Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
filipfilip
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09 úno 2014 21:20

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od filipfilip »

.Je mi 32 let a už asi 8 let se léčím,,ani vlastně nevím s čím..Je to asi hloupé ale doktoři nevědí co mi vlastně:Na penisu konkrétně na žaludu se mi loupe a rohovatí kůžeje to asi 2x2 cm byl jsem už asi 4 doktorů byla mě 2x krát dělaná biopsie ale testy ani to luminenseční vyšetření mě nic neukázala že to je s největší pravděpodobností Lichen využil jsem veškeré kortikoidní mastě i mastě na atypický ekzem kotikoidy jak v masti tak v tabletách.Asi před3 nědělema jsem si zakoupil MMS chloritan sodný 24,5 procent který aktivuji kyselinou citronovou normální prášek který jsem koupil v obchodě a dělám z něj 50 procentní roztok že dám jednu lžící vody a jednu lžíci krystalické kyseliny citronové nakapu klepu se skleničkou asi 20 vteřin pak zaleju vodou nebo 100 centním ananasovým džusem a vypiju.Nemám problém do sebe dostat každou hodinu 4 aktivované kapky 8 za sebou po jedné hodiny.Je tento postup správný nevadí ten džus,přiznám se že s vodou to je odost horší.Jinak výsledek je takový že si myslím že je to ,,možná trošku malilinko lepší ale nemohu to říct určitě.Téť jsem an víkend vysadil abych si odpočinul někde jsem četl že by se to mělo prokládat jedením vitamínu ovoce a zeleniny.Beru to tak že je MMs asi pro mě poslední záchrana.Chci Vás poprosit aby jste si můj příspěvek přečetly a umistily ho když tak někam k tomu správnému tématu jestli by třeba někdo něco neporadil nebo nedal k dobru nějakou indicii.Děkuji Filip


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

filipfilip píše:.Je mi 32 let a už asi 8 let se léčím, ani vlastně nevím s čím.
Taky nevím s čím :D ale vím jak :smoke: Akorát si nejsem jistej, jestli máš kliku, nebo smůlu. Tohle jsem chytil v 28 letech. Bil jsem to přes půl roku zaléváním :evil: whisky :oops: kdejakou ústní vodou ba jsem na to vzal jednou aj :bhead: propylalkohol, až jsem to vytřískal nakonec po cca 9 měsících denním :devil: octem, ráno a večer zakapat, anžto mi kožař řekl, že neví co s tím, prej asi nějaká plíseň, a že to není léčitelný. Prý že si na to mám zvyknout a nosit volný trencle a že to má spousta chlapů :shock:

Jenže mé vzpurné já se tenkrát zatvrdilo a já se rozhodl holt jinak. Vlastně to bylo mé první alternativní léčení se a vyléčení nevyléčitelného. :enaughty: Taková kůra je ale jen pro dost silné nátury a hlavně neinformované. Dnes bych si pořídil modrou skalici a zakapával skalicí, i když CDS, nebo MMS přímo by to taky mohlo s přehledem zvládnout a stejně tak 1500 HCl, viz vlákno http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2402

Jo, od těch dob mám pokoj, ale zatraceně jsem si začal dávat majzla na to, kde se :ptrain:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Lidičky ahojky po ránu....
Již dva dny řeším otázku že MMS nezabírá na banální nachlazení jako dříve :shock:
Mám rýmu, suchý kašel a hlava mi třeští jak škopek-grrr
Nasadil sem Cláru, tj. 6ti kapkový MMS co hodinu 3x, dýchací mmsko na průdušky a tampony do nosu proti rýmě.
Dříve tato kombinace zabrala na 100% a do pár hodin byl klid, nejpozději do druhého dne.
Dnes je to třetí den, a teprve dnes ráno rýma i kašel na ústupu.
Když nezabralo MMS, tak sem se včera večer nadopoval C éčkem a syrovým kysaným zelím. Vypadá to tak, že zabralo to Céčko. Je mi však záhadou proč ne MMS :?:
Mmskem se léčím cca 4 roky a zatím ke vší spokojenosti. Že by se ty bakterie a viry staly rezistentními vůči chloritanu? Ty mrchy sou asi inteligentnější než by jeden předpokládal :bhead:
Vydržať
H.


filipfilip
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09 úno 2014 21:20

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od filipfilip »

