Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Jednoduchá liečba rakoviny ???

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Milenium »

Slávku, Tvůj kategorický výrok “ Podstatou vyléčení se z téměř čehokoliv je nikoliv v tom, co do sebe člověk dostane, ale v tom, co dostane ze sebe. Příkladů je spousta a mezi nejúčinnější metody patří tkzv. hladovka, nebo jinak půst.“ nemohu přijmout.
Hladovka je jen další z možných cest, a neuváděl jsem jí protože maminka Jiřího 43 nepolíbená alternativním myšlením nebude vhodný adept. Pro takového člověka je mnohem přijatelnější jako léčba něco přijímat (zdravou stravu a nějaké vitamín-minerál doplňky) jako alternativu k příjmu léků, než nepřijímat nic. Takovémuto člověku nedá smysl léčit se tím, že nebude přijímat léčebné prostředky a dokonce ani to co drží člověka běžně při životě-jídlo. Navíc je mnohem složitější se pro nejedení vůbec rozhodnout a hubnutí se bere jako špatné znamení, což rozbije psychiku.

Mimochodem nevím jestli Ti došlo, že svým příspěvkem jsi celkem šmahem odsoudil praktiku která ve velkém (90%)zabírala v léčení Dr. Budwigové - lněný olej navázaným na sýru z mléčné bílkoviny a striktně rostlinná strava.
A maso opravdu nevidím jako vhodnou potravinu pro onkologické pacienty, ale pokud má někdo nezvratnou víru, že právě maso mu pomůže placebo bude fungovat.

Jinak si s dovolením rýpnu. Proč se tím sám neřídíš, proč sis tou hladovkou nevyléčil aktuálně hnijící půlku svého pozadí a další Tebou na fóru celkem často zmiňované neduhy a cpeš se ve velkém HCLkou přes kyselinu askorbovou až po kaštany? :ethink:

:!: Podívej se do Pravidel a pouvažuj, jestlis to neměl formulovat jinak - poo.

Podívej se Milenium, měl bych prakticky vše, co následuje, přehodit do nějakých hádanic, anžto tvůj osobně zaměřený a tím povšechně plevelný příspěvek, stejně jako každý takový, utrhl lavinu dalších. Nechávám to plavat, anžto do jisté míry zahrnují i téma, nicméně, příště dostaneš trestňák. Od těchto odpovědí je tu Boxovárna, kam jsem hodil i "Slávkovu" osobní odpověď na tento příspěvek. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=133861#p133861 SDK


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Vlčice »

Milé Milenium,
z výše uvedené komunikace jsem pochopila, že Jiří43 si bude maminku léčit výhradně podle informací nalezených na internetu,
i kdyby jsme se tady sebevíc snažili a dokonce se i mezi sebou poprali :? Má nás za blbce a nikomu ani nepoděkoval.
Málokdo z nás je však na takové výši, aby dokázal veřejně přiznat svoje nejintimnější problémy.
Málokdo z nás se ale nachází tak mizerně a nízko, aby důvěrně sdělované informace zneužíval jako útočný šíp svého hladového ega.

Vlčice


Jiří43
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20 led 2015 18:36
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Jiří43 »

"Milá" Vlčice,
přestaň tady laskavě nesmyslně predikovat, jak budu mámu léčit a nevkládej mi do úst, co jsem nikde neřekl resp. nenapsal. Nikoho tady za blbce nemám a poděkoval jsem hned v mém prvním příspěvku (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=133685#p133685). Pokud nejsi schopna přijmout jiný názor na věc, tak raději vůbec nepřispívej. Vytváříš zde zbytečně dusno. Mám to s maminkou již tak dost těžké a nejsem zvědav na tvoje hysterické výkřiky..

P.S. Ohledně "hladového ega" se zamysli především sama nad sebou..

