Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

no jít tak po ulici a dát si třeba párek v rohlíku a větrník :lol: jo to byly časy :lol:


Jouda25
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 16 kvě 2014 11:53

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jouda25 »

Dobrý den,
začal jsem se zajímat o CDS2, jak se ovšem více pročítám, tak stále více vidím informace, že téměř za vším jsou paraziti a že samotné CDS2 na ně vlastně nestačí a tedy je dobré navštívit nějakého poradce na měření atd. Toto mi začíná smrdět něčím nekalým....doufám že se mýlím. Měl bych dotaz.....je to tu samá léčba na vlasovce apod.....to opravdu všichni myslíte že máte v srdci nebo v plících 12-31cm červa (vlasovec psí) nebo desítky cm dlouhé červy v lymfacickém systému (vlasovec mízní) kteří způsobují různé otoky apod? Máte alespoň nějaké projevy jak jsou popisovány u těchto vlasovců?

Neberte to jako rýpání.....jen se nerad do něčeho nadchnu co se pak vyvrbí jako nesmysl.

Děkuji za odpověď


Eva11
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14 čer 2012 8:56
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Eva11 »

Ještě jednou děkuji všem za rady a podporu :)


perun333
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 07 zář 2013 20:33
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od perun333 »

To: Jouda.

Priznavam, ze jsem byl take ze zacatku skepticky. Prece neni mozne, aby soucasna medicina neobjevila v tele ruzne cervy at uz primou metodou nebo neprimou. Pokud mas nejake zdravotni problemy a na pristroji ti nameri vlasovce, plasmodie, atd., tak si bud jisty, ze po odcerveni ucitis orpavdove zazraky.

Ted uz docistuji jen zbytky vlasovcu a mohu rict, ze od zapoceti lecby po ted, jsem temer zdravy. Kdyz to tedy srovnam se stavem pred pul rokem(chodici mrtvola), kdyz jsem zacinal a to jsem toho vseho mel pozehnane.

Pokud mohu rici za sebe, tak po vlasovcove kure mi skoncili problemy typu:
-bolest a cervenani oci
- cervenani a natykani obliceje
- kolabsove stavy a nevolnost

Dale je to i pak o procisteni organismu. Tedy jak tu psal uz nekdo vyse: Paraziti jsou dusledkem silne znecisteneho organismu.
Takze tak, chce to zkusit a nebat se toho.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Jouda25 píše:doufám že se mýlím.....je to tu samá léčba na vlasovce apod.....to opravdu všichni myslíte že máte v srdci nebo v plících 12-31cm červa (vlasovec psí) nebo desítky cm dlouhé červy v lymfacickém systému (vlasovec mízní) kteří způsobují různé otoky apod? Máte alespoň nějaké projevy jak jsou popisovány u těchto vlasovců?
Opravdu se mýlíš. Zrovna před měsícem, když jsem dělala jaterní kúru, ze mně jeden vyšel. Měl přes 20 cm. Na rozdíl od doktorů, kteří většinou nic nenajdou, toho poradci najdou dost, i když při jednom měření taky ne všechno, co v těle je.


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od John.D. »

Ahoj Helo,

prosím Tě, mohla by jsi popsat svou jaterní kúru? Moc by mě zajímal Tvůj protokol.

Díky


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Podle návodu.
http://www.zdravi-az.cz/dalsi_druhy_ocisty00.php
1. den - příprava - nejím žádné tuky ani mléčné výrobky (o masu nemluvím, to nejím vůbec)
2. den - piju jen jablečnou šťávu, nejméně litr (ale já víc), do 2 hodin (při letním času do 3).
V poslední kúře jsem po 3 hodině (letní čas) pila vodu, aspoň trochu, v mém návodu, který nemám po ruce, bylo, že se nemá nic pít, ale druhý den má pak člověk strašnou žízeň, takže je lepší vodu pít, ale ne do těch 2 hodin, jinak kúra nefunguje. Potom Epsomskou sůl podle návodu v 18 (LČ v 19) hodin, chystám si pokaždé čerstvou, nemám ráda studené z ledničky (1 mírně vrchovatá lžíce soli na 3/4 skleničky vody), další ve 20 (21) a ve 22 (23) vymačkám asi sklenici šťávy z červeného grapu a asi 3/4 skleničky olivového oleje (z prvního lisování za studena), dobře rozmíchám a vypiju, pak si okamžitě lehnu. Ještě před vypitím si otvírám reiki a pak si místo lahve s teplou vodou nebo elektrické dečky přikládám ruce na játra (krásně to hřeje).
3. den - ráno nevstávám před 6 (7), v 7 (8) vypiju další dávku soli a 9 (10) další.


