Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ranata »

Ahoj Kitti
Co se týká tvé otázky, tak taťka pije i CDH 10xdenně dále masáž MMS + DMSO a tobolky MMS2.Klepu na čelo, ale neměl v kombinaci s léky žádné problémy.My už jsme nic jiného nepřidávali, protože jsme se báli abychom nevyrušili účinnost MMS.Jen večer vysokou dávku vitamínu C a Tepperweinovu směs minerálů 2x denně. Také jsem seděla denně u netu do rána a hledala různé informace, ale opravdu nejsem v pozici abych mohla někomu radit.Jen mohu zdělit své zkušenosti. Také bojujeme s podobným problémem - taťka má rakovinu žaludku. Je tady mnoho zkušenějších. Nám hodně moc pomohl Batles tady na foru, má hodně zkušeností a je opravdu skvělý a vždy mi ochotně poradil.

Držím palečky Renata


Kitti
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 črc 2014 14:13

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kitti »

[quote="ranata"]Ahoj Kitti
Co se týká tvé otázky, tak taťka pije i CDH 10xdenně dále masáž MMS + DMSO a tobolky MMS2.Klepu na čelo, ale neměl v kombinaci s léky žádné problémy.My už jsme nic jiného nepřidávali, protože jsme se báli abychom nevyrušili účinnost MMS.Jen večer vysokou dávku vitamínu C a Tepperweinovu směs minerálů 2x denně. Také jsem seděla denně u netu do rána a hledala různé informace, ale opravdu nejsem v pozici abych mohla někomu radit.Jen mohu zdělit své zkušenosti. Také bojujeme s podobným problémem - taťka má rakovinu žaludku. Je tady mnoho zkušenějších. Nám hodně moc pomohl Batles tady na foru, má hodně zkušeností a je opravdu skvělý a vždy mi ochotně poradil.

Dakujem,

Teraz chceme mamine nasadiť C vitaminove infuzie. V Rakusku stoja o polovicu menej.este raz dakujem.

Kitti


stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stendas »

Ahojte, chcem sa spýtať, užívam 4-5 deň mms, začal som hned na 30+ kvapiek, raz mi vyšlo aj okolo 40, ale to som si dal o 3 ráno dávku, pretože som sa zobudil...ale zatiaľ nič nepociťujem, teda jedine sa mi zhoršil stav vykašliavania farebných hlienov, ale s tým mám problém už niekoľko rokov a silnou astmou, čo ma už psychicky ničí...a ešte mi trošku opuchli viečka a zfarbili sa,a le to bude asi z nedostatočného spánku....
no moje otázky, vadí ak si mms zriedim s pohárom džúsu a vypijem? ide to do mňa jednouchšie...ako dlho môžem brať bez prestávky mms? až kým moje príznaky neodznejú? nejaká prestávka a opäť od znova? alebo sa môže brať non-stop? a zatiaľ nemám žiadne príznaky, stolica pevná, tak ja neviem teda....dúfam, že to niekde tam v tele zaberá...
Ďakujem


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:cry: no nevím ale asi jsi o tom nic nečetl když začneš se třiceti kapkami :enaughty: to prostě nechápu :bhead: nejdříve číst informovat se a pak něco brát takhle tě to MMS akorát složí a ty budeš psát jaká je to sračka a jak je to na nic :evil:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

Stendas-bud si děláš legraci,nebo jsi blázen :bhead: proč si nepřečteš správné dávkování? :?


stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stendas »

zabudol som spomenúť, že 3 roky do zadu som skúšal mms a telo už bolo oboznámené s takou dávkou, ale vtedy som to dlho nevydržal, začalo ma z toho nadvihovať....
bohužial, mám 23 som mladý a tupý a hlavne netrpezlivý....zajtra pre istotu znížim dávku na 20 kvapiek...lenže čo robiť, keď ani po týždni na takej dávke mi to nespôsobí žiadne príznaky? zvyšovať dávku? neviem náhodou, či opäť nemám dočinenia s chlamydiami...