Taky se podívej do Pravidel, tohle není Boxovárna - poo.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od kachna »

Milenium píše:Slávku, Tvůj kategorický výrok “ Podstatou vyléčení se z téměř čehokoliv je nikoliv v tom, co do sebe člověk dostane, ale v tom, co dostane ze sebe...
Taky se mi stává, že neumím pořádně číst, že "škrtnu" při něčem, co mi někde zabrnkalo... Ale podívej se pozorně, Slávek toho napsal víc, třeba: "Nejhorší je do sebe v krizovce začít zmateně cpát kde co, bez jakékoliv víry a očekávání a zkoušet, co zabere..." Snaží se, myslím si, upozornit, aby lidi nepodlehli v dobré víře tomu, že začnou třeba každý týden nějakou jinou, zaručenou léčbu.
Milenium píše:...Jinak si s dovolením rýpnu...
No, to nebylo moc pěkné - vůči někomu, kdo nezištně radí, vyhledává, překládá, moderuje... Slávek je jedním z nás, hledajících, chybujících, objevujících... možná, že jeho varování před nadměrným užíváním čehokoliv vychází z jeho zkušeností. Kdo ví? Ale klobouk dolů, že se s problémy otevřeně svěří. Ono jedině pravdivost a otevřenost tomuhle fóru prospívá.

A ještě rada - pokud jsi měl potřebu něco takového napsat, asi ti něco ze Slávkova psaní "zabrnkalo" na cosi "bolavého" v tobě. Zkus si to najít a vyřešit, je to pak úleva.
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od poota »

Rakovina a hypertermie - léčba teplem a horečkou
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1086 ... oda/video/

Coleyovy toxiny
http://translate.google.cz/translate?hl ... rev=search

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Rakovina a hypertermie - léčba teplem a horečkou http://www.ceskatelevize.cz/porady/1086 ... oda/video/
... viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=128637#p128637 ... ;) ...

... mmch, Pooto, ty jeden ZRD (= zatraceně rychlej důchodče :D ) předběhl jsi mě :), jelikož tuto část jsem dopoledne nahrál a zrovna teď ji sosám na YT (anžto na ČT to bude ke shlédnutí pouze po omezenou dobu) ...

... jinak Slávka (a nejen jeho) by mohla zaujmout prostřední část tohoto dílu, aneb "jak těžké kovy léčí" ...

... :bye: ... Anri ...

--------------

[youtube][/youtube]


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od pavelv »

Maximálně souhlasím se Slávkem, že je velice důležité co dostane člověk ze sebe ven. Podle mnoha autorů je hlavní příčinou většiny nemocí to, co je v nás navíc. To, co něco ucpává a blokuje nebo způsobuje otravu. A současně se hodně píše, že tělo se dokáže vyléčit samo, když k tomu má potřebné podmínky. V mnoha případech je opravdu ideální hladovka, která navíc nečistí jen tělo, ale i hlavu a myšlení. V případě maminky Jiřího, která je fyzicky v pohodě, aspoň pocitově, by určitě byla hladovka vynikajím začátkem léčby. Ale hladovku nelze dělat, až na vyjímky, do nekonečna a po jejím ukončení bych stejně jako Milenium doporučoval dietu Budwigové, která léčí rakovinu i sama o sobě. Jinak ještě na téma hladovky, nebo možná je vhodnější Slávkuv termín nejedení, u nás převládá především díky průkopnické práci Pavla Máchy půst typu destilka plus NIC, jak to Pavel formuloval. To je určitě super metoda, kterou jsem i sám úspěšně aplikoval, ale jsou i jiné metody nejedení, které jsou v mnoha případech efektivnější. Tím myslím různé verze šťávového půstu. Šťávy podobně jako destilka nezatěžují trávení, nebo řekněme dávají tělu mnohem víc klidu než normální jídlo, a současně doplňují užitečné vitamíny, minerály, enzymy... Navíc jak tvrdějí zastánci džusových půstů, když totálně vyčerpanému člověku, nemocí a "léčbou".., dáme jen vodu, tak ztratí zbytek energie a může to urychlit konec, zatímco džusy energii dodají. Podle některých případů které jsem sledoval byla léčba se šťávama z mrkve a červené řepy rychlejší a tedy účinnějsí než půst o vodě. Naříklad jeden Rus na nějaké diskuzi dělal jak 42 dní půstu o vodě, tak minimalně 1x Breussovku a testoval jak pomáhá které jídlo, měl nádory na obličeji tak vždy pár dní něco zkoušel a opticky hodnotil účinky. Psal, že by se vyléčil půstem o vodě, ale že by to chtělo 60 dní, 42 bylo málo. A jeho závěr je, že nejlepší je Breussovka ale s tím, že těch šťáv je aspoň litr a půl.

