Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
jsedlak
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28 led 2014 15:51

Funguje?

Příspěvek od jsedlak »

Zdravim, chci se tak trosku zeptat na vase zkusenosti, vim, ze je to urcite hodne individualni, ale...
MMS dnes beru tretim dnem a nic zasadniho se nedeje ani necitim nic zvlastniho. Boli me z nej trochu hlava a citim, ze ve strevech se neco deje. Ale prujem nemam. Pritom si myslim, ze davkovani je docela poctivy :)
Prvni den:
Po sobe jdoucich 10 hodin jsem si kazdou hodinu dal jednu, dve a nakonec 3 kapky (plus aktivator)
Druhy den:
Kazdou hodinu 3-5 kapek, 9x.
Treti den
KAzdou hodinu 4-5 kapek, zatim asi 5x.

Mam davky porad zvysovat? Nebo mam vydrzet opravdu tri tydny pri techto davkach?

Diky za rady.

Jakub

:idea: Nezakládej kvůli dotazu nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Když budeš zvyšovat, tak se té sr.čky určitě dočkáš - a možná, že se jí dočkáš i když jenom setrváš na dosavadní. Ono to většinou trvá právě ty tři dny, než se dosáhne takové hladiny toxinů, aby se projevila stejně jako otrava.
Moje rada - buď rád, že máš dojem že se nic neděje a raději na pár dní uber, aby se nedělo i dál.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Poota-dík za odpověď. Nikam samozřejmě nepospíchám. Snížím dávku,ale vydržím. Prostě tomu věřím. S menšími obtížemi jsem počítal,ale o Tinnitu,(zvuky v hlavě či v uchu) v souvilosti s MMS nikde nic není. Přitom jen já znám osobně 6 lidí, kteří na to trpí. Ovšem ta bolest co mi projela včera hlavou, ta mě vystrašila hodně-už jsem tušil nějakou mozkovou příhodu či tak něco.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

To se jen paraziti schovali na nedostupné místo, ...mně se něco podobného stalo po antihelmintikách.Jinak tinitus je téměř ve všech případech způsoben parazity a proto oficiální medicína tinitus neumí vůbec léčít...no prostě proto, že paraziti u lidí ani ,,nejsou,, a když tak, sem tam nějaká střevní tasemnice. :bhead: M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Kov píše:...... S menšími obtížemi jsem počítal,ale o Tinnitu,(zvuky v hlavě či v uchu) v souvilosti s MMS nikde nic není. Přitom jen já znám osobně 6 lidí, kteří na to trpí. ...
Ahojky,
tinitusem trpí hodně lidí a i já mám dojem že za tím jsou ti prevíti paraziti-grrr
Nevím jestli ti to zabere?
Když mě začne pískat v uchu nebo obou tak prstem silně na pár vteřin zatlačím na ten malý spodní lalůček ucha zespodu k hlavě. Jako bych jej chtěl vtlačit do ucha a rychle pustím !!!
Když nezabere tak ještě několikrát, ale u mne to vždy - ten zvuk, nejpozději do 5-ti stisků odezněl....
Za zkoušku nic nedáš ;)
Vydržať
H.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Bohužel tinitus je opravdu velký problém... i pro alternativní léčbu.Třeba H.Bláhová píše, že se podaří úplně odstranit ani ne v 50% případů.Já bohužel taky ještě nezvítězil...a to s ním bojuju víc než 2. roky...zbývá mi vyzkoušet plasma a kryokomora.Musím ale říci, že antihelmintika u mne problém jen vygradovaly... občas mne to totiž otravovalo i předtím.Vidím to tak, že předtím měli paraziti u mne v uchu pouze ,,poředsunutou hlídku,, no a po antihelmintikách se tam nastěhovala celá armáda.Zdarec


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
rhapsody1
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 03 led 2013 22:49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od rhapsody1 »

Zdravim, pisal som uz asi pred rokom (dlhorocne problemy s dutinami, sopel hlien), ze chcem zacat s MMS, ale bol to velky respekt s tym zacat.
Na FB stranke som nasiel skupinu ohladom CDS2.(chloritan sodny + hydrotensiran sodny). CDS2 som pil cca 2 mesiace a to v koncrentraciach 100ppm ale absolutne nic sa neudialo.
V tej skupine ohladom CDS2 velmi odsudzuju MMS, ze je to skodlivejsie ako CDS2 a ze CDS2 sa da pit v ovela vacsich koncentraciach..no moja skusenost ze nic mi nepomohlo..Vraj pri vytvarani MMS prebieha strasne vela vedlajsich reakcii a clovek ma v tele rozny bordel..Ako to teda je..su tie vedlajsie produkty skodlive ? (niekde som cital ze prave aj tie vedlajsie produkty robia z MMS ucinejsiu zbran ale aj tak nie je to skodlivejeise ako CDS2 ? ) Dakujem.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