Díky za odpověď Slávku.Odpoledne si to vlákno pročtu.Jen chci říct že to není pohlavní nemoc ani jsem to prej nikde nechytil ten doktor ke kterému teťka chodím co mi napsal Prednison a mast Primafucort si myslí jestli to není nějaká imunologickoalergická reakce.S tím máte zkušenosti?Děkuji


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Zkušenost mám s tím, co popisuješ za příznaky.
Nelíbí-li se Ti diagnoza, je na čase změnít lékaře. Že to není pohlavní nemoc. No, jak se to vezme. Není to řekněme kapela, nebo syfl atd., co maj mudři na seznamu, ale jelikož to je právě tam, kde to je, vyjde to v mých očích na stejno. Říkáš, že Tě s tím nějak léčej už 8 roků. To by Ti snad mohlo lehce naznačit, že vědí kulový nejen o co jde, ale i co s tím. Já Ti svou story řekl, dělej jak umíš. Já se toho za Tebe zbavit nemůžu.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od John.D. »

Ahoj Všem v tomto i jiném vlákně.

Musím říct, že toto vlákno je opravdu bohaté na zkušenosti a náměty. S MMS a jeho deriváty mám druhým rokem vlastní zkušenosti a i aplikované na své rodině a vždy s pozitívním výsledkem. Našel jsem tady spousty dobrých nápadů. Jen chci všem nově příchozím shrnout základní fakt. Není potřeba hnát kapky MMS1 hned na konečných 8x3 za den. Herxka není příjemná pro nikoho a je lepší se ji vyhnout. Důležité je nespěchat a hlavně se naučit poslouchat své tělo. Jenom ono ví, co mu dělá dobře. Nezlomíte ho a to jsem zkoušel několikrát :)

Vydržte!!! Už to, že jste tady na fóru, je velký kus práce a důkaz o tom, že chcete pro své tělo něco dobrého udělat.

Jisté je, že jakmile se zbavíte všech neduhů, které Vás trápily po řadu let, a nezměníte dosavadní přístup k životu a jídelníčku, vše se vrátí a budete muset znovu a znovu čistit tělo od odpadů.

Chci poděkovat Všem přispěvovatelům, hlavně Slávkovi, Batlesovi, Jao, Kutil....atd... za jejich postřehy a návrhy.

Lidi, uvědomte si, že za to nikdo z nich nemá ani korunu!!! Važte si jejich času zcela nezištně věnovaného Vám.


Držím Vám Všem palce a přeji brzké výsledky.

John.D.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od John.D. »

kutil píše:Lidičky ahojky po ránu....
Již dva dny řeším otázku že MMS nezabírá na banální nachlazení jako dříve :shock:
Mám rýmu, suchý kašel a hlava mi třeští jak škopek-grrr....
Ahoj Kutile,

mám podobnou zkušenost. Po delším užívání jako by to MMS někdo vypnul vypínačem. No řešil jem to tak, že jsem ho přestal na nějakou dobu brát. Udělal tržbu v lékárně za všechny možné vitamíny a zobal jsem je všechny ve zvýšených dávkách, abych nahodil imunitu. Hlavně Céčko jsem bral necelých 10g denně. To beru vlstaně do teď spolu s docházejícími ostatními vitamíny. Myslím si, že to MMS nějak sníží imunitu a pak je v háji i MMS. Teda je to moje osobní poznání po roce a půl užívání. Takže nahodím imunitu a potom jenudržovací dávky MMS + teda ostatní prostředky. U mě teď aktuálně HCL a Boron s minerálama.

Asi takhle no.... :)


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
rhapsody1
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 03 led 2013 22:49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od rhapsody1 »

Ahojte, tak ja opat po dlhsej dobe opat hlasim moj, zial nezmeneny stav, (resp. ak nie este horsi. Mam pocit, ze som nachylnejsi viac ako som bol predtym).
Mam stale nadchu, stale hlien z nosa a aj vykasliavam. Moja imunita je uplne slaba. Za poslednych 12 mesiacov som musel 3krat vybrat ATB kedze CRP mi vyskocilo na 90. Staci, ze bolo trochu chladnejsie a ja som si zacvicil a hned na druhy den uz nachcipany. Ostatni boli v pohode.
A to posledne mesiace som pil CDS2, MMS (s HCL), kvapky Joalis, pijem zeleny Jacmen, zinok, C-cko..skratka nic..stale sa dutiny ako keby zdurene a produkuju hlien. Bral som aj lieky proti parazitom. Posledny pol rok da sa povedat liecim u liecitelky ktora bola na zozname od Blahovej ale zial vobec nic co mi nasadila nezabralo.
Teraz som zistil, ze mam uz niekolko rokov zubny vacok, tak dufam ze toto by mohol byt ten zdroj preco moj imunitny system je taky do.raty.
Stvrtok idem trhat zub tak snad sa nieco pohne.
Viete nieco poradit ? Alebo niekto kto by vedel ma skutocne dobre zmerat s Diacomom (Praha+Praha okoloie) ?
uz to je snad 9 rokov co mam problemy. a posledne dva roky co som sa zacal zaujimat a skusat alternativy, tak mam pocit, ze je to snad este horsie.
Vdaka
PEter


