Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

wohpe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29 říj 2014 10:13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od wohpe »

Informačný prípravok od Nadeje sme dostali tiež...zabudla som spomenúť. Liekmi na malariu myslíte prosím Artemisinin? Čítala som, že je to zatiaľ najlepší liek proti malarii..ďakujem. Predpísanú kúru som zatiaľ nezačala...chcem si overiť, či je užívanie a dávkovanie u detí bezpečné, aj keď užívanie kortikoidov by bolo asi oveľa horšie...:(


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Už je to pár let, nevím, jak se ty léky jmenovaly, byly z Thajska - zkoušela jsem tehdy kde co. Ale myslím, že to, co máte předepsané, bude účinné. Jen bych doporučila se napřed zaměřit na malárii, potom teprve na vlasovce - tj. kúru Ivermectin-Hetrazan až nakonec.


wohpe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29 říj 2014 10:13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od wohpe »

kúra je stanovena tak, že najprv má brať dva týždne Artemisinin, potom nasleduje protivlasovcova kúra, tiež 14 dní...prvé dva dni Iverfast potom Hetrazan a posledné dva dni znovu Iverfast. Počas celého mesiaca kúry má užívať tiež detoxikačné kvapky od Jonáša a bioinformačné kvapky z Nadeje a tiež počas oboch kúr kúpele v MMS.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

O.K. Nemusíš se bát s kúrou začít. Poradkyně zřejmě ví, co dělá.


perun333
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 07 zář 2013 20:33
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od perun333 »

Ja bral na Malarii MMS vcetne jonasovek a 14 dni Chlorochine a 14 dni Artemisin a bylo po malarii :))


wohpe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29 říj 2014 10:13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od wohpe »

Milá Hela, ďakujem pekne za Tvoje príspevky.


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lu1234 »

Ako brat informatika?

Skoro vsade je Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek

10 kvapiek nakvapkat do platovej lyzicky a uzit
alebo
10 kvapiek nakvapkat do vody a vypit


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Já používám umělohmotnou lžičku, ale můžeš je kapat i do vody (do ničeho jiného). Někdo si je kape přímo do úst, ale to bych nedělala, protože už se mi několikrát stalo, že vypadlo kapátko a část lahvičky se vylila.


linduska1927
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12 říj 2014 7:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od linduska1927 »

nie, nebola som to ja, aj ked by som to rada vyskusala


bkvasnicka
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25 říj 2014 11:27
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od bkvasnicka »

Prosím kde se dá sehnat Praziquantel a Albendazol?


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

Gaia píše:Ahoj, nevíte léky na malárii? Gaia
Bertrám
7. března 2012 v 18:30 | Mudr.Louis van Hecken,Belgie | Bylinky: http://helenasychrova.blog.cz/1203/bertram

V říjnu 1990 jsem z rukou Marky Miriam Verheigen-Biesemans obdržel díla sv.Hildegardy,a z nich vzešla myšlenka,dovézt bertrám do Afriky.Poté,kdy jsem si přečetl text,pojednávající o bertrámu v Hildegardině "Physice",porozuměl jsem,že právě tento může v Africe mnoho pomoci v léčbě tropických infekčních chorob,jako je malárie a HIV/Aids.

Hildegarda o Bertrámu.
"Bertrám je přiměřené teploty.trochu sušší,ale právě tato směs je čistá a svěží.Pro zdravého člověka je dobrý k jídlu,protože snižuje hnilobu v něm,rozmnožuje dobrou krev a činí jasný rozum.Ale i nemocnému,který má již poškozené orgány,přináší sílu zpět.Z člověka pak neodejde nic nevyužito,činí dobré trávení.
A člověk,který má mnoho hlenu v hlavě - a často jí Bertrám - onen hlen ubyde.
Také,pokud je často jedený,odstraní zánět pohrudnice a zmnoží v těle člověka dobré št'ávy a vyjasní mu oči.At' je Bertrám jedený tak často,až vyžene nemoc a zamezí,aby se nemoc znovu vrátila.Že při jedení zmnožuje tvorbu slin,pochází z toho,že vytahuje špatné št'ávy a opět dává zdraví."

