Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
ADS
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10 úno 2014 16:19

Sluneční alergie

Příspěvek od ADS »

Zajímalo by mě, jestli MMS dokáže vyléčit Sluneční alergii nebo zmírnit. Děkuji za odpověď.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Sluneční alergie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ADS píše:Zajímalo by mě, jestli MMS dokáže vyléčit Sluneční alergii nebo zmírnit. Děkuji za odpověď.
Skoro bych si dovolil tvrdit, že alergie na slunce je velice závažná pitomost. Existuje však spousta alergických reakcí pokožky na kde co, které se příznakově projeví až při vystavení pokožky UF světlu, tedy i slunečním paprskům. Alergie na cokoliív lze odstranit dlouhodobější džusovou dietou, vodním půstem a něco aj MMS, vodíkovou vodou a podobně. Děsně záleží na skutečné příčině, ale očisty mají sklon se vypořádat s čímkoliv.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Alergie na slunce zní opravdu jako pitomost, ale na druhou stranu existují tzv. temperované bakteriofágy.
Jejich způsob "množení" vypadá tak, že napadnou "svoji" bakterii, ve které zjednodušeně řečeno zkombinují svoji DNA a DNA té bakterie, takže vytvoří svoje potomstvo, které už má jiné vlastnosti. Toto potomstvo zůstane v bakterii uzavřené až do té doby, než je nějakým vnějším zásahem obal bakterie narušen.
Jedním ze způsobů narušení tohoto obalu je UV záření, kterého Slunce poskytuje dostatek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
RegFox
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23 úno 2014 0:10

Hrb za krkem

Příspěvek od RegFox »

Dobrý den,
Mám takový menší problém,už od mládí mám za krkem takový menší hrb a nevím jak se ho zbavit :/ poradí mi někdo?

Kvůli jednomu dotazu nezakládej nové vlákno - poo.


mahatma

Re: Hrb za krkem

Příspěvek od mahatma »

RegFox píše:Dobrý den,
Mám takový menší problém,už od mládí mám za krkem takový menší hrb a nevím jak se ho zbavit :/ poradí mi někdo?
fyzioterapeut, chiropraktik, alebo masér by to vedeli posúdiť, ale takto odpovedať sa nedá, lebo je veľa možných príčin


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Na nápravu vad páteře se soustřeďuje i Dornova metoda.
http://www.celostnimedicina.cz/dornova-metoda.htm

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
adelina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13 čer 2013 10:42
Bydliště: Brno
Dal: 12 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od adelina »

Zdravím všechny,
Opět se na vás obracím s prosbou o pomoc. Hledám v Brně fyzioterapeuta nebo chiropraktika. Nic o chiropraxi nebo fyzioterapii jsem tady nenašla, doufám, že někdo máte dobré zkušenosti. Mám problém s krční páteří - od třetího krčního obratle ji mám na druhou stranu - bylo mi řečeno, že prý jako žirafa.. :), vzniká mi tím spousta potíží. Taky potřebuju poradit ohledně kolene a kyčlí ( Kolenní kloub mi nezapadá do kolenní jamky, pak se to nějak dře a vytváří to vodu, která ničí chrupavku. Tím jak chodím blbě - kolenem dovnitř, aby mě nebolelo koleno, sice uhýbám kolenu, ale ničím si kyčle a dost mě bolí. Čistý kolagen nijak zvlášť nepomáhá, to mě dost zklamalo). Zatím jsem od malička jen slýchávala, že si na to mám zvyknout, že se s tím nedá nic dělat a že teda mám přestat sportovat, tancovat a asi by bylo úplně nejlepší , kdybych si podle doktorů co znám, lehla rovnou do postele, s čímž se nehodlám smířit.

Samozřejmě si někoho dokážu najít sama, ale chtěla bych prvně zjistit touto cestou, zda máte někdo zkušenosti s někým z Brna a jaké, abych nedopadla jako vždy bez rady a bez pomoci.