Na druhou stranu se mi moc nelíbí slogan "Dělej jen to, co Ti dělá dobře!", převším díky obtížné aplikaci, protože nemocný většinou neví, co mu, zdravotně, dělá dobře a v konkrétním případě to pak může sklouznout k "Jez co ti chutná" a to už pozitivní pro zdraví být nemusí. Navíc pokud někdo opravdu přesně ví, co mu dělá dobře, tak žádné rady nepotřebuje. A to se většiny nemocných netýká. Osobně si myslím, že je mojí poviností poradit třeba mé mamce i to, co jí nechutná. překvapivě po týdnu už s tím problémy nemá. Takže já doporuční "Dělej jen to, co Ti dělá dobře!" nemocnému typu moji mamky hodnotím spíš jako neposkytnutí pomoci. Tady taky naprosto souhlasím s Jirkou
Jiří43 píše:Slávek Křepelka : Pěkně jsi to napsal. Problém však je, že maminka se o alter. medicínu nikdy nezajímala, takže se sama může jen těžko kvalifikovaně rozhodnout, jakou metodu zvolit. To ani nemluvím o tom, jak je vystresovaná, takže v tom stavu (a při jejím věku) bude jen těžko prohledávat internet resp. pročítat nekonečná vlákna na nějakých fórech o alter. medicíně. Samozřejmě, že chce žít, ale potřebuje pomoc. A od toho jsem tady já. Prosím tedy o trochu realistický pohled na věc. Děkuji..
K příspěvku Milenium bych chtěl říct, že úspěšná přírodní léčba rakoviny chce změnit celý životní styl a názory a že když někdo není políbený alternativou neznamená, že by to tak mělo zůstat.

Co se týká toho rýpnutí od Milenium, že Slávek sám nedodržuje to co radí druhým, sám dělám často totéž :D . Holce, které jsem radil co jíst a nejíst a konkrétně doporučoval i půst bylo taky divné, že sám jsem jedl to co jsem jí zakazoval :D Na to jsem jí říkal, že až budu mít rakovinu jako ona, tak budu dělat přesně to, co radím jí. Ale moje drobné problémy nebyly tak akutní a možná jako Slávek jsem si je trochu šetřil a postupně si na nich testoval jiné metody, i když ne tak účinné.

A ještě co bych já dělal v Jirkově situaci. Osobně bych dal na začátku džusový půst, především co nejvíc šťávy z mrkve a červené řepy, viz citovaný Rus. Mohu dodat spoustu odkazů, kde se především mrkvovou šťávou lidi z rakoviny vyléčili. A v době před půstem nebo po něm bych doporučoval dietu co nejbližší kompletní dietě Budwigové http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=130846#p130846. Samozřejmě než by došel olej, já beru z agro-el.cz, tak dělat to co je k dispozici, co nejpoctiveji, počínaje ranním pitím odšťáveného kyselého zelí... A současně s dietou Budwigové pak lze zkoušet i další postupy, pokud se s ní moc netlučou a přpadně i když se trochu tlučou, třeba i nfuze s vitaminem C. A samozřejmě taky očisty střev a jater, co nejvíc chůze na zdravém vzduchu, co nejvíc odkazů na úspěšnou léčbu "nevyléčitelných" nemocí na podporu psychiky a na omezení negativního vlivu tvrzení doktorů....

Jinak si myslím, že každý kdo zde něco radí se snaží co nejvíc pomoct a vychází z toho o čem je přesvědčen, že je nejlepší. Co je opravdu nejlepší neví nikdo z nás, aspoň když mluvím za sebe :D , takže určitě nevadí i odlišné názory.
Naposledy upravil(a) pavelv dne úte 27 led 2015 13:23, celkem upraveno 1 x.


