Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

perun333
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 07 zář 2013 20:33
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od perun333 »

Zdravim Vas,

nezna nekdo nejaky zaruceny zpusob, jak se zbavit borelie? Dle mereni na Salvii se ji nemohu zbavit. Kapu na ni uz nejaky ten mesic MMs, jonasovky a do toho beru davky germania s velkou davkou vit. C. Jenomze mrcha se porad drzi. Zpusobuje mi velkou unavu, bolest kloubu a obcasnou nevolnost.

Dekuji


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

na borelku mám s dobrým výsledkom vyskúšanú kombináciu naringin a cordyceps extrakt


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jani »

mahatma píše:na borelku mám s dobrým výsledkom vyskúšanú kombináciu naringin a cordyceps extrakt
Ten naringin bereš prosím kde? Díky.

NARINGIN patří spolu s rutinem do skupiny flavonoidů (přesně řečeno patří do skupiny flavonoidních glykosidů) přírodních látek, jejichž účinky mají velký význam pro prevenci mnoha kardiovaskulárních i nádorových onemocnění. Získávají se z citrusových plodů a obsaženy jsou rovněž v pohance. Naringin je hlavním flavonoidem grapefruitů a grepové šťávě dodává její charakteristickou natrpklou chuť. Podobně jako další flavonoidy, i naringin zlepšuje pevnost cévních stěn, jejich elasticitu a propustnost.
Tento účinek se s úspěchem uplatňuje v léčbě krvácivých dásní, hemoroidů, pro prevenci cévních změn při cukrovce (např. diabetická retinopatie - poškození oční sítnice), glaukomu apod. Studie také odhalily, že naringin a jemu příbuzný rutin dokáží významně snížit hladinu krevních tuků (celkového cholesterolu, LDL cholesterolu, VLDL cholesterolu a triglycerolů), tedy látek, které stojí za většinou kardiovaskulárních onemocnění. Naopak nemají vliv na hladinu "hodného" HDL cholesterolu.

Naringin má i výrazné antioxidační účinky a svým působením na krevní řečiště také zlepšuje prokrvení tkání. Jeho doporučená denní dávka není stanovena. Užívá se v množstvích podobných jako rutin - 10 až 20 mg denně. Velmi důležitou vlastností naringinu je schopnost zlepšovat elasticitu a propustnost cévního systému, což má význam v prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Tento flavonoid zvyšuje sekreci pankreatické šťávy a trávicích šťáv tenkého střeva a prostřednictvím bloudivého nervu (vágus) zvyšuje i produkci žaludečních šťáv.

Mezi jeho uváděné účinky patří:
blokuje látky, které jsou zdrojem rakovinných buněk, vychytává volné radikály = chemoterapeutický význam, zvyšuje metabolismus tuků,
snižuje negativní efekt příjmu alkoholu, působí jako antioxidant, snižuje riziko vzniku arterosklerózy, snižuje hladinu cholesterolu,
pomáhá při žilních onemocněních, křečových žilách a hemeroidech, posiluje imunitní systém, podporuje produkci hormonů,
preventivně působí proti infekcím a nachlazení, čistí střeva a stabilizuje střevní flóru.

Klinické studie prokázaly jeho schopnost snižovat hladinu krevního cukru, což v důsledku zpomaluje ukládání energie do tukové tkáně.

Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/naringin ... z3CQA1P8Cz


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

naringin beriem u mňa z poličky :-)
nakupujem ho ako aj ostatné rastlinné extrakty priamo od výrobcov a tobolky plním sám... najúčinnejší sa ukázal spôsob užívania - 5 dní po jednej tobolke oboch prípravkov a dva dni pauza, takto do využívania balenia (60 toboliek) ...
cena za 60 x 100 mg naringinu je 36 eur, cordyceps extrakt mám na stránkach


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jani píše:... NARINGIN patří spolu s rutinem do skupiny flavonoidů (přesně řečeno patří do skupiny flavonoidních glykosidů) přírodních látek, jejichž účinky mají velký význam pro prevenci mnoha kardiovaskulárních i nádorových onemocnění. ....
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=104312#p104312
slavek krepelka píše:Nutno podotknout, že termín solanin je poněkud široký a zahrnuje přirozené alkaloidy (glycoalkaloidy) podobných složení, které nejsou stejné a nemají nezbytně naprosto shodné účinky. Dále je třeba vzít na vědomí, že všechny rostliny obsahují spousty alkaloidů v různých množstvích a poměrech a nelze dát rovnítko mezi řekněme borůvky a brambory, co se týče přesné chemické komposice solaninu obsaženého v kile toho či onoho i z tohoto důvodu, nemluvě o dalších alkaloidech přítomných v rostlinách které mají vliv na jedovatost či jedlost dotyčné rostliny a nemluvě o tom, která část rostliny má jaký obsah a poměry atd., jak uvidíme z příkladu brambor.
Glykoalkaloidy jsou glykosidy a i ta brambora má své půvaby především tím, že její hlavní složky solanin a chaconin mydlí především hmyzy a larvy a červy atd.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Baruuu
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 09 zář 2014 8:19

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Baruuu »