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

Jenže nejprve si musíš naštudovat postupy co a jak správně užívat,co vlastně chceš řešit a napravovat.Četl jsi knihu J.Humbla nebo Bláhovou?I zde najdeš spoustu informací.Jen musíš postupovat správně.Nic nevyřešíš velkými dávkami-nic neuspěcháš.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Stendas daj na rady skúsenejších. Začni s malými dávkami. Teraz tie vysoké dávky znášaš dobre, lebo MMS rušíš džúsom, alebo inými nápojmi. Ale ak budeš užívať toľko kvapiek "načisto" ďalej, tak počítaj s tým, že buď sa zložíš a skončíš u Mudr.cov, alebo s tým zachvíľu sekneš a bude to tak ako píše Vokoun.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

MMS můžeš brát různým způsobem. U běžných zdravotních problémů (a jako doplněk k informačním preparátům) se doporučují 2-3x denně 4 kapky MMS, u rakoviny a vážných chorob se berou 8-10x denně max. 3 kapky.
Džusem je zapíjet můžeš, ale jen jablečným, ale lepší je čistá voda. Pokud použiješ citrusy nebo ananas, účinek MMS se zruší. Účinek MMS se ruší také antioxidanty a umělými doplňky stravy (C, E, beta karoten, stopové prvky, např. selen), proto se mohou brát až s odstupem alespoň 2 hodin. U léků se doporučuje odstup od MMS 3-4 hodiny.


stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stendas »

ach, tak už asi viem prečo som to tak dobre znášal, 2 dni som používal ananasový džús a ostatné dni jablkový a hruškový, čo by malo byť v poriadku....
dnes dávkujem len 4kvapky 4x s čistou vodou, ale pár minút ako to dám do seba s čistou vodou, tak stále mám problém, že mi to nadvihuje žalúdok. O koľko sa asi znižuje účinok mms, ak ho zriedim s s tým jablkovým džúsom? džús kupujem bez prídavných antioxidantov, alebo kyseliny citrónovej...v zložení je len šťava z ovocia...

a moja hlavný dôvod prečo beriem mms je chronická nádcha (stafylokok a boh vie čo ešte), astma a možno aj chlamydie, ktoré som pred pár rokmi mal takisto...u mňa je problém, že chcem pocítiť účinok čo najskôr...


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

ty ale najed si na stránky emms a najdi si detailní návody,tam najdeš,jak máš postupovat-kolik kapek a za jakou dobu.my už používáme CDH o kterém je zde také vlákno-po tom nemí špatně a lehčeji se připravuje


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Sindo »

stendas, ak si už získal odpor k aktivovanému MMS, môžeš si to pripraviť
oddelene, teda VMS s HCl dľa tohoto vlákna http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2169
ale navyšuj pekne pozvolne.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

stendas píše: dnes dávkujem len 4kvapky 4x s čistou vodou
Aj to je veľa. Skús si dať týždeň pauzu, lebo skončíš so silnou "angínou".
Potom začni v menších dávkach.
Ja som si vyliečil stafylokoky a streptokoky s výťažkom z grepových jadierok.
To, že sa chceš vyliečiť čo najskôr je tiež chyba. Tak to nefunguje. Ozdravovacie procesy musia chvíľu trvať. Daj telu dostatok času na opravu.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stendas »

ďakujem za pomoc, beriem všetko na vedomie a dám si pozor...včera som dostal reakciu, že dýcham jak tesne pred smrťou, lebo cítim, že sa niečo uvoľnilo na tých prieduškách, ale nestíha to ísť von, pre istotu som spravil klystír aj kúpeľ z mms, aby som náhodou fakt neskolaboval alebo nezadusil sa...dávkovanie ešte teda znížim aspoň do nedele...


Nick34
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 02 srp 2011 17:31
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Nick34 »

Ahoj, chtel bych se zeptat jak zmirnit detoxikacni priznaky pri brani CDH.
Muj problem je, ze se mi vzdy (jak pri trojcatku, CDH nebo jen lichorerisnici) zacnou blokovat zada a krk.
Zablokovany krk vzdy zpusobi, ze se citim nic moc. Myslim, ze blokovane zada jsou vysledkem toxinu v tele.

Co byste doporucili?

1. Koupel se soli? Nekde jsem videl video jak Andreas Kalcker doporucoval kopel s 2 kg morske soli. Pouzivate to? Jak casto?
2. Pouzivate nejake pripravky pro podporu/detox jater behem brani MMS? Jako napr. ostropestrec nebo jine horke bylinky?
3. Vyuzivate napr. saunu/infrasaunu behem brani MMS aby se toxiny lepe vyloucily z tela?
4. Delate klystyry nebo kavove klystyry pro snizeni toxinu v tele?
5. Uzivate nejake pripravky ktere by absorbovaly toxiny? Jako napr. Enterosgel nebo Sanogel?

Zajimalo by me co pouzivate a co Vam pomaha.

Dekuji moc.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“