čti stránky Jima Hubla,tam je vše popsané a na CDS2 zapomeň.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Rhapsody, já doporučuji nový způsob CDH, je tu v jiném vláknu, na str. 2 je ofocené pojednávání z Nové Regeny.


linda1927
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24 říj 2013 15:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od linda1927 »

Zdravim vsetkych, mam otazku: ma niekto z vas skusenosti s MMS pri skleroze multiplex - roztrousene skleroze?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Lindo, na českých stránkách jsem o tom nečetla, ale myslím, že v knize J. Humbla ten případ je a i na přednášce loni se o nečem takovém mluvilo. Jestli chceš, podívám se ti o víkendu do knihy a dám vědět. Dnes nebudu mít čas.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj Lindo.Já mám RS a začal jsem se dávat do kupy i pomocí MMS na jaře 2011...pojednává o tom mnoho mých příspěvků...tak jsi je pročti.Problém ale je, že každá RS je jiná...bude to tím, že doktoři nás házejí do jednoho pytle i když máme třeba různé nemoci, ale oni je nedokážou rozlišit.Proto každá RS reaguje na standartní mudro,,logickou,, léčbu jinak a u alternativy je to obdobné.Mne osobně MMS a vůbec alternativa pořádně pomohla a žiju zase solidní život.Drobné problémy sice občas jsou, ale vůbec se to nedá srovnat s tím co bylo v letech 2008-jaro 2011.Nejvíc mi pomohlo MMS a nakoplo mne k další detoxikaci...chce to ale komplexní přístup...v prvé řadě se zamyslet nad svým dřívějším životem, ono se zbůhdarma neříka, že ,,každý jsi za svou nemoc může sám...no a třeba začít s MMS /mně se osvědčilo klasické MMS1 aktivované citronovou štávou/, CDS a MMS 2 se mi vůbec neosvědčilo.Dále jsem jsi koupil zapper...to je dobrá věc, no a jedu klasicky...životospráva,očisty,doplnování minerálů,vitamínů,bylinky atd.K doktorům nechodím...stejně jenom lžou a nemají mi co nabídnout.Vůbec je medicína plná lží a polopravd a je to bohužel jen hnusný byznys a neurologie je toho zářným příkladem...tam pomoc raději nehledej :bhead: ..... :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

linda1927 píše:Zdravim vsetkych, mam otazku: ma niekto z vas skusenosti s MMS pri skleroze multiplex - roztrousene skleroze?
Zdravím Lindo,
dělám dvě RS. Paní 40 let a pán 73 let.
MMS kus práce udělá, ale skutečná podstata problému je v blokacích CNS a mozku (budeš mít všude nadlimitní množství olova a rtuti. Odtud je nutné začít. Je také třeba opravit poškozená nervová vedení. Není to nic složitého ani drahého. Pouze to déle trvá, tak 3-4 měsíce....
Batles :D


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

poota píše:
Kov píše: Zatím na sobě ale necítím žádnou změnu k lepšímu,spíš horší.
Tomu se nemůžeš divit -
Tak jsem začal čtvrtý týden mojí léčby MMS. Křečáky jsou spíš horší,tinitus,jak jsem psal výš, taky. Ruce mám studené víc než obvykle,rukavice nosím i při +5st. a stejně jsou studené. Celkově se musím hodně oblíkat nebo je mi pořád zima. Vyměnil jsem kys.citronovou za 4%-ní solnou. Je to na zažívání daleko lepší. Nevím, jestli má cenu pokračovat dál jen s MMS nebo přejít na antiparazitní kůru. Nic o těch přípravcích nevím. Má to nějaké vedlejší účinky? Je to bezpečné? (Když o tom nic nevím, sám bych si to určitě nedávkoval)
albendazol 10mg/1kg
praziqantel 3 mg/1kg
ivermectin 0,33mg/1kg


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Rukavice ti nepomohou...chce to povzbudit krevní kapiláry.Mně se osvědčil Gingo biloba a ještě více kajenský pepř...normálně natobolkuju a dám při snídani...ale kdo nemá čistý střevní trakt od parazitů, bude mít bouřlivé reakce...ještě horší než po MMS.Jinak všechny tvé problémy ukazují na parazity...MMS bych určitě nevysazoval, chce to jenom čas.Ohledně antihelmintik jsi zajdi za nějakým dobrým poradcem, aspoň budeš vědět s čím v sobě máš ,,tu čest,,. :)


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“