Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
maricio
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 04 kvě 2010 16:40

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od maricio »

Děkuji moc za Vaši ochotu...pokusím se. Je pravda, že mám hodně věcí v hlavě, jinak si to už nedokážu vysvětlit.

:pivko:

díky


feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od feedback »

ceskymo píše:Tak jsem se na tu moudrou hubu podivala a prijde mi, ze to dela to samy, co roztok HClky, akorat ze huba stoji 20 euro, zatimco HClka je za hubicku :ewhistle:
Jo, zjevně je to tim že ti při studiu moudré houby rozdíl mezi povrchovým a vnitřním ošetřením unikl.


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od ceskymo »

:laugh: Houba! A ja to fakt vzala jako huba :laugh:
Mas pravdu, to mi uniklo... ale kuryrujou se s tim problemy v ustech - a ja jsem si prave v uplynulych par tydnech vylecila bolesti hnedka 3 zubu vedle sebe tou HClkou, tak asi proto mi to prislo bejt stejny ci podobny :pivko:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od feedback »

ceskymo píše: ale kuryrujou se s tim problemy v ustech
S tímhle přeparátem jo, no není to její jediná možnost využití ke prospěchu našeho zdravý. Pár hodně zajímavých slov o ní je napr. i tady - http://zeny.e15.cz/clanek/pro-zdravi/ro ... y-i-plisne.


atom
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19 črc 2014 9:57
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od atom »

Ahoj, trápí mě deprese a úzkosti. Už jako malej kluk jsem byl hodně plachej a bojácnej a měl jsem noční děsy, kdy jsem se bál jít spát. Každopádně jak šel čas, tak se věci moc nelepšily. Rozjela se mi sociální fóbie a deprese. Když už jsem situaci nebyl schopnej vůbec zvládat, tak jsem vyhledal psychiatrickou pomoc. Dostal jsem antidepresiva, která situaci trochu zlepšila, ale nevyléčila. Antidepresiva užívám 5 let a teď jsem na celkem nízkých dávkách, jenže vše se mi zase vrací.

Nechal jsem se proměřit biorezonančně na paraziti na sensitivu. Žádný prý nemám, jen jsem zatížený těžkými kovy, tak detoxikuju. Pleť se mi krásně vyčistila, to jo, ale s psychikou to ani nehlo. Dále jsem zkoušel asi 2 měsíce autopatii z prány a taky jsem nepociťoval pozitivní účinky a to téhle metodě dost věřim. Teď začínám s autpatií z vařeného dechu a zkouším na sobě léčebé kódy.

Tak se pokouším obrátit na Vás, jestli tady náhodou není někdo s podobnými problémy. Nebo jestli nemáte nějakou osvědčenou metodu na tyhle hluboký psychický zranění. Zdá se mi že si něco táhnu z dětství, nebo dokonce z prenatálního vývoje a ne ne to setřást :D

Díky Tom :)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od A(&F) »

atom píše:Ahoj, trápí mě deprese a úzkosti. ......
... viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=128949#p128949 ...

... :bye: ... Anri ...

PeS: ... viz i příspěvky od Foxe, který měl podobné stavy ... http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=116579#p116579 ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Hela »

Depresí se zabývá Jan Zahradník Havelka ve svých videích:
http://www.youtube.com/channel/UCL34otk4IhbVdGDr6oiMcCA
Ty parazity bych si nechala změřit ještě jednou, od někoho, kdo se na ně specializuje. Jestli máš v sobě hodně kovů a takové problémy, je pravěpodobné, že se tam nějaký mohl uchytit. Tipovala bych, že by mohli být v nervové soustavě.
Strachy a úzkosti souvisí s ledvinami, takže by možná pomohlo je vyčistit a posílit.
Taky můžeš zkusit homeopatii.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od kachna »

atom píše:...Zdá se mi že si něco táhnu z dětství...
Ahoj, všichni si táhneme něco z dětství, jen někdo něco bolestnějšího než jiný, ale fakt všichni. Zabývám se různými psychologickými metodami, protože jsem došla k názoru, že v našich vzpomínkách, tedy spíš v emocích, které jsme kdysi prožili a tělo si je uložilo, je prapůvod všech nemocí. Jestli chceš, ozvi se mi na mail či SZ.
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
atom
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19 črc 2014 9:57
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od atom »

Děkuji moc za Vaše rady a ochotu :)

Kotvičníkovou nať jsem okamžitě objednal :devil:, je mi teda jenom 23, tak uvidím, jak na mě zapůsobí. Určitě Vám tady na fóru pak poreferuju, co to se mnou dělá :). Zítra ještě skočím pro magnesium. Jinak v pondělí jdu na plasmu chlamydií, tak si tam rovnou nechám přeměřit ty parazity, jak psala Hela.

Dík, Tom :bye:


janoa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26 pro 2010 22:22

Kondylomy (genitální bradavice) - jak na ne?

Příspěvek od janoa »

Zdravim!
Mate niekto skusenosti s liecbou genitalnich bradavic pomocou MMS, pripadne inymi sposobmi?
Dakujem za kazdu radu.


kbk
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: stř 24 črc 2013 7:24

recept - samoplátce

Příspěvek od kbk »

Neměl by někdo kontakt na někoho, kdo vystaví recept na samoplátce? Kdyžtak pošlete SZ. Díky. Je to urgentní.

:idea: Příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Kustovnice

Příspěvek od Kov »

Narazil jsem při hledání vhodných rostlin na zahradu na Kustovnici čínskou. Tady je o ní nějaké video s titulkama. Je to opravdu takový ,,zázrak" jak je uvedené na tom videu? Zkoušel jste to někdo pěstovat? Stojí ty výnosy vůbec za náš čas a místo na zahradě?


Perta
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06 zář 2014 12:52

Trinkmoor

Příspěvek od Perta »

Dobrý den, poradí někdo jak správně užívat rašeliny trinkmoor? Dekuji

:idea: Nezakládej pro dotaz nové vlákno - příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od martin11 »

:bye: napište jak na Vás působí úplněk.....

http://zena.centrum.cz/zdravi/novinky/c ... osition-10 :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Tohleto je moc zajímavé video o napravovaní pohybových problémů a odstraňování bolestí. Je fajn, že tam dali i nějaké ukázky a rady jak si pomoct v některých případech i sám. Co jsem vůbec nepobral jak může jen působením energie vyrovnat rozdílnou délku nohou bez toho aby fyzicky nahodil klouby na své místo. Natočené to tam sice je,ale pro mě je to takové sci-fi, že se mi tomu ani nechce věřit.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“