Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

žeby nefunkčné stránky predajcov neregistrovaných liečiv súviseli s týmto? http://technet.idnes.cz/zatah-silk-road ... ternet_pka


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

lu1234:
Ako brat informatika?
Dávkování se většinou rozpočítává tak, aby se obsah lahvičky vybral za určitou dobu a měl by jej určit ten, kdo vám ty informatika dal. Samozřejmě je potřeba se především řídit dle reakcí na kapky. Zkušenosti jsou takové, že největší účinek nebo spíše svou práci odvede každé kvalitně vyrobené informatikum nejpozději do 14 dní při jeho pravidelném užívání. Pak už jeho užívání je spíše "na jistotu". Po těch 14 dnech už ale nemá většinou v organismu žádnou práci.
Pokud píši z vlastních zkušeností, když jsem před několika lety s užíváním informatik začínal, nepociťoval jsem vůbec nic, ani když jsem si dal kapek kolik jsem chtěl, třeba dvě lžičky najednou hned ze startu :) Nicméně poslední dobou reaguji velmi silně pokud si dám více jak 15 kapek na dávku. Někdy musím jít třeba zpočátku i na 5 kapek na dávku vícekrát denně, protože 10 kapek už je na mě moc. Správně by se měli také nechat na chvíli působit v ústech a pak zapít čistou vodou. Rozhodně bych je nedával do vody. Samozřejmě nic jiného po jejich užití nejíst ani nepít aspoň 20 minut. Pozor také na jejich správné skladování, ať si informaci v kapkách neznehodnotíte dříve, než je vůbec začnete užívat. Osobně je přechovávám v plechové krabičce, daleko od zdrojů EM pole.

Mahatma:
Co vím, tak jedna stránka nefunguje už delší dobu, ale jinak jsem na tuhle informaci nikde zatím nenarazil, ale spíše mě zaráží, že jsem tady dlouho neviděl žádný příspěvek od Pala, přes kterého šlo také ledacos sehnat, ale třeba funguje již pouze na SZ. V tom odkazu pojednávajícím o zátahu šlo spíše o větší prodejní portály, kde se dali koupit především drogy, ale i léky. Před časem o tom byla i reportáž v TV, kde říkali i konkrétní adresy těch portálů. Pochybuji, že by u tak velké akce je zajímali nějaké stránečky s pár antihelmitiky.


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

Palova stránka antihelm.cz nebola nejaká stránečka. komplet celá Bláhovej sieť odtiaľ kupovala - pár stoviek poradcov a teda tisíce ľudí...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Tak to jsem ani nevěděl, že už má z toho antihelm.cz nějakou velkou stránku. Naposledy jsem od něj něco málo bral 4/2013 a byla to jednoduchá stránka se seznamem, nic víc. Navíc měl přístup jištěn heslem a předpokládám, že to prodával jenom na doporučení konkrétního detox. poradce a ne někomu "z ulice". Teď se dívám a je opravdu neaktivní. Pokud to rozjel ve velkém a měl tam i větší množství léků, tak je fakt možné, že ta čistka zasáhla i jeho. Do prde.. už i s tou farmaceutickou lobby!
Na štestí ale máme ještě bratry Slováky, kteří mají rozum a takových farmaceutických čistek se neúčastní (na rozdíl od ČR, která musí jít ve všem špatném každému vždycky na ruku) a aspoň ty základní věci, půjdou přes ně sehnat.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od felda »

No , jen abys nedopadl jako já s bratry -přečti si jejich obchodní podmínky ... Já jsem si objednal 22.9. ,11.10. tuším přijali platbu přes M bank cca 30 euro, 18. 10.14 údajně odeslali tovar. je 8.11. tovar nikde eura v prde... , nekomunikují, neodpovídají , přečteš li si obchodní podmínky , tak na otázky ,typu kdy to dojde zásadně neodpovídají, odesláním tovaru pro ně veškerá odpovědnost končí -mají červeně podtrženo. poprvé to došlo, podruhé tohle , takže hezká zkušenost


felda
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Nic konkrétně, prostě všichni???...kecy, já už ze Sk kde-co bral, a žádný problém.Zdarec Ps: Já osobně očekával, že to Palovi zatrhnou o dost dřív ...přeci se jen vydal na tenký led.M.
Naposledy upravil(a) MIRKO dne ned 09 lis 2014 8:43, celkem upraveno 1 x.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

felda:
Chápu, že takový nesolidní přístup naštve, ale pokud jsi si jistý, že to třeba neleží někde na poště a je to jasný podvod, hoď sem pro ostatní raději jejich web adresu, aby se to nestalo i jiným. Mám ověřený kontakt na SK, ale vím, že není jediný, ale ty ověřené nemám. Jenom doufám, že nevyschl i ten po tom zátahu, protože většinou to všechno vozil jeden zdroj. Pozorný čtenář tohoto vlákna ale zjistí, že se dá to tady sehnat i od jiných aktivních členů z SK, kteří mají své zdroje.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od felda »

obchod steroidy.eu ,objenával jsem tam u nás nedostupný thyerotom -tedy hormon štítné žlázy t3+t4,u nás nezákonně už dva roky nedostupný -tedy bez náhrady.


felda
Bertidlo
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09 lis 2014 19:07

Invermectin davkovani

Příspěvek od Bertidlo »

Moc prosim o radu. Mam problemy se sluchem, medicina vse vyloucila, jelikoz jsem pobyvala ve vychodni africe, posleze zacaly potize, myslim, ze jsou to paraziti, kteri mi cestuji (v podobe premistujici se boule po hlave) a usadily se v uchu v eustachove trubici.

