Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lena

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od lena »

[quote="Nick34

Co byste doporucili?
ja bych brala vseobecne Magnesium chlorid hexahydrat = horcik

staci si to dat do hledace a najdes vice informaci.

A take bych se v nem koupala nebo alespon nohy, jinak ta morska sul nejlepe z mrtveho more je take dobra, nebot zde je spousta mineralu, ktere telo potrebuje. Proto je nam vzdy po dovolene u more lepe nebot se telo nasaje mineralu, ktere nasemu telu chybi. Jenom kbyby clovek vedel, ktere schazi bylo by mene nemocnych.


Ketly
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03 srp 2014 14:07

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Ketly »

Chtěla bych taky přidat svoji zkušenost s MMS. Nejdřív jsem si roztok pouze stříkala na pleť na akné, což pomáhalo. Zkusila jsem koupel, po té mi bylo hrozně špatně až na omdlení, takže jsem si šla lehnout. Na začátku července jsem dostala zánět močového měchýře. Začala jsem s užíváním MMS. Nejdřív jeden večer po jedné kapce 2x. Další ten 3x 2 kapky a 3x 3 kapky (divila jsem se, že mi vůbec nebylo špatně a to ani trošku). Trochu se to zlepšovalo. Třetí ten jsem nasadila už 8x 3 kapky, ale začaly mi hrozně vypadávat vlasy. Čtvrtý den se to hodně zlepšilo (ale předchozí den jsem snědla asi 300 g brusinek, takže nevím, čím to vlastně bylo). Trošku jsem to flákala, měla jsem asi 6 kapek. Pátý den to bylo opět jako ten první, zase se to vrátilo do stejných kolejí. Vzala jsem si 8 kapek. Šestý den to bylo zase v pořádku, jako kdybych byla zdravá, vzala jsem si 6 kapek. Sedmý den to bylo opět jako první + mě ještě začali bolet ledviny. Pročež jsem kapky zahodila a šla k doktorovi. Dostala jsem antibiotika, další týden ještě jedny, protože mě bolest ledvin nepřešela a ještě mě poslali na rentgen ledvin. Ale celkem skvělým plusem je, že mi po těch šesti dnech skoro zmizelo akné, jen trochu je vidět. Bohužel mi stále padají vlasy, ledviny mě bolí i po dvou týdnech braní antibiotik. Docela vážně se bojím MMS ještě někdy pozřít a zároveň už jsem v léčení zánětu ledvin a močového měchýře bezradná. Na zdravi-az jsem se dočetla, že MMS by se nemělo brát na slabé ledviny, to jsem se ale v knihách o MMS vůbec nedozvěděla.


stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stendas »

je možné, aby mi inhalácie mms spôsobovali astmatické záchvaty? snažím sa zbaviť astmy a chronickej bakt. infekcie, ale inhaláciu mms som vyradil a takisto ešte znížil davky mms, pretože tie záchvaty sa nedali pomaly zvládnuť...


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

ach jo,to není jako brát léky!když mi to nezabere hned,tak běžím k doktorovi. :bhead: Tak si vyber-bud alternativu nebo klasickou medicínu.Když si vybereš alternativu -a to rozhodnutí je asi nejtěžší,tak se toho drž.Moc chvátáš.Zjisti si co vlastně máš s tím močákem-třeba na diagnostice a jak si ho můžeš vyléčit a ne plácat všechno dohromady a dělat pokusy.Drž se ověřených postupů.Koukni na vlákno o parazitech,přečti si o tčm a o mms,ale pořádně. ;)


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

stendas píše:inhalácie mms spôsobovali astmatické záchvaty?
Buď toho inhaluješ priveľa, alebo príliš silné.
Ak Ti to teraz spôsobuje problémy, kľudne si daj pauzu ľubovoľne dlhú.
Ak zas budeš na to mať náladu, začni opatrne s približovaním pohára k ústam a nosu.
Ja som sa sennej nádchy a trvalo zaplnených čelných dutín zbavil vdychovaním dvoch aktivovaných kvapiek dvakrát denne. Dva pomalé nádychy ústami a následne nosom. Po mesiaci inhalovania som dosiahol pocit voľných dutín.
Nádych nesmie štípať, ale zas niečo cítiť musíš. Chce to čas a postupný tréning.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Ketly píše:Třetí ten jsem nasadila už 8x 3 kapky
Pročež jsem kapky zahodila a šla k doktorovi.
Ak si zlomíš ruku, dajú Ti ju do sádry na niekoľko týždňov.
Myslíš si, že ak by si tú ruku v sádre hneď na druhý deň polievala 8x denne s MMS
tak za dva dni ju máš v poriadku a sádru môžeš dať dolu ?