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Milenium »

Že někdo můj příspěvek vidí jako útočný mě mrzí a že na něj musí v tom duchu reagovat je jeho záležitost. Každý vše kolem sebe posuzuje ze svého úhlu pohledu skrz své zkušenosti i bolístky, tak to je u všech lidí. Tedy až na nemnoho, kteří už nikterak nezasahují, nekomentují, nehodnotí, už jen jsou. Tito jedinci se již nachází na konci svých reinkarnací v lidském těle, já tam ale ještě zdaleka nejsem.

To že je Slávek neskutečně činorodý a i sdílný ví každý kdo čte toto fórum, to není ani potřeba nějak připomínat. Ne nadarmo má také tak mnoho získaných ocenění a tak vysokou karmu, klobouk dolu. Musím uznat, že již krátce po tom co jsem začal toto fórum číst jsem byl jeho příspěvky doslova nadšen a takřka šokován. Stal se v mé mysli velmi záhy mimořádnou osobností. Ale já nikdy nebyl nějaký vlezdoprdelka, takže i když někdo uznávaný, nebo i můj přítel udělal, řekl nebo napsal něco co jsem vnímal jinak tak jsem si z nějaké falešné solidarity svůj názor nenechával pro sebe.
Možná jsem si to rýpnutí mohl odpustit a jinak to zformulovat, ale je to dost věcná záležitost a zajímá mě upřímně Slávkova odpověď na její podstatu. Takže za tím byla hlavně zvědavost a to rýpnutí nebylo myšleno zle.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Rakovina a hypertermie

Příspěvek od poota »

Ještě odbočím či spíše se vrátím k té hypertermii.
O takovou malou inspiraci jsem zavadil v souvislosti s Alzeimerem
pavelv píše:Tak jsem hned včera dal ten čistý niacin, abych si vyzkoušel flush/zčervenání. Doporučuje se začít opatrně s menšíma dávkama, 50-100 mg. Ale je to kapsle s práškem, 1000mg, a jak to dělit. A navíc to je doporučení pro slabší jedince a to nejsem :D . A chtěl jsem taky mít jistotu, že ten flush nastane.
Jo, povedlo se :D . Sněd jsem to v jednu, rudnout jsem začal v 13:45 a fakt silně. Celý červený obličej, nejvíc uši, hruď, ruce, nohy, více méně všude. I pocit jako když se člověk spálil na slunci, takže třeba na stehnech to bylo trochu nepříjemné, svědí to, pálí, je horko, ale když vím, že to je užitečné a že to za chvilku přejde, tak to nevadí. Píše se, že to trvá tak půl hodiny. Já jsem to měl velmi silný 3 hodiny, až pak to začlo slábnout. Ale měl jsem z toho dobrý pocit, že to aspoň něco dělá. Asi dokonalý prokrvení.
Mám pocit, že by se tím niacinem dala teplota zvyšovat bezpečněji, než nějakými bakteriemi - a navíc že by bylo možné tu teplotu i podle potřeby "dávkovat" a celkem libovolně opakovat a nejspíš i kombinovat s ostatními kúrami.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:Podstatou vyléčení se z téměř čehokoliv je nikoliv v tom, co do sebe člověk dostane, ale v tom, co dostane ze sebe.
...
To vše neznamená, že různé potraviny a doplňky nám nemohou udělat velice dobře, ale vždy jde o to, co si od nich slibujeme a jak silně.
Souhlasím se Slávkem, ale snad by bylo přesnější, že je důležité "co v člověku zůstane". Což znamená dodávat všechno potřebné a všeho škodlivého se zbavovat.
Potíž je ovšem v tom, že jsme každý jiný, každý máme jiné potíže a i když se dopracujeme úplně stejné diagnózy, tak ta naše bude nejspíš z jiných příčin, takže nás nemusí překvapovat, že nám třeba u jiného osvědčený postup "nezabere".
Léčení pomocí stravy a psychiky je nejpřirozenější a řekl bych, že i nejúčinnější. Už proto, že v psychice a stravě je hlavní původ většiny našich chorob. Problémem je, že k chorobě se dopracováváme celé roky, ale uzdravit se potřebujeme mnohem rychleji. Další komplikací je to, že nám nikdo neřekne, co konkrétního potřebujeme konkrétně my v naší situaci - a pokud by nám to i řekl, tak by to pro nás byla tak drastická změna zvyků, že je pro nás pohodlnější mu nevěřit.
Hlásám, že člověk běžně využije z toho co sní tak 30, maximálně 40% - a zbytek pouze bez užitku prochází jeho zažívacím traktem. Brečíme, co je různého svinstva v potravinách - a přitom jich do sebe ládujeme úplně zbytečně víc než ještě jednou tolik, než musíme.
Už tím, že toho budeme jíst jenom polovinu, dokážeme svému tělu úžasně pomoct - ale kolik z nás se k tomu opravdu odhodlá??
...
Ta psychika je mnohem důležitější, než si dokážeme představit.
Třeba ten placebo efekt, o kterém doktoři mluví tak přezíravě, má "účinnost" vyšší než většina léků. S oblibou tvrdím, že dokonce i prášek od doktora vás může vyléčit, když budete věřit tomu, že vás uzdraví.
Jenže na psychice se nedá pořádně vydělávat, pomineme-li psycho-doktory, ovšem ti ji místo uzdravení většinou jenom devastují. Navíc jen málokdo dokáže svoji psychiku ovládat tak, aby mu dělala to, co potřebuje - ono se to neučí, nepropaguje a tak to pro většinu lidí ani neexistuje.
Jak třeba správně píše Norbekov - každý chce vidět výsledek a pak tomu uvěří. Jenomže ten výsledek se dostavuje teprve tehdy a potom, když člověk napřed uvěří.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Vlčice »

