Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
beluška
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 pro 2013 21:13
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od beluška »

četla jsem, mám i novou knihu od Humbla, meilovala jsem si s paní Bláhovou..Ale jak říkám, napsat se dá cokoli..


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

V tom případě ti nezbývá, jenom to vyzkoušet na sobě a přesvědčit se sama. :)
To, že ti začalo být blbě, znamená, že máš ubrat na dávkování. V knize to máš dopodrobna vysvětleno, tady ti nikdo něřekne nic víc.


beluška
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 pro 2013 21:13
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od beluška »

V knize je 8x denně 3 kapky, já jsem po týdnu zkončila na 4x3kapky..No zabít nebo zmrzačit se nehci..Vás neodrazuje, co pijete? co je na těch lahvích napsáno, neříkejte, že jste to bez obav užívala? Co když v těch lahvích je něco jiného, jak zjistím, že mám to, co jsem si objednala? Jak to, že mi nikdo neporadí, koho se mám zeptat, doktora? haha to zkončím ještě na psychiatri


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

beluška píše: Co když v těch lahvích je něco jiného, jak zjistím, že mám to, co jsem si objednala? Jak to, že mi nikdo neporadí, ..
Máš pravdu, že napsat se dá cokoli - a je to vidět hlavně na Internetu. A u každičké věci tam najdeš pro i proti.
Takže záleží jenom na Tobě, čemu z toho budeš věřit a čemu ne.
Mám dojem, že právě tohle je Tvůj největší problém - nejspíš jsi zvyklá poslouchat nějakou autoritu.
Doktoři Tě zřejmě příliš nenadchli a tak si hledáš něco místo nich.
Jako příklad - chytla ses toho, že Humble píše 8x3 kapky, ale už ses nechytla toho, že kdekdo včetně mně píše "začít malými dávkami a velice pozvolna a opatrně navyšovat, při známkách nevolnosti nebo nechuti dávku snížit a pár dní na ní setrvat".
Ohledně toho, cos koupila a jestli je to opravdu to správné - podívej se do vlákna "MMS - Základní informace a příprava roztoku" http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=1006
Tam se dočteš, jak si ověřit pravost chloritanu a spoustu dalších užitečných věcí - záleží jenom na Tobě, jak si to v hlavě srovnáš.
A ještě něco - popisuješ svoje potíže a taky to, že všechna vyšetření jsou v pořádku, což tady už popisovalo víc lidí. U nich to pokračovalo většinou tak, že doktoři usoudili, že je to buď dědičné a nebo to má psychické příčiny - je zajímavé, že pokud se z toho někdo vyhrabal, tak nikdy ne s pomocí psychiatra, ale většinou očistami, změnou stravy a případně i bojem s parazity.
Nehledej, jakou máš nemoc a jaký lék je na ni!
Žiješ takovým způsobem, že Tvoje tělo už nedokáže vyrovnat jeho nepravosti, což se projevuje Tvými potížemi. Vyčisti si tělo a srovnej si svou duši a nic z toho už nezanášej žádnou špínou - a budeš zdravá a v pohodě.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

beluška píše: ... Jak to, že mi nikdo neporadí, koho se mám zeptat, doktora?
Drahá Beluško,
Kyselina chlorovodíková (HCl) má na flašce taky napsáno, že jde o silnou žíravinu. Aj na sobě může mít pirátský znak. Je dokonce v patřičné koncenraci daleko silnější žíravinou, než celé MMS. Přitom Ti ji produkuje Tvé vlastní tělo. Ono to není o tom, co je a co není žíravina. Tou je vše, u čeho lze naměřit jiné pH než 7. I tvá krev má pH nějakých 7.35 a je tedy technicky řečeno žíravinou, nemluvě i Tvých slinách. Totéž se týče všech léků a dokonce i pitné vody. Až se dozvíš, že pitná voda je desinfikována dnes už prakticky všude právě MMS, tedy chloritanem sodným, snad se Ti uleví. Podstatná je koncentrace "žíravé" látky v roztoku a ta je u MMS hluboko pod úrovní, kdy by něco v těle nějak patologicky žrala.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
beluška
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 pro 2013 21:13
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od beluška »

ohledně užívání , jsem psala, že jsem začala půl kapky, další dny jednu, pak dvě a poslední den jsem měla 4x3kapky(celkem 8 dnů) a pak jsem toho nechala po týdnu. Špatně mi nebylo, jen na konci jsem cítila takové pálení-škrábaní v krku..


beluška
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 pro 2013 21:13
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od beluška »

ohledně přípravy mms, jsou tam staré info. já jsem užívala 1 kpku. chloritanu sodného a 1 kpku. kys. chlorovodíkové...1:1


