Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Craft píše: Uvedu ještě několik, pro někoho třeba až kacířských zajímavostí ...
:) To je žrádlo :good: :spirit: S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

Zdravím, nezkoušel někdo z Vás ten Trigelm? Právě ho užívám druhý den. Mám pocit jako bych měla chřipku, bolení těla, hlavy, únava, malátnost...bolení za krkem a zad... V neděli jsem se vrátila ze Srí Lanky, tak teď nevím, jestli je to projev detoxikace nebo mám valit na odběr krve kvůli tropické nemoci.... Poštípaná od místních komárů jsem. Díky za názory a zkušenosti.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Zdravím po čase všechny a jdu Vám sdělit ,že jsem byla 27/1 u poradkyně na parazity(už asi potřetí za sebou).Tentokrát jsme se pustily do roupů-Měla jsem je ve střevech ,v levém oku a uchu, na průduškách nebo v plicích ,to přesně nevím.
Brala jsem na roupy 10 tablet Albendazolu dle klasického návodu a dělala na ně Léčebný kod. Ted 18/3/14 sem byla na přeměření a jsem dokonale čistá. Filárie jsou už také pryč,takže ted budu sledovat zda mi zmizí z kůže vitiligo.
Obou parazitů jsem se zbavila po 1.léčbě ,ale vždy to bylo s podporou Léčebných kodů.
jsem tomu moc ráda.
Poradkyni jako takovou vřele všem doporučuji, protože krom parazitů Vám kompletně projede celé tělo a dozvíte se jak jste na tom s kyselostí, štítnou žlázou, lymfou a dalšími důl.orgány.
Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Která poradkyně? Bláhová? Vitiligo je z parazitů? Pak dej vědět,jestli se to ztrácí. (Znám chlapíka co tím trpí.)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

-Poradkyně je paní Kapounová - Vsetín .Vitiligo.......doktoři si s tím neví rady ....je projev filárií v těle .U mě se pustili do pigmentu na rukou i nohou. Fleky mám tak 15 let. Filárie se přenáší komáry. Sama jsem zvědavá jestli a KDY ty bílé flíčky zmizí. Rekonstrukce kůže prý není hned .Poradkyně mi říkala ,že tak 6 měsíců ....jak to zmizí dám to sem vědět :color:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Fonková

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Že se mi to dostalo do spárů.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
perun333
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 07 zář 2013 20:33
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od perun333 »

Zdravim Vas kolegove bojovnici. Chtel bych se zeptat, zda je tu neko uz vyleceny a zbaveny vsech problemu, ktere mel? Ja sam se lecim uz asi 5 mesicu u poradce, ktereho mi doporucila HB. Diagnoza byla na Salvii a bylo mi nalezeno vse (2x A4 popsane) vcetne filarii, malarii, viru, bakterii, prvoku, alergii a cervu.
Pred zacatkem lecby jsem na to byl hodne spatne - bledost,nateklost, unava, artikulace, pamet, soustredeni, nevolnost, kolabsove stavy... Musim rict, ze stav se urcite zlepsil, ale nekdy je mi zle a jindy se citim uplne zdrave, coz nechapu.
Celkem rychle jsem se zbavil filarii a plasmodii a na posledni navsteve mi tam zbyl jen svalovec,mechozil, plisne, candida, borelie, chlamydie, mycoplasma, ureapalsma a trichomonada.

Ted tlacim opet Albendazol a Praziquantel na 6 tydnu a to :
A - 3-3-3 v sobotu
P - 0-3-2 v nedeli.

Pred timto A a P jsem se celkove citil dobre. Obcas jsem citil takovy divny pocit na spodni celisti, necekane cervenani a natikani obliceje (asi pripisuji svalovcum), obcas nevolnost. Nicmene po brani techto leku jsem opet v rozkladu. Je mi zle, nevolnost, natekly oblicej. A to mam jeste pred sebou 2 tydny.