Můžeme bydlet třeba na horách, kde je občas ještě čistý vzduch, mít fantastickou fyzičku, pohodovou rodinu, můžeme jíst pouze organické potraviny a pít pramenitou vodu, ale pokud spíme nebo trávíme většinu života na geopatogenní zóně, nemoc nás dříve nebo později stejně dostihne.
Postavit dům na místě s dobrou energií bylo po celé věky samozřejmostí. V posledních letech jsme tak nadřazeni nad přírodní zákony, že se staví podle územních plánů třeba na zavezených rybnících a vysušených bažinách. :roll:
Lokality se vzařující energií kradou lidem energii, zdraví a v neposlední řadě i životy.
Přestat spát na patogenní zóně je základní podmínka uzdravení.
Je to možná i odpověď na otázky, proč někoho léčba od nemoci osvobodila a na jiného s podobnými problémy vůbec nezafungovala.
Všimla jsem si, že na fóru je dost odborníků na zemskou energii a docela by mě zajímal jejich názor v tomto kontextu.

Vlčice
Naposledy upravil(a) Vlčice dne úte 27 led 2015 14:44, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milenium píše:Slávku, Tvůj kategorický výrok ...
:D A to už jsme ale v boxovárně http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=133861#p133861 anžto bychom zde plevelili už přeci jen příliš, i když to do jisté míry je i na téma.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od pavelv »

Slavek Krepelka píše:...Co se týče nejedení, jedním z praktických poradců je pan Šlár, který uvádí, že například vyléčení leukemie je otázkou cca 3 týdnů.
K Slávkovu odstavci o Adolfu Šlárovi (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=133828#p133828) bych doplnil, že p. Šlár má v sobotu 7.3. v rámci ezoterického festivalu přednášku na téma Možnosti samouzdravení. Ke své přednášce zde http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/in ... ouzdraveni uvádí
Adolf Šlár píše:Na své přednášce bych se chtěl podělit s posluchači o své zkušenosti při svém uzdravení.Do svých 40 let jsem prodělal řadu nemocí / srůsty na pohrudnici, alergie, astma, dna, srdeční arytmie, bércový vřed, bolesti kloubů , ataky roztroušené sklerózy /a jak mi bylo sděleno lékaři léky budu brát do konce svého života.Snažil jsem se být dobrým pacientem , řídil jsem se radami lékařů, bral léky a podroboval se doporučované léčbě.Když jsem viděl, že nedochází k žádnému zlepšení , řekl jsem si, že sám musím udělat něco radikálního.

