Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Sindo »

MMS si môžeš pripraviť aj pred odchodom do zamestnania do PETky.
Aktivuješ si osem kvapiek v poháriku, zaleješ vodou, preleješ do petky
a doplníš vodou na celkový obsah osem deci. Piješ po deci každú hodinu.

Odporúčam ti vlákno o HCl
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2308

tiež som to bral takto
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2172

alebo prejdi na CDS ľahko vyrobíš dľa návodu v tomto vlákne
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2172

tiež odporúčam prejdi si C- čko tu
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2404


aktaKP
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25 říj 2013 7:19

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od aktaKP »

Sindo píše:MMS si môžeš pripraviť aj pred odchodom do zamestnania do PETky. ...
Ďakujem pekne za radu. Kde mám potom ale istotu, koľko kvapiek v jednom deci vypijem? Teda že je to rozložené rovnomerne? Nerada by som si toho dala naraz viac a nedobehla v práci na wc :D
Ešte pre overenie - ak tomu dobre rozumiem, ak mám 10%tnú kyselinu citrónovú, tak aktivujem jednu kvapku piatimi kvapkami kyseliny citrónovej. Ale keďže mám kyselinu citrónovú v krištálikoch, ako ju mám zriediť s vodou? Teda tým myslím, koľko vody mám dať na jednu čajovú lyžičku kyseliny a teda koľko kyseliny mám zmiešať s vodou, aby som ju mohla použiť ako aktivátor. Ďakujem pekne.

Odkaz zkrácen. SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aktaKP píše: ... Ešte pre overenie - ak tomu dobre rozumiem, ak mám 10%tnú kyselinu citrónovú, tak aktivujem jednu kvapku piatimi kvapkami kyseliny citrónovej.
To je fajn.
aktaKP píše: Ale keďže mám kyselinu citrónovú v krištálikoch, ako ju mám zriediť s vodou? ....
Dej si řekněme 1ml krystalů do skleničky a zalej to 5ml vody. Taky můžeš hodit do sklenice zarovnanou žlíci krystalků a pět lžic vody. To je poměr "Humble speciál". S tím, jak to dělit přes den je tu informace několikrát. Třeba si pořiď kojeneckou flašku s gradováním a pij to z toho. Pokud nechceš, aby se ti v té kyselině citronové dělaly sople, kápni do namíchané kyseliny jednu kapku 3.5% HCl na cca 1 deci kyseliny.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Akta KP

Příspěvek od Sindo »

Či skončíš na vecku odporúčam skúšať cez voľné dni, sobota - nedeľa, alebo ako máš voľno.
Reakcie organizmu je lepšie skúšať doma. Pre mňa býval kritický tak tretí deň súvislého užívania,
to som zvyčajne uberal na dávkovaní. Začni na ôsmich kvapkách, a pár dní na nich zostaň, až
potom zvýš dávkovanie, neponáhľaj sa.


aktaKP
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25 říj 2013 7:19

Re: Akta KP

Příspěvek od aktaKP »

Sindo píše:Či skončíš na vecku odporúčam skúšať cez voľné dni, sobota - nedeľa, alebo ako máš voľno.
Reakcie organizmu je lepšie skúšať doma. Pre mňa býval kritický tak tretí deň súvislého užívania,
to som zvyčajne uberal na dávkovaní. Začni na ôsmich kvapkách, a pár dní na nich zostaň, až
potom zvýš dávkovanie, neponáhľaj sa.

Ďakujem za radu, len víkend je pre mňa žiaľ nepoužiteľný na začiatok, nakoľko nikdy nie som doma... Čiže horšia varianta, než byť v práci (tu je aspoň wc :laugh: ) A čo sa týka toho dávkovania, uvažovala som skôr začať na 1 kvapke a každú hodinu zvyšovať, tak ako som sa tu dočítala. Nie je to tak lepšie? Veď keď si dám 8 kvapiek hneď na začiatok, tak asi rovno skončím tam, kde aj kráľ chodí sám :D


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

aktaKP

Příspěvek od Sindo »

osem kvapiek do osem deci vody, a piješ deci vody každú hodinu, teda osem kvapiek za deň


aktaKP
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25 říj 2013 7:19

Re: aktaKP

Příspěvek od aktaKP »

Sindo píše:osem kvapiek do osem deci vody, a piješ deci vody každú hodinu, teda osem kvapiek za deň
Ďakujem za radu. Keď si takto aktivujem mms a dám ho povedzme do bežnej plastovej fľaše, bude o tých 8 hodín v poriadku? Teda zaujíma ma, či vydrží takto aktivované 8 hod., resp. ako dlho vydrží. Tiež ma zaujíma, ako dlho vydrží 10%ná kyselina citrónová (keď zmiešam kyselinu s vodou a mám ju v sklenenej fľaštičke v chladničke, ako dlho je použiteľná pre aktiváciu mms?) Napr. včera som si takto vytvorila kyselinu - môžem ju ešte dnes použiť na aktiváciu mms? Ďakujem pekne za odpovede. Čítam o tom už dlhšie, ale mám z toho v hlave pekný guláš...


