Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Těžko posoudit, jestli ty bolesti způsobují plasmodia, ale jestli v těch místech už nic jiného nemáš, tak pravděpodobně ano. Ta dávka MMS by měla spolu s informatiky stačit. Jediné, co mě napadá, je zkusit plazmový generátor (nebo zapper) s frekvencemi na plasmodia - na vivax frekvence jsou. Nevím, jak dlouho bereš informatika na plasmodia, ale pár měsíců to potrvá.
Jak to vypadá v kostech a kloubech? Pokud jsou plasmodia v kostech, tak se pořád šíří. Odtamtud je potřeba je dostat co nejdřív. Na to je Osteodren od Joalisu. (Nevím, jak je to s novými informatiky od HB, jestli má taky něco na kosti.) A na ledviny bereš informatika? Ty bolesti mohou být také reakce na léčbu.


Piotr
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 16 úno 2013 9:22
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Piotr »

No právě - těžko posoudit :) Palsmodia mám rozlezlé všude, mimo jiné jak si psala i v kostní dřeni, informatika na plasmodia hltám již cca 1 rok bez pauzy :( a co se týká kloubních a jiných drenů (včetně Osteodrenu, který jsem měl již pár lahviček), už jsem přestal sledovat co všechno mnou proteklo a stále protéká. Na ledviny jsem také již několikrát měl Joalis UrinoDren (ledviny a močové cesty), ale změny jsem nepozoroval, byť musím říct, že když se některé jonášovky trefí, dokážou se mnou pěkně začvičit :) Zatím stále držím a přečkávám, ale pomalu a jistě se začínám stáčet jinou cestou a hledám další možnosti co se dá "dělat" nebo "nedělat" aby si člověk ulevil.
Nad Zapperem přemýšlím již dlouho, moc se mi nechce do něj investovat, i když co mě stálo již všechno ostatní hodnotou mnohem převyšuje cenu zapperu popřípadě bych se podíval někde po centrech kde mají plasmu. Jinak, díky za reakci...


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Kombinace MMS a informatik je správná cesta, protože informatika je vyženou z míst, kam dáš dreny, a MMS přeruší jejich cyklus. To bych asi nevzdávala. Ale neškodí najít ještě něco dalšího, co ten proces urychlí. Taky možná zapřemýšlej o psychice, ledviny souvisí se strachem.


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Ahojte, snažil som sa kontaktovať p. Evu Knapcovú, ale číslo uvedené na http://www.zapper.cz/cs/detoxikacni-poradci je ale nedostupné. Skúšal som to číslo viac krát počas viacerých dní, ale stále je to číslo nedostupné. Pamätám sa, že Marlenka a Magnea ste u nej boli. Ako s ňou, prosím Vás, komunikujete? Prípadne ako si dohadujete stretnutia? Ďakujem.


Dušanbe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 04 říj 2012 12:43
Dal: 9 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Dušanbe »

ja som začal kávovým klystýrom čisťiť pečeň a mám po tele svrbiace vyrážky čo to znamená poradte dakujem.


miwa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12 lis 2013 19:49

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miwa »

Máte někdo zkušenost, jak nejlépe zlikvidovat parazity v hlavě a dutinách? Dcera má pocit provázku, který vede z krční uzliny přes dutinu nosu do hlavy, něco se tam protáhlo a nejde to ničím zlikvidovat. Naměřeny echinokoci, askaris a anisakis, neví se konkrétně co je v té dutině. Nyní má silně nateklou krční uzlinu a hlavu. Co dreny, jsou i na toto?
Chce zkusit půst, nechat potvory vyhladovět.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Praziquantel, albendazol a plazmový generátor nebo zapper s frekvencemi na naměřené parazity. Dreny na tyto parazity nefungují, ale je možné je použít jako doplněk.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Dušanbe píše:ja som začal kávovým klystýrom čisťiť pečeň a mám po tele svrbiace vyrážky čo to znamená poradte dakujem.
Řekla bych, že se tělo čistí přes kůži.


Matrix_One
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17 říj 2013 10:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Matrix_One »

Měl bych mít dotaz ohledně Praziquantelu. Všude se píše že je nutné ho zapíjet grepovou šťávou, jako kdyby bez toho byl tento lék nefunkční. Jen na stránkách výrobců a všeobecných databank informací o lécích se píše přesný opak:

"Grapefruit and grapefruit juice should be avoided throughout treatment. Grapefruit can increase serum levels of this product."

"Je potřeba se vyhnout grepům a grepovým šťávám po celou dobu léčby. Grapefruit může zvýšit sérové ​​hladiny tohoto produktu."

Nemůže to pak fungovat příliš nebezpečně ? Někteří lidé tu psali že jim tu po třítýdenní aplikaci začali šíleně padat vlasy apod. Anebo si tím jen výrobci hájí svůj příjem a nechtějí aby se účinnost zvyšovala na úkor snížených dávek a tím pádem jejich zisků ?