A je to už více jak 25 let co neberu žádné léky a nemocí jsem se zbavil.Zdravotně jsem na tom lépe než před 50 lety., takže nesouhlasím s názorem, že zdravotní stav člověka se musí s přibývajícím věkem zhoršovat.

Domnívám se , že lidé potřebují informace jak si mohou pomoci sami.Každá nemoc má svou příčinu a tu je třeba odstranit.Každý člověk by měl mít informace o tom , jak si zachovat zdraví. Oficiálně se dozvídáme, že drtivá většina nemocí je nevyléčitelná a že se máme naučit s nimi žít. Tělo má ale obrovskou regenerační schopnost a dělá vše pro obnovu zdraví.Všechny reakce těla mají svůj důvod /rýma, kašel,kýchání,svědění,krvácení dásní, z nosu, praskliny na kůži,hnisání, lupy,průjmy, zvracení,vyrážky, atopický ekzém, otoky,bolest kloubů, zvýšené ochlupení na určitých částech těla, šedivění, bércové vředy atd./.

Téměř všechny nemoci vznikly z důvodu zanesení určitého orgánu nebo tkáně.Např. klouby – artróza , slinivka – cukrovka, kostní dřeň – leukémie atd.

Očista tkání a orgánů vede k obnově jejich funkcí a tedy k uzdravení.

Orientální diagnostika mi pomohla pochopit vztahy mezi jednotlivými částmi těla a přesvědčil jsem se , že tyto vztahy lze využít k regeneraci orgánů.

Je naprosto nezbytné změnit stravu při onemocnění, protože nejčastější příčinou je právě nevhodná strava, která zahušťuje a zanáší krev a ta pak následně orgány.Domnívám se, že to zní logicky.U řady nemocí se strava vůbec neřeší a to má za následek obtížnost člověka uzdravit /např. metastázy/.

Dále jsem se osobně přesvědčil o velké škodlivosti geopatogenních zón.
Dovolil jsem si uvést celý text, protože mi připadá, že velmi dobře doplňuje diskuzi z posledních dní na tomto vlákně. Zatím předpokládám, že se přednášky zúčastním. Pokud tam někdo půjdete, lze se tam sejít. Tady je nabitý program festivalu http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rakovina a hypertermie

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Ještě odbočím či spíše se vrátím k té hypertermii.
... pokud si dobře pamatuji z nějakého hodně postaršího dokumentu (cca t minus 20y), tak hypertonie byla úspěšně použita i v případě experimentální léčby AIDS ...... pacientovo tělo (končetiny) se při tomto způsobu (pomocí zvenku přiložených topných těles) ohřívalo na vyšší teplotu (?? tuším až 45°C), což by však nepřežil mozek, hlava a krk se během této procedury proto ochlazuje na "přijatelnou teplotu" pomocí "helmy" s ext. vodním okruhem ...

... při dnešních možnostech snímání teploty (bezkontaktního i kontaktního), za současného vyhodnocování všech životních funkcí, to vše v reálném čase, ve spojení s regulační výkonnou výpočetní technikou (řídící např. soustavu peltiérových článků = ohřev i chlazení jedním prvkem) by toto již neměl být příliš velký problém ...

... :bye: ... Anri ...

----------
PeS: ... pls, nevíte někdo náhodou, jak vycházejí statistiky nádorových onemocnění u "pouštních národů" z rovníkového pásma, tedy u lidí, kteří jsou jsou po většinu roku vystaveni vysokým teplotám ?? ... (pomíjím teď, že v noci teplota v pouštních oblastech občas padá až k nule) ... :ethink: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od vokoun »

:D no nevím ale tam se umírá asi na úplně jiné nemoci :roll: a s tím zahřívání by to bylo moc jednoduché kdo by to naše zdravotnictví (celosvětové) živil :hip: když je něco jednoduché a nedej bože levné tak to nemá šanci :eliar:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“