hbruno
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 10 dub 2013 11:28

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hbruno »

Ahoj všichni,
mohl by mi někdo poradit?V koupeli zhruba ve 150zaktivovaných kapkách jsem měřil koncentraci ppm.Před koupelí byla hodnota zhruba 50-70ppm,po koupeli 0ppm.Má to tak být nebo je něco špatně.Děkuji


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

To je OK. ClO2 se ve vodě jakž takž udrží při teplotě jen do asi 11 stupňů, proto se doporučuje jeho zásobu skladovat v lednici, aby ho při otevření lahvičky uniklo do okolí co nejmíň a koncentrace se tak dramaticky při častějším otvírání nesnižovala. Při vyšších teplotách ClO2 úspěšně uniká a žluté zabarvení se rychle vytrácí. V horké vaně ho absorbuješ dvěma způsoby: povrchem kůže z vody a dýcháním do plic toho, co unikne nad hladinu. Je to jeden z důvodů, proč je vana tak účinná. Čím blíž se k hladině ponoříš, tím je větší dávka do plic. Za pár minut, řekněme za míň než za dvacet, už v teplé vodě nezbude prakticky nic, vše se spotřebuje nebo unikne do místnosti. Pak je také koncentrace ClO2 ve vaně neměřitelná. Proto také musíš do vany vlézt ihned po nalití MMS/CDS.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
face
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 06 kvě 2014 20:31

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od face »

Pěkný večer
Prosím o radu , již asi 4 měsíce mne bolí trigemin, nejde o primární postižení ale spíše o sekundární, bolest není tak silná a nárazová, ale spíše trvalá, zatím mi na ni zabírá paralen. assipřd 3 týdny mi byla na Salvii změřena borelioza v nervových obalech na mozku. od té doby užívám Jonášovy kapky, do té doby jsem měla jen problémy s trigeminem a brnění chodidel, nákazu mám asi od lonského září, kdy jsem měla klíště a byla jsem poštípaná hovadem s větší reakcí. Vše pak bylo ok, ale od letošního lena ty bolesti,diagnozu nemámještě potvrzenou, čekám na výsledky krev +MR mozku. ood té doby co beru kapky Jonáš mi začaly stavy, že se přidala veliká únavaa+bolesti kloubů+pálení chodidel a stěhovavé bolesti. většinou jsem jeden den úplně ležící a druhý den skoro nic až na ty bolesti hlavy.Myslíte může to být Herx reakce s tím, že se ty mrchy již začínají usmrcovat?? Starám se o těžce postiženého syna a je topro mne skoro již nezvládnutelné, musím být funkční mamina. Tak jsem přidala i MMS asi třetí den jsem na 8x2 kapky, zítra jdu na 3. Nechce se mi na dlouhodobou kůru antibiotik, navíc u doktorůnení pro protokoly na borelu žádné pochopení a k soukromým velká objednací doba.
Jinak MMS jsem užívala již vloni asi měsíc 10x3 kapky a ok. Co mne znepokojuje jsou zprávy ohledně úbytku červených krvinek a MMS. jsem vegan a mám již počínající anemii tak abych si ted nějak neuškodila, mám předepsáno železo aktiferin a jak je to v kombinaci s antioxidanty.
Mám to naplánováno tak-ráno a večer Jonášovky, ve dne 10x3 kapky MMS a večer poposlední dávce sodstupem 2 hodin-doplnky které již beru-aktiferi, chlorela, ječmen, štáva z červené řepy-má dost antioxidantů
+céčko, navíc mi neuroložka napsala injekce Milgamy na ráno obden. PH mám ok.
Nebudde se mi stím něco tlouct, hlavně ty dopolední injekce a máte někdo prosím zkušenost jestli si někdo poléčil MMS dlouhodobější bolest trojklanu. Bijím se dalšího úbytku krvinek.
Moc děkuji za radu Petra