Carlos
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 07 pro 2013 23:51
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Carlos »

Dobrý večer,
tohle fórum mě přivedlo na cestu MMS a došel jsem až k paní Bláhové a k parazitům. Má partnerka bojuje dlouhodobě s nemocí, dvakrát po operaci střev, neustálé ztráty řeči, koordinace, vědomí. Když jsem ji poznal, byla na tom hodně špatně. Přestala zvládat potravu, nakonec přišlo i znovu na berle a strachy jsem trnul, jestli ji zase sousedka nenajde na chodbě v bezvědomí. Před lety ztratila 30 kilogramů váhy, nyní po velkých dávkách kortikoidů se váha šplhá neuvěřitelně rychle nahoru, k tomu otoky, zadržování vody, velmi silné alergické projevy s možností otoku sliznic v krku, dušením atd. Partnerku jsem nakonec přestěhoval k sobě a když už přestala zvládat horečky, nosil jsem ji na záchod, krmil ji, přišel jsem na MMS. Nechtěla do nemocnice, po těch letech se ji ani nedivím. Začal jsem ji ho aplikovat a podařilo se. Pak se stav zase zhoršil a došli jsme až k parazitům. Od pani Bláhové jsme dostali první rady, jak na tyto příšerky v těle a kontakt na Radku Skrčenou, která je detoxikačním poradcem v Praze. Teď už má partnerka za sebou celou antiparazitickou kůru, Praziquantal, Albendazol, Ivermectin a Hetrazan. Oba jsme byli překvapeni, co vše se může v těle usadit a žít. Ja jsem nyní v polovině kůry. Paní Radka mě frekvenční terapii zbavila zlatého stafylocoka, to bylo okamžitě energie! :P Společně oba nyní docházíme na plazmu k paní Michálkové do Biorezony, partnerka má patogeny usazeny i v kostech a v mozku, tam prý nic jiného než plazma nezabere. Máme za sebou první plazmování a na partnerce je znát příliv energie. Nedokážete si ani představit tu radost, jakou mám! Až jsem to musel napsat a poděkovat. Dík patří oběma dámám, které nám pomáhají a samozřejmě účastníkům tohoto fóra! Díky moc! Přikládám i kontakt na obě dámy, když by někdo potřeboval. Jinak paní Michálková pořádá seminář o plazmování, když by se chtěl někdo dozvědět více, dopolední část je zdarma, pozvánka je myslím na webu, jen je potřeba se přihlásit.

http://www.leceniradka.cz/
http://www.biorezona.cz/


slunickoorlice
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03 lis 2013 12:06
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 100 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od slunickoorlice »

Matrix_One píše:Měl bych mít dotaz ohledně Praziquantelu. Všude se píše že je nutné ho zapíjet grepovou šťávou, jako kdyby bez toho byl tento lék nefunkční. Jen na stránkách výrobců a všeobecných databank informací o lécích se píše přesný opak:

"Grapefruit and grapefruit juice should be avoided throughout treatment. Grapefruit can increase serum levels of this product."

"Je potřeba se vyhnout grepům a grepovým šťávám po celou dobu léčby. Grapefruit může zvýšit sérové ​​hladiny tohoto produktu."
KTERÉHO PRODUKTU KONKRÉTNĚ? Praziqu?? Já našla tohle: V předchozích studiích Baileyho tým prokázal, že grepová šťáva účinnost určitých léků naopak i zesiluje. To může u některých pacientů, přestože nepřekročí předepsané dávky těchto léků, vést až k intoxikaci. Je tomu tak proto, že v grepu jsou obsaženy furokumariny a flavonoidy, které mají silné inhibiční účinky na cytochromový enzym P450 3A4 (CYP 3A4) a glykoprotein P. Důsledkem výše zmíněné skutečnosti bylo zavedení varující informace na obaly léků o nežádoucích interakcích mezi grepovou šťávou a dotyčným lékem. Podstata biologického mechanismus zesilujícího účinku je však jiná než jaká je u blokování OATP1A2.
http://www.ctpp.cz/cze/article/117-ovoc ... -leku.html


Slovy můžeš zatajit co chceš, skutky tě prozradí
emoto
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 30 bře 2013 13:21

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od emoto »

Zapíjení grepovou šťávou zvyšuje účinnost praziquantelu a lépe se pak vstřebává.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Matrix_One píše:Někteří lidé tu psali že jim tu po třítýdenní aplikaci začali šíleně padat vlasy apod.
Vlasy padají po Albendazolu, když se užívá nepřetržitě déle než 14 dnů.


Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Martin z KE »

Zdravim,
Chcem sa opytat, ako dlho sa moze uzivat caj proti parazitom zlozeny z tychto rastlin v rovnakom pomere:
palina pravá
koreňa horca žltého
zemežlč
yzop
kôra krušiny
vratič
Uzivat to planujem rano a vecer, zapar z 1 lyzice.
Ma niekto skusenosti s touto bylinnou zmesou ? Naprikald taky vratic sa uz velmi na vnutorne pouzitie neodporuca.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Martin z KE píše: Ma niekto skusenosti s touto bylinnou zmesou ? Naprikald taky vratic sa uz velmi na vnutorne pouzitie neodporuca.
tento čaj som pila, má užasne účinky, pozbieral ma z najhoršieho,a vela ludi si ho chvali, ktorým ho poradím. niektorym porieši paraziti ale niektorí musime aj atp brat.
Ale určite tuto zmes kludne pi a ako gratis máš istotu, že ti polieči aj pečeň ;)
vsetky čaje su totiž na choru pečen. Ja ju mam vraj ako novorodenec :)
Ma sa piť 3 tyzdne, ale bez vratiča.
Potom pauza tyzden a potom zas. Ja davam len KL , lebo je na moju vahu dost silný.
Síce ho doporucuju detom, ale sladit a len počas 3dní. Ale my dospelaci možme dlhšie.
Ked si z KE, tak bylinkarka na Hrnčiarskej ho pozna, namieša ti ho :D
:bye:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“