Díky moc!!!

Mějte se,
Adelina


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj.Obrat se na Mahatmu .../léčitel,chiropraktik/.Je ze SK,ale funguje i v ČR...mám dojem, že třeba ve Znojmě...nebo tam s někým spolupracuje.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Cina »

Já bych ti doporučil upravit stravu na RAW a pokud to nedokážeš uplně tak alespoň 60%.Na klouby a chrupavky (devastaci) se podílí obilí a jeho výrobky a maso-močovina.Nasadil bych bor - Boraxová konspirace.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... ax#p126528
:) :) :)
---------------------------------------
„Kde sa mnoho pije, žere, tam otvára nemoc dvere.“
Slovenské přísloví


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Igi »

Jak jsi psal Slávku někde, že je dobré podepřít vrch postele, tam kde je hlava o 15cm, tak stačilo by i 10cm? (Je mi jasné, že jde hlavně o úhel, takže je důležitá délka postele, tu máme asi 200cm).


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Igi píše: ... tak stačilo by i 10cm?
Jelikož nejsem originální zdroj a sám jsem se metodologií nakloněné postele nezabýval, nemohu se k úhlu postele, či k velikosti převýšení fundovaně vyjádřit v tom smyslu, kolik je ještě málo a kolik je už zbytečně moc, pokud by takové limity vůbec existovaly (konec konců, koně spí ve stoje) a nešlo o progresivní efektivnost v závislosti na sklonu postele. Originální praktický výzkum Andrew Flertchera trvá na "přibližně 6 palců". 1 standardizovaný palec se rovná 25.4mm, takže 152.4mm.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Igi »

Díky, no vyzkouším zatím ty 10cm špalíky co jsem sehnal a dám vědět, jestli to mělo nějakej účinek. Hlavně se bojím aby se ta postel nějak nezlomila, máme jen nějakou levnou dřevěnou :-D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Nemusíš dávat ty špalíky až na konec - když je dáš třeba do dvou třetin a nebo třech čtvrtin, tak získáš větší sklon a zároveň i menší "zatížení".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Hela »

adelina píše: Mám problém s krční páteří
Těmito problémy se zabývají manželé Patakyovi. Nejsou sice z Brna, ale mají už spoustu žáků, protože pořádají kurzy reflexní terapie a Dornovy metody. Nevím, jestli to byla Dornova metoda, nebo něco jiného, ale před pár lety jsem si od jednoho jejich žáka nechala uvolnit svaly kolem páteře. Vzadu na hlavě existuje bod (myslím, že ho objevil Janča), který když se po určité přípravě (určitý druh rozcvičení) zmáčkne, uvolní se všechny svaly kolem páteře, čímž se páteř srovná. Obvykle stačí udělat to jen jednou. Já jsem se po aplikaci této metody konečně narovnala (měla jsem před tím tendenci se hrbit) a s páteří od té doby nemám žádné problémy, přestože je to už dost let. Zajímavé bylo, že jsem po aplikaci cítila různé bolesti v celém těle. Během týdne se posunovaly postupně od hlavy až k patě. Podrobnosti jsou popsány v knize Reflexní terapie od Patakyových. Mají také webové stránky.


mahatma

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od mahatma »

ahoj, prosím vás, máte tu niekto osobné skúsenosti, alebo poznáte niekoho, kto má osobnú skúsenosť s vitamínom B17 čistota min 98% (laetril, amygdalin) a s artemisininom čistota min 99%? pýtam sa preto, že na obe látky mám referencie iba z webu.
dostal som ponuku od výrobcu oboch látok (nakupujem u neho iné suroviny, tak kvalitu jeho produkcie mám overenú) a uvažujem nad kúpou, ale ide o veľa peňazí, tak radšej sa spýtam...
síce obe látky vidím ako užitočné a vysoko účinné, ale skúsenosť je skúsenosť...
ďakujem


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“