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Ketly- Ber MMS, CDS podle pokynů(protokol 1000) a pak teprve napiš svoji zkušenost. Zkušenost typu ,,moc jsem to nedodržovala" je o ničem.


Kačenka666
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14 srp 2014 10:46

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kačenka666 »

Ahoj studuju to tady a knížka je přečtená. Pořád mi není jasný jak u toho jíte. Nesmí se na lačno a měl by být odstup od jídla.Můžete to sem někdo napsat rozpis kdy jíte co jíte a kdy berete mms1,případně cds pro protokol 1000 8xdenně 1-3kapky.díky moc


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ahoj, ja tak do tej 13-tej nejem, bral som na lačno CDS a žiaden problém.
Ne mamalo by sa tak, ale nebudem jesť ak na to nie som zvyknutý :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

Kačko-ráno se nasnídáš a už za hodku můžeš jíst-pak když to budeš brát po hodinách,tak počkáš po dávce půl hodky a najíš se.Třeba-v 8 snídaně,v 10 začneš mms vždy v celou hodinu,takže se naobědváš v půl 1.No a bereš to do 17hod,takže v 18hod můžeš večeřet.No a co tak jako řešíš za problém?a co chceš jíst?Upravit stravu je velmi důležité! :bye:


Kačenka666
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14 srp 2014 10:46

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kačenka666 »

Bobino-mám dlouholetej problém se zánětem moč.cest. a hemeroidy.samodřejmě sem se dostala do bodu kdy žádný atb.nezabíraly a doktoři mi řekli že sem zdravá a posílaly mě k psychiatrovi.přitom moč vypadala jak když v ní rozmýcháš kvasnice.no pak mě pořád přišlo že se mi něco hýbe jako kolem žaludku ze stran asi ve střevech.tak sem začala pátrat po netu a našla tady nebo na a-z zdraví diskuze o parazitech.začala sem užívat paraprotex-bylinky a nestačim se divit-odhaduju že to jsou škrkavky-je mi z toho na blití.všichni žijem v podivný představě že v nás nemůže nic být.po přečtení tady tématu o mms mi došlo že bude lepší se objednat k poradkyni na diagnostiku a dozvědět co všechno se mnou kamarádí a že třeba budu muset nasadit třeba i chemii.jdu tam až 2.10.dřívější termín nemá.teď od pátku bych chtěla zatím začít s mms1 protokol 1000.stravu upravím.mám např.zkušenost s dělenou stravou.vidím to na nějaký brambůrky se zeleninou nebo těstoviny se zeleninou atp.mě to spíš nebylo jasný časově když se mms užívá po hodině.to sem zvědavá jak to půjde.děkuji ti Bobino a vůbec všem


stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stendas »

Ahojte,
neviete náhodou niekto, či môžem brať mms a zároveň cordyceps? bije sa to nejako? alebo je to v poriadku?

vďaka


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

jo cordyceps můžeš


lena

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od lena »

stendas píše:zároveň cordyceps?
Pokud to budes oboji brat tak zase v rozmezi 2-3 hodin. Vime, ze mms i jidlo likviduje tedy vitaminy a to v te hoube jsou take. Takze si delej prestavky a sam si vypozoruj brat ci nebrat.


stendas
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14 led 2012 21:05

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stendas »

okej, vďaka...keďže beriem mms 8-10x denne, tak ten cordyceps si dám na večer alebo počas noci keď sa zobudím...
a ešte sa chcem spýtať koľko krát denne odporúčate inhalovať mms? 2x?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“