Co je Bertrám?
Pochopil jsem ,že tento text se vztahuje k léčbě infekčních chorob,které postihují krev - např.malárie a HIV/Aids.Aktivní složky kořene Bertrámu jsou dobře známé proto,že se jím impregnují moskytiéry,aby se zamezilo vzniku malárie.
Opravdu,pyrethrum,což je anglický název Bertrámu,je insekticid.Použijí-li se však květy,jsou jedovaté.K léčbě lidí se však používá kořenu,který jedovatý není.

Latinský název Bertrámu je Anacyclus pyrethrum/česky trahoku římského,nazývaného též španělský heřmánek,pozor-neplést s řebříčkem bertrámem-pozn.red./

Účinky rostliny jsou popsány v Britisch Pharmacopeia,stejně jako v celém světě v mnoha odborných časopisech.Nejdůležitější obsahovou látkou kořene je pollitocin anebo pyrethrum,další složky jsou inulin,anacyclin a sezamin.Medicínská struktura těchto složek je známá.

Hildegarda dále píše:Bertrám tvoří dobrou krev.
Tvorba dobré krve je při malárii velmi důležitá,protože paraziti devastují červení krvinky a mnoho nemocných pak trpí chudokrevností.
Stejně důležité je to při HIV/Aids,kde bílé krvinky,hlavně CD 4,jsou změněny slabou lidskou imunitou.Viděli jsme krásný efekt u lidí s HIV/Aids.

Dále Hildegarda píše:Bertrám tvoří jasnou mysl.

Nepotřebujeme tohle čistě náhodou všichni?Ale u infekčních chorob poškozujících mozek - mozková malárie- je mozek poškozen trombozou malých cév,u HIV/Aids je zase nervový systém poškozen krví,která není čistá,ale infikovaná.

Bertrám dává nemocným opět sílu,i když byli nemocí liž velmi poškozeni.

To je velmi důležité pro lidi,žijící s HIV/Aids,tuberkulozou a dalšími chronickými infekčními chorobami.Viděli jsme muže,už na smrt nemocného,který se opět dopracoval k dobrému zdraví po užívání Bertrámu.

Bertrám nedovolí,aby z těla odešly nestrávené zbytky.

To je velmi důležité při diabetes,kdy odchází nestrávený cukr.

Bertrám snižuje množství hlenu v hlavě.

Mnoho dětí trpí nachlazením,hlen odchází nosem - Bertrám snižuje odchozí množství hlenu.

Bertrám tvoří čisté tělní št'ávy a jasní oči.

Zamlžování očí je časté jak u dětí,tak u dospělých.Čočka není čistá.Bertrám dává čisté tělní št'ávy a jasní oči.Slyšíme o lidech,kteří nemohli číst a po užívání Bertrámu zase četli.

Jakkoli je rostlina používána,suchá či vařená,je vždy užitečná a dobrá pro nemocné i zdravé.

Protože je Bertrám používán jako koření,jde o nejlepší prevenci proti malárii.Při denním užívání je celá rodina chráněna.Spolu s moskytiérami je to dobrá ochrana.


Přeložila W.Gregorová ze spolkového časopisu Přátel sv.Hildegardy ve Švýcarsku č.95/2005,str.18

DODATEK
Prášek kořene Bertrámu distribuje Sluneční brána Čejkovice,je dostupný všem zájemcům.at' už přes lékárny nebo přímo ve Sluneční bráně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

ahoj priatelia,
tušíte čo sa deje na poli antiparazitárnej liečby v ČR?
údajne sa jedná o organizovanú akciu proti predajcom antiparazitárnych liečiv, viacero webstránok ponúkajúcich tieto prípravky je nefunkčných...
ak viete o čo ide podeľte sa, prosím, o informácie.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

joo, nechápu, proč.


elzee
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04 bře 2014 9:30

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od elzee »

mahatma: Ty funguješ dál? Nemáš nějaký problémy?


wohpe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29 říj 2014 10:13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od wohpe »

Dobrý deň,

prišiel mi Artemisinin pre syna, chcela by som sa spýtať, či sa musí užívať na lačno. Ďakujem za odpoveď.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“