Nemohu sehnat Ivermectin tablt., a Albenazol ...ziskala jsem jen Equiverm - ivermectinum pastu pro kone. Nevim jak dlouho se bere, pouze to, ze na 100kg vahy 1ml. Nemate nekdo zkusenosti jak uzivat, cim doplnit? Dekuji moc predem...

:idea: Založila jsi nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


marcelino333
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09 lis 2014 21:59

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marcelino333 »

Má někdo zkušenost s dodavatelem na antihelmitika, který má email albenpraz@seznam.cz? Jaká je kvalita? Potřebuji totiž nutně antihelmitika.
A nebo máte někdo třeba zbytky na prodej z okolí Ostravy? Případně kontakt na spolehlivého dodavatele?

:idea: Příspěvky jsem Ti sloučil - poo.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Tak to podezření, které tady dal mahatma mohu potvrdit, mám to ověřené a je to bohužel tak. Navíc jsem se dozvěděl, že mají dost práskačů, kteří to na netu sledují a snaží se dostat ke kontaktům a pak plnit svou rádoby "občanskou povinnost", a jak jsem četl před nedávnem někde článek, tak udavačství v ČR jenom kvete. S takovou ale mají nově registrovaní členové tohoto fóra, čili bez dlouhodobější aktivní historie zřejmě smůlu. Asi to bonzují samozvaní ochránci všeho zla ze sysifos klubu, jiné takové exoty totiž neznám. Takže pokud jste tady dali nějaké konkrétní solidní kontakty, tak je doporučuji raději smazat a počkat až je to omrzí. Nezbude než si to sehnat přes nějakého svého detox. poradce.
Navíc je dosti podezřelé, že se tady v jeden den nově registrovaní a skoro ve stejnou dobu sháněji po antihlemitikách, náhoda? ;)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Craft píše:Tak to podezření, které tady dal mahatma mohu potvrdit, ...
:D Nejen to. Od čerstvého člena přišla aj navýsost pravděpodobná provokace po SZ, žádající bleskovou osobni konzultaci pro "na smrt nemocnou" "známou". Podepsán "Horáček s dcerou". "Hádám", že jsem nebyl sám. Po mém požádání o rozhovor po netu došlo k naprostému tichu. Asi to nebylo až tak horké. Samozřejmě jde i o vyvolávání strachů a nejistot kdo je kdo. :ptrain:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Na webových stránkách České parazitologické společnosti ... www.parazitologie.cz/zpravy/doc/Zpravy%202014_2.pdf je zmíněn
antihelm.cz již v červnu včetně nabídky antihelmintik... tj. již po přístupu za heslem.Myslím, že jenom čekali na vhodnou příležitost.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Zdravím vespolek,

uvedu to na pravou míru. Stránky http://www.antihelm.cz NEJSOU MOJE. Je pravda, že jsem se podílel na jejich vytvoření, ale dál už s nimi neměl nic společného.

Stránky http://www.antihelm.cz byly zrušeny a prodej antihelmintik také. Stránky byly určeny pro klienty poradců a pro slušné lidi z tohoto fóra. Byly pod heslem. Přístup na stránky však někdo uvedl na internetu. Způsobilo to, že se na stránky dostali lidé, kteří tam neměli co dělat. Vznikly problémy, o které nikdo nestojí.

Jsou na světě lidé, kteří si neuvědomují, že něco je vytvořeno úmyslně zkrz specifickou bezpečnost. Pokud je narušena, přestává mít vše smysl a tím pádem další existenci nelze očekávat.

Co se týče ČR, dozvěděl jsem se, že všechny zaplacené objednávky byly vyřízeny. Co se týče SK, netuším, je možné, že tam došlo k nevyřízení některých objednávek. Pokud se tak stalo, dejte mi vědět, pokusím se zajistit, aby se vše srovnalo, alespoň po finanční stránce.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
wohpe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29 říj 2014 10:13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od wohpe »

Craft,

nemusí to vždy byť tak, ja som tiež nový člen...prihlásila som sa, aby som mohla konzultovať určité veci s ľudmi, ktorí majú už nejaké tie skúsenosti, napriek tomu, že svojho poradcu mám...Mám syna s autoimunitným ochorením...rozpis sme dostali už koncom augusta, ale museli sme ešte počkať kvôli inej liečbe...konečne prišiel čas na antihelmetika..stihla som to len o chlp. Presne o dva dni. Môžem poďakovať náhode, alebo prozreteľnosti. ..veľmi mrzí, že existujú ľudia, ktorí si nevedia vážiť to čo sa im ponúka...keď tak rozmýšľam nad tým, čo za ľudí to môžu byť...možností sa naskytuje celá fúra..ako si napísal samozvaní ochrancovia zla...závistlivci, neprajníci, mudrlanti...až po totalnych idiotov..ospravedlňujem sa za výraz. Prajem si, aby sa našli vždy len tí čo majú srdce na mieste, tí čo pomoc potrebujú a tí čo pomoc ponúkajú bez nijakých ďaľších parazitov...teraz myslím tých dvojnohých..


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“