Dobry den,
Mam za sebou Chloroquine 14 dni, artemisin 14 dni, nyní beru 10 dni metrolex.
Za tyden me čeká 6tablet Praziquantelu na noc, nemáte s tím někdo zkušenosti? Mam z toho trochu strach.
Doporučení mam od poradkyně pres paní Blahovou.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Ač se mi to moc nelíbí, tak se čím dál víc utvrzuji v názoru, že je třeba změnit životní styl místo trávení parazitů chemikáliemi. Teď jsem několik víkendů trávil prací na zahradě, likvidací zanedbané slepičárny, čištěním či bouráním starých kůlen, atd. Špinavý, zaprášený od všeho možného. I kdybych byl nakrásně vnitřně úplně vydesinfikovaný, tak po takovémto víkendu mám v sobě určitě všelijaké breberuše znova. To samé pojídání ovoce, zeleniny přímo na zahadě. Pokud ní ,,nevymáchám v savu", vždy na ní něco bude. Raději bych si vzal nějakou tabletu a šmitec,ale ono to tak asi nepůjde. Tím samozřejmě nechci říct,že není v určitých případech potřeba breberuše zdecimovat,ale definitivní řešení to stejně nemůže být.
Jarda Zajíček nedávno napsal: ,,Stále nemohu pochopit, proč se každý snaží honit parazity, když je přeci nad slunce jasnější, že jejich stav v těle je dán stupněm znečištění a snížením vibrací. Není snazší upravit ty podmínky nutné pro jejich setrvání v těle, než je stále a bezvýsledně práškovat, jak Jožina z bažin?"
Snažší mi to nepříjde,ale tahle věta se mi dostává pod kůži.


davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od davidekMTB »

Ahoj,

už se tady o tom někde diskutovalo, zda se jedná o hleny, nebo o parazity. Zde je celkem solidní odpověď:
http://www.detoxikace.org/media/humanni ... ti/?page=7

David : )


Jan21
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 11 zář 2014 21:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jan21 »

Zdravím vás, vedeli by ste mi poradiť, čo by mohlo za moje problémy so zrakom? :shock:
- Mesiac problémy so zrakom + extrémne zhoršené mentálne schopnosti (zrnenie zraku, "mušky" v zornom poli, svetloplachosť, pálenie v očiach, akoby vibrovanie obrazu, obcas uvidim farebny bod akoby blikla mala hviezdicka, mierne rozostrenie zraku, velmi zhorsene sustredenie a kratkodoba pamat, celkova slabost, depresie, uzkost, zachvaty paniky)
Poradca mi nameral na salvii cysticerkózu (cysty pasomnice na mozgu)
plasmodie (velmi rozsirene)
vlasovce
borelie
v oku alebo na ocnom nerve su vlasovce, prvoky, plasmodie
Co z toho by mohla byt pricina mojich zrakovych problemov a ako to riesit? Mohli by vlasovce za problemy s videnim, alebo sposobuju len alergie a palenie oci?
Som na zaciatku antiparazitalnej kury a beriem mms
Ďakujem za každú radu
Jan :bye:


Stando
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 11 kvě 2014 20:23

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Stando »

Zdravim,

trapi ma tinnitus. Niekedy je to ok, slaby ton a niekedy horsie, asi podla pocasia :)
Zacal som druhy den zaperovat super ravo zapperom vlasovcov frekvencie CAFL.
Po zapperovani sa mi zda, ze sa ton trochu zmenil a je silnejsi.
Znamena to, ze som vlasovcov v uchu trochu podrazdil a zacali sa viac hmirit, teda
frekvencie su spravne a moc sa to tym prizivnikom nepaci?

Planujem v kratkej dobe zacat vlasovcovu kuru ivermectin + hetrazan. Drzte palce.

Dakujem.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Jan21 píše: v oku alebo na ocnom nerve su vlasovce, prvoky, plasmodie
Co z toho by mohla byt pricina mojich zrakovych problemov a ako to riesit?
Podobné problémy s očima mám už delší dobu (mám tam vlasovce a ostatní se různě střídají, podle toho, co a jak odtamtud vyháním). Problém je v tom, že do očí nezasahuje lymfatický systém, takže jakmile se začneš nějakým způsobem detoxikovat, nacházejí tam paraziti a další mikroorganismy vhodný úkryt. Jak už tady psala LenkaX, objevily se jí tyto problémy, když začala brát MMS. Jediné, co ti mohu v tomto směru poradit, je postupně je odtamtud dostávat. Jistě ti tvůj poradce navrhl postup. Začni prvoky, potom borélie, a nakonec vlasovce. Opačně to nefunguje. Pokud bys začal s vlasovci, jen je posílíš, protože jak prvoci, tak borélie, plasmodia, chlamydie apod. nějakým způsobem vlasovce podporují, takže dokud má člověk tyto mikroorganismy, vlasovců se nezbaví. Pokud bys používal zapper, můžeš střídavě používat frekvence na všechny.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Já jsi podobné problémy...i když v menší míře vyřešil kapáním koloidního stříbra do očí...6-8x denně pár kapek KS alespoň 20p.p.m.Trochu to zezačátku řeže, ale oči jsou potom podstatně lepší.Chce to ale čas...alespoň 2. měsíce, hlavně na větší brebery. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Jan21
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 11 zář 2014 21:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jan21 »

Díky za info :good: Pomohlo by kvapkať mms do očí ?? Máte s tým niekto skúsenosť?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

Pokud s tím někdo zkušenosti má, tak bych řekl, že asi nejspíš negativní - psal jsem o tom kdysi tady:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 69#p125369

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
monikag
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16 zář 2014 20:38
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od monikag »

Dobrý deň...chcem vás tu všetkýc hpoprosiť o radu...mám už 2 roky neustále sa opakujúce zápaly močového mechúra...myslím, že som toho už vyskúšala naozaj veľa...D-manosu, berberin,citricidal,resveratrol,kapucinku,prasličku...a neviem ,čo všetko ešte...brala som aj MMS, ale dostala som zápal očí...hnisajúce oči niekoľko dní...tak som dostala strach a prestala s MMS...za každú radu som vďačná...možno nie som dosť dôsledná...a mám práve objednanú antiparazitovú kúru TRIGEĽM...tak ešte toto skúsim...


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“