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Podle mých zkušeností je kombinace Jonášovek a MMS na borélie účinná (dokonce i když se MMS berou jen 2x denně).
Herxheimerova reakce to být může, i když borélie samy dokážou způsobit dost velké bolesti.
Antibiotika způsobují, že se borélie poschovávají do ložisek, takže je pak těžké je odtamtud dostat a úplně se jich zbavit.
Pokud jde o nedostatek železa, podívej se na tkáňové soli (Schüsslerovy), konkrétně Ferum phosphoricum.


ozzy
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13 kvě 2014 20:30
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ozzy »

zdavím všechny
rád bych se dotázal na jednu jedinou pro mne trochu negatývní zkušenost s mms.bral jsem mms asi 9 týdnů v kuse,abych se přesvěčil o jeho učincích.pro mne jsou prokazatelné a opravdu užasné.od 25 let beru prášky na tlak-je mi 43,plíseň na noze-ani nevím kdy přišla,zvláštní podkožní plíseň na rtu a penisu-kožní mi zdělil ,že je to ztráta pigmentace,bolest hlavy až skoro závrať-prý jako šofér co bych chtěl,bolesti kloubů,zubů,časté opary-za co si můžu sám,nacpu mezi rty vše co neudržím zrovna v ruce, jako každý aspoň 2 ročně chřipka no a spoustu dalších věcí-třeba kousanec od blechy,dokonce 2,ale asi jsem jí moc nechutnal,zmizla i z mého psa potvora.toto vše šlo z mého těla pomocí mms rychle pryč.Vys.tlak za týden,plíseň na nohách za měsíc i se starou kůží,plíseň na rtu a penise asi po týdnu-pomocí baňkování,ale po své upravě,kdy jsem musel nejdříve kúži nad plísní dost spálit-nijak to nebolelo,protože nad postiženým místem byla necitlivá,ale člověk nesmí zasáhnout místo nepostižené,pak to nesmí přehnat to je už bolestivé :color:.Bolesti hlavy a zubů-odhalené krčky,zmyzli taky do měsíce,opar již rozlezlý do 2dnů bez bolestivého strupu,chřipka tak 2až 3 dávky-1den,no a štípance po bleše potřené neředěným mms přestanou bolet hned a zmyzeli za 3 dny.Těch zkušeností je více,ale k tomu dotazu:
Asi po 7 týdnech jsem zjistil,že mě pobolívá na levé strane těla hned pod žebry.dále jsem prověřováním sebe sama zjistil ,že bolest zmizí po dávce mms,nebo pojídle.Nejsem sám,kdo má podobné zjištění a proto píši jestli už toto někdo zažil a co je příčinou.Má důvěra v lékaře je dosti nabouraná a byl bych rád,kdybych k nim nemusel.
momentálně beru jen 2 kapky večer,jako udržovací,ale právě si vyrábim CDH a chci projít tuto kúru aspoń ještě jednou.
Díky za odpověď a všem přeji pevné zdraví.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Ozzy, asi bych pokračovala s CDH nějakou dobu, třeba tři týdny a pozorovala bych, jak se vyvíjí bolest. Když se to nebude zlepšovat, došla bych si k lékaři, tam v těch místech je i slinivka, atd.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od milnem »

ozzy píše: Asi po 7 týdnech jsem zjistil,že mě pobolívá na levé strane těla hned pod žebry.dále jsem prověřováním sebe sama zjistil ,že bolest zmizí po dávce mms,nebo pojídle.Nejsem sám,kdo má podobné zjištění a proto píši jestli už toto někdo zažil a co je příčinou.Má důvěra v lékaře je dosti nabouraná a byl bych rád,kdybych k nim nemusel.
momentálně beru jen 2 kapky večer,jako udržovací,ale právě si vyrábim CDH a chci projít tuto kúru aspoń ještě jednou.
S pobolíváním na levé straně pod žebry mám taky potíže už možná dva roky.Typuji na žaludeční nebo dvanáctníkové vředy ,gastritidu,nebo na střevní výchlipku.Ze začátku bývala úleva po jídle.Bolest se postupně stupňovala,ale docela dobře mně na to zabraly obklady z ricinového oleje.Bolest zmizela po několika dnech.Jenže,když začnu brát CDS,bolest se vrací a to mne mrzí,potřebovala bych je užívat.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“