Deuji za kazdou radu

2 duplikáty odstraněny. SDK


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahojky, já jsem se zbavila už všeho:-)
Ale měla jsem "jen" filárie a roupy. Ty filárie byly pěkně rozlezené. Pod kůží na všech končetinách(vitiligo),v lymfě, oku ,hypofýze....
Roupy byly ve střevech, oku, uchu a plicích.
Po jedné várce antihelmitik (na filárie - Ivermectin a Hetrazan...cca 14denní kůra, na roupy Albendazol 10 tabl.) jsem čistá.V obou případech jsem ještě léčbu či očistu podpořila Léčebným kódem cca 3x denně 6 min.
Manžel se taktéž stejně zbavil filárií a alergií.....ložisko v mozku (u alergií).
ted se čistíme od těžkých kovů...konkrétně já je mám i na štítné žláze ,pak zátěže z Černobilu. Na to ted beru 2 Joalisy .
Poslední taková pro mě závažná věc ...je zátěž po očkování TBC a tetanu(naposledy jsem dostala injekci proti tetanu asi před 12 lety a již nehodlám cokoli podobného v životě kdy podstoupit. A to nejen tetanus.
Ty informační zátěže po očkování se ted snažím odstranit Léčebným kódem.
Vše o čem tu píši mi zjistila poradkyně a perfektně mě po celou dobu vede. S léčbou parazitů jsem začala 27/12/2013.Takže to bylo celkem rychle pryč.
Jestli to takto pomůže ? Mějte se krásně Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Tak to je docela rychle, by mě zajímalo jestli léčebný kód měl takový vliv... Sám mám nějaké filárie a asi tasemnici v uchu a a je problém je odsud dostat.
Ještě mě zaujalo to očkování proti tetanu, jak bys postupovala v případě podezření na tetanus? Já injekce nesnáším, tak už je proto očkování nechci, současně bych ale asi nezvládl radu od Slávka si píchnout injekci HCL v případě podezření tetanu.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj ,no Léčebný kod (LK)má sílu,protože pracuješ s informací.A zbytky po očkování už jsou vlastně informace v těle .(na rozdíl od těžkých kovů)-Autor LK sice popisuje použít pro představu situaci, kdy jsi byl v životě štastný,ale to se ne každému pořád daří.Já si při té větě co se má říci představím SVÉTLO, Boží lásku,harmonii ,vysokou vibraci , ale hlavně ten proud světla jenž tryská z konečků prstů. Dále tam pracuji se slovy, že vše se děje na vědomé a nevědomé úrovni, ve všech formách bytí, minulosti, přítomnosti a budoucnosti........toto zapracovávám do základní věty ,která se má dle Kinslowa říci.jak dalece je to účinné je na tom co do toho vložíš. Nedá se to nijak změřit.Když ale porovnám ,že moje poradkyně přes parazity brala na filárie antihelmitika se mnou současně a má je pořád, tak asi LK funguje.
Co se týká tetanu, ten hrozí snad jen když je otevřená rána a dostane se tam hlína a nebo je to blízko trusu koz nebo jiných zvířat.Poradkyně mi říkala ,že na počátek po tomto úrazu jako pomoc funguje MMS nasadit a to hned . Víc o tom nevím.Určitě jsou tu větší znalci co Ti s tím poradí jako Slávek nebo poota a další.Hlavně nemít strach a obavy .
Myslím že i z tohoto udělala farmacie pěkného bubáka .Holt je to byznis. Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

LenkaX píše: ... Poradkyně mi říkala ,že na počátek po tomto úrazu jako pomoc funguje MMS nasadit a to hned . ...
Ono čímkoliv, alkohol, jód, peroxid i to MMS, ale hned. Jinak já dnes už jedině 1500 HCl v obkládku. Nemusí se oproti MMS připravovat čerstvá a v této koncentraci vydrží dobře uzavřena velice dlouho. Navíc v ranách nepálí a neleptá je, což určitě ocení hlavně děcka a rány hojí velice fajnově.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Slávku:-)
Můžeš mě a dalším popsat co to je HCl 1500 v obkladech ? Já znám je 3,5% a 10% Hcl.Toto mi nic neříká.Jak se to vyrábí nebo kde se to koupí ? díky


Změň sebe sama a změníš svět :-)
aldrtik
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05 říj 2009 21:42
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od aldrtik »

mahatma píše: ...
spôsob užívania je takto zvolený preto, aby sa zlikvidovali všetky parazity aj ich vývojové štádiá.
1 dávka antiparazitika obsahuje :
albendazol 10mg/1kg
praziqantel 3 mg/1kg
ivermectin 0,33mg/1kg
účinné látky sú rozpustené v roztoku, ktorý zabezpečuje výbornú trasportnú schopnosť a biologickú využiteľnosť.
...
mahatma vzdycky jsem si myslel, ze parazite jsou niceni nejakym vhodnym lecivem v ucinne davce, kdyz IS nefunguje.
To, ze je v navrhovanem postupu potreba asi jen desetinova davka ATP nez obvykle pricitam prave ucinnosti diky rozpoustedlu, jine vysvetleni nemam.

Muzes rici, ze rozpoustedlo nezpusobi zadnou alergickou reakci (anafylakticky sok s nasledkem smrti) u cloveka, ktery ma silne alergicke reakce a je pouze lezici? Lze to nejak predem odhadnout bez aplikace?
Diky za info.
Naposledy upravil(a) aldrtik dne úte 01 dub 2014 17:45, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

LenkaX píše:Ahoj Slávku:-) Můžeš mě a dalším popsat co to je HCl 1500 v obkladech ? ...
a) body e,f,g, ..... http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 93#p124393
b) Brown Recluse pavouk dokáže zabít. Jeho trávící šťávy se nějak recirkulují, pracují asi spíš jako katalyzátor, takže i málo jedu dovede člověka sebrat. Je horší než černá vdova. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3878 HCl to zmákla.
c) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 728#p74728 Prst je vyhojen bez jizev aj se kompletně obnovila daktyloskopie.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Zdravím,mám jednu otázku.Je možné HCl 1500 v obkladoch použiť aj napríklad na rôzne opuchliny,prípadne pohmoždeniny či uderené miesta?

Ďakujem


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“