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Hana Bláhová tvrdí, že u více lidí měřením zjistila, že nemá smysl aktivovat si MMS na celý den. Je potřeba vždy dělat čerstvou dávku.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Sindo »

Aktivovanie na celý deň dopredu je samozrejme horšia alternatíva
ako aktivovať pred užitím, ale ak si zamestnanec, a vo firme si
to nemôžeš dovoliť aktivovať každú hodinu inak to nepôjde, iba
si to pripraviť skôr. Zbytočné straty sa predsa dajú kompenzovať
uskladnením v chladničke mimo svetla, alebo pridáš jednu kvapku
naviac. Ja som to riešil dľa Pala takto:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2172
, teda samostatne chloritan, a po polhodine samostatne HCl.


aktaKP
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25 říj 2013 7:19

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od aktaKP »

Sindo píše:Aktivovanie na celý deň dopredu je samozrejme horšia alternatíva ...
Aktivovať mms v práci by som nejako vedela, ide mi skôr o to, ako dlho vydrží kyselina citrónová (keď už je rozpustená vo vode na 10%ný roztok) v stave, aby bola účinná a vedela aktivovať chloritan. Nerada by som sa otrávila, keby už bola kyselina neúčinná... Lebo nakvapkať do pohára je jedna vec a riešiť miešanie a prelievanie kyseliny vodou už druhá... na to už v práci čas nemám. Ďakujem za pomoc.

Citace zkrácena. SDK


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

aktaKP píše:.. ide mi skôr o to, ako dlho vydrží kyselina citrónová (keď už je rozpustená vo vode na 10%ný roztok) v stave, aby bola účinná a vedela aktivovať chloritan.
Účinná bude rozhodně déle, než vydrží "čistá" - po pár dnech se v ní objevuje něco jako, jako - no nic pěkného, popíšu to raději jako mléčně zbarvený rosol, který se dá odfitrovat. Předejít jeho tvorbě se dá přidáním kapky HCl do roztoku. Při použití kyseliny chlorovodíkové (HCl) pro aktivaci nejsou s trvanlivostí žádné problémy.
Výše doporučovaný postup, kdy se napřed pije jenom čistý naředěný chloritan a s menším časovým odstupem po něm jenom čistá naředěná kyselina chlorovodíková, řeší elegantně nejen aktivaci a trvanlivost přípravků, ale současně zlepšuje i složení trávicích šťáv v žaludku.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
linda1927
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24 říj 2013 15:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od linda1927 »

Ahojte, Máte niekto skusenosti s mms a depresiou?Vyliecil sa niekto s pomocou mms z depresie?Dakujem za odpovede


1marci
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: ned 10 lis 2013 21:46
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od 1marci »

ahoj všem,
už pár dní pročítám vaše forum a díky za něj, mám atopický ekzém na rukou, po nastudování a po informacích, které mi poslal Palo ( díky moc) půjdu do toho opatrně a pomalu. Ruce potřebuji, nevím jak bych jinak mohla pracovat.
Před 2 měsíci jsem začla používat Reishi a chtěla bych jí používat dál, ovšem kapsle jsou prý na prd....., takže si budu dělat svou- macerát.
Chci jen radu od vás zkušenějších, jestli mohu používat Reishi dál i při MMS? Samozřejmě dodržuji teď zdravé stravování-zásaditá strava-zeleninové a ovocné šťávy, odkyselování, PH už celkem dobrý,zítra budu mít výsledky z krevního vyšetření-jestli jsou játra a ledviny v pohodě.

Je možné kombinovat MMS a Nut?riBiotic, GSE Grapefruit Seed Extract, Liquid Concentrate ???

Marci


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Já MMS a GSE beru normálně v jeden den...ale dávám jsi min. 2h odstup.Zdá se mi ale, že nové GSE už není tak účinné jak bývalo když ještě bylo hořké. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

1marci píše:.. mám atopický ekzém na rukou, ...
Kromě alopatického způsobu, tedy braní různých léků a bylinek, můžeš zkusit i autopatii, která na atopický ekzém, stejně jako na spoustu dalších chronických a tedy "nevyléčitelných" chorob spolehlivě zabírá. Výhodou je, že se dá používat současně s jakoukoli jinou léčbou - navzájem se nijak neruší, protože autopatie pracuje na úplně odlišném principu.
Bližší najdeš na http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“