen opačná cesta - začít s klystýry či výplachy střev, nejprve s malým množstvím MMS/CDS, postupně přidávat. Možná, že máš střeva nějak narušená ( kdo by taky neměl, když sníme kdeco a na vyprazdňování zase až tak nedbáme) a nejdřív musíš dát do pořádku je.
Tak ať to dobře dopadne!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
mixal11111
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11 říj 2013 9:42

stipanec od hmyzu

Příspěvek od mixal11111 »

Zdravim nieco ma postipalo nejaky hmyz do nohy, zostal mi cerveny flak asi 20 cm (bakterialna infekcia). Ten som preliecil gafrova mast plus antibiotika ale stale mi zostal po postipani maly cerveny flak (mierne zapaleny). Takze uz dva tyzdne mam problem s jednym stipancom bol som aj na krvnych testoch na boreliozu no este nie su hotove. Pomoze mi aj na takyto problem MMS? Dakujem za odpoved.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“