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

beluška píše:ohledně užívání , ... Špatně mi nebylo, jen na konci jsem cítila takové pálení-škrábaní v krku..
Ahoj Beluško, začala jsi dobře a ta mírná reakce mohla svědčit právě o tom, že MMS začíná účinkovat. To bys měla považovat za velmi pozitivní zprávu a být ráda, že se něco děje. Pokud bys opravdu podle výsledků různých vyšetření byla tak zdravá, jak Ti tvrdí doktoři, pak by Tvoje reakce na MMS nebyla žádná. Zdravý člověk snese hodně vysoké dávky MMS bez znatelných reakcí. Skončila jsi brzo, lépe by bylo pokračovat víckrát denně v menších dávkách: 8x 1kap. několik dní, pak zvýšit na 8x 1,5kap. atd, až to půjde na 8x 3kap. Dál už nezvyšovat, ale vydržet delší dobu, aspoň tři týdny, raději víc. Zkus si co nejvíc vláken projít, najdeš mnoho osobních zkušeností uživatelů MMS, jsou popsány i všemožné chyby v užívání. Najdi si také "29 důvodů proč nezabírá MMS" (v tomto vlákně na str. 159) a přidej 30. důvod: MMS nesmí na světlo! Pak si třeba bez obav vyzkoušíš i docela příjemnou neaktivovanou formu užívání MMS: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2172 , které několik z nás dává přednost, nebo ji alespoň sem tam kombinujeme s jiným používáním. Držím palce.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Haanice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pát 27 led 2012 16:00
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Haanice »

SOS prosba o pomocnou radu!

Prosím Vás, najde se tu někdo, kdo by mi poradil užitím MMS u nádoru? Strýci dnes diagnostikovali zhoubný nádor na jícnu, který zasáhl už i plíce a já nevím, co všechno. Dokonce už ho posílají rovnou domů, že to nemá cenu. Ač strýc nepatří k bytostem komunikativním a předpokládám, že ani věřícím na altertnativní léčbu, já zkušenost s MMS mám, tedy MMS2 a letitiý ekzém. Vš je pryč a MMS2 užívám při každém problému. Tady už je ale potřeba i MMS roztok a s tím nemám zkušenosti žádné. Knihu J. Humbla jsem sice četla, ale už je to dlouho a nevzpomenu si. Tady je potřeba začít jednat rychle, takže vás moc prosím, jak se postupuje v tomto nejhorším případě? Jaké je dávkování a kde vůbec MMS seženu? Moc děkuju!


qwido007
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21 led 2014 11:17

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od qwido007 »

Rozmislam o uzivani MMS, mam nejake zdravotne problemy a vyzera to v celku dobre. Len mam strach co to urobi. Citam aj clanky ktore to podporuju aj ktore su proti. Vie sa mi prosim niekto k tomu vyjadrit. napr. Dnes som nasiel toto http://www.ntic.sk/doc/lekarnik%20MMS.pdf


biglevand
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21 led 2014 14:07

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od biglevand »

Muzete zde nekdo napsat konretni jablecny most(znacka, odkaz apod.), nebo jiny ktery nesnizi ucinnost MMS1, nikde sem tohle nenasel


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

qwido007 píše:Rozmislam
Tož nerozmýšlaj a čti. Těhto informací tu máš hafo. Odkaz, který jsi uvedl, je bezcenný. Pokud se skuteční profící totiž do něčeho pustí, první a zásadní věc je dávat odkazy. Že se po MMS někomu udělalo blbě a dostal hnačku najdeš i v informacích tady a hlavně proč. Najdeš zde i informace o selhání obliček a mnohem víc a hádám to máš tak na půl roku čtení. Nebuď línej.

S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
mahatma

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od mahatma »

presne ako píše Slávek... treba prečítať skúsenosti čo sú tu popísané a rozhodnúť sa...pri rozumnom použití MMS nemá ako poškodiť zdravie


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Zhoršuje se mi po MMS(3k.chloritan sodný+3kkyseliny citronové 50%, 8xdenně) to pískání v hlavě,jak jsem psal ve vedlejším vlákně. Je silnější a má jiný zvuk-protivnější, vlezlejší. Beru MMS třetí týden. Průjmy mi ani tak moc nevadí, jsou slabší a nepravidelně,ale to zvýšení pískání mě znervozňuje. Co když...? Před tím mě na pravé části temene občas něco lehce zabolelo, včera mě ale tak zabolela hlava,že ve mě hodně hrklo. Trvalo to asi 5vteřin a zmizelo to. (Bylo to po večeři a měl jsem pak ještě dost zmrzliny se šlehačkou-zahuštění krve...?)
MMS věřím. Mluvil jsem s několika lidmi, kterým to pomohlo. V diskusích čtu moc pozitivních výsledků. Zatím na sobě ale necítím žádnou změnu k lepšímu,spíš horší. Dnes jsem raději snížil dávku na 2+2/hod. Co myslíte? Co poradíte? Mám pokračovat? Přerušit? Aby info bylo komletní:Chloritan i citronovku mám z mms-kapky.cz. později jsem na ně četl na ,,oficiálním webu nějaké špatné věci, tak jsem si chloritan objednal s knížkama o MMS na czchem.cz. Připadá mi stejný.

Edit: smazána zbytečná citace - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Kov píše: Zatím na sobě ale necítím žádnou změnu k lepšímu,spíš horší.
Tomu se nemůžeš divit - do celkem poklidného stavu, který Ti způsoboval jen určité potíže, jsi začal dost "bezohledně" vrtat a zabíjet svoje spokojené podnájemníky. To se jim vůbec nelíbí a navíc z nich vzniká značné množství odpadu, který se projevuje zvětšením tvých potíží.
Zkus vyrábět méně odpadu menšími denními dávkami a Tvoje tělo ten odpad bude mít možnost snáze vylučovat - správná trvalá denní dávka je taková, která Ti potíže nezvyšuje. Ovšem počítej s tím, že "léčení" bude trvat poněkud déle, ale snad nikam nespěcháš.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“