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od John.D. »

Díky Helo za osvětu.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Heli, to je teda něco.Také jsem před několika léty dělala tuto očistu jater, naštěstí nic takového nevyšlo. Asi jsem měkota, ale pocit či vědomí, že bych v sobě měla takové dlouhé "žížaly" mě opravdu děsí. Naštěstí jsem měla jen ty roupy a filárie.
Vím je to život a ten se drží tam , kde se mu líbí , ve svých příznivých podmínkách k životu , ale obdivuji každého, kdo se s tím co z něj vyleze přímo setká a vidí to.Asi bych zvracela , jak se toho štítím. Mám fobii z hadů a žížal. proto děkuji Bohu, že jsem tuto zkušenost nemusela mít. Držím palečky , jsi statečná:-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Ahoj Lenko, podle mě to byl vlasovec (filárie). Nic jiného bych neměla už mít. A je to dobrý pocit, když vidíš, že to z tebe odešlo ven. Jen bych byla ráda, kdyby už konečně odešli všichni. Zatím odolali nejmíň 5 vlasovcovým kúrám (ty si vždycky navyšuji oproti doporučení, a stejně to nestačí). Teď používám ještě F-Scan v kombinaci s plazmovými generátorem a zapperem a taky jsem se pustila do Theta léčení (výsledky zatím nic moc, ale jsem teprve na začátku.)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Také jsem měla filárie ale zřejmě mikrofilárie, alespoň tak to říkala poradkyně .Zabrala mi 1 kůra ale dělala jsem u toho Léčebný kod aby se jim u mě nelíbilo :-) Zkus ještě toto přidat....
Dodnes mi jejich mrtvolky, nebo to mohly být i roupy , plavou ve sklivci oka.Ještě toto kdyby zmizelo.....


Změň sebe sama a změníš svět :-)
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od John.D. »

Lenko,
tohle mě taky furt otravuje, hlavně při čtení. Dokonce na to sem tam zkouším při MMS koupelích i proplach očí, ale je to asi slepá cesta. Vzpomínám si, že už jako dítě jsem ty podivné kroucance pozoroval jak se pohybují přesně s okem. Tak jen poznatek pro ostatní, tudy cesta asi nevede...


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj ano MMS naprosto na to nefunguje, naopak po 30 denním aktivním užívání MMS 8x 3 kapky se mi tam ti paraziti do oka dostali. Ráno jsem se probudila a byli tam. Někdo mi to tehdy tady psal.....jsou to skoro 2 roky, že jsem je tam vyhnala MMS.
Co bych ale chtěla zkusit ...oko vyčistit denodenní prací s Bioinformačními metodami ,některé obsahují příkaz Dematerializace :-)
Netuším jak dlouho to může trvat. Také připojím LK. Zatím Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

V očích to mám taky. Zajímavé je, že některé vidím i při zavřených očích.
Mikrofilárie jsou larvičky filárií. Těch se mi podaří obvykle Ivermectinem zbavit, ale dospělci jsou u mě hezky zabydlení, a brzy vyprodukují další. Asi bych měla zase oprášit LK, i když mi Theta léčení připadá účinnější, pokud to člověk umí.


linda1927
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24 říj 2013 15:37

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od linda1927 »

Ahojte, prosím Vás pomôžte mi, brala som antidepresíva vyše roka, posledné tri mesiace najnižšiu dávku, vysadila som pred troma dňami a mám neskutočné točenie hlavy a preháňa ma na wc a ešte k tomu blbyý pocit, akýsi nepokoj.Pred mesiacom som podstúpila kúru s praziquantelom a ešte som užívala CDS2, teraz mám pauzu už štvrtý deň, dopĺňam multiminerály a multivitamíny.Celá rodina sme sa odparazitovali, mala som na mozgu škrkavky, ktoré mi spôsobovali moje depresie, myslíte že pomôže ak budem ešte brať CDS2?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“